Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Θα αρχισει τα κρααααααααααακκκκκκκκκ και τα "σε γαμησα"...ειναι σκληρο κοκορακι ο κλωνος Σουκερ τυπε.
ειπε ο  ντελιβερας που κουβαλαει καφεδες ...
Αυτος τουλαχιστον ειχε το θαρρος να πει οτι ειναι ντελιβερας και μαγκια του.
Εσυ τι εισαι τύπε, στελεχος πολυεθνικης?
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Αυτος τουλαχιστον ειχε το θαρρος να πει οτι ειναι ντελιβερας και μαγκια του.
Εσυ τι εισαι τύπε, στελεχος πολυεθνικης?

προφανως το  φτωχο σου το μυαλο μονο περιοριζεται  στην γνωση  αυτων των επαγγελματων ...
α και  φυσικα  του δικου σου  ! :2funny:

ρε γελοιε τα ιδια ελεγες  και παλιοτερα ..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
προφανως το  φτωχο σου το μυαλο μονο περιοριζεται  στην γνωση  αυτων των επαγγελματων ...
α και  φυσικα  του δικου σου  ! :2funny:

ρε γελοιε τα ιδια ελεγες  και παλιοτερα ..

Αρα μην δουλευεις τον ντελιβερα γιατι αυτος ειχε τ' αρχιδια να πει τι δουλεια κανει ενω εσυ φοβασαι ακομη κι αυτο να πεις.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Αρα μην δουλευεις τον ντελιβερα γιατι αυτος ειχε τ' αρχιδια να πει τι δουλεια κανει ενω εσυ φοβασαι ακομη κι αυτο να πεις.

δεν εχω να αποδειξω  κατι  εδω μεσα και ειδικα σε ραμολιμεντα σαν κι εσας ..
αυτος  το παιζει ιστορια  στον πικερ και με στομφο μας ειπε πως ............ εχει ταισει κοσμο ... ακου εχει ταισει κοσμο το  ψωνακι ....  :cheesy: λες και  τα μαγειρεψε αυτος ..
45 χρονων μαλακας  και ακομα κανει τον  ντελιβερα ..
οχι  οτι  εσυ  εισαι καλυτερος δηλαδη .. που προσπαθεις να πιασεις απο  εδω μεσα κανα πελατη ...
 

Επισκέπτης
Η Ντορα ειναι πικεριστρια. Ανηκει σε μια διαρκως αυξανομενη κατηγορια γυναικων που εχει αποφασισει να κανει ερωτα μονο με αντρες που ειναι πικεριστες. Γιατι μονο οι πικεριστες βαζουν πανω απ ολα την εντιμοτητα.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Η Ντορα ειναι πικεριστρια. Ανηκει σε μια διαρκως αυξανομενη κατηγορια γυναικων που εχει αποφασισει να κανει ερωτα μονο με αντρες που ειναι πικεριστες. Γιατι μονο οι πικεριστες βαζουν πανω απ ολα την εντιμοτητα.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

οι πικεριστριες γνωριζουν επακριβως πως μονο με εμας  μπορουν να χυσουν ποταμια ..
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

οι πικεριστριες γνωριζουν επακριβως πως μονο με εμας  μπορουν να χυσουν ποταμια ..

Δώσε φωτογραφία από τις επιδόσεις σου στη γυναικεία εκσπερμάτιση, αλλιώς είναι απλά λόγια οι ισχυρισμοί σου
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Βλέπω μου απευθύνει το λόγο ο κύριος μπρόκολος. Θα του απαντήσω στη θέση που του αξίζει ,δηλαδή τελευταία. Είμαι ευγενική ψυχή ,θα έχει συνηθίσει να είναι τελευταίος ο καλός μου ,ας μη τον κάνω να νιώσει άβολα , δίνοντας του προτεραιότητα :)

Τελικά, είναι πιθανότερο το να είσαι γυναίκα ή έστω πολύ θηλυκοποιημένος άντρας. Από την αυγή της Ιστορίας, οι γυναίκες επιβιώνουν χάρη στους άντρες. Οι άντρες επιβίωσαν έχοντας μάθει να χειρίζονται το περιβάλλον, οι γυναίκες επιβίωσαν έχοντας μάθει να χειρίζονται τους άντρες. Υπήρξε μία και μόνη επιλογή γι αυτές. Lie or Die. Επιβίωσαν μόνο όσες έλεγαν καλά ψέμματα, τεχνική την οποία πέρασαν στις κόρες τους και τσουπ, ο τύπος της Δώρας. Ξεκινάς υποτιμώντας με κι αλλάζοντας το όνομά μου με αποκαλείς μπρόκολο (με την ευκαιρία είναι Super Food), προσπαθώντας να με εκνευρίσεις. Συνεχίζεις με την πιο δοκιμασμένη τεχνική, το Shame - Blame, ότι και καλά ανήκω στην τελευταία θέση της Κοινωνικής Διαστρωμάτωσης, κι αν μου δώσεις σημασία θα νιώσω άβολα. Οι MGTOW σαν την αφεντιά μου, γνωρίζουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ όλα τα κόλπα σας και δεν εντυπωσιάζονται από αυτά. Πιάνουν στους S.I.M.P.S. (Suckers Idolizing Mediocre Pussy) και στους Manginas, κι όχι σε όσους έχουν καταπιεί το κόκκινο χάπι. Κι αφού έχεις ξεκατινιαστεί προσπαθώντας να με υποτιμήσεις, δηλώνεις ότι είμαι ο καλός σου!!!!!! Πόσο περισσότερη υποκρισία να χωρέσει σε μια και μόνο πρόταση; Σου υπενθυμίζω ότι εγώ ανήκω στο φύλο που με ένα λίθινο τσεκούρι αντιμετώπισε τον Μαχαιρόδοντα τίγρη οι κυνόδοντες του οποίου είχαν μήκος 18 cm και με μια λίθινη λόγχη κυνήγησε και σκότωσε τα Μαμούθ που ξεπερνούσαν τους 6 τόνους, για να σας προστατέψουμε και να φέρουμε κρέας στον καταυλισμό.  Κι εσύ ανήκεις στο φύλο που όταν βλέπει θρίλερ πέφτει τρομοκρατημένο στην αγκαλιά μας, όταν δει κατσαρίδα αρχίζει και ουρλιάζει, κι άμα δει ποντίκι μπορεί και να λιποθυμίσει. Ποτέ καμία γυναίκα δεν μπόρεσε να επιβιώσει μόνη της αν δεν την προστάτευαν οι άντρες του περιβάλλοντός της ή δομές που έφτιαξαν, επάνδρωσαν κι εξέλιξαν άνδρες (αστυνομία, στρατός, πυροσβεστική). Και ΝΟΜΙΖΕΙΣ ότι θα με κάνεις να νιώσω άσχημα!!!!!!! Στο ρόλο της διασκεδάστριας πάντως, δεν πας κι άσχημα, συνέχισε να φαντασιώνεσαι την υπεροχή σου. Και σε πληροφορώ ότι κάποτε ο Έριχ Φρομ έγραψε. Οι Οικονομικά και Πολιτιστικά στερημένες ομάδες έχουν μόνο το παραφουσκωμένο είδωλο του εαυτού τους. Και δεν περιμένω απάντηση, ίσως πάλι να δοκιμάσεις κάποιο από τα λογικά σφάλματα του Ad Hominem, όπως συνηθίζεις, ή του Red Herring  
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Δώσε φωτογραφία από τις επιδόσεις σου στη γυναικεία εκσπερμάτιση, αλλιώς είναι απλά λόγια οι ισχυρισμοί σου
και ποιος σου ειπε πως με ενδιαφερει  η αποψη σου;;;;
εχω την χαρα  να εχω  γνωρισει  2  γυναικες μεχρι  τωρα στη  ζωη μου που  εβγαζαν υπεροχα squirts ....
εαν εσυ  δεν το πιστευεις θα ζησω και  χωρις αυτο ..
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
Τελικά, είναι πιθανότερο το να είσαι γυναίκα ή έστω πολύ θηλυκοποιημένος άντρας. Από την αυγή της Ιστορίας, οι γυναίκες επιβιώνουν χάρη στους άντρες. Οι άντρες επιβίωσαν έχοντας μάθει να χειρίζονται το περιβάλλον, οι γυναίκες επιβίωσαν έχοντας μάθει να χειρίζονται τους άντρες. Υπήρξε μία και μόνη επιλογή γι αυτές. Lie or Die. Επιβίωσαν μόνο όσες έλεγαν καλά ψέμματα, τεχνική την οποία πέρασαν στις κόρες τους και τσουπ, ο τύπος της Δώρας. Ξεκινάς υποτιμώντας με κι αλλάζοντας το όνομά μου με αποκαλείς μπρόκολο (με την ευκαιρία είναι Super Food), προσπαθώντας να με εκνευρίσεις. Συνεχίζεις με την πιο δοκιμασμένη τεχνική, το Shame - Blame, ότι και καλά ανήκω στην τελευταία θέση της Κοινωνικής Διαστρωμάτωσης, κι αν μου δώσεις σημασία θα νιώσω άβολα. Οι MGTOW σαν την αφεντιά μου, γνωρίζουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ όλα τα κόλπα σας και δεν εντυπωσιάζονται από αυτά. Πιάνουν στους S.I.M.P.S. (Suckers Idolizing Mediocre Pussy) και στους Manginas, κι όχι σε όσους έχουν καταπιεί το κόκκινο χάπι. Κι αφού έχεις ξεκατινιαστεί προσπαθώντας να με υποτιμήσεις, δηλώνεις ότι είμαι ο καλός σου!!!!!! Πόσο περισσότερη υποκρισία να χωρέσει σε μια και μόνο πρόταση; Σου υπενθυμίζω ότι εγώ ανήκω στο φύλο που με ένα λίθινο τσεκούρι αντιμετώπισε τον Μαχαιρόδοντα τίγρη οι κυνόδοντες του οποίου είχαν μήκος 18 cm και με μια λίθινη λόγχη κυνήγησε και σκότωσε τα Μαμούθ που ξεπερνούσαν τους 6 τόνους, για να σας προστατέψουμε και να φέρουμε κρέας στον καταυλισμό.  Κι εσύ ανήκεις στο φύλο που όταν βλέπει θρίλερ πέφτει τρομοκρατημένο στην αγκαλιά μας, όταν δει κατσαρίδα αρχίζει και ουρλιάζει, κι άμα δει ποντίκι μπορεί και να λιποθυμίσει. Ποτέ καμία γυναίκα δεν μπόρεσε να επιβιώσει μόνη της αν δεν την προστάτευαν οι άντρες του περιβάλλοντός της ή δομές που έφτιαξαν, επάνδρωσαν κι εξέλιξαν άνδρες (αστυνομία, στρατός, πυροσβεστική). Και ΝΟΜΙΖΕΙΣ ότι θα με κάνεις να νιώσω άσχημα!!!!!!! Στο ρόλο της διασκεδάστριας πάντως, δεν πας κι άσχημα, συνέχισε να φαντασιώνεσαι την υπεροχή σου. Και σε πληροφορώ ότι κάποτε ο Έριχ Φρομ έγραψε. Οι Οικονομικά και Πολιτιστικά στερημένες ομάδες έχουν μόνο το παραφουσκωμένο είδωλο του εαυτού τους. Και δεν περιμένω απάντηση, ίσως πάλι να δοκιμάσεις κάποιο από τα λογικά σφάλματα του Ad Hominem, όπως συνηθίζεις, ή του Red Herring 
ποστ κουτουλια στο κοκαλο της μυτης... :wanker:

σιγα μην εχει να απαντησει τιποτα μετα απο αυτο ο κυπριος μουστακαλης 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom