Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.376
Like
23.017
Πόντοι
5.506
True. Ο κοσμος τραβαει ζορια ,θελει καπου να τα πει. Δε ξερω γιατι τους προσελκυω :cheesy: . Ο συγκεκριμένος ηθελε να αυτοκτονήσει χωρις καποιον προφανη λογο. Καθησαμε καμια ωρα μιλησαμε ,εχυσε το κρασι ,εχυσε τη φασολαδα ,εφτυνε και συνεχεια ενω μιλουσε. Στο τελος αυτος ηταν καλα κι ηθελα εγω να αυτοκτονησω :cheesy:


Έχεις σκεφτεί ποτέ την περίπτωση να είσαι λίγο ναυάγιο και συ;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
δωρα θελω σχολιασμο στο νεο πονημα μου :wanker: :wanker:
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
δεν εχει ελλεεινιδες της προκοπης τυπε...

και καλα να εισαι με τις εγωκεντρικες κυκλοθυμικες καρασκυλες
θα βγαλεις κουσουρια

ποσο μαλλον αν ψιλορεταρεις
:2funny:
καλά, μήν αποθεώνεις και τις αλλοδαπές. Μια χαρά κουσούρια έχουν και αυτές.
Έχεις πχ δεί πώς πίνουν οι Ανατολικές, ειδικά οι Πολωνές και οι Ρωσίδες ;;

Καλλιο με Ελληνιδες παρά με αλλοδαπές.
Μού έχει βγεί και το εθνικό συναίσθημα σήμερα μέρα που ναι, καπου 200 χρόνια μετά τον Αγωνα εναντια στα μογγόλια.

Τύπε, το πολεμάω με τις Ελληνίδες, πλέον βαράω στο ψαχνό, και όποια κάτσει.
Ειδική προτίμηση έχω όμως στις αλόγες, 1,75 φλάτ και πάνω.

Μέχρι τώρα, έχω δει θεαματικά αποτελέσματα, και σχέψου δεν έχω ξεκινήσει ακόμα γυμναστήριο.

 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Τυπε και εγω τον συμπονώ τον Πικερ εστω και αν του τα χώνω, εφτιαξε εναν νόμο που τον παει χαμηλά, τον καιει εντελως.

Και δεν φτανει αυτό, θελει να το παρουσιασει σαν ενα τροπο κανονικής ζωής.

Το καμακι του στιλ "εχεις μουνι κατσε να σε γαμησω αλλιως παω σε πουτανες των 10 ευρώ" πόσο αντρικιο, ποσο περιφανο είναι, οπως λλει ο πικερ?
όσο περήφανος είναι και ο 'έντιμος συμβιβασμός'' των χαχόλων αριστεροτέτοιων που κυβερνουν την χωρα μας φίλε.

Απλά, όπως ακριβώς το λές, αυτός ο Νόμος, είναι η απόλυτη κατάντια, μού θυμίζει την αλεπού που της κόπηκε η ουρά, και μετά προσπαθούσε να περάσει το κουσούρι της ως μόδα... χαχα
 

sonicmauhdem123

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2015
Μηνύματα
205
Κριτικές
5
Like
120
Πόντοι
1
Ακου Πικερ:

Εχω καλή δουλεια, βγαζω καλά φράγκα, έχω το δικό μου σπίτι που δεν μου το χαρησαν, εξοχικό και ρευστό. Περναμε ομορφα με την γυναίκα μου, αριστο σεξ, με επίσης καλή θέση και φραγκα, παμε διακοπές, βολτες, θεατρο, σινεμα, ταξιδια στο Εξωτερικό.
Οποτε γουστάρω, θα παω και σε πουτανάκια σε στουντιο ή εσκορτς, ετσι για ψυχαγωγία.... και εχω και μια Ουκρανή για περιστασιακό σεξ.

Εσύ όμως:

Δουλευεις τηλεφωνητής για τον βασικό μισθό, ζεις στα 40 σου με τους γονείς σου, δεν ειχες ποτε κανονική γκόμενα και κανείς δεν σε είδε ποτέ με γκόμενα, καμακι δεν μπορεις να κανεις,  δεν μπορείς να ικανοποιησεις γυναικα αφου γαμας για 5 λεπτα, δεν εχεις ΙΧ για να γαμησεις περιμενεις το λεοφορείο, πας μονο σε μπουρδελακια των 10 ευρώ, περιμενεις στην ουρα με τα πακια για να γαμησεις πανω σε βρωμικα χυμενα σεντόνια, δεν εχεις γκομενα να πας διακοπες, βολτα, σινεμά, ταξιδια στο εξωτερικό, ενώ σου αρεσει και το κωλοδακτυλο (μόνο???) από τις πουτάνες.

Αναρωτιεσαι ποιος είναι ο loser?

   

Αν τα είχες όλα αυτά δεν θα παγιδευόσουν σε ένα σάιτ για πουτάνες προβάλλοντας το μέτριο χιούμορ σου και προσπαθώντας να βγάλεις τον βανάκια μαλάκα της χρονιάς

:2funny: :2funny: :2funny:


 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
8 χρόνια αμαλάκιστος, τελειώνοντας πάντα με γυναίκα, χωρίς κανένα ψέμα, χωρίς καμία χυλόπιτα, χωρίς καμία προσπάθεια, με 10 ευρώ ανά γαμήσι, γαμώντας 3-4 νεαρές πουτάνες την εβδομάδα. Πόσο ζηλεύετε γελοία υποκείμενα το νόμο του Picker;  :sunglasses:
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
8 χρόνια αμαλάκιστος, τελειώνοντας πάντα με γυναίκα, χωρίς κανένα ψέμα, χωρίς καμία χυλόπιτα, χωρίς καμία προσπάθεια, με 10 ευρώ ανά γαμήσι, γαμώντας 3-4 νεαρές πουτάνες την εβδομάδα. Πόσο ζηλεύετε γελοία υποκείμενα το νόμο του Picker;  :sunglasses:
Η Κορινα δεν μετράει για χυλόπιτα τύπε?  :think:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.376
Like
23.017
Πόντοι
5.506
8 χρόνια αμαλάκιστος, τελειώνοντας πάντα με γυναίκα, χωρίς κανένα ψέμα, χωρίς καμία χυλόπιτα, χωρίς καμία προσπάθεια, με 10 ευρώ ανά γαμήσι, γαμώντας 3-4 νεαρές πουτάνες την εβδομάδα. Πόσο ζηλεύετε γελοία υποκείμενα το νόμο του Picker;  :sunglasses:


Τύπε, πραγματικά με τέτοια μούτρα μόνο πουτάνες θα μπορούσες να γαμήσεις. Χωρίς παρεξήγηση, αν παρεξηγείσαι τα παράπονα στους προγόνους σου.
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Εχει και φαγητα στο φουρνο :cheesy:

Την προτείνετε δηλαδη την φασουλάδα; αν δεν εχει μπόλικο τριμμένο καροτακι, καυτερή πιπερια και μπουκοβο, καλύτερα ας μην ειχε αναφερθεί καν

Καλά αυτος πρέπει να ειναι τελειως φουρνος-βιτρίνα, πιο πολυ με πολυχωρο παρουσίασης της Ντορής σε απιστους Θωμάδες ομοιαζει
 

Γαμιαδών33

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
549
Like
20
Πόντοι
6
Τύπε, πραγματικά με τέτοια μούτρα μόνο πουτάνες θα μπορούσες να γαμήσεις. Χωρίς παρεξήγηση, αν παρεξηγείσαι τα παράπονα στους προγόνους σου.
...τύπε πιστεύεις οτι είναι μόνο γονιδιακό το θέμα ?..
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Γελοία λαμόγια δεν βαρεθήκατε ακόμα να σας γλεντάει ο Picker; 4 πουτάνες την εβδομάδα γαμάω και χύνω με 40 ευρώ χωρίς το παραμικρό ψέμα, την ώρα που εσείς ψάχνετε λεφτά και χρόνο για να το σκάσετε για λίγο από τις ηλίθιες γυναίκες σας. Κότες.

H ζωή σου δεν ειναι και τόσο ζηλευτή βρε πικερ....

Δουλευεις τηλεφωνητής για τον βασικό μισθό, ζεις στα 40 σου με τους γονείς σου, δεν ειχες ποτε κανονική γκόμενα και κανείς δεν σε είδε ποτέ με γκόμενα, καμακι δεν μπορεις να κανεις,  δεν μπορείς να ικανοποιησεις γυναικα αφου γαμας για 5 λεπτα, δεν εχεις ΙΧ για να γαμησεις περιμενεις το λεοφορείο, πας μονο σε μπουρδελακια των 10 ευρώ, περιμενεις στην ουρα με τα πακια για να γαμησεις πανω σε βρωμικα χυμενα σεντόνια, δεν εχεις γκομενα να πας διακοπες, βολτα, σινεμά, ταξιδια στο εξωτερικό, ενώ σου αρεσει και το κωλοδακτυλο (μόνο???) από τις πουτάνες.
   
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Μοναχικέ μπουρδελιάρη ο εκνευρισμός των λαμόγιων υποδηλώνει την επιτυχία του νόμου μας. Εφαρμόζουμε το νόμο.  :rockon:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Εμείς ποτέ δεν το παίξαμε γκόμενοι, γόηδες, καρδιοκατακτητές. Ήμασταν πάντα άσχημοι, ανεπιθύμητοι και μισητοί. Ήμασταν όμως και πολύ περήφανοι για να ρίχνουμε στο κάθε βρωμόμουνο τον εγωισμό μας. Έτσι εφηύραμε το νόμο του Picker.  :rockon:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.376
Like
23.017
Πόντοι
5.506
...τύπε πιστεύεις οτι είναι μόνο γονιδιακό το θέμα ?..


Της εμφάνισης ξεκάθαρα, για το εσωτερικό του κρανίου παίζουν πολλοί παράγοντες ρόλο.


Πίκερ, μικρό σε πήγαιναν στην παιδική χαρά που και που;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.376
Like
23.017
Πόντοι
5.506
Πικερ που θα πας το Πασχα?

Εγω μαλλον στην Ρόδο για 5-6 μερες, αν βρεις γκομενα ή πουτάνα εστω ελα κάτω, θα κανουμε και παρέα .... :grin:

Αλλα μην ανοιξεις το στομα σου και πεις τιποτα μαλακιες ετσι?  :uglystupid:


Πως θα γίνει αυτό, θα του βάνεις φίμωτρο;
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Πικερ που θα πας το Πασχα?

Εγω μαλλον στην Ρόδο για 5-6 μερες, αν βρεις γκομενα ή πουτάνα εστω ελα κάτω, θα κανουμε και παρέα .... :grin:

Αλλα μην ανοιξεις το στομα σου και πεις τιποτα μαλακιες ετσι?  :uglystupid:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Πικερ που θα πας το Πασχα?

Εγω μαλλον στην Ρόδο για 5-6 μερες, αν βρεις γκομενα ή πουτάνα εστω ελα κάτω, θα κανουμε και παρέα .... :grin:

Αλλα μην ανοιξεις το στομα σου και πεις τιποτα μαλακιες ετσι?  :uglystupid:

ωραια η ροδος  :wanker: :wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom