Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.533
Πόντοι
3.656
Άλεξ , έπρεπε να γίνεις ιδιωτικός ερευνητής .
Αλλά για να λύσω τις απορίες σου ,δε έχω ισχυριστεί ποτέ ότι είμαι επαγγελματίας ,οπότε δε κάνω δεύτερο ραντεβού την ίδια μέρα και σε κάθε περίπτωση δε κάνω ποτέ σεξ ,όταν δε έχω όρεξη για σεξ .
Όχι ,χθες δεν κάναμε κάτι με τον βαγκον , ήπια έναν καφέ εγώ και μια μπύρα αυτός ,μιλήσαμε αρκετά . Άλλη φορά τα υπόλοιπα

1ον. όχι δε, δεν είναι το αρνητικό μόριο.
2ον. ναι, έχεις ισχυριστεί ότι η ταρίφα σου είναι 70€, έχουμε κάνει ολόκληρη συζήτηση επί του θέματος στις πίσω σελίδες. ΔΕΝ είσαι αξιόπιστο άτομο, αυτό είναι σίγουρο αφού λες και ξελές
3ο. έγραψες ...Όχι ,χθες δεν κάναμε κάτι με τον βαγκον... Ο εστί μεθερμηνευόμενο, τον έχεις βάλει στην friend zone, κι αυτός υπομένει καρτερικά και υλοποιεί τις απαιτήσεις σου υποθέτοντας ότι κάποια στιγμή θα του επιτρέψεις την πρόσβαση στην golden vagina σου;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.533
Πόντοι
3.656
Ο βαγκον έχει αλλά χαρίσματα ,δε χρειάζεται να δώσει μια περιουσία για να ντυθεί και να καλύψει την εσωτερική γύμνια του. Μόνο άνθρωποι χωρίς ισχυρές προσωπικότητες ,χαρίσματα και αξίες , μπαίνουν σε αυτή τη διαδικασία για να καλύψουν την απουσία αυτών των γνωρισμάτων με ακριβά μπιχλιμπιδια .

Συμφωνώ. Η διαφορά του να έχεις από το να είσαι. Το ντύσιμό μας όμως στέλνει μηνύματα για το γούστο μας και την οικονομική μας κατάσταση. Εκτός αν είναι κάποιος βίαιος νομάδας ή Γκρίζος, και πρέπει να ταιριάζει με το περιβάλλον. Το μήνυμα που μας έστειλε με το ντύσιμό του (κει ειδικά με το παπούτσι του), το πήραμε 
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.533
Πόντοι
3.656
Αγαπημένε μπαρόκ ,μήπως θες να ανακαλύψεις την πραγματική ηδονή ,πηγαίνοντας με έναν άντρα; Αν δε δοκιμάσεις πως θα γνωρίζεις;
Θα σου πω την προσωπική μου εμπειρία. Πήγα για πρώτη φορά με γυναίκα , πέρσι. Πριν πάω ,σκεφτόμουν ότι εκείνη την ώρα ,μπορεί να κομπλαρω , να ντραπω η να αηδιασω και να μη θέλω. Τελικά , μου άρεσε περισσότερο από την συνεύρεση με άντρα. Ηθικό δίδαγμα : δε μπορούμε να έχουμε σίγουρη και αναμφισβήτητη άποψη για κάτι , πριν το βιωσουμε

ΕΥΓΕ. Σου αξίζει να εκδώσεις κάτι παρόμοιο
 

Συνημμένα

  • ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΒΑΡΟΝΟΥ ΜΙΝΧΑΟΥΖΕΝ.jpg
    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΒΑΡΟΝΟΥ ΜΙΝΧΑΟΥΖΕΝ.jpg
    484,4 KB · Εμφανίσεις: 49
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.533
Πόντοι
3.656
Δώρα από την αρραβωνιαστικιά είναι . Ο βαγκον δε χαλάει χρήματα για τέτοια ευτελή πράγματα ,παρά μόνο για πράγματα που εξυψώνουν το πνεύμα του , όπως εκπαίδευση και τέχνη

Δώσε μας κάποια παραδείγματα. Πολλοί εδώ μέσα ενδιαφερόμαστε για  εκπαίδευση και τέχνη κι έχουμ εκαι αρκετό εισόδημα να υποστηρίξουμε τα ενδιαφέροντά μας
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.533
Πόντοι
3.656
Δηλαδη ηρθε ο αλλος στις 2 τα χαραματα στην Πλατεια Βαθης να σου κανει παρεα και δεν του εκατσες κιολας?
Ο ορισμος της ηττας

όχι. Ο ορισμός του απελπισμένου Sucker Idolizing Mediocre Pussy (S.I.M.P.). Η ελπίδα ότι κάποια στιγμή κάποια πατσαβούρα θα τους κάτσει, πεθαίνει μαζί με τέτοιους τύπους
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Συμφωνώ. Η διαφορά του να έχεις από το να είσαι. Το ντύσιμό μας όμως στέλνει μηνύματα για το γούστο μας και την οικονομική μας κατάσταση. Εκτός αν είναι κάποιος βίαιος νομάδας ή Γκρίζος, και πρέπει να ταιριάζει με το περιβάλλον. Το μήνυμα που μας έστειλε με το ντύσιμό του (κει ειδικά με το παπούτσι του), το πήραμε  

Γκρίζος; Εξηγήστε μου ,μαθαίνω τόσα από εσάς αγαπημενε
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.957
Κριτικές
1
Like
2.663
Πόντοι
606
νωντας,φοντας και πουτσες μπλε..
:coffee:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.386
Πόντοι
25.467
Γκρίζος; Εξηγήστε μου ,μαθαίνω τόσα από εσάς αγαπημενε

Καλώς τον πούστη. :)

Τελικά δεν μας είπες γιατί δεν έκανες αχαλίνωτο σεξ με τον Μουνοβαγόνη.

Είχε τα έμμηνα του;
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Δε τέθηκε θέμα σεξουαλικής συνεύρεσης από καμία πλευρά . Αλλά , όπως ,σας είπα ,δεν κάνω σεξ την ίδια μέρα με δεύτερο άτομο . Προσωπική παραξενια .
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.278
Πόντοι
8.006
Δε τέθηκε θέμα σεξουαλικής συνεύρεσης από καμία πλευρά . Αλλά , όπως ,σας είπα ,δεν κάνω σεξ την ίδια μέρα με δεύτερο άτομο . Προσωπική παραξενια .
Δεν ηταν ιδια μερα

Ειχαν περασει τα μεσανυχτα, αρα ειχε αλλαξει η μερα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.533
Πόντοι
3.656
Γκρίζος; Εξηγήστε μου ,μαθαίνω τόσα από εσάς αγαπημενε

Γκρίζος αγαπημένη είναι το άτομο που για κάποια χρονική στιγμή της ζωής του πρέπει να γίνει αόρατος. Να προχωράει, να κάθεται, να στέκεται κι όμως οι άλλοι άνθρωποι να μην τον βλέπουν. Να είναι απόλυτα εναρμονισμένος στο περιβάλλον. Ο ιδιωτικός ερευνητής που παρακολουθεί κάποιο άτομο για οποιονδήποτε λόγο.  Ο άστεγος που προσπαθεί να μην γίνει αντιληπτός και να επανέλθει στον Κοινωνικό Ιστό. Ο ασφαλίτης που είναι ικανός να φοράει τρύπιο μάλλινο σκούφο, βρώμικο τζιν με δέκα κιλά λέρα επάνω και παπούτσια από τα σκουπίδια (no pun intended). Κάποια που κάνει εργασία Κοινωνικής Μελέτης σε σάιτ για πουτάνες  
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Με τον βαγκον έχουμε κάνει σεξ από πέρσι το χειμώνα , οπότε οι συζητήσεις για το αν θα του κάτσω ,στερούνται νοήματος.
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Γκρίζος αγαπημένη είναι το άτομο που για κάποια χρονική στιγμή της ζωής του πρέπει να γίνει αόρατος. Να προχωράει, να κάθεται, να στέκεται κι όμως οι άλλοι άνθρωποι να μην τον βλέπουν. Να είναι απόλυτα εναρμονισμένος στο περιβάλλον. Ο ιδιωτικός ερευνητής που παρακολουθεί κάποιο άτομο για οποιονδήποτε λόγο.  Ο άστεγος που προσπαθεί να μην γίνει αντιληπτός και να επανέλθει στον Κοινωνικό Ιστό. Ο ασφαλίτης που είναι ικανός να φοράει τρύπιο μάλλινο σκούφο, βρώμικο τζιν με δέκα κιλά λέρα επάνω και παπούτσια από τα σκουπίδια (no pun intended). Κάποια που κάνει εργασία Κοινωνικής Μελέτης σε σάιτ για πουτάνες 

Εξαιρετικό! Ευχαριστώ για το δώρο ! Η προσθήκη νέας γνώσης είναι ότι πολυτιμότερο για μένα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom