Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.820
Πόντοι
24.596

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Σας έλειψα λαμόγια; Η αλήθεια είναι ότι προσπαθούσα πολύ καιρό να φάω ban αλλά τελικά μου έριξαν μόνο ένα mute.
Πορνοχυστη, ασε τα λογια και μπες στο ψητο.

1 Η επανασταση προχωραει? ακονιζονται οι ξιφολογχες και οι ψωλες στα πεζοδρομια?
2 Τι νεα απο το μετωπο στο κΑφριν και την αντσταση στη γΓαζα?
3 Οταν πιαστηκες αιχμαλωτος,σε βασανισαν με δοντι οι ελλεηνιδες?
4 διαβαζες το παρακατω, βιβλιο του μαλακα?
5 και φαρμακερο. Εαν εκανες αιτηση για το Power of Love?

Φυσικα ,μπορω να απαντησω . Γιατι εχω διαβασει το σχετικο εγχειρίδιο
paste comment  Γιατί οι μαλάκες είναι κυρίως άντρες;Επειδή στους περισσότερους πολιτισμούς οι άντρες έχουν διαφορετική θέση και αντιμετώπιση στην κοινωνία από ό,τι οι γυναίκες. Όταν τα αγόρια συμπεριφέρονται με αναισθησία ή απερισκεψία, λέμε συχνά: «Ε, αγόρι είναι». Όταν τα κορίτσια κάνουν κάτι τέτοιο, συνήθως τα τιμωρούμε αυστηρά. Δε θεωρώ ότι υπάρχει κάτι έμφυτο ή βιολογικό που οδηγεί τα αγόρια στο να είναι μαλάκες. Και οι γυναίκες μπορεί να είναι εξίσου. παλι  καλα που δεν ειπε μονο για αντρες. αναρωτιεμαι οποιος το διαβασε... να μας πει για τις ψυχανωμαλες, επιδειξιομανεις, μαλακισμενες, , καργιοχαρακτηρες και τι λεει για την επιδραση του πολιτιστικου μαρξισμου, φεμιναζισμου κτλ, και αν αυτος ο καλος κυριος κανει καμια προβλεψη, οτι στο τελος θα επικρατησουν οι μαλακες? απορια εχω!
υγ. οπως βλεπετε ολοι οι φιλανθρωποι, πασχιζουν για το καλο του κοσμου.

Βανακια ο μυημενος μπουρδελιαρης παει με βροχη για να μην εχει κοσμο.ελα,μην ξηγιεσαι ετσι,διπλα εισαι
...και οταν παιζει ο ολυμπιακος...
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Σας έλειψα λαμόγια; Η αλήθεια είναι ότι προσπαθούσα πολύ καιρό να φάω ban αλλά τελικά μου έριξαν μόνο ένα mute.  :tickedoff:

Καλως ηρθες δασκαλε :)  . Ελπιζω να επιστρεψει και ο στρατηγος μας συντομα .

Να μου ειστε αγαπημενοι  :smitten: :smitten:

Καλη συνεχεια :)

(Παντα πιστη οπαδος )
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Καλως ηρθες δασκαλε :)  . Ελπιζω να επιστρεψει και ο στρατηγος μας συντομα .

Να μου ειστε αγαπημενοι  :smitten: :smitten:

Καλη συνεχεια :)

(Παντα πιστη οπαδος )


Υπονοειτε οτι εσείς αποχωρειτε αγαπητή?
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Τύπε αν αποχωρησεις ετσι αμεσα, θα φανεί σαν οντως να ήσουν ο πικερ και θα γίνω ρομπα και εγω οτι τάχα μου ψευδομουν

Κάτσε λιγο ακομα
Που θα βρεις χειρότερα
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Μα δεν είναι το ιδιο, δεν θα ναι ποτε το ιδιο
Εχει εκει ποιήματα, αγαπουληδες, σκληροπυρηνικους χειτερ, ραντεβού θανάτου που αναβλήθηκαν λόγω ραντεβου στο κομμωτήριο, απουσία άλλων θηλυκων ώστε να φαινεσθε εσείς σαν μεριλυν μονροε με το χαρέμι της;

Δεν φοράτε και ποτε μακριά φούστα, να κρατηθώ απο αυτην, να σας δυσκολέψω στο τρέξιμο
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Μα δεν είναι το ιδιο, δεν θα ναι ποτε το ιδιο
Εχει εκει ποιήματα, αγαπουληδες, σκληροπυρηνικους χειτερ, ραντεβού θανάτου που αναβλήθηκαν λόγω ραντεβου στο κομμωτήριο, απουσία άλλων θηλυκων ώστε να φαινεσθε εσείς σαν μεριλυν μονροε με το χαρέμι της;

Δεν φοράτε και ποτε μακριά φούστα, να κρατηθώ απο αυτην, να σας δυσκολέψω στο τρέξιμο

Καλα ,θα παω στους παππουληδες ,που ειναι και η αδυναμια μου :cheesy: 

Αν τολμησει κανεις και πειραξει το δασκαλο ,σφυρα κι εφτασα για νεο ραντεβου θανατου . See ya
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Αν σας ξανά δω απο αυριο εδω, με το ενα χερι θα σας διακορευσω τον ποπό δια αποδοκιμασία της ανισορροπιας σας και με το αλλο χερι το αιδοίο σας λόγω χαράς που μας δίνετε


Με το τρίτο χέρι θα μουντζωνομαι δια την εγγραφή μου στον παροντα ιστοτοπο,

Μετα τιμής, Σέλφης
 

PEODAS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
191
Κριτικές
11
Like
373
Πόντοι
291

Συνημμένα

  • Χimage (1).jpg
    Χimage (1).jpg
    42,4 KB · Εμφανίσεις: 21

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Θέλω να με συγχωρήσουν οι φίλοι μου αν δεν απαντώ ευθέως στα ερωτήματά τους. Θα προσπαθήσω να μην έρχομαι σε ευθεία αντιπαράθεση με τα λαμόγια και αυτό θα έχει ως αποτέλεσμα να αδικώ και πολλούς οπαδούς. Δυστυχώς όμως δεν γίνεται αλλιώς.

Καλως ήρθες Πικερ, εμεις οι παντρεμενοι οι γνησιοι πουτανιαριδες με γυναικες/γκομενες σε καλοσορίζουμε με μεγάλη χαρά!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom