Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
ΕΚΤΑΚΤΟΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ / ΚΑΛΕΣΜΑ απο  τον επιτιμο πικεριστη pussy vagon !


καλωςοριζει και παλι  την  πικεριστρια  ντορα !
επιπροσθετως καταγγελει τα τελευταια ποστ του μποκολου σαν αναληθη και  στερουμενων αποδειξεων ...
για οτι νεοτερο θα επανελθει με νεο μυνημα ..
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006
Σου υπενθυμίζω ότι εγώ ανήκω στο φύλο που με ένα λίθινο τσεκούρι αντιμετώπισε τον Μαχαιρόδοντα τίγρη οι κυνόδοντες του οποίου είχαν μήκος 18 cm και με μια λίθινη λόγχη κυνήγησε και σκότωσε τα Μαμούθ που ξεπερνούσαν τους 6 τόνους, για να σας προστατέψουμε και να φέρουμε κρέας στον καταυλισμό.  Κι εσύ ανήκεις στο φύλο που όταν βλέπει θρίλερ πέφτει τρομοκρατημένο στην αγκαλιά μας, όταν δει κατσαρίδα αρχίζει και ουρλιάζει, κι άμα δει ποντίκι μπορεί και να λιποθυμίσει.

:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.551
Like
24.327
Πόντοι
6.256
Αρα μην δουλευεις τον ντελιβερα γιατι αυτος ειχε τ' αρχιδια να πει τι δουλεια κανει ενω εσυ φοβασαι ακομη κι αυτο να πεις.

Τυπε αυτος κανει το πιο δημοφιλες επαγγελμα του κοσμου...χαραμοφαης που τον βυζαινει ακομα η μανουλα του. :grin:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.551
Like
24.327
Πόντοι
6.256
δεν εχω να αποδειξω  κατι  εδω μεσα και ειδικα σε ραμολιμεντα σαν κι εσας ..
αυτος  το παιζει ιστορια  στον πικερ και με στομφο μας ειπε πως ............ εχει ταισει κοσμο ... ακου εχει ταισει κοσμο το  ψωνακι ....  :cheesy: λες και  τα μαγειρεψε αυτος ..
45 χρονων μαλακας  και ακομα κανει τον  ντελιβερα ..
οχι   οτι  εσυ  εισαι καλυτερος δηλαδη .. που προσπαθεις να πιασεις απο  εδω μεσα κανα πελατη ...

Σε κωλοδακτυλιασε η μανουλα σου σημερα κλωνε; :grin:
 

marko_kolo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
569
Like
26
Πόντοι
6
Τελικά, είναι πιθανότερο το να είσαι γυναίκα ή έστω πολύ θηλυκοποιημένος άντρας. Από την αυγή της Ιστορίας, οι γυναίκες επιβιώνουν χάρη στους άντρες. Οι άντρες επιβίωσαν έχοντας μάθει να χειρίζονται το περιβάλλον, οι γυναίκες επιβίωσαν έχοντας μάθει να χειρίζονται τους άντρες. Υπήρξε μία και μόνη επιλογή γι αυτές. Lie or Die. Επιβίωσαν μόνο όσες έλεγαν καλά ψέμματα, τεχνική την οποία πέρασαν στις κόρες τους και τσουπ, ο τύπος της Δώρας. Ξεκινάς υποτιμώντας με κι αλλάζοντας το όνομά μου με αποκαλείς μπρόκολο (με την ευκαιρία είναι Super Food), προσπαθώντας να με εκνευρίσεις. Συνεχίζεις με την πιο δοκιμασμένη τεχνική, το Shame - Blame, ότι και καλά ανήκω στην τελευταία θέση της Κοινωνικής Διαστρωμάτωσης, κι αν μου δώσεις σημασία θα νιώσω άβολα. Οι MGTOW σαν την αφεντιά μου, γνωρίζουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ όλα τα κόλπα σας και δεν εντυπωσιάζονται από αυτά. Πιάνουν στους S.I.M.P.S. (Suckers Idolizing Mediocre Pussy) και στους Manginas, κι όχι σε όσους έχουν καταπιεί το κόκκινο χάπι. Κι αφού έχεις ξεκατινιαστεί προσπαθώντας να με υποτιμήσεις, δηλώνεις ότι είμαι ο καλός σου!!!!!! Πόσο περισσότερη υποκρισία να χωρέσει σε μια και μόνο πρόταση; Σου υπενθυμίζω ότι εγώ ανήκω στο φύλο που με ένα λίθινο τσεκούρι αντιμετώπισε τον Μαχαιρόδοντα τίγρη οι κυνόδοντες του οποίου είχαν μήκος 18 cm και με μια λίθινη λόγχη κυνήγησε και σκότωσε τα Μαμούθ που ξεπερνούσαν τους 6 τόνους, για να σας προστατέψουμε και να φέρουμε κρέας στον καταυλισμό.  Κι εσύ ανήκεις στο φύλο που όταν βλέπει θρίλερ πέφτει τρομοκρατημένο στην αγκαλιά μας, όταν δει κατσαρίδα αρχίζει και ουρλιάζει, κι άμα δει ποντίκι μπορεί και να λιποθυμίσει. Ποτέ καμία γυναίκα δεν μπόρεσε να επιβιώσει μόνη της αν δεν την προστάτευαν οι άντρες του περιβάλλοντός της ή δομές που έφτιαξαν, επάνδρωσαν κι εξέλιξαν άνδρες (αστυνομία, στρατός, πυροσβεστική). Και ΝΟΜΙΖΕΙΣ ότι θα με κάνεις να νιώσω άσχημα!!!!!!! Στο ρόλο της διασκεδάστριας πάντως, δεν πας κι άσχημα, συνέχισε να φαντασιώνεσαι την υπεροχή σου. Και σε πληροφορώ ότι κάποτε ο Έριχ Φρομ έγραψε. Οι Οικονομικά και Πολιτιστικά στερημένες ομάδες έχουν μόνο το παραφουσκωμένο είδωλο του εαυτού τους. Και δεν περιμένω απάντηση, ίσως πάλι να δοκιμάσεις κάποιο από τα λογικά σφάλματα του Ad Hominem, όπως συνηθίζεις, ή του Red Herring 

ξεροχυσα  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
ποστ κουτουλια στο κοκαλο της μυτης... :wanker:

σιγα μην εχει να απαντησει τιποτα μετα απο αυτο ο κυπριος μουστακαλης 

Εκτιμώ αρκετά το χρόνο μου ,αγαπητέ ,είναι πολύτιμος για να τον χαραμίζω σε κυρίους που μου είναι αδιάφοροι. Όσο κι αν γράφουν σεντόνια για να μου τραβήξουν την προσοχή.
Ας μιλήσουμε καλύτερα για εμας. Χάθηκες. Ομολογώ ότι έχω ξενυχτήσει πολλά βράδια ενθυμουμενη το υπέροχο γλείψιμο που μου έκανες. Έχεις πει στους φίλους σου ότι είσαι ιδιαίτερα ταλαντούχος σε αυτό ή το μαθαίνουν από μένα;
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Γιατί δε γράφει ο ίδιος ο βαγκον ; Είναι φιμωμενος;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
Εκτιμώ αρκετά το χρόνο μου ,αγαπητέ ,είναι πολύτιμος για να τον χαραμίζω σε κυρίους που μου είναι αδιάφοροι. Όσο κι αν γράφουν σεντόνια για να μου τραβήξουν την προσοχή.
Ας μιλήσουμε καλύτερα για εμας. Χάθηκες. Ομολογώ ότι έχω ξενυχτήσει πολλά βράδια ενθυμουμενη το υπέροχο γλείψιμο που μου έκανες. Έχεις πει στους φίλους σου ότι είσαι ιδιαίτερα ταλαντούχος σε αυτό ή το μαθαίνουν από μένα;
δεν εχω φιλους.. :boobies:

λεγανε καποιοι οτι τα εφτιαξες με τον ανεστη
και οτι ειναι 45χρονος χοντρος με φυτευτα μαλλια
ψεμα?
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
δεν εχω φιλους.. :boobies:

λεγανε καποιοι οτι τα εφτιαξες με τον ανεστη
και οτι ειναι 45χρονος χοντρος με φυτευτα μαλλια
ψεμα?

Όχι ακριβώς. Έχουμε κοινά ενδιαφέροντα και κατά την απουσία μου από εδώ , διατήρησα επαφή μαζί του ,σε προσωπικό λογαριασμό μου. Αλλά,όχι,δε είχα την τιμή να τον συναντήσω από κοντά για να απαντήσω στην ερώτηση σου.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Εκτιμώ αρκετά το χρόνο μου ,αγαπητέ ,είναι πολύτιμος για να τον χαραμίζω σε κυρίους που μου είναι αδιάφοροι. Όσο κι αν γράφουν σεντόνια για να μου τραβήξουν την προσοχή.
Ας μιλήσουμε καλύτερα για εμας. Χάθηκες. Ομολογώ ότι έχω ξενυχτήσει πολλά βράδια ενθυμουμενη το υπέροχο γλείψιμο που μου έκανες. Έχεις πει στους φίλους σου ότι είσαι ιδιαίτερα ταλαντούχος σε αυτό ή το μαθαίνουν από μένα;

Σίγουρα ο χρόνος σου είναι πολύτιμος κι έχεις να ασχοληθείς με πολλά ενδιαφέροντα πράγματα, σου αφιερώνω φωτογραφία μετά από την ανάλυση του φύλου στο οποίο ανήκεις, πάντα κατά δήλωσή σου. Κι έγραψα ότι δεν περιμένω απάντηση, αλλά κάποιο από τα λογικά σφάλματα του Ad Hominem, όπως συνηθίζεις, ή του Red Herring. Προτίμησες το  Ad Hominem
 

Συνημμένα

  • μαδημένη κότα.jpg
    μαδημένη κότα.jpg
    154,6 KB · Εμφανίσεις: 13

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.551
Like
24.327
Πόντοι
6.256
εσενα σε τσιμπουκωσε  επανω  στο  μηχανακι σου με τους  καφεδες ;

Εσπασες παλι πουστρακι κωλοδακτυλιασμενε...τραβα να βαλεις κανενα πομολο της πορτας στη δουλεμενη κωλοτρυπιδα σου. :2funny:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.551
Like
24.327
Πόντοι
6.256
μαζεψου στο νημα σου ρε μπιχλα

Ναι ρε πηγα...απλα τραμπουκισα λιγο το θρασυδειλο πουστρακι που κρυβεται πισω απο τα αρχιδια καποιου διαχειριστη και το παιζει κοκορακι.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Εσπασες παλι πουστρακι κωλοδακτυλιασμενε...τραβα να βαλεις κανενα πομολο της πορτας στη δουλεμενη κωλοτρυπιδα σου. :2funny:

για τον εαυτο σου μιλας  παλι  ντελιβερακο  ;;;
δεν σε τσιμπουκωνει συχνα ε ;;;

ντελιβερα αποτυχημενε δε θα γαμησεις ουτε  με αιτηση  στο δημοσιο..


45  ετων ντελιβερας........ :2funny:
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Ναι ρε πηγα...απλα τραμπουκισα λιγο το θρασυδειλο πουστρακι που κρυβεται πισω απο τα αρχιδια καποιου διαχειριστη και το παιζει κοκορακι.

ναι ναι βεβαια !!!
το πρωινο  ξυπνημα  για την μεταφορα καφεδων  απαιτει  ιντερνετικο  τραμπουκισμα μπας και  νοιωσεις λιγο προσοχη ...

παραμενεις ντελιβερας ομως ........... :cheesy:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.551
Like
24.327
Πόντοι
6.256
ναι ναι βεβαια !!!
το πρωινο  ξυπνημα  για την μεταφορα καφεδων  απαιτει  ιντερνετικο  τραμπουκισμα μπας και  νοιωσεις λιγο προσοχη ...

παραμενεις ντελιβερας ομως ........... :cheesy:

Και εσυ κωλοδακτυλιασμενο πουστρακι και κλωνος σε ενα σαι για πουτανες.... :2funny:
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Και εσυ κωλοδακτυλιασμενο πουστρακι και κλωνος σε ενα σαι για πουτανες.... :2funny:
σε σαιτ για πουτανες εισαι κι εσυ  εαν το προσεξες... 

κωλοδαχτυλα σιγουρα τρως στην δουλεια εαν δεν πας εγκαιρως τους  καφεδες ...
μαγκια μου που ειμαι κλωνος . εσυ  εισαι ντελιβερας ....
τσιμπα ενα αρχιδι  τωρα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom