Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
καλως το ταγμα των κωλοδακτυλιασμενων υπερηφανα κωλογαμημενων πουσταραιων
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
καλημερα  τραβελογαμημενε κεφτε !
εγω δεν ειμαι τραβελογαμημενος,

ο βαννορντεν ειναι. το ομολογησε γευτηκε τον σκληρο πουτσο της βικυς.

και ο πικερ ειναι κωλογαμημενος επισης το ομολογησε οτι γαμιεται και μονος του στο μπανιο και πληρωνε ποουτανες να τον κωλοδακτυλισουν, οποτε ειναι πουστης.

χαχαχχαχαχα
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
εγω δεν ειμαι τραβελογαμημενος,

ο βαννορντεν ειναι. το ομολογησε γευτηκε τον σκληρο πουτσο της βικυς.

και ο πικερ ειναι κωλογαμημενος επισης το ομολογησε οτι γαμιεται και μονος του στο μπανιο και πληρωνε ποουτανες να τον κωλοδακτυλισουν, οποτε ειναι πουστης.

χαχαχχαχαχα
εισαι ψευτης ..
τωρα θα μπει και θα σε συγυρίσει ...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εισαι ψευτης ..
τωρα θα μπει και θα σε συγυρίσει ...
εγω ειμαι ψευτης ρε παπαρα?
που γραφεις οτι παω με την φιονα ενω δεν την εχω αγγιξει?
με ξερεις προσωπικα?

του πικερ το κωλογαμησι το κανεις γαργαρα τρολακι?
 

Επισκέπτης
εγω ειμαι ψευτης ρε παπαρα?
που γραφεις οτι παω με την φιονα ενω δεν την εχω αγγιξει?
με ξερεις προσωπικα?

του πικερ το κωλογαμησι το κανεις γαργαρα τρολακι?
ποσταρε καναν αραπη καλογυμνασμενο να μας πεισεις ποσο αντρας εισαι
 

Επισκέπτης
πηγε λεει στους δελφους και βγαλανε τις μπλουζες τους με ενα φιλο τους και επαιρναν ποζες γυμνιστικες/παλεστικες, μεχρι που ηρθε η αστυνομια και τους μαζεψε

ειχε βαλει την κακομοιρα τη γυναικα του να τους βγαζει φωτογραφιες

αλλη φορα πηγαν εξω απο ενα αστυνομικο τμημα οπου ειχε ντυθει αστυνομικος με μεγαλο μουστακι και χειροπεδες

μετα  πηγε σε μια οικοδομη φορωντας μονο ενα αμανικο πουκαμισο και γυμνοστηθος απο μεσα

ΑΝΤΡΙΚΑ ΠΡΑΜΑΤΑ! Για καμια αδερφουλα τον περασατε τον νικ να φοραει φουστανια και φιογκους;

Τον εβγαζε φωτογραφιες η γυναικα του και καμαρωνε!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.214
Like
22.881
Πόντοι
5.506
πηγε λεει στους δελφους και βγαλανε τις μπλουζες τους με ενα φιλο τους και επαιρναν ποζες γυμνιστικες/παλεστικες, μεχρι που ηρθε η αστυνομια και τους μαζεψε

ειχε βαλει την κακομοιρα τη γυναικα του να τους βγαζει φωτογραφιες

αλλη φορα πηγαν εξω απο ενα αστυνομικο τμημα οπου ειχε ντυθει αστυνομικος με μεγαλο μουστακι και χειροπεδες

μετα  πηγε σε μια οικοδομη φορωντας μονο ενα αμανικο πουκαμισο και γυμνοστηθος απο μεσα

ΑΝΤΡΙΚΑ ΠΡΑΜΑΤΑ! Για καμια αδερφουλα τον περασατε τον νικ να φοραει φουστανια και φιογκους;

Τον εβγαζε φωτογραφιες η γυναικα του και καμαρωνε!


Αν δε δουμε φωτογραφιες δεν πιστευουμε τιποτα, αποκλειεται να επανε τετοιο πραγμα.
 

Επισκέπτης
Αν δε δουμε φωτογραφιες δεν πιστευουμε τιποτα, αποκλειεται να επανε τετοιο πραγμα.

1vgaua.jpg
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
πηγε λεει στους δελφους και βγαλανε τις μπλουζες τους με ενα φιλο τους και επαιρναν ποζες γυμνιστικες/παλεστικες, μεχρι που ηρθε η αστυνομια και τους μαζεψε

ειχε βαλει την κακομοιρα τη γυναικα του να τους βγαζει φωτογραφιες

αλλη φορα πηγαν εξω απο ενα αστυνομικο τμημα οπου ειχε ντυθει αστυνομικος με μεγαλο μουστακι και χειροπεδες

μετα  πηγε σε μια οικοδομη φορωντας μονο ενα αμανικο πουκαμισο και γυμνοστηθος απο μεσα

ΑΝΤΡΙΚΑ ΠΡΑΜΑΤΑ! Για καμια αδερφουλα τον περασατε τον νικ να φοραει φουστανια και φιογκους;

Τον εβγαζε φωτογραφιες η γυναικα του και καμαρωνε!
αυτα που κανουν  ολοι οι ομοφυλοφιλοι σε αρνηση .. τα ιδια εκανε  και ο γκλετσος μεχρι που λογω ηλικιας και  ενοχων αρχιζει να τα παραδεχεται ....
οι πικεριστες καραμελωνουμε μουνακια σαν της ντορας και οι  αντιπικεριστες γευονται τραβελια .
 

Επισκέπτης
αυτα που κανουν  ολοι οι ομοφυλοφιλοι σε αρνηση .. τα ιδια εκανε  και ο γκλετσος μεχρι που λογω ηλικιας και  ενοχων αρχιζει να τα παραδεχεται ....
οι πικεριστες καραμελωνουμε μουνακια σαν της ντορας και οι  αντιπικεριστες γευονται τραβελια .

οι στρεητ εχθροι μας ειναι ο αγιος, ο μπαροκ,και ο μποκολες. αυτοι εχουν λυσσαξει απο τη ζηλια τους που δε μπορουν να πηδηξουν το ντορακι!
οι γκευ περα βρεχει
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
οι στρεητ εχθροι μας ειναι ο αγιος, ο μπαροκ,και ο μποκολες. αυτοι εχουν λυσσαξει απο τη ζηλια τους που δε μπορουν να πηδηξουν το ντορακι!
οι γκευ περα βρεχει
οι πικεριστες με πρωτο τον πικερ γαματε τον κωλο σας αρα ειστε πουστιδες
τα αλλα ειναι υποθεσεις
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.386
Πόντοι
25.467
Φίλε άσ' το καλύτερα. Άμα δεις τον κώλο μου θα πάθεις πλάκα. Έχω από τα πιο ωραία αντρικά οπίσθια που υπάρχουν. Πραγματικά βάζω κάτω γκόμενες. Στο στρατό ήταν κάποιοι που μου είχαν κάνει κοπλιμέντα και μου είχαν πει να μην κυκλοφοράω με το σλιπάκι.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.386
Πόντοι
25.467
Τελικά θα επιμείνω στο "μέρα παρά μέρα" για πάντα. Δεν μειώνουμε τη συχνότητα που γαμάμε για κανένα λόγο. Αν δεν έχουμε λεφτά πουλάμε τον κώλο μας και τα βρίσκουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom