Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Ρε μην είσαι τόσο Συριζα, επειδή υπάρχει μια φώτο του Πίκερ με μια γκομενα πλάτη,  σημαίνει ότι τα ποστ της Δώρας τα έγραφε αυτή?  :tickedoff:

ναι γιατι την εχω δει να τα γραφει απο το κινητο της

ικανοποιημενος τωρα?
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
ναι γιατι την εχω δει να τα γραφει απο το κινητο της

ικανοποιημενος τωρα?

Εντάξει ρε φίλε μην αρπάζεσαι, αν η προσωπική μου ζωή ήταν και εμένα στο μηδέν μπορεί και εγώ να έκανα παρέες από το μπου.
Δεν σε κατηγορώ.
:hi:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Εντάξει ρε φίλε μην αρπάζεσαι, αν η προσωπική μου ζωή ήταν και εμένα στο μηδέν μπορεί και εγώ να έκανα παρέες από το μπου.
Δεν σε κατηγορώ.
:hi:

γιατι καποιοι που γνωριζονται δεν μπορει να εχουν λογαριασμο εδω και να μιλανε ας πουμε
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Προσυπογράφω,την έχω δει κι εγώ στον φούρνο,αν την ενδιαφέρει μπορώ να περιγράψω και ένα ιδιαίτερο σκηνικό που έτυχε να είμαι αυτόπτης μάρτυρας.

Μη μου πεις οτι ησουν τη μερα που ειχε καθησει διπλα μου ενας γλυκουλης που χορευε τσιφτετελι ,τραγουδουσε φουρειρα,παρηγγειλε φασολαδα την οποια εχυσε πανω στα παπουτσια μου ,ενω περιμενα καποιον απο εδω μεσα ; :( ακομα με περιπαιζουν στο φουρνο για αυτο το σκηνικο :(
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Μη μου πεις οτι ησουν τη μερα που ειχε καθησει διπλα μου ενας γλυκουλης που χορευε τσιφτετελι ,τραγουδουσε φουρειρα,παρηγγειλε φασολαδα την οποια εχυσε πανω στα παπουτσια μου ,ενω περιμενα καποιον απο εδω μεσα ; :( ακομα με περιπαιζουν στο φουρνο για αυτο το σκηνικο :(

χαχαχαχααχ φασολαδα απο που παρηγγειλε?
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
Ακου Πικερ:

Εχω καλή δουλεια, βγαζω καλά φράγκα, έχω το δικό μου σπίτι που δεν μου το χαρησαν, εξοχικό και ρευστό. Περναμε ομορφα με την γυναίκα μου, αριστο σεξ, με επίσης καλή θέση και φραγκα, παμε διακοπές, βολτες, θεατρο, σινεμα, ταξιδια στο Εξωτερικό.
Οποτε γουστάρω, θα παω και σε πουτανάκια σε στουντιο ή εσκορτς, ετσι για ψυχαγωγία.... και εχω και μια Ουκρανή για περιστασιακό σεξ.

Εσύ όμως:

Δουλευεις τηλεφωνητής για τον βασικό μισθό, ζεις στα 40 σου με τους γονείς σου, δεν ειχες ποτε κανονική γκόμενα και κανείς δεν σε είδε ποτέ με γκόμενα, καμακι δεν μπορεις να κανεις,  δεν μπορείς να ικανοποιησεις γυναικα αφου γαμας για 5 λεπτα, δεν εχεις ΙΧ για να γαμησεις περιμενεις το λεοφορείο, πας μονο σε μπουρδελακια των 10 ευρώ, περιμενεις στην ουρα με τα πακια για να γαμησεις πανω σε βρωμικα χυμενα σεντόνια, δεν εχεις γκομενα να πας διακοπες, βολτα, σινεμά, ταξιδια στο εξωτερικό, ενώ σου αρεσει και το κωλοδακτυλο (μόνο???) από τις πουτάνες.

Αναρωτιεσαι ποιος είναι ο loser?

   
το ξερει η γυναικα σου οτι καυχιεσαι για τη ζωη και την οικονομικη σας ευμαρεια στο πικερονημα;

ας ειμαστε λιγο σοβαροι στο μερος που βρισκομαστε
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Μη μου πεις οτι ησουν τη μερα που ειχε καθησει διπλα μου ενας γλυκουλης που χορευε τσιφτετελι ,τραγουδουσε φουρειρα,παρηγγειλε φασολαδα την οποια εχυσε πανω στα παπουτσια μου ,ενω περιμενα καποιον απο εδω μεσα ; :( ακομα με περιπαιζουν στο φουρνο για αυτο το σκηνικο :(
Έναν ψηλό βρωμιάρη μεθυσμένο που έτρωγε τυρόπιτα νομίζω,μετά έχυσε το μπουκάλι με το κρασί και λυπόμουνα την κακομοίρα την καθαρίστρια που θα'πρεπε να καθαρίσει...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.182
Πόντοι
6.056
Έναν ψηλό βρωμιάρη μεθυσμένο που έτρωγε τυρόπιτα νομίζω,μετά έχυσε το μπουκάλι με το κρασί και λυπόμουνα την κακομοίρα την καθαρίστρια που θα'πρεπε να καθαρίσει...
η δωρα μαζευει πιο πολλα ναυαγια απο το λιμενικο.... :headbang2:
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
το ξερει η γυναικα σου οτι καυχιεσαι για τη ζωη και την οικονομικη σας ευμαρεια στο πικερονημα;

ας ειμαστε λιγο σοβαροι στο μερος που βρισκομαστε
Κάθε άνθρωπος έχει την δημόσια ζωή του, την ιδιωτική και την μυστική.

Όπως είχε πει και ένας τύπος.
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
η δωρα μαζευει πιο πολλα ναυαγια απο το λιμενικο.... :headbang2:

True. Ο κοσμος τραβαει ζορια ,θελει καπου να τα πει. Δε ξερω γιατι τους προσελκυω :cheesy: . Ο συγκεκριμένος ηθελε να αυτοκτονήσει χωρις καποιον προφανη λογο. Καθησαμε καμια ωρα μιλησαμε ,εχυσε το κρασι ,εχυσε τη φασολαδα ,εφτυνε και συνεχεια ενω μιλουσε. Στο τελος αυτος ηταν καλα κι ηθελα εγω να αυτοκτονησω :cheesy:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.182
Πόντοι
6.056
True. Ο κοσμος τραβαει ζορια ,θελει καπου να τα πει. Δε ξερω γιατι τους προσελκυω :cheesy: . Ο συγκεκριμένος ηθελε να αυτοκτονήσει χωρις καποιον προφανη λογο. Καθησαμε καμια ωρα μιλησαμε ,εχυσε το κρασι ,εχυσε τη φασολαδα ,εφτυνε και συνεχεια ενω μιλουσε. Στο τελος αυτος ηταν καλα κι ηθελα εγω να αυτοκτονησω :cheesy:
χαχα...καλτ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom