Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.433
Κριτικές
514
Like
70.026
Πόντοι
41.129
Κομπλέ. Τώρα να βρεις και έναν Αλβανό που να σου δίνει τα νούμερα του τζόκερ. :rockon:


το κανει και αυτο ο φιλος μου ο αλβανος τυπε, απλα εχει κουορε ντουο λαπτοπ και δε φτανει η δυναμη του να βγαλει 5+1  θελει κουαντ κορε λεει, τι ειναι αυτα δεν ξερω...  μου δινει 4 αρια ξερα και παιρνω 50ρικα. Το τεσσαρι μου το πουλαει 10ε
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
πικερ γιατι δε σε κανουν μοδερατορ στο θρεντ σου ?? πρεπει να εχεις τον πληρη ελεγχο δικο σου ειναι. :heavymetalbig:

Τυπε εχω προταση να αναλαβω εγω το θρεντ του πικερ αλλα το σκεφτομαι .....
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
θα το έκανες αυτό στον πικερακο ? θα του έπαιρνες τη μπουκιά απο το στόμα ?

Τυπε το θεμα του πικερ πρεπει να το αναλαβει ενας πουτανιαρης με γυναικα ή γκομενα.

Ο Πικερ εκφραζει όχι τον μοναχικό αλλά τον loser πουτανιαρη.

Ολοι μας εχουμε περασει μοναχικές φάσεις, αλλα να κανουμε σημαία μας την μπακουριά, να μην κτυπαμε γκομενακια επειδη υπαρχουν πουτανες, να μην εχουμε γυναικες και γκομενες, τοτε γινομαστε losers με πτυχίο. 
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.820
Πόντοι
24.596
εγω πηγα στον αλβανο το φιλο μου που εχει λαπτοπ και βγαζει με αλγοριθμο 16ψηφιους κωδικους για καρτοκινητα..
20 ευρω μου εβαλε και του εδωσα 3 !! εβαλα και μεγαμπαιτ ολα καλα,ζωαρα  :rockon:
πηγα και γω τυπε στον Αλβανο που με εστειλες και μου ζητησε 5ευρω :headbang: :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.820
Πόντοι
24.596
το κανει και αυτο ο φιλος μου ο αλβανος τυπε, απλα εχει κουορε ντουο λαπτοπ και δε φτανει η δυναμη του να βγαλει 5+1  θελει κουαντ κορε λεει, τι ειναι αυτα δεν ξερω...  μου δινει 4 αρια ξερα και παιρνω 50ρικα. Το τεσσαρι μου το πουλαει 10ε
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πόσο πιο loser μπορεί να είναι κάποιος από έναν άντρα που δεν έχει τα ΑΡΧΙΔΙΑ να λέει στη γυναίκα του ότι γαμάει και άλλες;
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πόσο πιο ξεφτιλισμένος μπορεί να είναι κάποιος από έναν άντρα που χτυπάει το κινητό του στο σαλόνι ενός μπουρδέλου και βγαίνει σαν ΧΕΣΜΕΝΗ ΚΟΤΑ έξω για να απαντήσει;
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Πόσο πιο ξεφτιλισμένος μπορεί να είναι κάποιος από έναν άντρα που χτυπάει το κινητό του στο σαλόνι ενός μπουρδέλου και βγαίνει σαν ΧΕΣΜΕΝΗ ΚΟΤΑ έξω για να απαντήσει;

τυπε, μπορει να ειναι καρδιοχειρούργος  :S
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Είστε η ντροπή των μπουρδελιάρηδων. Καταλάβετέ το και αδειάστε μας επιτέλους τη γωνιά.  :birdman:

τυπε δεν εχω αλλη επιλογη παρα να σε τραμπουκίσω, η δώρα μου είπε ότι θα ξανάρθει μόνο άμα δέχεσαι πόλεμο
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Είστε η ντροπή των μπουρδελιάρηδων. Καταλάβετέ το και αδειάστε μας επιτέλους τη γωνιά.  :birdman:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Και για να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους. Όποιος είναι γνήσιος μπουρδελιάρης δεν χρειάζεται κανέναν Digweed να τον ενημερώνει - χωρίς να έχω κάτι μαζί του. Τις ενημερώσεις του Digweed τις έχουν ανάγκη μόνο οι άσχετοι και οι παντρεμένοι.
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Άλλα λέει η θεια μου κι άλλα ακούν τ’ αυτιά μου, μαντζουράνα στο κατώφλι, γάιδαρος στα κεραμίδια


έχει ερημώσει και πάνω από την κεφαλή, τι θαυματοποιό αντιπιτυριδικό σαμπουάν χρησιμοποιείς πανάθεμα σε
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Είμαστε σίγουρα αιρετικοί, γιατί σε μια χώρα που κυριαρχεί το ψέμα εμείς επιλέξαμε να πορευτούμε με την αλήθεια. Και αυτό μας έκανε να μην έχουμε άλλη επιλογή στον έρωτα παρά μόνο τα μπουρδέλα. Είμαστε όμως περήφανοι, προτιμάμε χίλιες φορές να ζούμε έτσι παρά να ξεφτιλίζουμε την ύπαρξή μας στο βούρκο της υποκρισίας.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δεν είμαστε αριστεροί ούτε δεξιοί, δεν ανήκουμε στο ελληνικό πολιτικό σύστημα ούτε καν σε αυτή τη γλοιώδη ελληνική κοινωνία. Είμαστε περήφανοι φιλελεύθεροι δυτικοί και είμαστε 100 χρόνια μπροστά από τον μέσο κουτοπόνηρο ανατολίτη λαμόγιο ελληναρά. Γι' αυτό ακριβώς αναγκαστήκαμε να γαμάμε στα μπουρδέλα.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Αριστεροί ζητιάνοι κακομοίρηδες φεμινιστές, δεξιοί θρησκόληπτοι πατριδοκάπηλοι υποκριτές. Και στη μέση εμείς οι λίγοι περήφανοι ειλικρινείς φιλελεύθεροι πόρνοι. Γαμάμε τις πουτάνες μας και το λέμε παντού, εφαρμόζουμε το νόμο του Picker.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

Επισκέπτης
5XoIQwE.jpg
πικερ στα συρταράκια τι έχεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom