Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Εσύ μπεκάτσα δεν αποχώρησες από τον πικερισμό λόγω της θέσης του πικερ περί κωλοδάκτυλου;

μην πιστευεις ΠΟΥΣΤΗ λογια και πουτανας μοιρολογια
γλυκαθηκε το γκροβερακι του πουλι, δεν υπαρχει επιστροφη απο τον πικερισμο
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
το ξαναγραφω για να μην υπαρξουν παρανοησεις διοτι εκανα λαθος ,παρακαλω οι διαστρεβλωτες να μην μου δημιουργουν προβληματα με τους φιλους μου



οι πικεριστες εγω ξερω μπορουν να εχουν γκομενες απλα αμα θελουν και πουτανες πρεπει να το λενε και αμα το δεχτει η γυναικα γκομενα εχει καλως


εμενα ο πικεριστης της γειτονιας μου ακολουθει τη συχνοτητα του νομου καποιες φορες με πουτανες αφου το εχει πει στη γυναικα του και το δεχτηκε

καποιες φορες μου λεει δεν παει στις πουτανες και παλι το ειπε στη γυναικα του οτι τωρα θελω μερα παρα μερα σεξ και παλι το δεχτηκε


αλλα εγω την παρακολουθω γιατι ο πικεριστης πρεπει να προσεχει και τα νοτα του
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.252
Κριτικές
3
Like
1.427
Πόντοι
566
το ξαναγραφω για να μην υπαρξουν παρανοησεις διοτι εκανα λαθος ,παρακαλω οι διαστρεβλωτες να μην μου δημιουργουν προβληματα με τους φιλους μου

Παράθεση έκανα στα λεγόμενά σου... τώρα βλέπω πως τα μαζεύεις, κάποιος λόγος θα υπάρχει....
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
οι περισσοτεροι πικεριστες καπως ετσι ξεκινησαν



φιλε αστους να κοροιδευουν, δεν ξερουν. ομως εγω το εχω περασει αυτο και ξερω. ολα ξεκινησαν οταν ημουν 10 χρονων και ηρθε στη γειτονια εκεινο το ασπρο ημιφορτηγο που εγραφε απεξω "FREE CANDY"
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.117
Πόντοι
506
εμενα ο πικεριστης της γειτονιας μου ακολουθει τη συχνοτητα του νομου καποιες φορες με πουτανες αφου το εχει πει στη γυναικα του και το δεχτηκε
images

 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.252
Κριτικές
3
Like
1.427
Πόντοι
566
Που είναι ο αχρηστος κωλοδακτυλιασμένος αρχηγός σας???  :think:
 

Επισκέπτης
σημαινει οτι αν αυτα τα εγγραφα και οι σημειωσεις αφορουν τους πελατες,μπορει να υπαρχουν προσωπικα στοιχεια η καποια δεδομενα.οχι οτι καναμε κατι κακο και παρανομο,αλλα γιατι να εκτεθουμε κατα καποιο τροπο.και πολλοι ειμαστε παντρεμενοι.

ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΩΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΩΝ ΛΑΜΟΓΙΩΝ.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ονειρα γλυκα και με το πουλι στο χερι

...παλι καλα απο εκει που το εχετε στον κωλο ειναι πολυ καλυτερα
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
θα φτιαξουμε αντροιντ απ για κερατωμενες συζυγους

θα ονομαζεται ιδιο νομισμα
:wanker:
εξαιρετικη ιδεα φιλε !!!
και  σε καθε δημο θα υπαρχουν καταγεγραμενοι πικεριστες που θα μπορει η συζυγος να  πηγαινει να γαμιεται!!!

στεκα ακους ; ; ; βλεπεις τι  σε περιμενει ;;;;;........
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
με το....απ στο χέρι θα μείνετε πάλι κωλωδαχτυλιασμένοι τρύπιοι
 

Επισκέπτης
Ειμαι σιγουρος οτι εκατονταδες αν οχι χιλιαδες εργενηδες θα δηλωσουν ανοιχτα οτι ειναι διατεθιμενοι να βολευουν τις γυναικες των λαμογιων.

Πως σας φαινεται αυτο παλικαρια που πηγαινετε με κολ γκερλ; Κερατο εσεις, κερατο η γυναικα σας. Μουνια εσεις, ψωλες η γυναικα σας. Πουτανες εσεις, πικεριστες οι γυναικες σας.
 

Επισκέπτης
Στην Ελλαδα που ο τριανταρης παιρνει χαρτζιλικι απο τη μαμα οπως και ο εικοσαρης με τι μουτρα θα ανταγωνιστει τον δευτερο;

Οι πιτσιρικαδες που σημερα τις παιρνουν παρτουζα (και ανεβαζουν τα βιντεακια στο βολα) ειναι οι θεμελιωτες της νεας κοινωνιας. Οφειλουμε να τους προστατευσουμε και οχι να τους καταστρεψουμε απο ζηλια, οπως εκαναν σε εμας οι πατεραδες μας που γαμουσαν Ουκρανες με βιαγκρα και χρεωναν την Ελλαδα (δλδ εμας).

Ο πικερισμος στηριζει τη νεολαια, την παρτουζα, το ματι, και την καταργηση του γαμου.

Αναλογιστειτε λιγο πως ηταν οι σεξουαλικες σχεσεις την πρωτογονη εποχη που οι ανθρωποι ζουσαν σε αγελες. Οι νεοι αντρες εκαναν σεξ 3 φορες τη μερα, ας πουμε στο δεκαημερο 30 φορες. Απο αυτα τα 30 γαμησια, τα 20 επεφταν σε πιτσιρικες και τα αλλα 10 σε μιλφ.

Οι μεσηλικες που ειχαν λιγοτερες ορεξεις γαμουσαν 6 φορες το δεκαημερο -περιπου μερα παρα μερα δηλαδη. Επειδη ομως δεν τους καβλωναν πολυ οι μιλφ, εριχναν 4-5 γαμισια σε πιτσιρικες και 1-2 σε μιλφ.

Τα γεροντια ειχαν ορεξη να γαμησουν μια φορα το δεκαημερο αλλα επειδη τους σιχαινονταν οι πιτσιρικες την εβγαζαν με ματι ή με γριες ανω των 40.

Γενικα το ματι επαιζε σημαντικο ρολο στη διατηρηση της κοινωνικης ειρηνης. Τοτε οποιοι γαμιονταν το εκαναν σε κοινη θεα, οπως τα ζωα. Οποιος ηθελε κοιταζε και την επαιζε. Με αυτον τον τροπο ενιωθε οτι συμμετειχε και ο ιδιος, καβλωνε με τις φωνες της γκομενας και ευχαριστιοταν μαλακια! Οι γεροι ΕΝΘΑΡΡΥΝΑΝ τους νεους να γαμανε καλα, και οι καλυτεροι γαμιαδες ειχαν αιγλη πορνοσταρ! Η διαδοση της πορνογραφιας, σκεφτειτε, ειναι μια μερικη επιστροφη στα πρωτογονα ηθη.

Επειδη λοιπον ισχυαν αυτα τα δεδομενα, δηλαδη οτι ο νεος γαμουσε πολλες πιτσιρικες, οτι ο μεσηλικας δεν τον ζηλευε που γαμαγε περισσοτερο γιατι γαμουσε και αυτος οσες μπορουσε, και γιατι ολοι ηθελαν να πεφτουν καλες παρτουζες για να παιρνουν ματι, η κοινωνια ζουσε σε αρμονια.

Επισης ηταν ευχαριστημενες και οι γυναικες γιατι οι μικρες γαμιοντουσαν κατα 80% απο μικρους, ενω οι ωριμες ειχαν νεαρους επιβητορες.


Οταν δημιουργηθηκε το πρωτο ζευγαρι και ανακαλυφθηκε η εννοια του ιδιωτικου γαμισιου, μπηκε η εριδα στους ανθρωπους. Πλεον για να γαμησεις επρεπε να κατεχεις δικη σου γυναικα και ουτε λιγο ματι δε σε αφηναν να παρεις. Οι πιο πλουσιοι ειχαν τις περισσοτερες γυναικες, ενω οι νεοι, απο <πορνοσταρ> που τους θαυμαζαν ολοι, μετετραπησαν σε καταπιεσμενη ομαδα, την οποια οι μεγαλυτεροι φθονουσαν και φοβοντουσαν οτι θα τους παρει τις γυναικες. Ο νεος επρεπε να παλεψει πολλα χρονια για να καταφερει να αποκτησει στατους και γυναικες.

Παραλλαγες αυτου του νεοτερου μοντελου ειναι ολες οι κοινωνιες μεχρι σημερα. Οταν επιστρεψουμε στον πραγματικα ελευθερο ερωτα, τοτε θα σταματησει η ταξικη παλη και καταπιεση.

Ειμαστε το μονο ειδος που του αρεσει να παιρνει ματι.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.631
Κριτικές
57
Like
6.801
Πόντοι
5.406
Εδω βλέπουμε το τέλειο παράδειγμα του άχρηστου μηδενιστη που τα θέλει όλα προς τα κάτω. Πιο συγκεκριμένα.....
Κάποιος ο οποίος έχει παντρευτεί, κάποτε αν όχι και σήμερα, γοήτευε μια γυναίκα για να τον κάνει άντρα των παιδιών της. Αυτός επειδή τις περισσότερες φορές είναι ικανός άντρας και όχι ξεκωλοστραπονιαρης, θέλει να συνεχίσει να γαμαει ως γνήσιο αρσενικό. Επομενως....
Ακόμα ρε κακόμοιροι πικεριστες να βγαζατε ονόματα παντρεμένων συναγωνιστών, οι γυναίκες τους δεν θα γαμιοντουσαν μαζί σας.
Το χειρότερο για εσάς είναι οτι δεν θα γαμιοντουσαν ακόμα και να ήσασταν οι τελευταίοι εναπομειναντες άντρες επι της γης.
Αυτά τα ολίγα. Λιτά και περιεκτικά.
 

Επισκέπτης
Εδω βλέπουμε το τέλειο παράδειγμα του άχρηστου μηδενιστη που τα θέλει όλα προς τα κάτω. Πιο συγκεκριμένα.....
Κάποιος ο οποίος έχει παντρευτεί, κάποτε αν όχι και σήμερα, γοήτευε μια γυναίκα για να τον κάνει άντρα των παιδιών της. Αυτός επειδή τις περισσότερες φορές είναι ικανός άντρας και όχι ξεκωλοστραπονιαρης, θέλει να συνεχίσει να γαμαει ως γνήσιο αρσενικό. Επομενως....
Ακόμα ρε κακόμοιροι πικεριστες να βγαζατε ονόματα παντρεμένων συναγωνιστών, οι γυναίκες τους δεν θα γαμιοντουσαν μαζί σας.
Το χειρότερο για εσάς είναι οτι δεν θα γαμιοντουσαν ακόμα και να ήσασταν οι τελευταίοι εναπομειναντες άντρες επι της γης.
Αυτά τα ολίγα. Λιτά και περιεκτικά.
Λαμογιο σε ξερουμε.
 

Επισκέπτης
Οπως ξενογαμας εσυ, ετσι ξεμουνιαζεται και η γυναικα σου. Ισοτητα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Οπως ξενογαμας εσυ, ετσι ξεμουνιαζεται και η γυναικα σου. Ισοτητα.
οχι μπουφο, αμα το δινανε τοσο ευκολα και οι γυναικες δεν θα υπηρχαν πουτανες.

ενας αντρας για ποικιλια παει και με πουτανες εκτος απο την γυναικα του.

μια γυναικα αντιστοιχα δεν παει με ζιγκολο για ποικιλα για αυτο και ειναι ελαχιστοι σε σχεση με τις πουτανες.

συνελθε με τις μαλακιες που πετας συνεχεια.

και μη ξαναπεις παπαριες περι ελευθερου σεξ για τους νεους στην πρωτογονη εποχη.

το σεξ ουσιαστικα ειναι απαγορευμενο για ολα τα αγελαια ειδη και για ολα τα ανθρωποειδη , παρα μονο για τον αρχηγο, οι αλλοι πολυ πιο σπανια και στα κρυφα. στο απαγορευω ως καθηγητης βιολογιας να λες τετοιες ουτοπικες μαλακιες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom