Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ο νόμος του Picker απευθύνεται στους γνήσιους μοναχικούς μπουρδελιάρηδες μόνο. Με τους δεσμευμένους / παντρεμένους που πάνε με πουτάνες δεν σκοπεύω πλέον να ασχοληθώ. Γελοία υποκείμενα ήταν και θα είναι πάντα. Δεν μας νοιάζει αν και πόσο γαμάνε αυτοί. Τα γαμήσια τους δεν έχουν καμία ηθική αξία αφού είναι βουτηγμένα στη λαμογιά και στο ψέμα. Λυπόμαστε αυτούς και τις ηλίθιες γυναίκες που πάνε μαζί τους.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Έτσι δάσκαλε,μην τσιμπάς και φας κόκκινη κάρτα όπως το άλλο διακεκριμένο μέλος... :(
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Θα σου'λεγα καμιά βαριά κουβέντα αλλά... Λίγο το προφίλ σου να ψάξει κάποιος πρωτοετής κλωνολόγος δεν θέλει και πολλή προσπάθεια να βρει ποιός είσαι και τι ρόλο βαράς... :jerking:
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
:heavymetalbig:
Ο νόμος του Picker απευθύνεται στους γνήσιους μοναχικούς μπουρδελιάρηδες μόνο. Με τους δεσμευμένους / παντρεμένους που πάνε με πουτάνες δεν σκοπεύω πλέον να ασχοληθώ. Γελοία υποκείμενα ήταν και θα είναι πάντα. Δεν μας νοιάζει αν και πόσο γαμάνε αυτοί. Τα γαμήσια τους δεν έχουν καμία ηθική αξία αφού είναι βουτηγμένα στη λαμογιά και στο ψέμα. Λυπόμαστε αυτούς και τις ηλίθιες γυναίκες που πάνε μαζί τους.

πικερ οταν κοιταζω την φωτο σου μεθυσμενος μου θυμιζεις τον μπονο σε νεοελλ εκδοση


 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Ο νόμος του Picker απευθύνεται στους γνήσιους μοναχικούς μπουρδελιάρηδες μόνο. Με τους δεσμευμένους / παντρεμένους που πάνε με πουτάνες δεν σκοπεύω πλέον να ασχοληθώ. Γελοία υποκείμενα ήταν και θα είναι πάντα. Δεν μας νοιάζει αν και πόσο γαμάνε αυτοί. Τα γαμήσια τους δεν έχουν καμία ηθική αξία αφού είναι βουτηγμένα στη λαμογιά και στο ψέμα. Λυπόμαστε αυτούς και τις ηλίθιες γυναίκες που πάνε μαζί τους.

Πικερ ως εκπρόσωπος των παντρεμένων πουτανιάριδων σε καλωσορίζω.

Τον νόμο σου τον ξευτιλίζουμε καθημερινά, γαμώντας  τα πουτανακια που γουστάρουμε, μετά επιστροφή στις γυναίκες και στις γκόμενες μας για άλλες ομορφιές. 

Μπακουρι και πουτανιαρης μονο είναι ντροπή και κατάρα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.433
Κριτικές
514
Like
70.026
Πόντοι
41.129
πικερ γιατι δε σε κανουν μοδερατορ στο θρεντ σου ?? πρεπει να εχεις τον πληρη ελεγχο δικο σου ειναι. :heavymetalbig:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.433
Κριτικές
514
Like
70.026
Πόντοι
41.129
τυπε ο xxx δεν εχει καρτα για μηνυματα,ο Βανακιας δεν εχει μπενζινα,ο Πικερ τις εφαγε παλι απο Κορινα,ολα υπο διαλυση :S :S :S

εγω πηγα στον αλβανο το φιλο μου που εχει λαπτοπ και βγαζει με αλγοριθμο 16ψηφιους κωδικους για καρτοκινητα..
20 ευρω μου εβαλε και του εδωσα 3 !! εβαλα και μεγαμπαιτ ολα καλα,ζωαρα  :rockon:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.371
Like
23.013
Πόντοι
5.506
Πικερ ως εκπρόσωπος των παντρεμένων πουτανιάριδων σε καλωσορίζω.

Τον νόμο σου τον ξευτιλίζουμε καθημερινά, γαμώντας  τα πουτανακια που γουστάρουμε, μετά επιστροφή στις γυναίκες και στις γκόμενες μας για άλλες ομορφιές. 

Μπακουρι και πουτανιαρης μονο είναι ντροπή και κατάρα.



:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
εγω πηγα στον αλβανο το φιλο μου που εχει λαπτοπ και βγαζει με αλγοριθμο 16ψηφιους κωδικους για καρτοκινητα..
20 ευρω μου εβαλε και του εδωσα 3 !! εβαλα και μεγαμπαιτ ολα καλα,ζωαρα  :rockon:

για πες ...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
εγω πηγα στον αλβανο το φιλο μου που εχει λαπτοπ και βγαζει με αλγοριθμο 16ψηφιους κωδικους για καρτοκινητα..
20 ευρω μου εβαλε και του εδωσα 3 !! εβαλα και μεγαμπαιτ ολα καλα,ζωαρα  :rockon:
Κομπλέ. Τώρα να βρεις και έναν Αλβανό που να σου δίνει τα νούμερα του τζόκερ. :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom