Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.793
Like
14.532
Πόντοι
3.656
Ποια Νομική, κύριε;;;
Υπάρχουν απόφοιτοι της Νομικής που κρίνουν.
Θα χαρώ εάν μας τιμήσετε στους παππούληδες.
Γκόμενα δεν έχουμε αλλά τουλάχιστον δεν παραμυθιαζόμαστε με δυνητικούς ντιγκιντάνγκες.

Ούτε εγώ έχω γκόμενα, να είναι καλά οι σεξεργάτριες. Δεν μου τα κάνουν τσουρέκια και με ικανοποιούν όποτε και όπως θέλω ακριβώς. Η πρότασή σας με τιμά, θα επισκεφτώ το νήμα σας στο εγγύς μέλλον
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Ούτε εγώ έχω γκόμενα, να είναι καλά οι σεξεργάτριες. Δεν μου τα κάνουν τσουρέκια και με ικανοποιούν όποτε και όπως θέλω ακριβώς. Η πρότασή σας με τιμά, θα επισκεφτώ το νήμα σας στο εγγύς μέλλον

Σας αναμένω και θα χαρώ πολύ.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.793
Like
14.532
Πόντοι
3.656
Μα χάνετε η ενημέρωση σου αγαπημένε ανάμεσα σε χιλιάδες μηνύματα για δάχτυλα , οπίσθια ,τραβελια και ομοφυλόφιλους!!!

Μια που το έφερε η κουβέντα , δε έχετε τοποθετηθεί ( η τουλάχιστον δε έχω δει κάτι σχετικό ) για τη δακτυλοσκοπηση , που τόσο απασχολεί τους υπόλοιπους συνομιλητες μας.

όσον αφορά τη δακτυλοσκόπηση, δεν την χρησιμοποιώ, αλλά και δεν κατηγορώ όσους αρέσκονται σε αυτήν. Όπως δεν κατηγορώ όσες μου ζήτησαν (μόδα των τελευταίων ετών) να προσποιηθώ ότι τις πνίγω, κι ας γνωρίζω ακριβώς που να πιέσω (κομμάτι της εκπαίδευσης), απλά δεν το κάνω. Κι άλλες που μετά από ένα παιχνιδιάρικο Spanking ζήτησαν κάτι παραπάνω, ακόμα φοβάμαι το ενδόμυχο κτήνος (αν εννοείς τι εννοώ), απλά δεν ικανοποιώ επιθυμίες που δεν μου ταιριάζουν / έχουν αβέβαιη κατάληξη, χωρίς να κρίνω όσα άτομα τις πραγματοποιούν. Περιμένω τις απαντήσεις σου, και μετά θα έχει τη δικιά μου στο θέμα των τοξοβόλων
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.793
Like
14.532
Πόντοι
3.656

Στο υπενθυμίζω λοιπόν.
Παράθεση από: anestis_38  (27/05/18, 17:05)
Γιάνναρε το δεύτερο κείμενο σου, σαφώς καλύτερο του πρώτου.
Δεν περιέγραψες την καθεαυτή ιστορία, εμβάθυνες ακόμη περισσότερο στη ψυχολογία και στο μυαλό σου.
Εκτιμώ ότι σε λίγο δε θα πιάνεσαι - δεν το λεω για να σε κολακέψω
Έχεις πμ

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Τα πάντα στη ζωή είναι αμφίδρομα. Δίνουμε και παίρνουμε. Πληγώνουμε και μας πληγώνουν. Οι ουλές είναι αναπόφευκτες, για όλους μας. Είναι όμως τα παράσημά μας και δείχνουν τις μάχες στις οποίες λάβαμε μέρος. Επειδή όμως κάποιοι συναγωνιστές έδειξαν να διαφωνούν με την προσθήκη της φωτογραφίας, ποια είναι η δικιά σου γνώμη;
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.009
Πόντοι
1.616
Στο υπενθυμίζω λοιπόν.
Παράθεση από: anestis_38  (27/05/18, 17:05)
Γιάνναρε το δεύτερο κείμενο σου, σαφώς καλύτερο του πρώτου.
Δεν περιέγραψες την καθεαυτή ιστορία, εμβάθυνες ακόμη περισσότερο στη ψυχολογία και στο μυαλό σου.
Εκτιμώ ότι σε λίγο δε θα πιάνεσαι - δεν το λεω για να σε κολακέψω
Έχεις πμ

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Τα πάντα στη ζωή είναι αμφίδρομα. Δίνουμε και παίρνουμε. Πληγώνουμε και μας πληγώνουν. Οι ουλές είναι αναπόφευκτες, για όλους μας. Είναι όμως τα παράσημά μας και δείχνουν τις μάχες στις οποίες λάβαμε μέρος. Επειδή όμως κάποιοι συναγωνιστές έδειξαν να διαφωνούν με την προσθήκη της φωτογραφίας, ποια είναι η δικιά σου γνώμη;
Ρε Γιαννάκη αυτά τα λέγαμε πριν ένα χρόνο που να το θυμόμουνα; Τι πρέπει να απαντήσω τώρα;Α, για τη φωτο. Ναι, οκ βάλε κι άλλες , ξέρω 'γω ο,τι θέλεις, κουμάντο θα σου κανουμε;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.793
Like
14.532
Πόντοι
3.656
Ρε Γιαννάκη αυτά τα λέγαμε πριν ένα χρόνο που να το θυμόμουνα; Τι πρέπει να απαντήσω τώρα;Α, για τη φωτο. Ναι, οκ βάλε κι άλλες , ξέρω 'γω ο,τι θέλεις, κουμάντο θα σου κανουμε;

την άποψή σου ζήτησα, όχι να μου κάνεις κουμάντο. Θα μπορούσες να γράψεις ναι ή όχι. Δεν ήταν δύσκολο
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Είναι κανείς μετάξι ,να ενημερώσει αν ο δάσκαλος είναι παρών απόψε;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.203
Like
22.878
Πόντοι
5.506
Παλι εδω τριγυρναει η σαπια ατενσιον χουορ;
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Είναι κανείς μετάξι ,να ενημερώσει αν ο δάσκαλος είναι παρών απόψε;

του εχεις κανει το νημα πεδιο πιρφορισμου
οπως του αξιζε του πιρφορου του πικη που εκλαιγε για μια πουτανα :2funny: :2funny:
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Παλι εδω τριγυρναει η σαπια ατενσιον χουορ;

Παρατηρήσαρε ότι ουδείς εκ των 3 χρηστών του κοινοχρήστου νικ Dora86 απαντά εις τας καταγγελίας του υπερηλίκου και ασθενούς εν ταυτώ νηματοθέτου;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.718
Κριτικές
90
Like
36.387
Πόντοι
25.467

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom