Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
ρε κοιταω σαν καθυστερημενος καθε δυο λεπτα το παραθυρο απ εξω

μια αγωνια ζωγραφισμενη στο προσωπο μου ...θα χαθω στο κεντρο της αθηνας εκει δεν θα με βρουνε ποτε ομως πρεπει να φυγω απο το σπιτι οσο ειναι νωρις,κακως καθομαι και γραφω εδω διοτι ο χρονος ειναι πολυτιμος και καθε λεπτο που περναει μπορει να με φερει πιο κοντα στο χαμο μου
το σπιτι δεν ειναι ασφαλες για μενα γιατι ερχονται...
πρεπει να φυγω ομως λεω σε λιγο σε λιγο...λιγο ακομα να χαζεψω στο νετ...


Ο Κ ηξερε οτι ειχε χασει το παιχνιδι απο τη στιγμη που δεν εφυγε οταν ελαβε τη προειδοποιηση...πιστεψε οτι ειναι μπλοφα αλλα αυτη τη φορα το ενστικτο του τον ειχε ξεγελασει
Καριοληδες τη πατησα
Ο Κ ειναι σαν το ποντικο...
Το ημιαυτοματο τυφεκιο πολεμικου τυπου τον περιμενει...ειναι η γυναικα του...η φιλη του ,η συντροφια και ερωμενη του
Κουμπωνει τον γεμιστηρα...


-Γυριστε αριστερα παρακαλω...
τσακ...τσακ το φλας
Επρεπε να ειχα φυγει η εστω να πυροβολησω

Με τον όρο Αδράνεια, στη Φυσική, ονομάζεται η χαρακτηριστική ιδιότητα των σωμάτων να αντιστέκονται στην οποιαδήποτε μεταβολή της κινητικής τους κατάστασης


 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.573
Πόντοι
3.656
Μια και βλέπω ότι καθυστερεί να δημοσιευτεί, ανεβάζω εδώ την κριτική μου για την Δώρα για τρεις λόγους
α.για να μην σπαταλούν ενέργεια κάποιοι προσπαθώντας να εκμαιεύσουν αν είναι πράγματι γυναίκα ή του (κωλο)χώρου
β.για να μην σπαταλούν κάποιοι ενέργεια προσπαθώντας να δείξουν ότι την έχουνε μεγαλύτερη την φιλολογική κλίση από την Δώρα

συνίσταται: για όλους να την αποφύγουν

οι υπηρεσίες της ήταν ακριβώς όπως συμφωνήθηκαν: όχι, αρνείται ακόμα την πρόταση γάμου

όταν έφτασε η ώρα, η Σταχτομαλμπορομπούτα να χάσει το ένα τακούνι της και ο δονητής της να μεταμρφωθεί σε κολοκύθα-άμαξα, με χαιρέτησε με επαγγελματισμό και κίνησε για το επόμενο ραντεβού με σοβαρότητα.  Όπως την είδα να χάνεται στο μισοσκόταδο, κατάλαβα γιατί δεν διαφημίζεται με κλασσικούς μπουρδελιάρικους τρόπους αλλά σαν τρολ χοντρής αγάμητης έφηβης που μπαίνει στο φόρουμ στο διάλειμμα του φροντιστηρίου: βλέποντας την να περπατάει με το κλασσικό πουτανίστικο περπάτημα που παλεύει να ισορροπήσει, να εντυπωσιάσει, να βγάλει και αυτην την νυχτα, να ξορκίσει την ματαιότητα της αφετηρίας και του προορισμού, ενώ η φιγούρα της κινείται απελπιστικά αργά, ταυτόχρονα κάτι τρέχει καλπάζοντας. Είναι η ψυχή κύριε Μπρόκολε, η καρδιά, το μυαλό, αδιαφορώ πώς θα το ορίσουμε. Ίσως είναι η μύτη της που τρέχει μόνο έχοντας πουντιάσει στην βραδινή της στολή.Μα όπως και να το δει κανείς, είναι τόσο, μα τόσο , αξιαγάπητη.

Respect, από οποιαδήποτε πλευρά κι αν είδα το πόνημά σου είναι άψογο. Γράφεις πολύ καλύτερα από και καλά επαγγελματίες Δημοσιογράφους. Κι ας προσπαθείς να με υποτιμήσεις αλλάζοντας το όνομά μου με λαχανικό, είναι πταίσμα. Μέσα στο πόνημα έχουν περιγραφεί / συγχωνευθεί δεκάδες κορίτσια που προσφέρουν τις υπηρεσίες τους στο τρίγωνο και μας έχουν βοηθήσει να απαγκιστρωθούμε από τις Ελλεηνίδες. Ίσως κάνω λάθος, αλλά μου φάνηκε ότι είδα μια παλιά ουλή. Σε περίπτωση που δεν κάνω λάθος, ένα έχω να γράψω, συμβουλή που απευθύνεται σε όλους μας. Πολλές φορές συμβαίνει ένας πεζοπόρος να πατήσει ένα αγκάθι και αυτό να χωθεί βαθιά στη σάρκα του. Πρέπει να σταματήσει, να πάει στην άκρη του δρόμου, να το αφαιρέσει από την πληγή και να συνεχίσει το ταξίδι του. Θα τρέξει αίμα, είναι σίγουρο, αλλά θα σταματήσει, έχουμε την ικανότητα της αυτοθεραπείας. Αν το αφήσει μέσα του, για να θυμάται το δρόμο από τον οποίο πέρασε, θα το πληρώσει πολύ ακριβά        
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
ρε κοιταω σαν καθυστερημενος καθε δυο λεπτα το παραθυρο απ εξω

μια αγωνια ζωγραφισμενη στο προσωπο μου ...θα χαθω στο κεντρο της αθηνας εκει δεν θα με βρουνε ποτε ομως πρεπει να φυγω απο το σπιτι οσο ειναι νωρις,κακως καθομαι και γραφω εδω διοτι ο χρονος ειναι πολυτιμος και καθε λεπτο που περναει μπορει να με φερει πιο κοντα στο χαμο μου
το σπιτι δεν ειναι ασφαλες για μενα γιατι ερχονται...
πρεπει να φυγω ομως λεω σε λιγο σε λιγο...λιγο ακομα να χαζεψω στο νετ...


Ο Κ ηξερε οτι ειχε χασει το παιχνιδι απο τη στιγμη που δεν εφυγε οταν ελαβε τη προειδοποιηση...πιστεψε οτι ειναι μπλοφα αλλα αυτη τη φορα το ενστικτο του τον ειχε ξεγελασει
Καριοληδες τη πατησα
Ο Κ ειναι σαν το ποντικο...
Το ημιαυτοματο τυφεκιο πολεμικου τυπου τον περιμενει...ειναι η γυναικα του...η φιλη του ,η συντροφια και ερωμενη του
Κουμπωνει τον γεμιστηρα...


-Γυριστε αριστερα παρακαλω...
τσακ...τσακ το φλας
Επρεπε να ειχα φυγει η εστω να πυροβολησω

Με τον όρο Αδράνεια, στη Φυσική, ονομάζεται η χαρακτηριστική ιδιότητα των σωμάτων να αντιστέκονται στην οποιαδήποτε μεταβολή της κινητικής τους κατάστασης


Παει κι αυτος :(
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Σας έλειψα λαμόγια; Η αλήθεια είναι ότι προσπαθούσα πολύ καιρό να φάω ban αλλά τελικά μου έριξαν μόνο ένα mute.  :tickedoff:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Από ό,τι έχω καταλάβει, για να φάει κάποιος ban δεν αρκεί να βρίζει μάνες αλλά πρέπει να τους ρίχνει και κατάρες. Όπως έκανε δηλαδή ο Digweed, ο οποίος είναι σίγουρο ότι επιδίωκε επίσης το ban. Την επόμενη φορά ξέρω λοιπόν πώς θα το πετύχω.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467
Σας έλειψα λαμόγια; Η αλήθεια είναι ότι προσπαθούσα πολύ καιρό να φάω ban αλλά τελικά μου έριξαν μόνο ένα mute.  :tickedoff:

Άμα σας γράψω ότι μου λείψατε, και μάλιστα πολύ, θα το πιστέψετε; :)
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δεν υπάρχει αμφιβολία ότι το site είναι εθιστικό. Και μπορεί κάποιος να εθιστεί σε τέτοιο βαθμό που να σώζεται μόνο με ένα mute ή ένα ban. Αυτό παθαίνω εγώ και είμαι σχεδόν σίγουρος ότι το ίδιο παθαίνουν και πολλοί άλλοι, όπως ο Digweed π.χ.
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Σας έλειψα λαμόγια; Η αλήθεια είναι ότι προσπαθούσα πολύ καιρό να φάω ban αλλά τελικά μου έριξαν μόνο ένα mute.  :tickedoff:
PICKERΜΑΝ!!!
ΜΑΣ ΈΛΕΙΨΕΣ!

Τώρα, κάθε κατεργάρης στο πάγκο του, Αρχηγού παρόντος πάσα αρχη παυσάτω.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα να ζεις χωρίς το bourdela. Και θα μπορούσα να ζήσω άνετα κι εγώ χωρίς αυτό αλλά νιώθω μέσα μου την ανάγκη της εκπροσώπησης των μοναχικών μπουρδελιάρηδων. Δεν γίνεται bourdela χωρίς το νόμο του Picker.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Θέλω να με συγχωρήσουν οι φίλοι μου αν δεν απαντώ ευθέως στα ερωτήματά τους. Θα προσπαθήσω να μην έρχομαι σε ευθεία αντιπαράθεση με τα λαμόγια και αυτό θα έχει ως αποτέλεσμα να αδικώ και πολλούς οπαδούς. Δυστυχώς όμως δεν γίνεται αλλιώς.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Στο σημείο αυτό θέλω να καλέσω τον φίλο BLITZKRIEGER να επανέλθει στο site αφού τελείως άδικα έφαγε ban χωρίς να βρίσει κανέναν. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αυτός ο μοναχικός μπουρδελιάρης έφαγε ban.  :huh:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
γεια σου πικερ

ολα καλα οσο ελειπες

πονηρουλη...
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
πικερ και κατι αλλο

οταν με ειχες ρωτησει τοτε η απαντηση ηταν καταφατικη πραγμα που το διαπιστωσες πρωτος ,φυσικα μετα το διαπιστωσα και εγω ;)


:hi:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.843
Πόντοι
1.686


Πίκερ καλώς σε βρήκαμε !  :rockon:

Μας έλειψες !

Ελπίζω να είσαι πολύ καλά, και στα κέφια σου !
Να περνάς καλά φίλε, ανησυχήσαμε που έλειπες !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom