Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.546
Like
51.799
Πόντοι
12.756
ειναι δουλεια ο πικερ.Μετα θα μπει και θα γραψει :cum:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Stekas72 σου είπα στο facebook να με βγάλεις από το Mr. Malakas 2019 και δεν το έκανες. Ξέρεις ότι σε έχω στο χέρι σίχαμα. Θα σου το πω όσο πιο απλά γίνεται. Βγάλε από τον προημιτελικό εμένα και τον Peter Van Norden και βάλε στη θέση μας εσένα και τον Barock. Θα παίξετε δηλαδή εσείς οι 2 μεταξύ σας αντί για εμάς.

ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΔΙΝΩ ΣΤΕΓΝΑ ΣΙΧΑΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ.  :hi:

Στόκε Σάκη τι δουλειά έχω εγώ ανάμεσα στα κομμούνια;;;

Τζίφος ο θησαυρός σου Κυπελλούχε MR MALAKA 2016.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.546
Like
51.799
Πόντοι
12.756
Στόκε Σάκη τι δουλειά έχω εγώ ανάμεσα στα κομμούνια;;;

Τζίφος ο θησαυρός σου Κυπελλούχε MR MALAKA 2016.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
οι ελπιδες μου ειναι στον μπαροκ μονο να ειναι ο Νικος απο Καισαριανη :grin:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
ΣΤΕΚΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ. ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ. ΕΣΥ ΚΑΙ Ο BAROCK ΠΑΙΖΕΤΕ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ.

ΑΛΛΙΩΣ ΣΕ ΚΑΝΩ ΡΟΜΠΑ ΞΕΚΟΥΜΠΩΤΗ.  :hi:

Θα παίξεις ΚΑΝΟΝΙΚΑ μπαλίτσα με τον βαν κώλεν.

Ο καλύτερος θα πάει ημιτελικά.

 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Σιχαμένα λαμόγια για τα 4 γαμήσια που ρίχνω ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ σε 4 διαφορετικές πουτάνες ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ τι έχετε να πείτε; Για τα 209 γαμήσια που ρίχνω σε δεκάδες γυναίκες ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ τι έχετε να πείτε;; Μούγκα στη στρούγκα σιχαμένα λαμόγια!

Να τα λες όλα Σάκη

1. Γαμάς 5 λεπτά και θες επαναφόρτηση 48 ώρες. Δηλαδή γαμάς για 17 ώρες τον χρόνο (209 Χ 5/60), ενώ ακόμα και κάποιος που γαμάει 2 ώρες την εβδομάδα κτυπάει ΑΝΕΤΑ τις 100 ώρες το έτος. Δηλαδή φτάνεις το 17% ενός μέσου γαμιά, δηλαδή είσαι ένας άχρηστος άνδρας.

2. Σε αυτά τα 5 λεπτά παίζει και κωλοδάκτυλο, κάτι που το παραδέχεσαι.

3. Μέχρι τα 28 δεν είχες γαμήσει γκόμενα.

4. Από τα 28 μέχρι τα 40, γάμησες 6 γκόμενες, δηλαδή 0,5 γκόμενες ανά έτος.

5. Πουλάς τον κώλο σου για 5.000 ευρώ.

6. Κοιμάσαι ακόμα στο παιδικό σου δωμάτιο.

Ετσι για να μάθουν όλοι ποιος είναι ο Σακης...  

 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.807
Like
24.664
Πόντοι
6.256
giphy.gif
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Πικερ πολλές ποτανες πλέον χαϊδεύουν τον προστάτη για να σε βοηθάνε να χυσεις
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Σήμερα το μεσημέρι στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 20 πάνω: Γιάννα.  :-*

Μοιάζει λίγο με πρεζάκι. Έχει κάτι το αρρωστημένο γενικά αλλά μπήκα. Σπασμένο δόντι μπροστά, πολύ αδύνατη, δεν έχει όμως σημάδια στο δέρμα της πουθενά. Στα συν ότι κάνει υπεραπλό πρόγραμμα. Σιχαίνομαι τις βρωμιάρες που προσφέρουν κώλο και ακάποτη πίπα. Το μουνάκι της είναι ξυρισμένο και έχει τρίχες στο κωλαράκι. Τριχωτή κωλοτρυπίδα δηλαδή την οποία και χάιδεψα για να καυλώσω σε συνδυασμό με φιλιά στις πατούσες, μιας και δεν μου κάνει τίποτα η πίπα με καπότα. Πολύ σπάνια τις αφήνω να μου πάρουν πίπα. Καυλώνω πανεύκολα με γλείψιμο ή φιλιά στις πατούσες. Στενό μουνάκι και παθητική στο σεξ όπως γουστάρω. Καλή γενικά, απλά έχει αυτό το κάπως αρρωστημένο look που μπορεί βέβαια και να ξεγελά και να μην τρέχει κάτι με την κοπέλα. Σε αυτό το σπίτι η αδυναμία μου είναι η Ζιζέλ. Τρελό μωρό με απλό φυσικά πρόγραμμα για καυλιάρηδες και όχι για φλώρους που θέλουν τις Παναγιάς τα μάτια για να τους σηκωθεί. Αυτά. :birdman:

Χαιρετίζω τον μεγάλο Picker.

Οι ενημερώσεις σου έλειπαν πραγματικα απο εδώ.

Υ.Γ. Ο Picker ειναι μεγάλος επειδή ειναι αληθινός.

 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.826
Κριτικές
90
Like
36.915
Πόντοι
25.467
το γλειψιμο πατουσας δεν το θεωρω οτι σε κανει μπουστηδες

υπαρχουν φετιχιστες πατουσακηδες βρωμοποδαρακηδες

το χαιδεμα τριχωτης κωλοτρυπιδας το εντασσω στην ιδια κατηγορια με το κωλοδαχτυλο
σε κανει μπουστηδες

απαγορευμενα πραγματα αυτα για εναν αντρα μοναχικο μπουρδελιαρη και σκληρο πορνογαμια

Σε αυτό το σημείο, οφείλουμε να ξεκαθαρίσουμε, πως μας αποκρύπτει κάτι το πολύ σημαντικό, που στάθηκε σταθμός για την εν γένει σεξουαλική συμπεριφορά του.

Οι τριχωτοί κώλοι, καθώς και οι παρούσες που βρωμοκοπάνε του φέρνουν στο νου, τον  κωλομπαρά μπάτσο ξάδελφο του, που τον στρίμωξε μια μέρα στο παιδικό του δωμάτιο, και του τον πατσίκωσε.

Εκ πεποιθήσεως πούστης λοιπόν ο Σάκης, ψάχνει να βρει "αντρικά" στοιχεία στις πουτάνες, για να του σηκωθεί.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.807
Like
24.664
Πόντοι
6.256
Σε αυτό το σημείο, οφείλουμε να ξεκαθαρίσουμε, πως μας αποκρύπτει κάτι το πολύ σημαντικό, που στάθηκε σταθμός για την εν γένει σεξουαλική συμπεριφορά του.

Οι τριχωτοί κώλοι, καθώς και οι παρούσες που βρωμοκοπάνε του φέρνουν στο νου, τον  κωλομπαρά μπάτσο ξάδελφο του, που τον στρίμωξε μια μέρα στο παιδικό του δωμάτιο, και του τον πατσίκωσε.

Εκ πεποιθήσεως πούστης λοιπόν ο Σάκης, ψάχνει να βρει "αντρικά" στοιχεία στις πουτάνες, για να του σηκωθεί.

Εχεις Facebook τυπε; :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom