Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Για ρίξτε μια περίληψη ,τι έχω χάσει,κατά τη διάρκεια της απουσίας μου 

Βρε καλώς την κατά φαντασίαν πουτάνα. Αυτο το άτομο που αναρωτιόταν αν ένα μορφωμένο κορίτσι δεν μπορεί να έχει κάποια σκοτεινή πλευρά, κι ύστερα ξύπνησε. Με ποιο τρόπο γέμιζες τις κρύες κι ανέραστες νύχτες σου; Ο Peter Van Norden  (27/07/18, 21:09) είχε γράψει τα εξής. Γράψε μας την άποψή σου για αυτά που γράφει και για τη θρυλούμενη συνεργασία μας

Απ: Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread
« Απάντηση #488824 στις: 29/07/18, 14:02 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση
Παράθεση από: Peter Van Norden  (27/07/18, 21:09)
Η Ντορα και ο Ανεστης ηταν κλωνοι μου. Στην αρχη συνεργαστηκα με το Μποκολο για το χαρακτηρα της Ντορας και μετα συνεχισα μονος μου.

του απάντησα

Τι πίπες γράφεις ανόητε ψεύτη; Πότε συνεργαστήκαμε; Είχαμε κάποια επικοινωνία μαζί και δεν το γνωρίζω; προβοκάρεις ή σταμάτησες τα φάρμακά σου και δεν μπορείς να ξεχωρίσεις τις φαντασιώσεις σου από την πραγματικότητα;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Που είναι ο δάσκαλος να υποβάλλω τα σέβη μου ;
Και το κύριοτερο ,αυτός ο υπεργηρος κυριουλης με το Αλτσχάιμερ ,ζει ακόμη;

Ο Άγιος, ίσως έχει Αλτσχάιμερ, δεν γνωρίζω. Ακόμα κι έτσι όμως απόλαυσε μια πραγματικά μορφωμένη, υψηλού επιπέδου και με καλές γνώσεις μουσικής σεξεργάτρια. Όσο για σώμα, τούμπανο και για τις επιδόσεις της στο στοματικό υπάρχουν καταγραφές σε ταινίες. Και θα έρθεις εσύ να τον υποτιμήσεις. Το πληκτρολόγιό μου τραντάζεται από τα γέλια. Να είσαι καλά που μας διασκεδάζεις.
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Βλέπω μου απευθύνει το λόγο ο κύριος μπρόκολος. Θα του απαντήσω στη θέση που του αξίζει ,δηλαδή τελευταία. Είμαι ευγενική ψυχή ,θα έχει συνηθίσει να είναι τελευταίος ο καλός μου ,ας μη τον κάνω να νιώσει άβολα , δίνοντας του προτεραιότητα :)
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
Βλέπω μου απευθύνει το λόγο ο κύριος μπρόκολος. Θα του απαντήσω στη θέση που του αξίζει ,δηλαδή τελευταία. Είμαι ευγενική ψυχή ,θα έχει συνηθίσει να είναι τελευταίος ο καλός μου ,ας μη τον κάνω να νιώσει άβολα , δίνοντας του προτεραιότητα :)
εγω σε εδωσα τυπε..
σου αρεσε?
:tits2:
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Ποιανού κλώνος είναι το παιδί που χτυπιέται από πάνω μου;
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Καταρχήν ,ενημερώστε με αν έχουμε τροποποιήσεις στο νομό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom