Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.386
Πόντοι
25.467
Δε τέθηκε θέμα σεξουαλικής συνεύρεσης από καμία πλευρά . Αλλά , όπως ,σας είπα ,δεν κάνω σεξ την ίδια μέρα με δεύτερο άτομο . Προσωπική παραξενια .

Ε ναι.

Δυο δυστυχήματα την ίδια μέρα, είναι πολλά.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.386
Πόντοι
25.467

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.278
Πόντοι
8.006
Ρε Διοίκηση, ξεμιουταρετε τον Βαγκον να καταθεσει την αποψη του

Το δικαιουται
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.278
Πόντοι
8.006
Τύπε βαγκον επειδη βλεπω οτι εχεις λογκαρει

Παλι προσπαθω να συμμαζεψω τις βλακειες σου και να σε ξεμιουταρουν

Αλλά καθε φορα επιστρεφεις χειροτερος
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.386
Πόντοι
25.467
Ρε Διοίκηση, ξεμιουταρετε τον Βαγκον να καταθεσει την αποψη του

Το δικαιουται

Άντε να τον ξεχεσω και δημόσια, τον μυθομανή, γιατί μου έχει πριξει τα αρχίδια με τα π.μ. που μου στέλνει σωρηδόν.
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
όπως είδες, σου απάντησα. Εκκρεμούν οι δικές σου απαντήσεις, σε όσα σε ρώτησα

Δεν απάντησα γιατί οι ερωτήσεις ξεκινούν από λάθος βάση. Δεν είπα ότι κάνω πιάτσα Σωκράτους . Πριν λίγες μέρες αναφέρατε ότι αποχωρείτε από τη συζήτηση γιατί θα πηγαίνατε εσείς Σωκράτους. Δεδομένου ότι ήμουν στην ευρύτερη περιοχή , ήλπιζα πως ίσως συναντηθούμε τυχαία ,αφού τριγυριζετε σε εκείνα τα μέρη.
Αλλά ας μη μιλάμε για τοσο ρηχά θέματα . Με ενδιαφέρει περισσότερο η άποψη σας κοινωνικά και ψυχολογικά. Αν θέλετε ,απαντήστε μου σε μια ερώτηση. Στην περιοχή που κινείστε , όπως σωστά αναφέρατε εκδίδονται τοξικομανείς για δέκα ευρώ . Τι πιστεύετε ότι είναι αυτό που οδηγεί έναν άντρα να συνουσιαστει με μια γυναίκα που καλά ,καλά δε μπορεί να πάρει τα πόδια της; Δεν αναφέρομαι σε κοπέλες που κρατιούνται ακόμα , υπάρχουν κοπέλες πραγματικά ερείπια. Τι διεργετικο υπάρχει σε αυτό; Και ποια η γνώμη σας για την κοινωνική και ηθική διάσταση του θέματος;
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Να ανεβάσουμε πάλι λίγο το επίπεδο ,γιατί οπότε μπαίνει αυτός ο Νικ , μας το ρίχνει στον αδη
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.254
Like
24.168
Πόντοι
6.056
Δεν απάντησα γιατί οι ερωτήσεις ξεκινούν από λάθος βάση. Δεν είπα ότι κάνω πιάτσα Σωκράτους . Πριν λίγες μέρες αναφέρατε ότι αποχωρείτε από τη συζήτηση γιατί θα πηγαίνατε εσείς Σωκράτους. Δεδομένου ότι ήμουν στην ευρύτερη περιοχή , ήλπιζα πως ίσως συναντηθούμε τυχαία ,αφού τριγυριζετε σε εκείνα τα μέρη.
Αλλά ας μη μιλάμε για τοσο ρηχά θέματα . Με ενδιαφέρει περισσότερο η άποψη σας κοινωνικά και ψυχολογικά. Αν θέλετε ,απαντήστε μου σε μια ερώτηση. Στην περιοχή που κινείστε , όπως σωστά αναφέρατε εκδίδονται τοξικομανείς για δέκα ευρώ . Τι πιστεύετε ότι είναι αυτό που οδηγεί έναν άντρα να συνουσιαστει με μια γυναίκα που καλά ,καλά δε μπορεί να πάρει τα πόδια της; Δεν αναφέρομαι σε κοπέλες που κρατιούνται ακόμα , υπάρχουν κοπέλες πραγματικά ερείπια. Τι διεργετικο υπάρχει σε αυτό; Και ποια η γνώμη σας για την κοινωνική και ηθική διάσταση του θέματος;
κανεις red herring στον κυριο μποκολο για να φιδαρεις το στριμωγμα..  :birdman:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.533
Πόντοι
3.656
Δεν απάντησα γιατί οι ερωτήσεις ξεκινούν από λάθος βάση. Δεν είπα ότι κάνω πιάτσα Σωκράτους . Πριν λίγες μέρες αναφέρατε ότι αποχωρείτε από τη συζήτηση γιατί θα πηγαίνατε εσείς Σωκράτους. Δεδομένου ότι ήμουν στην ευρύτερη περιοχή , ήλπιζα πως ίσως συναντηθούμε τυχαία ,αφού τριγυριζετε σε εκείνα τα μέρη.
Αλλά ας μη μιλάμε για τοσο ρηχά θέματα . Με ενδιαφέρει περισσότερο η άποψη σας κοινωνικά και ψυχολογικά. Αν θέλετε ,απαντήστε μου σε μια ερώτηση. Στην περιοχή που κινείστε , όπως σωστά αναφέρατε εκδίδονται τοξικομανείς για δέκα ευρώ . Τι πιστεύετε ότι είναι αυτό που οδηγεί έναν άντρα να συνουσιαστει με μια γυναίκα που καλά ,καλά δε μπορεί να πάρει τα πόδια της; Δεν αναφέρομαι σε κοπέλες που κρατιούνται ακόμα , υπάρχουν κοπέλες πραγματικά ερείπια. Τι διεργετικο υπάρχει σε αυτό; Και ποια η γνώμη σας για την κοινωνική και ηθική διάσταση του θέματος;

Άντε πάλι το Red Herring για να μην απαντήσεις σε όσες ερωτήσεις έθεσα. Ζητάς την άποψή μου, χωρίς να με ενημερώσεις για το θέμα της εκπαίδευσης και της τέχνης, που με ενδιαφέρει και για όλα τα άλλα. Ναι, έχω άποψη σχετικά με τις πρεζούδες στυλ how low you can go, γιατί η ανθρωποπαρατήρηση είναι το θέμα που μου δίνει την μεγαλύτερη ικανοποίηση από έφηβος. Απάντησε πρώτη και σου δίνω τεκμηριωμένη άποψη η οποία θα μπορεί να χρησιμοποιηθεί οπουδήποτε. Ας πούμε σε μια εργασία για το θέμα της πορνείας στις πιάτσες της Αθήνας, που θα δώσει αίγλη στο άτομο που θα την εκδώσει

 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Άντε πάλι το Red Herring για να μην απαντήσεις σε όσες ερωτήσεις έθεσα. Ζητάς την άποψή μου, χωρίς να με ενημερώσεις για το θέμα της εκπαίδευσης και της τέχνης, που με ενδιαφέρει και για όλα τα άλλα. Ναι, έχω άποψη σχετικά με τις πρεζούδες στυλ how low you can go, γιατί η ανθρωποπαρατήρηση είναι το θέμα που μου δίνει την μεγαλύτερη ικανοποίηση από έφηβος. Απάντησε πρώτη και σου δίνω τεκμηριωμένη άποψη η οποία θα μπορεί να χρησιμοποιηθεί οπουδήποτε. Ας πούμε σε μια εργασία για το θέμα της πορνείας στις πιάτσες της Αθήνας, που θα δώσει αίγλη στο άτομο που θα την εκδώσει

Από ότι γνωρίζω , ο βαγκον είναι λάτρης της έβδομης τέχνης ,οπότε επενδύει χρόνο και χρήμα σε αυτό.
Ως προς την εκπαίδευση ,είναι εξαιρετικός στην δουλειά του , παρακολουθεί σεμινάρια ,είναι πολύγλωσσος κλπ κλπ. Τι άλλο να εννοώ; Σε γενικές γραμμές αυτό. Κάποιοι επενδύουν χρήματα στο ντύσιμο και στην εξωτερική εμφάνιση ,κάποιοι στην γνώση , στην εκπαίδευση ,στην τέχνη ,στα χόμπυ τους . Που το περίεργο;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.386
Πόντοι
25.467
Από ότι γνωρίζω , ο βαγκον είναι λάτρης της έβδομης τέχνης ,οπότε επενδύει χρόνο και χρήμα σε αυτό.
Ως προς την εκπαίδευση ,είναι εξαιρετικός στην δουλειά του , παρακολουθεί σεμινάρια ,είναι πολύγλωσσος κλπ κλπ. Τι άλλο να εννοώ; Σε γενικές γραμμές αυτό. Κάποιοι επενδύουν χρήματα στο ντύσιμο και στην εξωτερική εμφάνιση ,κάποιοι στην γνώση , στην εκπαίδευση ,στην τέχνη ,στα χόμπυ τους . Που το περίεργο;

Πολύγλωσσος;;;

Ναι ε;;;

Εκτός από την μοσχαρίσια , ποια άλλη γλώσσα γνωρίζει;;;

:)
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Δε έχω φτάσει ακόμα Αθήνα ,στο λεωφορείο είμαι. Να του μεταφέρω κάτι ,αν τον δω;
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.009
Πόντοι
1.616
κανεις red herring στον κυριο μποκολο για να φιδαρεις το στριμωγμα..  :birdman:
Red herring(κυριολεκτικά: κόκκινη ρέγγα) είναι ενα είδος επιχειρήματος το οποίο παραπλανά ή αποσπάσπά την προσοχή από ένα σημαντικό θέμα...
Τι μαθαίνει κανείς στο bou...
πηγή
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.533
Πόντοι
3.656
Από ότι γνωρίζω , ο βαγκον είναι λάτρης της έβδομης τέχνης ,οπότε επενδύει χρόνο και χρήμα σε αυτό.
Ως προς την εκπαίδευση ,είναι εξαιρετικός στην δουλειά του , παρακολουθεί σεμινάρια ,είναι πολύγλωσσος κλπ κλπ. Τι άλλο να εννοώ; Σε γενικές γραμμές αυτό. Κάποιοι επενδύουν χρήματα στο ντύσιμο και στην εξωτερική εμφάνιση ,κάποιοι στην γνώση , στην εκπαίδευση ,στην τέχνη ,στα χόμπυ τους . Που το περίεργο;

κατά τα άλλα ήθελες να ανεβάσουμε το επίπεδο. Και θεωρείς επένδυση σε τέχνη, το να παρακολουθεί κάποιος τα πονήματα της βιομηχανίας ονείρων που λέγεται Χόλυγουντ. Πολύ γυναικεία άποψη, και το εννοώ. Εκτός αν μιλάμε για Ευρωπαικό Κινηματογράφο, οι περισσότερες ταινίες είναι σκουπίδια. Δεν είναι τέχνη να παρακολουθείς φαντασιώσεις για την ζωή των άλλων. Ο.Κ., το να μάθεις ξένη γλώσσα είναι παράθυρο σε άλλο Πολιτισμό κι ανοίγει ορίζοντες. Ξεκαθάρισε όμως, γιατί παλινωδείς. Είσαι εκδιδόμενη, έστω και περιστασιακά, ναι ή όχι; είναι η ταρίφα σου 70€, όπως είχε δηλώσει παλιά, ναι ή όχι; Απάντησε ευθέως, χωρίς να χορέψεις τριγύρω από τα πιο πάνω, και θα δουλέψω σε μια απάντηση που θα μπορείς να την κάνεις κορνίζα ή να την ενσωματώσεις σε κάποια εργασία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom