Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καλώς τον Πικεροτυπο...θα κρατήσεις τη περσονα Ντορα για τα προσχήματα ή θα την αποσυρεις άμεσα; Επίσης το δούλεμα σε συνεργασία με διάφορα τυπακια τύπου σελφι θα συνεχιστεί και σε μελλοντικά σενάρια;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Καλώς τον Πικεροτυπο...θα κρατήσεις τη περσονα Ντορα για τα προσχήματα ή θα την αποσυρεις άμεσα; Επίσης το δούλεμα σε συνεργασία με διάφορα υπάκουα τύπου σελφι θα συνεχιστεί και σε μελλοντικά σενάρια;

εισαι μεγαλος μαλακας τελικα

γι αυτο εισαι ολυμπιακος δεν εξηγειται αλλιως
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.573
Πόντοι
3.656
Θέλω να με συγχωρήσουν οι φίλοι μου αν δεν απαντώ ευθέως στα ερωτήματά τους. Θα προσπαθήσω να μην έρχομαι σε ευθεία αντιπαράθεση με τα λαμόγια και αυτό θα έχει ως αποτέλεσμα να αδικώ και πολλούς οπαδούς. Δυστυχώς όμως δεν γίνεται αλλιώς.

Απάντησε σε ένα ερώτημα όμως, που έχει τρεις χρονικές τοποθετήσεις. Τι ήταν για σένα η Ντόρα; τι είναι αυτή τη στιγμή; θα συνεχίσει να υπάρχει στο μέλλον;
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
ελα παιχταρα μου

επιασε βροχα  :S
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
nasso βρεχει μην ειμαστε και πλεονεκτες

αυριο... :S
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα να ζεις χωρίς το bourdela. Και θα μπορούσα να ζήσω άνετα κι εγώ χωρίς αυτό αλλά νιώθω μέσα μου την ανάγκη της εκπροσώπησης των μοναχικών μπουρδελιάρηδων. Δεν γίνεται bourdela χωρίς το νόμο του Picker.

νιώθω σαν μπουλούκος μνηστήρας που με τα λεφτά του μπαμπά πήρα άμαξα με καγκουρίστικα ζαντολάστιχα και ήρθα στο ανάκτορο να πυφορίσω την Πηνελόπη-Ντορή μαζί με τα άλλα αργόσχολα ρεμάλια και ξαφνικά γύρισε ο Οδυσσέας

μετανοώ και σε προσκυνώ ω παλαιέ μας βασιλιά  :orchestra:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
νιώθω σαν μπουλούκος μνηστήρας που με τα λεφτά του μπαμπά πήρα άμαξα με καγκουρίστικα ζαντολάστιχα και ήρθα στο ανάκτορο να πυφορίσω την Πηνελόπη-Ντορή μαζί με τα άλλα αργόσχολα ρεμάλια και ξαφνικά γύρισε ο Οδυσσέας

μετανοώ και σε προσκυνώ ω παλαιέ μας βασιλιά  :orchestra:


ξεσυνηθισα ειναι η αληθεια

νομιζω πρεπει να ανοιξει ενα νημα για τους μνηστηρες  :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.820
Πόντοι
24.596

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Βανακια ο μυημενος μπουρδελιαρης παει με βροχη για να μην εχει κοσμο.ελα,μην ξηγιεσαι ετσι,διπλα εισαι :S :S :S

:- :-

ισχυει αυτο με τη βροχη ετσι ειναι να τα λεμε ολα ομως εχω ενα προβλημα και δε μπορω αληθεια :S

ξεμεινα απο βενζινα νασσο :S
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Καλώς τον Πικεροτυπο...θα κρατήσεις τη περσονα Ντορα για τα προσχήματα ή θα την αποσυρεις άμεσα; Επίσης το δούλεμα σε συνεργασία με διάφορα τυπακια τύπου σελφι θα συνεχιστεί και σε μελλοντικά σενάρια;

λυπάμαι αλλά κάνετε λάθος

επί ευκαιρία, μόλις ξανά μιλήσω με την Ερασμία, θα της προτείνω ποτάκι στο στέκι του φίλτατου Άγιου, παρουσία Πούση και όποιου άλλου αξιότιμου κυρίου επιθυμεί να παρευρεθεί

θα ακολουθήσει παρτούζα (διαδικτυακής φύσεως με αλληλοταγκαρίσματα στο σάη)
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
λυπάμαι αλλά κάνετε λάθος

επί ευκαιρία, μόλις ξανά μιλήσω με την Ερασμία, θα της προτείνω ποτάκι στο στέκι του φίλτατου Άγιου, παρουσία Πούση και όποιου άλλου αξιότιμου κυρίου επιθυμεί να παρευρεθεί

θα ακολουθήσει παρτούζα (διαδικτυακής φύσεως με αλληλοταγκαρίσματα στο σάη)

φυσικα κυριε αφηστε με να βαλω τα μεταφορικα   :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom