Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.386
Πόντοι
25.467
Στου Μουνοβαγόνη;;; :)
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Δείξτε μας και το δικό σας και θα σας κάνω συγκριτική αποτίμηση των τριων
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.386
Πόντοι
25.467
Δείξτε μας και το δικό σας και θα σας κάνω συγκριτική αποτίμηση των τριων

Δεν είμαι πουστράκι, ούτε κατά φαντασίαν πουτανί, αλλά ούτε και μυθομανής, για να διαφημίζω εδώ μέσα την πραμάτεια μου.

Αν ενδιαφέρεστε, ελάτε να τον θαυμάσετε από κοντά. :)
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Μήπως τελικά ανακάλυψες το εύκολο χρήμα με τους πικεριστές;

Αγαπημένε μπαρόκ ,μήπως θες να ανακαλύψεις την πραγματική ηδονή ,πηγαίνοντας με έναν άντρα; Αν δε δοκιμάσεις πως θα γνωρίζεις;
Θα σου πω την προσωπική μου εμπειρία. Πήγα για πρώτη φορά με γυναίκα , πέρσι. Πριν πάω ,σκεφτόμουν ότι εκείνη την ώρα ,μπορεί να κομπλαρω , να ντραπω η να αηδιασω και να μη θέλω. Τελικά , μου άρεσε περισσότερο από την συνεύρεση με άντρα. Ηθικό δίδαγμα : δε μπορούμε να έχουμε σίγουρη και αναμφισβήτητη άποψη για κάτι , πριν το βιωσουμε
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Δεν είμαι πουστράκι, ούτε κατά φαντασίαν πουτανί, αλλά ούτε και μυθομανής, για να διαφημίζω εδώ μέσα την πραμάτεια μου.

Αν ενδιαφέρεστε, ελάτε να τον θαυμάσετε από κοντά. :)

Βλέπετε αλλά μην αγγίζετε ή να προπονησω τα δαχτυλακια μου;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.386
Πόντοι
25.467
Βλέπετε αλλά μην αγγίζετε ή να προπονησω τα δαχτυλακια μου;

Δεν υπάρχει περίπτωση να προλάβετε.

Αλλά κάντε ό,τι νομίζετε. Η ελπίδα άλλωστε πεθαίνει πάντα τελευταία. :)
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.214
Like
22.881
Πόντοι
5.506
Αγαπημένε μπαρόκ ,μήπως θες να ανακαλύψεις την πραγματική ηδονή ,πηγαίνοντας με έναν άντρα; Αν δε δοκιμάσεις πως θα γνωρίζεις;
Θα σου πω την προσωπική μου εμπειρία. Πήγα για πρώτη φορά με γυναίκα , πέρσι. Πριν πάω ,σκεφτόμουν ότι εκείνη την ώρα ,μπορεί να κομπλαρω , να ντραπω η να αηδιασω και να μη θέλω. Τελικά , μου άρεσε περισσότερο από την συνεύρεση με άντρα. Ηθικό δίδαγμα : δε μπορούμε να έχουμε σίγουρη και αναμφισβήτητη άποψη για κάτι , πριν το βιωσουμε


Αγαπητή Δώρα86, ευχαριστούμε για την κατάθεση ψυχής, δεν είναι τυχαίο οτι μπήκατε στο κίνημα του πικερισμού αφότου ανακαλύψατε τις ομοφυλοφιλικές τάσεις σας.


Συνεχίστε.
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Αγαπημένε μπαρόκ ,μήπως θες να ανακαλύψεις την πραγματική ηδονή ,πηγαίνοντας με έναν άντρα; Αν δε δοκιμάσεις πως θα γνωρίζεις;
Θα σου πω την προσωπική μου εμπειρία. Πήγα για πρώτη φορά με γυναίκα , πέρσι. Πριν πάω ,σκεφτόμουν ότι εκείνη την ώρα ,μπορεί να κομπλαρω , να ντραπω η να αηδιασω και να μη θέλω. Τελικά , μου άρεσε περισσότερο από την συνεύρεση με άντρα. Ηθικό δίδαγμα : δε μπορούμε να έχουμε σίγουρη και αναμφισβήτητη άποψη για κάτι , πριν το βιωσουμε

Πήγατε με γυναίκα, κ. Νώντα;;;!!!
Εμπειρία ζωής, ε;
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Αν τη βρίσκετε με το να με αποκαλείτε Νώντα ,κανένα πρόβλημα . Μου έχουν ζητήσει και χειρότερα . Δε χαλάω χατηρια
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Ρεζνοββββ έχουμε νέους οπαδούς ,φτιάξε καφέ.

Παρακαλω ,καθηστε κύριοι. Τι θα πιείτε;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.278
Πόντοι
8.006
Άλεξ , έπρεπε να γίνεις ιδιωτικός ερευνητής .
Αλλά για να λύσω τις απορίες σου ,δε έχω ισχυριστεί ποτέ ότι είμαι επαγγελματίας ,οπότε δε κάνω δεύτερο ραντεβού την ίδια μέρα και σε κάθε περίπτωση δε κάνω ποτέ σεξ ,όταν δε έχω όρεξη για σεξ .
Όχι ,χθες δεν κάναμε κάτι με τον βαγκον , ήπια έναν καφέ εγώ και μια μπύρα αυτός ,μιλήσαμε αρκετά . Άλλη φορά τα υπόλοιπα
Δηλαδη ηρθε ο αλλος στις 2 τα χαραματα στην Πλατεια Βαθης να σου κανει παρεα και δεν του εκατσες κιολας?
Ο ορισμος της ηττας
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.278
Πόντοι
8.006
Δώρα από την αρραβωνιαστικιά είναι . Ο βαγκον δε χαλάει χρήματα για τέτοια ευτελή πράγματα ,παρά μόνο για πράγματα που εξυψώνουν το πνεύμα του , όπως εκπαίδευση και τέχνη
Και το διλιτρο τζιπ δωρο της αρραβωνιαστικιας ειναι?
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Δηλαδη ηρθε ο αλλος στις 2 τα χαραματα στην Πλατεια Βαθης να σου κανει παρεα και δεν του εκατσες κιολας?
Ο ορισμος της ηττας
Μην γίνεσαι χαιρέκακος. Ύπουλα χτυπήματα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.533
Πόντοι
3.656
Εν τω μεταξυ το μυστηριο διευρυνεται.
Εχει λεει δουλεια, την οποια τελειωσε κατα τις 1 και μετα περιμενει να παρει το ΚΤΕΛ των 5:30 πινοντας καφε στη Μαρνη.
Τι δουλεια ηταν αυτη?
Αν ηταν εκδιδομενη γιατι δεν εκλεινε κανενα ραντεβου ενδιαμεσα να περασει η ωρα και να βγαλει κανενα φραγκο?
Καυτα ερωτηματα που ζητουν απαντησεις


ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΚΔΙΔΟΜΕΝΗ, θα έκλεινε κάποιο ραντεβού ενδιάμεσα να περάσει η ώρα και να βγάλει κανένα φράγκο. ή θα έκανε πιάτσα στη Σωκράτους, όπου δήλωσε ότι έχει χαθεί και περιμένει κάποιον Μπρόκολο να τη σώσει, ώστε να περάσει η ώρα και να βγάλει κανένα φράγκο. ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΚΔΙΔΟΜΕΝΗ
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.533
Πόντοι
3.656
Αν υποθέσουμε πως είναι εκδιδόμενη, που δεν είναι, έστω και το ένα ραντεβού των 12-1 πολύ της είναι.
Από το βαγόνη μην περιμένεις πμ μετά τη χθεσινή ξεφτίλα με το ντύσιμό του και τη φωτογραφία που ακόμα "δε μπόρεσε" να στείλει.


ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΘΕΤΑ. Το άβαφο παπούτσι, παρμένο μερακλίδικα από τα παλιατζίδικα, ήταν εκτός συναγωνισμού. ΚΑΝΕΝΑΣ δεν θα τολμούσε να το φορέσει, εκτός αν πήγαινε να ξεχορταριάσει κάποιο χωράφι
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
12
Like
6.891
Πόντοι
2.646
Νωντα, η κάλτσα του βανακια είναι το χειρότερο απ όλα πιστεύω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom