Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686

Άρα όσοι κοκορεύονται ότι ξενοπηδάνε και όσες έρευνες μιλάνε για απιστίες μάς λένε πίπες... Σε μια έρευνα που έκανε ένα ευρωπαϊκό πανεπιστήμιο βγήκε ότι ο μέσος χρόνος που οι γυναίκες απιστούν κατά τη διάρκεια του γάμου στην ευρωπαϊκή ένωση είναι τα έξι με επτά χρόνια.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.348
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Το έχει σύστημα ο Picker κάθε Κυριακή απόγευμα να κάνει ανάρτησει του Νόμου στο facebook... Πριν λίγα λεπτά δημοσίευσε πάλι...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Άρα όσοι κοκορεύονται ότι ξενοπηδάνε και όσες έρευνες μιλάνε για απιστίες μάς λένε πίπες... Σε μια έρευνα που έκανε ένα ευρωπαϊκό πανεπιστήμιο βγήκε ότι ο μέσος χρόνος που οι γυναίκες απιστούν κατά τη διάρκεια του γάμου στην ευρωπαϊκή ένωση είναι τα έξι με επτά χρόνια.
βεβαιως και απιστουν,

με ποιους?

με αυτους που τους λενε στα μουτρα οτι πηδανε στα μπουρδελα απο την αρχη?

ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

Επισκέπτης
Άρα όσοι κοκορεύονται ότι ξενοπηδάνε και όσες έρευνες μιλάνε για απιστίες μάς λένε πίπες... Σε μια έρευνα που έκανε ένα ευρωπαϊκό πανεπιστήμιο βγήκε ότι ο μέσος χρόνος που οι γυναίκες απιστούν κατά τη διάρκεια του γάμου στην ευρωπαϊκή ένωση είναι τα έξι με επτά χρόνια.

7 χρονια φαγουρα που λενε. Αν και αυτα μαλλον ισχυαν για τις παλιες γυναικες. Σημερα οι γυναικες κερατωνουν οποτε καβλωνουν και οποτε μπορουν. Παραδεχτειτε το παντρεμενα λαμογια! Οταν κανετε γλειφομουνι στη γυναικα σας, γλειφετε και λιγο σπερμα του εραστη.

 

Επισκέπτης
ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕΞΟΜΑΝΕΙΣ!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΚΕΡΙΣΤΕΣ!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΒΛΟΜΕΝΟΙ!
 

Επισκέπτης
Καθοτανε στο σαλονι το παντρεμενο λαμογιο, σκαστος απο τη γυναικα και ρωταγε με ανυπομονησια: τι κανουν στο δωματιο τοση ωρα, παντρευονται;

Ο,τι κανει η γυναικα σου αυτη τη στιγμη στο σπιτι, με τον πικεριστη, ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΥΝ!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Καθοτανε στο σαλονι το παντρεμενο λαμογιο, σκαστος απο τη γυναικα και ρωταγε με ανυπομονησια, τι κανουν στο δωματιο τοση ωρα, παντρευονται;

Ο,τι κανει η γυναικα σου αυτη τη στιγμη στο σπιτι, με τον πικεριστη, ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΥΝ!!!
α μαλιστα και το πιστευεις κιολας?
ξες πολλους πικεριστες να γαμανε παντρεμενες?
εσυ ποσες παντρεμενες γκομενες ειχες?
εγω εχω παει με παντρεμενες και οσους ξερω να το εχουν κανει αυτο ΑΝΤΙπικεριστες ειναι
 

Επισκέπτης
α μαλιστα και το πιστευεις κιολας?
ξες πολλους πικεριστες να γαμανε παντρεμενες?
εσυ ποσες παντρεμενες γκομενες ειχες?
εγω εχω παει με παντρεμενες και οσους ξερω να το εχουν κανει αυτο ΑΝΤΙπικεριστες ειναι
Εσυ εχεις μπερδεψει το αρσενικο με το θηλυκο, δε γινεται να σε παρουμε στα σοβαρα.

Σε λιγο που θα κυκλοφορησει η εφαρμογη Ιδιο Νομισμα με φωτογραφιες λαμογιων να δειτε τι εχει να γινει...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
Καθοτανε στο σαλονι το παντρεμενο λαμογιο, σκαστος απο τη γυναικα και ρωταγε με ανυπομονησια: τι κανουν στο δωματιο τοση ωρα, παντρευονται;

Ο,τι κανει η γυναικα σου αυτη τη στιγμη στο σπιτι, με τον πικεριστη, ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΥΝ!!!
:2funny:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.631
Κριτικές
57
Like
6.800
Πόντοι
5.406
Εσυ εχεις μπερδεψει το αρσενικο με το θηλυκο, δε γινεται να σε παρουμε στα σοβαρα.

Σε λιγο που θα κυκλοφορησει η εφαρμογη Ιδιο Νομισμα με φωτογραφιες λαμογιων να δειτε τι εχει να γινει...
Ναι φοβήθηκαν οι παντρεμένοι γαμιαδες....Δεν θα ξαναγαμησουν οπότε όλοι οι ξεκωλοτρομπες αγαμητοι θα ξεσκιστειτε στα γαμησια.....Μ αυτό το πλευρό να κοιμάστε....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εσυ εχεις μπερδεψει το αρσενικο με το θηλυκο, δε γινεται να σε παρουμε στα σοβαρα.

Σε λιγο που θα κυκλοφορησει η εφαρμογη Ιδιο Νομισμα με φωτογραφιες λαμογιων να δειτε τι εχει να γινει...
εσυ που γαμιοσουνα απο τραβεστι και ετρεχαν τα σκατα απο το κωλοξεσκισμα στο δρομο επειδη σε ανοιξε, εισαι αρσενικο?
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Για ρίξτε μια περίληψη ,τι έχω χάσει,κατά τη διάρκεια της απουσίας μου 
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Που είναι ο δάσκαλος να υποβάλλω τα σέβη μου ;
Και το κύριοτερο ,αυτός ο υπεργηρος κυριουλης με το Αλτσχάιμερ ,ζει ακόμη;
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.348
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Για ρίξτε μια περίληψη ,τι έχω χάσει,κατά τη διάρκεια της απουσίας μου  
Τι περίληψη να σου πούμε... Φτιάξε μια μεγάααλη κούπα καφε, άραξε αναπαυτικά στην οθόνη και άρχισε να διαβάζεις τις σελίδες του thread!!!  :grin: Τα όσα έχουν γίνει κατά την απουσία σου, απλά δεν περιγράφονται με λόγια!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom