Νέα

Ο μεγαλύτερος Έλληνας ηθοποιός όλων των εποχών!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sarouman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 756
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος είναι, κατα τη γνώμη σας, ο μεγαλύτερος Έλληνας ηθοποιός όλων των εποχών

  • 1. Βασίλης Λογοθετίδης

    Ψήφοι: 36 9,6%
  • 2. Λάμπρος Κωνσταντάρας

    Ψήφοι: 40 10,7%
  • 3. Δημήτρης Χορν

    Ψήφοι: 38 10,1%
  • 4. Νίκος Κούρκουλος

    Ψήφοι: 12 3,2%
  • 5. Νίκος Ξανθόπουλος

    Ψήφοι: 1 0,3%
  • 6. Δημήτρης Παπαμιχαήλ

    Ψήφοι: 6 1,6%
  • 7. Μάνος Κατράκης

    Ψήφοι: 24 6,4%
  • 8. Νίκος Σταυρίδης

    Ψήφοι: 6 1,6%
  • 9. Βασίλης Αυλωνίτης

    Ψήφοι: 9 2,4%
  • 10. Μίμης Φωτόπουλος

    Ψήφοι: 2 0,5%
  • 11. Θανάσης Βέγγος

    Ψήφοι: 128 34,1%
  • 12. Γιάννης Γκιωνάκης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • 13. Νίκος Ρίζος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • 14. Ορέστης Μακρής

    Ψήφοι: 4 1,1%
  • 15. Διονύσης Παπαγιαννόπουλος

    Ψήφοι: 27 7,2%
  • 16. Ντίνος Ηλιόπουλος

    Ψήφοι: 16 4,3%
  • 17. Κώστας Χατζηχρήστος

    Ψήφοι: 9 2,4%
  • 18. Αλέκος Αλεξανδράκης

    Ψήφοι: 2 0,5%
  • 19. Γιώργος Φούντας

    Ψήφοι: 3 0,8%
  • 20. Κώστας Βουτσάς

    Ψήφοι: 12 3,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    375

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
τι να στηριξω μωρε?
σε ειπε κατινο γι αυτο και εκανες γαργαρα.
εσυ εκανες λογο για την εμφανιση μου εξαρχης δεν εκανα εγω.
ουτε θυμασαι πως πηγε η συζητηση καν.
Είναι κατινιά να θεωρώ-πιστεύω ότι εσύ όπως κ το 99,9% των γυναικών είστε κατώτερες από την Μαιριλίν Μονρόε κ θα την ζηλευάτε αν ζούσε;;;

Συγγνώμη αλλά εγώ το λέω ρεαλιστική πραγματικότητα,κατινιά θα ήταν αν σε σχολιάζα σε σχέση με άλλες από εδώ μέσα κ όχι σε σχέση με ρην Μ.Μ.

 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Εσύ πρέπει να έχεις στην αυτόματη αναζήτηση τη λέξη Μάνσον... δεν εξηγείται αλλιώς... :think:
Ναι ρε συ....για τον Μάνσον τελικά τί λες,συμφωνείς ότι έχω δίκιο;;; :2funny: :2funny: :2funny:

Αν δεν συμφωνείς έχουμε μπροστά μας 4-5 ώρες για να συμφωνήσεις,οπότε κανόνισε.... :birdman: :birdman: :birdman:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Θες να πεις ότι οι γυναίκες δεν είστε ζηλιάρες κατεξοχήν;;;

Δεν είναι κατινιά,η πραγματικότητα είναι.

Πότε πρόλαβες κι έβγαλες πόρισμα στα 21-22-πόσο είσαι? Μη γενικεύεις.
Και καλό είναι να κάνεις λίγο πίσω γιατί παίρνεις φόρα και γίνεσαι αισχρός. Όταν δεν έχεις επιχειρήματα, καταλαβαίνεις ότι το να κρίνεις την εμφάνιση κάποιου είναι κατινιά? Απλά back off. Τόσο απλά.

Και τι φταίω εγώ; Αφού έτσι είναι...

Εξ'ου και το κολλημένος.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Είναι κατινιά να θεωρώ-πιστεύω ότι εσύ όπως κ το 99,9% των γυναικών είστε κατώτερες από την Μαιριλίν Μονρόε κ θα την ζηλευάτε αν ζούσε;;;

Συγγνώμη αλλά εγώ το λέω ρεαλιστική πραγματικότητα,κατινιά θα ήταν αν σε σχολιάζα σε σχέση με άλλες από εδώ μέσα κ όχι σε σχέση με ρην Μ.Μ.
οκ.
αν σχολιαζουμε καποιον αντρα και τον βρεις εσυ ασχημο θα στο γυρισω επι προσωπικου.
οτι εισαι μπαζο και τον ζηλευεις φριχτα.
παπαζολη συνελθεεεεε! :2funny:
 

Επισκέπτης
Ναι ρε συ....για τον Μάνσον τελικά τί λες,συμφωνείς ότι έχω δίκιο;;; :2funny: :2funny: :2funny:

Αν δεν συμφωνείς έχουμε μπροστά μας 4-5 ώρες για να συμφωνήσεις,οπότε κανόνισε.... :birdman: :birdman: :birdman:
Γιατί; Μετά τις 12 ξεβάφει; :birdman:

Εξ'ου και το κολλημένος.
Δεν είναι κόλλημα... Ευφυία είναι. :sunglasses:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
%25CE%259C%25CE%25AD%25CF%2581%25CE%25B9%25CE%25BB%25CE%25B9%25CE%25BD+%25CE%259C%25CE%25BF%25CE%25BD%25CF%2581%25CF%258C%25CE%25B5.jpg


Θα σε χαλούσε αν ήσουν έτσι αντί όπως είσα ε; :grin:
αν διαβαζω καλα,αν οχι βοηθηστε με,στο συγκεκριμενο ποστ το γυρνας επι προσωπικου.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Πότε πρόλαβες κι έβγαλες πόρισμα στα 21-22-πόσο είσαι? Μη γενικεύεις.
Και καλό είναι να κάνεις λίγο πίσω γιατί παίρνεις φόρα και γίνεσαι αισχρός. Όταν δεν έχεις επιχειρήματα, καταλαβαίνεις ότι το να κρίνεις την εμφάνιση κάποιου είναι κατινιά? Απλά back off. Τόσο απλά.
Δεν έχει να κάνει με την ηλικία,αυτό είναι παγιωμένη αλήθεια,το 99% των γυναικών ζηλεύει τις πιο ωραίες κ σέξυ.

Ποια η αισχρότητα λοιπόν;;;

Είναι αισχρότητα να πιστευώ ότι κάθε κοινή θνητή όπως π.χ. η σιλβά είναι κατώτερη από το σεξ σύμπολ Μ.Μ. κ πιθανόν(κάτα 99%) να ζηλεύει;;;
οκ.
αν σχολιαζουμε καποιον αντρα και τον βρεις εσυ ασχημο θα στο γυρισω επι προσωπικου.
οτι εισαι μπαζο και τον ζηλευεις φριχτα.
παπαζολη συνελθεεεεε! :2funny:
Αν το δεις γυρισέ το μου...δεν πρόκειται να σχολιάσω κάτι τέτοιο.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Γιατί; Μετά τις 12 ξεβάφει; :birdman:
Όχι,πρέπει να φύγω για να μην γίνει η άμαξα κολοκύθα. :birdman:
αν διαβαζω καλα,αν οχι βοηθηστε με,στο συγκεκριμενο ποστ το γυρνας επι προσωπικου.
Το ''όπως είσαι'' σημαίνει κατώτερη της Μ.Μ. κ ισχύει όπως κ να χει.

Την οποία Μ.Μ. προσπάθησες να ισοπεδώσεις,υποτιμίσεις,ιεροσυλία.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Δεν έχει να κάνει με την ηλικία,αυτό είναι παγιωμένη αλήθεια,το 99% των γυναικών ζηλεύει τις πιο ωραίες κ σέξυ.

Ποια η αισχρότητα λοιπόν;;;

Είναι αισχρότητα να πιστευώ ότι κάθε κοινή θνητή όπως π.χ. η σιλβά είναι κατώτερη από το σεξ σύμπολ Μ.Μ. κ πιθανόν(κάτα 99%) να ζηλεύει;;;Αν το δεις γυρισέ το μου...δεν πρόκειται να σχολιάσω κάτι τέτοιο.
Καλα μην εισαι τοσο απολυτος στα νουμερα που αναφερεις.
Αλλωστε και εμεις οι αντρες το εχουμε το κακο [ σε μικροτερο βαθμο απο τις γυναικες φυσικα], δεν ειναι τυχαιο που ολοι ειναι πουστηδες στα ματια μας.
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
H ΜΜ ηταν θεαρα  :rockon: :rockon:



Και παπαζ λες μαλακιες τωρα... δεν της αρεσει ρε φιλε της αρεσουν αλλες... το οτι κατα 99% ζηλευει ειναι ακυρο , λες και δεν εχει εκφρασει ποια μουνια ζηλευει και γουσταρει...
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Καλα μην εισαι τοσο απολυτος στα νουμερα που αναφερεις.
Αλλωστε και εμεις οι αντρες το εχουμε το κακο [ σε μικροτερο βαθμο απο τις γυναικες φυσικα], δεν ειναι τυχαιο που ολοι ειναι πουστηδες στα ματια μας.
Ντάξει ρε μάριε,όχι το 99%,το 89%,το 79%,πόσο θες να πούμε για να είσαι ευχαριστημένος κ να μην έχω την κρεβτομουρμούρα σου;;; :boobies:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δεν έχει να κάνει με την ηλικία,αυτό είναι παγιωμένη αλήθεια,το 99% των γυναικών ζηλεύει τις πιο ωραίες κ σέξυ.

Ποια η αισχρότητα λοιπόν;;;

Είναι αισχρότητα να πιστευώ ότι κάθε κοινή θνητή όπως π.χ. η σιλβά είναι κατώτερη από το σεξ σύμπολ Μ.Μ. κ πιθανόν(κάτα 99%) να ζηλεύει;;;

Παγιωμένη?
Δηλαδή ας πούμε η Megan Fox ζηλεύει την Μονρόε? Γιατί πριν είπες ότι το 99.9% ζηλεύει τη Μονρόε.
Εγώ δεν την βρίσκω σέξυ τη Μονρόε. Με εκνευρίζει το νιαούρισμα. Δε λέω ότι είναι σκατά, λέω ότι εμένα δε μ'αρέσει.
Το να ζηλεύεις υπόκειται σε άλλες παραμέτρους. Δεν έχει να κάνει με εμφάνιση, αλλά κατά πόσο είσαι συμφιλιωμένος με τον εαυτό σου. Από εκεί και πέρα υπάρχει η αναγνώριση του ωραίου, ο θαυμασμός κτλ.
Έχεις επιχειρηματολογία 14χρονου κολλημένου οπαδού. Κάνε κάτι και μην επηρεάζεσαι τόσο από τα μέλη του Μπουρδέλα.κομ.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Την οποία Μ.Μ. προσπάθησες να ισοπεδώσεις,υποτιμίσεις,ιεροσυλία.
οσο και να μειωσεις εμενα με τα λεγομενα σου δεν θα κανεις την μεριλιν να μου αρεσει.
χωνεψε το και παμε παρακατω.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
H ΜΜ ηταν θεαρα  :rockon: :rockon:



Και παπαζ λες μαλακιες τωρα... δεν της αρεσει ρε φιλε της αρεσουν αλλες... το οτι κατα 99% ζηλευει ειναι ακυρο , λες και δεν εχει εκφρασει ποια μουνια ζηλευει και γουσταρει...
Ωραία,εφόσον λοιπόν ζηλεύει άλλες αλλά όχι την Μ.Μ. δεν αλλάζει κάτι επί της ουσίας.

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ισχυριζεται καποιος οτι η Σιλβα ζηλευει την Μαιριλυν?
Για ποιο λογο?
Ενα σαχλοπρεζακι ηταν η Μαιριλυν. Αντιερωτικο εντελως.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Ισχυριζεται καποιος οτι η Σιλβα ζηλευει την Μαιριλυν?
Για ποιο λογο?
Ενα σαχλοπρεζακι ηταν η Μαιριλυν. Αντιερωτικο εντελως.
τωρα θα πει το σαμιαμιδι πως μου κανεις κερκιδα. περιμενε.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Παγιωμένη?
Δηλαδή ας πούμε η Megan Fox ζηλεύει την Μονρόε? Γιατί πριν είπες ότι το 99.9% ζηλεύει τη Μονρόε.
Εγώ δεν την βρίσκω σέξυ τη Μονρόε. Με εκνευρίζει το νιαούρισμα. Δε λέω ότι είναι σκατά, λέω ότι εμένα δε μ'αρέσει.
Το να ζηλεύεις υπόκειται σε άλλες παραμέτρους. Δεν έχει να κάνει με εμφάνιση, αλλά κατά πόσο είσαι συμφιλιωμένος με τον εαυτό σου. Από εκεί και πέρα υπάρχει η αναγνώριση του ωραίου, ο θαυμασμός κτλ.
Έχεις επιχειρηματολογία 14χρονου κολλημένου οπαδού. Κάνε κάτι και μην επηρεάζεσαι τόσο από τα μέλη του Μπουρδέλα.κομ.
Το 0,1% με 1% που δεν ζηλεύουν άλλες θεές είναι αυτές που είναι οι ίδιες θέες όπως η Megan Fox,οκ;;;
 
OP
OP
sarouman

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Αλλα τα πρότυπα και τα standards τη δεκαετία του 50... άλλα το 2011. Ηταν και οι γυναίκες διαφορετικές.
Σήμερα πιστεύω οι γυναίκες είναι πολύ πιο σεξυ... απλά είναι άνιση η σύγκριση...
Προσωπικά πιο πολύ μου άρεσε η Αβα Γκαρντνερ (σαν γυναικα) παρά η Μαιριλιν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom