Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
σουκερ, ποσες φορες ομολογησε ο πικερ οτι γαμησε τον κωλο του?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Θεε μου ,χάθηκα !!! Είμαι μια απροστάτευτη χωριατοπούλα χαμένη στο κέντρο της Αθήνας μεσάνυχτα  :(
Μια ελπίδα ,έχω ,να περάσει ο μπρόκολος από Σωκράτους να με σώσει  :S

Τώρα το είδα ρε γαμώτι, είχα βίζιτα στο σπίτι χτες. Σε ποιο σημείο της Σωκράτους κάνεις πιάτσα; γιατί εκεί κάνουν και κάποιοι τράβελοι, οι περισσότεροι αλλοδαποί. Πλην όμως, όσες γυναίκες έχω ρωτήσει οι ακριβότερες ζητάνε 20€. Εσύ πως ζητάς 70€ και στα δίνουνε;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Ξεκινάω εκτός Αττικής ,γιατί έχω κάποια δουλειά Αθήνα ,τα ΚΤΕΛ σταματούν νωρίτερα ,οπότε  κάπου πρέπει να πιω έναν καφέ , μέχρι να ξεκινήσουν 5.30. πιο κατανοητό τώρα;

Θα σε μαλώσω. Οι γυφτοπούλες παίρνουν πίπες στις τουαλέτες των ΚΤΕΛ με 5€. Γιατί δεν ακολουθείς κι εσύ αυτή την καριέρα; Σίγουρα θα διαλύσεις το συναγωνισμό, μόνο και μόνο επειδή φοράς δικτυωτή κάλτσα, έστω και τρύπια. Παρακαλώ, για το ευχαριστώ που θα μου πεις επειδή σε πληροφόρησα με εναλλακτικό τρόπο πως θα συμπληρώσεις το εισόδημά σου
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.214
Like
22.881
Πόντοι
5.506
Τώρα το είδα ρε γαμώτι, είχα βίζιτα στο σπίτι χτες. Σε ποιο σημείο της Σωκράτους κάνεις πιάτσα; γιατί εκεί κάνουν και κάποιοι τράβελοι, οι περισσότεροι αλλοδαποί. Πλην όμως, όσες γυναίκες έχω ρωτήσει οι ακριβότερες ζητάνε 20€. Εσύ πως ζητάς 70€ και στα δίνουνε;


Οπως καταλαβες ΚΙΟΤΕΨΕ χθες το βραδυ να τη συναντησω.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Οπως καταλαβες ΚΙΟΤΕΨΕ χθες το βραδυ να τη συναντησω.

ΦΥΣΙΚΑ και δεν θα ερχόταν. Αν ήταν πραγματική εκδιδόμενη, όπως ισχυρίζεται, θα άδραχνε την ευκαιρία να βρει πελάτες από το νήμα. Πάμπολλοι παρακολουθούν το νήμα, για την πλάκα που έχει. Σίγουρα κάποιοι θα ήθελαν να την μπιπ μπιπ, εδώ πηδάνε τις πρεζούδες των 10€, στο άτομο που έχει φωτογραφηθεί σαν Δώρα θα κωλώνανε;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.214
Like
22.881
Πόντοι
5.506
ΦΥΣΙΚΑ και δεν θα ερχόταν. Αν ήταν πραγματική εκδιδόμενη, όπως ισχυρίζεται, θα άδραχνε την ευκαιρία να βρει πελάτες από το νήμα. Πάμπολλοι παρακολουθούν το νήμα, για την πλάκα που έχει. Σίγουρα κάποιοι θα ήθελαν να την μπιπ μπιπ, εδώ πηδάνε τις πρεζούδες των 10€, στο άτομο που έχει φωτογραφηθεί σαν Δώρα θα κωλώνανε;


Εγω δεν εξεφρασα τη διαθεση να τη μπιπ μπιπ, πιθανοτατα βαση στατιστικων να μου το ζηταγε αυτη, απλα ηθελα να τη συναντησω απο κοντα για τις αναγκες της ενημερωσης. Αλλα οταν εφτασε η κρισιμη ωρα το γυρισε στο τσαμικο.

Για την ιστορια, σε αυτο που σωστα λετε, 3 και κατι το νημα ειχε 12 μελη και 6 επισκεπτες.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Εγω δεν εξεφρασα τη διαθεση να τη μπιπ μπιπ, πιθανοτατα βαση στατιστικων να μου το ζηταγε αυτη, απλα ηθελα να τη συναντησω απο κοντα για τις αναγκες της ενημερωσης. Αλλα οταν εφτασε η κρισιμη ωρα το γυρισε στο τσαμικο.
Για την ιστορια, σε αυτο που σωστα λετε, 3 και κατι το νημα ειχε 12 μελη και 6 επισκεπτες.

Μα δεν υπέθεσα ότι θα ήθελες ΕΣΥ να την μπιπ μπιπ. Έγραψα ότι Η ΙΔΙΑ, αν ήταν πραγματική εκδιδόμενη, θα χρησιμοποιούσε το νήμα για να ψαρέψει πελάτες, αυτός άλλωστε ήταν και ο σκοπός δημιουργίας σελίδων όσων κοριτσιών της δουλειάς γράφουν εδώ
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
o oρος πικεριστρια δινει  προστιθεμενη αξια σε  μια  γυναικα .
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Παππουλη γιατί δε κοιμάσαι ;
H Ντορα πηρε το ΚΤΕΛ των 5:30, εφτασε κατα τις 8 παρα κατι και στις 8:12 ξελογκαρισε και μαλλον κοιμαται ακομη

Μπορει να με ενημερωσει καποιος αν γαμησε ο βαγκον?
Με αυτον τον καημο κοιμηθηκα και ξυπνησα

Βαγκον στειλε πμ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Μα δεν υπέθεσα ότι θα ήθελες ΕΣΥ να την μπιπ μπιπ. Έγραψα ότι Η ΙΔΙΑ, αν ήταν πραγματική εκδιδόμενη, θα χρησιμοποιούσε το νήμα για να ψαρέψει πελάτες, αυτός άλλωστε ήταν και ο σκοπός δημιουργίας σελίδων όσων κοριτσιών της δουλειάς γράφουν εδώ
Εν τω μεταξυ το μυστηριο διευρυνεται.
Εχει λεει δουλεια, την οποια τελειωσε κατα τις 1 και μετα περιμενει να παρει το ΚΤΕΛ των 5:30 πινοντας καφε στη Μαρνη.
Τι δουλεια ηταν αυτη?
Αν ηταν εκδιδομενη γιατι δεν εκλεινε κανενα ραντεβου ενδιαμεσα να περασει η ωρα και να βγαλει κανενα φραγκο?
Καυτα ερωτηματα που ζητουν απαντησεις
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.214
Like
22.881
Πόντοι
5.506
Εν τω μεταξυ το μυστηριο διευρυνεται.
Εχει λεει δουλεια, την οποια τελειωσε κατα τις 1 και μετα περιμενει να παρει το ΚΤΕΛ των 5:30 πινοντας καφε στη Μαρνη.
Τι δουλεια ηταν αυτη?
Αν ηταν εκδιδομενη γιατι δεν εκλεινε κανενα ραντεβου ενδιαμεσα να περασει η ωρα και να βγαλει κανενα φραγκο?
Καυτα ερωτηματα που ζητουν απαντησεις



Αν υποθέσουμε πως είναι εκδιδόμενη, που δεν είναι, έστω και το ένα ραντεβού των 12-1 πολύ της είναι.

Από το βαγόνη μην περιμένεις πμ μετά τη χθεσινή ξεφτίλα με το ντύσιμό του και τη φωτογραφία που ακόμα "δε μπόρεσε" να στείλει.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
παω στον ΑΜΠΑΚΟ  για  φαγητο ...θα σας αφησω  τωρα...

τα λεμε πλατεια Αυδη μετα .
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
χρωστας απαντηση σουκερ.

γαμαει τον κωλο του ο πικερ ο πουστρακος?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.214
Like
22.881
Πόντοι
5.506
Νεώτερη ενημέρωση μέσω πμ από βαγονάκια, αυτό το άθλιο βρώμικο παπούτσι είναι Lacoste, το τραγικό τζην είναι lewis (μάλλον Levi's θέλει να πει) και το πουκάμισο που δε φαίνεται από πάνω Oxford Company.



Όλα με 18 Ευρώ από τη λαική της προηγούμενης Τρίτης.



Η φωτογραφία αγνοείται ακόμα.


index.php
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.214
Like
22.881
Πόντοι
5.506
Εν τω μεταξύ για άνθρωπος που υποτίθεται πως γάμησε χθες το βράδυ το αντικείμενο του πόθου, είναι αρκετά εριστικός στα πμ αλλά εμείς τον καταννοούμε και τον στηρίζουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom