Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
5XoIQwE.jpg
τυπε σε στηριζω ΑΠΟΛΥΤΑ γιατι βγαζεις σελφι μεσα στο τακτοποιημενο σου υπνοδωματιο που εχεις απο παιδι, με το στρωμενο κρεβατακι σου, το κομοδινακι σου, τη σιφινιερα σου, τα παστρικα πραγματα σου κι ας αρχισε το μεγαλο μετωπο (καραφλετα) λογω του οτι βαδιζεις ολοταχως στα 40, κι ας μην εχεις γκομενα, κι ας σε κραζουν ολοι
εγω σε στηριζω για το πορνογυαλι σου, για το μπλουζακι - πιτζαμα, για το σημα της νικης και για το οτι εισαι μια κατηγορια μονος σου
[size=90pt]θα νικησουμε[/size]
:erection:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060

Επισκέπτης
Δεν είμαστε αριστεροί ούτε δεξιοί, δεν ανήκουμε στο ελληνικό πολιτικό σύστημα ούτε καν σε αυτή τη γλοιώδη ελληνική κοινωνία. Είμαστε περήφανοι φιλελεύθεροι δυτικοί και είμαστε 100 χρόνια μπροστά από τον μέσο κουτοπόνηρο ανατολίτη λαμόγιο ελληναρά. Γι' αυτό ακριβώς αναγκαστήκαμε να γαμάμε στα μπουρδέλα.
ξέρεις πολλούς φιλελεύθερους δυτικούς να μένουν στα 42 τους στο παιδικό τους δωμάτιο και να τους μαγειρεύει η μαμά τους;
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Πόσο πιο loser μπορεί να είναι κάποιος από έναν άντρα που δεν έχει τα ΑΡΧΙΔΙΑ να λέει στη γυναίκα του ότι γαμάει και άλλες;

Ακου Πικερ:

Εχω καλή δουλεια, βγαζω καλά φράγκα, έχω το δικό μου σπίτι που δεν μου το χαρησαν, εξοχικό και ρευστό. Περναμε ομορφα με την γυναίκα μου, αριστο σεξ, με επίσης καλή θέση και φραγκα, παμε διακοπές, βολτες, θεατρο, σινεμα, ταξιδια στο Εξωτερικό.
Οποτε γουστάρω, θα παω και σε πουτανάκια σε στουντιο ή εσκορτς, ετσι για ψυχαγωγία.... και εχω και μια Ουκρανή για περιστασιακό σεξ.

Εσύ όμως:

Δουλευεις τηλεφωνητής για τον βασικό μισθό, ζεις στα 40 σου με τους γονείς σου, δεν ειχες ποτε κανονική γκόμενα και κανείς δεν σε είδε ποτέ με γκόμενα, καμακι δεν μπορεις να κανεις,  δεν μπορείς να ικανοποιησεις γυναικα αφου γαμας για 5 λεπτα, δεν εχεις ΙΧ για να γαμησεις περιμενεις το λεοφορείο, πας μονο σε μπουρδελακια των 10 ευρώ, περιμενεις στην ουρα με τα πακια για να γαμησεις πανω σε βρωμικα χυμενα σεντόνια, δεν εχεις γκομενα να πας διακοπες, βολτα, σινεμά, ταξιδια στο εξωτερικό, ενώ σου αρεσει και το κωλοδακτυλο (μόνο???) από τις πουτάνες.

Αναρωτιεσαι ποιος είναι ο loser?

   
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Ακου Πικερ:

Εχω καλή δουλεια, βγαζω καλά φράγκα, έχω το δικό μου σπίτι που δεν μου το χαρησαν, εξοχικό και ρευστό. Περναμε ομορφα με την γυναίκα μου, αριστο σεξ, με επίσης καλή θέση και φραγκα, παμε διακοπές, βολτες, θεατρο, σινεμα, ταξιδια στο Εξωτερικό.
Οποτε γουστάρω, θα παω και σε πουτανάκια σε στουντιο ή εσκορτς, ετσι για ψυχαγωγία.... και εχω και μια Ουκρανή για περιστασιακό σεξ.

Εσύ όμως:

Δουλευεις τηλεφωνητής για τον βασικό μισθό, ζεις στα 40 σου με τους γονείς σου, δεν ειχες ποτε κανονική γκόμενα και κανείς δεν σε είδε ποτέ με γκόμενα, καμακι δεν μπορεις να κανεις,  δεν μπορείς να ικανοποιησεις γυναικα αφου γαμας για 5 λεπτα, δεν εχεις ΙΧ για να γαμησεις περιμενεις το λεοφορείο, πας μονο σε μπουρδελακια των 10 ευρώ, περιμενεις στην ουρα με τα πακια για να γαμησεις πανω σε βρωμικα χυμενα σεντόνια, δεν εχεις γκομενα να πας διακοπες, βολτα, σινεμά, ταξιδια στο εξωτερικό, ενώ σου αρεσει και το κωλοδακτυλο (μόνο???) από τις πουτάνες.

Αναρωτιεσαι ποιος είναι ο loser?

   

Αν τα είχες όλα αυτά δεν θα παγιδευόσουν σε ένα σάιτ για πουτάνες προβάλλοντας το μέτριο χιούμορ σου και προσπαθώντας να βγάλεις τον βανάκια μαλάκα της χρονιάς
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Ακου Πικερ:

Εχω καλή δουλεια, βγαζω καλά φράγκα, έχω το δικό μου σπίτι που δεν μου το χαρησαν, εξοχικό και ρευστό. Περναμε ομορφα με την γυναίκα μου, αριστο σεξ, με επίσης καλή θέση και φραγκα, παμε διακοπές, βολτες, θεατρο, σινεμα, ταξιδια στο Εξωτερικό.
Οποτε γουστάρω, θα παω και σε πουτανάκια σε στουντιο ή εσκορτς, ετσι για ψυχαγωγία.... και εχω και μια Ουκρανή για περιστασιακό σεξ.

Εσύ όμως:

Δουλευεις τηλεφωνητής για τον βασικό μισθό, ζεις στα 40 σου με τους γονείς σου, δεν ειχες ποτε κανονική γκόμενα και κανείς δεν σε είδε ποτέ με γκόμενα, καμακι δεν μπορεις να κανεις,  δεν μπορείς να ικανοποιησεις γυναικα αφου γαμας για 5 λεπτα, δεν εχεις ΙΧ για να γαμησεις περιμενεις το λεοφορείο, πας μονο σε μπουρδελακια των 10 ευρώ, περιμενεις στην ουρα με τα πακια για να γαμησεις πανω σε βρωμικα χυμενα σεντόνια, δεν εχεις γκομενα να πας διακοπες, βολτα, σινεμά, ταξιδια στο εξωτερικό, ενώ σου αρεσει και το κωλοδακτυλο (μόνο???) από τις πουτάνες.

Αναρωτιεσαι ποιος είναι ο loser?

   
+1

Aν και τον ΠΙΚΕΡ ειλικρινά τον συμπονώ....

Δεν έχει βρεθεί ένας χριστιανός να τον πάρει από το χέρι να πάνε να βρούν μια ελληνίδα της προκοπής να παντρευτει;; Ένας δε βρέθηκε ;
Δε βρέθηκε κανένας να τού κάνει ένα συνοικέσιο; Λέω εγώ τώρα...

Να πάει σε ένα γραφείο συνοικεσίων, σε ένα γραφέιο γνωριμιών για να αποκατασταθεί ;

Δεν αστειεύομαι, πιστεύω ακλόνητα, ότι όλα όσα γράφει, όλα όσα πρεσβεύει, είναι ο πρόδρομος σοβαρης καταθλιπτικής διαταραχής, και ελπίζω να μήν έχουμε άλλου είδους έξελίξεις ( δεν μιλώ για ίδρυμα κλπ, αλλά για πιο σοβαρές επιπλοκές ).

Φιλικά πάντα.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.182
Πόντοι
6.056
+1

Aν και τον ΠΙΚΕΡ ειλικρινά τον συμπονώ....

Δεν έχει βρεθεί ένας χριστιανός να τον πάρει από το χέρι να πάνε να βρούν μια ελληνίδα της προκοπής να παντρευτει;; Ένας δε βρέθηκε ;
Δε βρέθηκε κανένας να τού κάνει ένα συνοικέσιο; Λέω εγώ τώρα...

Να πάει σε ένα γραφείο συνοικεσίων, σε ένα γραφέιο γνωριμιών για να αποκατασταθεί ;

Δεν αστειεύομαι, πιστεύω ακλόνητα, ότι όλα όσα γράφει, όλα όσα πρεσβεύει, είναι ο πρόδρομος σοβαρης καταθλιπτικής διαταραχής, και ελπίζω να μήν έχουμε άλλου είδους έξελίξεις ( δεν μιλώ για ίδρυμα κλπ, αλλά για πιο σοβαρές επιπλοκές ).

Φιλικά πάντα.
δεν εχει ελλεεινιδες της προκοπης τυπε...

και καλα να εισαι με τις εγωκεντρικες κυκλοθυμικες καρασκυλες
θα βγαλεις κουσουρια

ποσο μαλλον αν ψιλορεταρεις
:2funny:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Αν τα είχες όλα αυτά δεν θα παγιδευόσουν σε ένα σάιτ για πουτάνες προβάλλοντας το μέτριο χιούμορ σου και προσπαθώντας να βγάλεις τον βανάκια μαλάκα της χρονιάς

Σιγα που το σαιτ είναι παγιδα τυπε... τουλαχιστον όχι για εμένα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Ακου Πικερ:

Εχω καλή δουλεια, βγαζω καλά φράγκα, έχω το δικό μου σπίτι που δεν μου το χαρησαν, εξοχικό και ρευστό. Περναμε ομορφα με την γυναίκα μου, αριστο σεξ, με επίσης καλή θέση και φραγκα, παμε διακοπές, βολτες, θεατρο, σινεμα, ταξιδια στο Εξωτερικό.
Οποτε γουστάρω, θα παω και σε πουτανάκια σε στουντιο ή εσκορτς, ετσι για ψυχαγωγία.... και εχω και μια Ουκρανή για περιστασιακό σεξ.



   
Ανήκεις δηλαδή στον Μ.Ο. των μελών του bou... :2funny:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
+1

Aν και τον ΠΙΚΕΡ ειλικρινά τον συμπονώ....

Δεν έχει βρεθεί ένας χριστιανός να τον πάρει από το χέρι να πάνε να βρούν μια ελληνίδα της προκοπής να παντρευτει;; Ένας δε βρέθηκε ;
Δε βρέθηκε κανένας να τού κάνει ένα συνοικέσιο; Λέω εγώ τώρα...

Να πάει σε ένα γραφείο συνοικεσίων, σε ένα γραφέιο γνωριμιών για να αποκατασταθεί ;

Δεν αστειεύομαι, πιστεύω ακλόνητα, ότι όλα όσα γράφει, όλα όσα πρεσβεύει, είναι ο πρόδρομος σοβαρης καταθλιπτικής διαταραχής, και ελπίζω να μήν έχουμε άλλου είδους έξελίξεις ( δεν μιλώ για ίδρυμα κλπ, αλλά για πιο σοβαρές επιπλοκές ).

Φιλικά πάντα.

Τυπε και εγω τον συμπονώ τον Πικερ εστω και αν του τα χώνω, εφτιαξε εναν νόμο που τον παει χαμηλά, τον καιει εντελως.

Και δεν φτανει αυτό, θελει να το παρουσιασει σαν ενα τροπο κανονικής ζωής.

Το καμακι του στιλ "εχεις μουνι κατσε να σε γαμησω αλλιως παω σε πουτανες των 10 ευρώ" πόσο αντρικιο, ποσο περιφανο είναι, οπως λλει ο πικερ?
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Καλα ,θα παω στους παππουληδες ,που ειναι και η αδυναμια μου :cheesy: 

Αν τολμησει κανεις και πειραξει το δασκαλο ,σφυρα κι εφτασα για νεο ραντεβου θανατου . See ya

Εκπέμπω ειδικό δωροσημα στον ουρανό, ο πικερ δέχεται επίθεση
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Γελοία λαμόγια δεν βαρεθήκατε ακόμα να σας γλεντάει ο Picker; 4 πουτάνες την εβδομάδα γαμάω και χύνω με 40 ευρώ χωρίς το παραμικρό ψέμα, την ώρα που εσείς ψάχνετε λεφτά και χρόνο για να το σκάσετε για λίγο από τις ηλίθιες γυναίκες σας. Κότες.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Εδώ κάνεις ένα λάθος:τα μέλη του bou δεν ψάχνουν λεφτά αφού έχουν υψηλό εισόδημα,όπως επίσης διαθέτουν άφθονο χρόνο αφού είναι εισοδηματίες και δουλεύουν άλλοι γι'αυτούς! :2funny:
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Επειδή έχω χάσει επεισόδια και βαριέμαι να ψάχνω, τελικά η Δώρα ήταν ο Πίκερ με περούκα?
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
οχι υπαρχει και φωτο με τον πικερ και τη δωρα μαζι

καλα μερικοι δεν βλεπετε τιποτα?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Προσυπογράφω,την έχω δει κι εγώ στον φούρνο,αν την ενδιαφέρει μπορώ να περιγράψω και ένα ιδιαίτερο σκηνικό που έτυχε να είμαι αυτόπτης μάρτυρας.
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
οχι υπαρχει και φωτο με τον πικερ και τη δωρα μαζι

καλα μερικοι δεν βλεπετε τιποτα?
Ρε μην είσαι τόσο Συριζα, επειδή υπάρχει μια φώτο του Πίκερ με μια γκομενα πλάτη,  σημαίνει ότι τα ποστ της Δώρας τα έγραφε αυτή?  :tickedoff:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom