Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

prokos 00

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2019
Μηνύματα
371
Like
1
Πόντοι
1

Sakis Picker

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι εδώ μόνο για τους 100-ντάδες πικεριστές που με εκλιπαρούν εδώ και καιρό να επιστρέψω. Σιχαμένα λαμόγια τι να ασχοληθεί κανείς μαζί σας; Μια κουβέντα μας στη γυναίκα σας και είστε τελειωμένοι. Άνανδρα σιχάματα μάθετε επιτέλους να φοράτε παντελόνια!
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.807
Like
24.664
Πόντοι
6.256
Τυπε Reznov αποκαλυψε στο λαο του σαι πως θα σπασεις τον Πικερ με δυο ποστ... :S :S :S
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.807
Like
24.664
Πόντοι
6.256
θα αυτοσχεδιασω εκεινη την ωρα
μολις δω τον προδοτη να γραφει
:s&m_3:

Τυπε εχω πληροφορηση οτι εκτος απο τον Σακη Πικερ ερχεται καταιγιδα κλωνων οπως Μακης Πικερ,Τακης Πικερ,Μπαμπης Πικερ κτλ....
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.224
Πόντοι
6.056
Τυπε εχω πληροφορηση οτι εκτος απο τον Σακη Πικερ ερχεται καταιγιδα κλωνων οπως Μακης Πικερ,Τακης Πικερ,Μπαμπης Πικερ κτλ....
ας ερθουν τα παιδια
να περασουν και απο τον μαλακοδιαγωνισμο του στεκα να ψηφισουν  :2funny:
 

Sakis Picker

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ τους μεγάλους πικεριστές Souker και Peter Van Norden που δεν δείλιασαν ποτέ να δηλώσουν περήφανα την ταυτότητά τους. Λυπάμαι για άλλους σαν το Πουλί που κότεψαν και πρόδωσαν το νόμο όταν κάποια σιχαμένα λαμόγια προσπάθησαν γελοιωδώς να συνδέσουν το κωλοδάχτυλο από γυναίκα - που παραδεχτήκαμε πως έχουμε δοκιμάσει όπως τόσοι και τόσοι μεγάλοι STRAIGHT γαμιάδες- με την ομοφυλοφιλία.
 

Sakis Picker

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Εμείς δεν έχουμε κόμπλεξ να δεχτούμε και κωλοδάχτυλο από γυναίκα γιατί ακριβώς ξέρουμε πολύ καλά πως είμαστε άντρες. Όλες οι κρυφές αδερφές που το αποφεύγουν όπως ο διάολος το λιβάνι θα πρέπει να ψαχτούν μήπως κατά βάθος γουστάρουν πούτσα. Σιχαμένα λαμόγια, κρυφές αδερφές του ελέους, μάθετε πρώτα να λέτε την αλήθεια στις γκόμενες και να φοράτε παντελόνια!
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.224
Πόντοι
6.056
γεια σου σακη πικερ  :grouphug:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Εμείς δεν έχουμε κόμπλεξ να δεχτούμε και κωλοδάχτυλο από γυναίκα γιατί ακριβώς ξέρουμε πολύ καλά πως είμαστε άντρες.

Οι άνδρες δεν πουλάνε τον κώλο τους για 5.000 ευρώ Σάκη... ούτε μένουν στο παιδικό τους δωμάτιο στα 40 τους.

Αποδέξου πως είσαι πούστης για να τελειώνουμε....
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Στα προημιτελικά θα έχουμε τη μάχη Peter Van Norden - Picker....

:orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

prokos 00

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2019
Μηνύματα
371
Like
1
Πόντοι
1
Οι άνδρες δεν πουλάνε τον κώλο τους για 5.000 ευρώ Σάκη... ούτε μένουν στο παιδικό τους δωμάτιο στα 40 τους.

Αποδέξου πως είσαι πούστης για να τελειώνουμε....
oι ανδρες  οι κανονικοι .....τον αυγουστο  κανουν μπανακια και  κοιτανε  βυζια σε παραλιες..
εσυ παλι ..... την εβγαλες στο  pc σου  κανοντας διαγωνισμους στο  bourdela.com ....
 

Sakis Picker

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Stekas72 μη με προκαλείς. Όποτε θέλω δίνω το προφίλ σου στο facebook και σε κάνω ρόμπα!
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
oι ανδρες  οι κανονικοι .....τον αυγουστο  κανουν μπανακια και  κοιτανε  βυζια σε παραλιες..
εσυ παλι ..... την εβγαλες στο  pc σου  κανοντας διαγωνισμους στο  bourdela.com ....

Τι λες βρε prokΤos;

Στην παραλία ήμουν με την γκόμενά μου, όχι όπως κάτι τρύπιοι πικεριστές που γαμάνε για 5 λεπτά κάθε 48 ώρες... περιλαμβανομένου και του κωλοδάκτυλου!!!
 

prokos 00

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2019
Μηνύματα
371
Like
1
Πόντοι
1
Τι λες βρε prokΤos;

Στην παραλία ήμουν με την γκόμενά μου, όχι όπως κάτι τρύπιοι πικεριστές που γαμάνε για 5 λεπτά κάθε 48 ώρες... περιλαμβανομένου και του κωλοδάκτυλου!!!
ναι ναι ...ονομασε  γκομενα την  παλαμη  σου ...χιχιχιχιχιχιχι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom