Νέα

Ο μεγαλύτερος Έλληνας ηθοποιός όλων των εποχών!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sarouman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 756
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος είναι, κατα τη γνώμη σας, ο μεγαλύτερος Έλληνας ηθοποιός όλων των εποχών

  • 1. Βασίλης Λογοθετίδης

    Ψήφοι: 36 9,6%
  • 2. Λάμπρος Κωνσταντάρας

    Ψήφοι: 40 10,7%
  • 3. Δημήτρης Χορν

    Ψήφοι: 38 10,1%
  • 4. Νίκος Κούρκουλος

    Ψήφοι: 12 3,2%
  • 5. Νίκος Ξανθόπουλος

    Ψήφοι: 1 0,3%
  • 6. Δημήτρης Παπαμιχαήλ

    Ψήφοι: 6 1,6%
  • 7. Μάνος Κατράκης

    Ψήφοι: 24 6,4%
  • 8. Νίκος Σταυρίδης

    Ψήφοι: 6 1,6%
  • 9. Βασίλης Αυλωνίτης

    Ψήφοι: 9 2,4%
  • 10. Μίμης Φωτόπουλος

    Ψήφοι: 2 0,5%
  • 11. Θανάσης Βέγγος

    Ψήφοι: 128 34,1%
  • 12. Γιάννης Γκιωνάκης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • 13. Νίκος Ρίζος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • 14. Ορέστης Μακρής

    Ψήφοι: 4 1,1%
  • 15. Διονύσης Παπαγιαννόπουλος

    Ψήφοι: 27 7,2%
  • 16. Ντίνος Ηλιόπουλος

    Ψήφοι: 16 4,3%
  • 17. Κώστας Χατζηχρήστος

    Ψήφοι: 9 2,4%
  • 18. Αλέκος Αλεξανδράκης

    Ψήφοι: 2 0,5%
  • 19. Γιώργος Φούντας

    Ψήφοι: 3 0,8%
  • 20. Κώστας Βουτσάς

    Ψήφοι: 12 3,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    375

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
οτι για σενα ειναι "κατι" για καποιον αλλο ισως ειναι "τιποτα" :huh: .... απλα μαθε να ζεις μ αυτο  :uglystupid:
γιατι ρε μαλακα σου ριχνω εγω φασκελα που την βρισκεις κατι?
ρε αληθεια τα πιστευεις αυτα που λες?
Κορίτσα κ αγόρια, όταν μιλάμε για [size=30pt]ΘΡΥΛΟΥΣ[/size],η άποψη που τρώει φάσκελα είναι αυτή που τους κατανομάζει ως τίποτα κ ειδικά όταν εκπορεύεται από άτομα άσχετα,εκτός του χώρου,χωρίς να έχουν ψαχτεί ιδιαίτερα....

Κάποιος/α καταξιωμένος-ψαγμένος ηθοποιός έχει κάθε δικαιώμα να θεωρεί την Μαιριλήν Μονρόε ή την Αλίκη Βουγιουκλάκη τίποτα,εσείς μπορείτε αλλά υπάρχει κ η ελευθερία του άλλο στα φάσκελα όπως είπα.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
1)Μια χαρά απάντησα,εσύ δεν κατάλαβες.

2)Στον μύθο-θρύλο της Μ.Μ. εεε ρε συ πως να το κάνουμε τώρα δεν μπορώ να βλέπω απόψεις του στυλ: ''εεε και ποια ήταν αυτή,ένα ψυχοπαθή πρεζάκι-πουτανάκι'' κτλ. για άτομα που τα ξέρει όλος ο κόσμος κ έχουν μείνει στην ιστορία.

1) Μy bad, then.
2)Στα εξήγησε πολύ καλά ο Ροκαβλόν, ειλικρινά. Θρύλος έγινε επειδή πέθανε νέα. Σιγά που δε θα λέμε τη γνώμη μας μωρέ επειδή ήταν διάσημη, ήμαρτον.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
εγω ψηφισα ορεστη μακρη.
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Παπαζ ... ξεκαβαλα απ το στυλακι "ειμαι κουλτουριαρης και δεν εχετε επαφη με το πνευματικο μ επιπεντο γιατι ειστε  αδαη παιδακια " και τσιμπα μια γωμη οτι η βουγιουκλακη ηταν τραγικη ...  :birdman:
ουτε για τον μπουτζο  :birdman:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
1) Μy bad, then.
2)Στα εξήγησε πολύ καλά ο Ροκαβλόν, ειλικρινά. Θρύλος έγινε επειδή πέθανε νέα. Σιγά που δε θα λέμε τη γνώμη μας μωρέ επειδή ήταν διάσημη, ήμαρτον.
1)....

2)Δεν είπα να μην λετέ την γνώμη σας(γυναίκες είστε δεν μπορείτε να μην το κάνετε),είπα ότι όταν το κάνετε για [size=30pt]ΘΡΥΛΟΥΣ[/size] χωρίς να είστε κάπου εκεί γύρω στα κυβικά κ εσείς υπάρχει κάθε δικαιώμα στο φάσκελο.

 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Παπαζ ... ξεκαβαλα απ το στυλακι "ειμαι κουλτουριαρης και δεν εχετε επαφη με το πνευματικο μ επιπεντο γιατι ειστε  αδαη παιδακια " και τσιμπα μια γωμη οτι η βουγιουκλακη ηταν τραγικη ...  :birdman:
ουτε για τον μπουτζο  :birdman:
Ιεροσυλια μωρη.
Ιεροσυλια.
εχουμε καθε δικαιωμα να σε μουτζωσουμε!
:2funny:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
1)....

2)Δεν είπα να μην λετέ την γνώμη σας(γυναίκες είστε δεν μπορείτε να μην το κάνετε),είπα ότι όταν το κάνετε για [size=30pt]ΘΡΥΛΟΥΣ[/size] χωρίς να είστε κάπου εκεί γύρω στα κυβικά κ εσείς υπάρχει κάθε δικαιώμα στο φάσκελο.
ρε στα θρεντ με τις φωτο αντρων οσοι μπαινουν και σχολιαζουν ειναι το λιγοτερο μοντελα για τον καταλογο sprider stores.(δεν το λεω για το θρυλος,για το επιπεδο,το τονιζω μην αρχισει παλι τα χαζα)
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Παπαζ ... ξεκαβαλα απ το στυλακι "ειμαι κουλτουριαρης και δεν εχετε επαφη με το πνευματικο μ επιπεντο γιατι ειστε  αδαη παιδακια " και τσιμπα μια γωμη οτι η βουγιουκλακη ηταν τραγικη ...  :birdman:
ουτε για τον μπουτζο  :birdman:
Σε ποιο σημείο μίλησα για εμένα μάτια μου όμορφα,μάτια μου γλυκά;;; :grin:

Σε ποιο σημείο είπα τί είμαι κ τί δεν είμαι;;; :grin:

Είπα μόνο ότι για να κρίνεις έναν [size=30pt]ΘΡΥΛΟ [/size] χωρίς να πέσουν φάσκελα,πρέπει να είσαι κάπου εκεί γύρω. :birdman:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
ρε στα θρεντ με τις φωτο αντρων οσοι μπαινουν και σχολιαζουν ειναι το λιγοτερο μοντελα για τον καταλογο sprider stores.(δεν το λεω για το θρυλος,για το επιπεδο,το τονιζω μην αρχισει παλι τα χαζα)
Εεε στείλε μου ένα γαμώ pm να έρθω να τους τα πω κ σε αυτούς ένα χεράκι... :grin:.

Σε όσους σχολιάσουν άντρες καταξιωμένα μοντέλα. ;)
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166

γιατι εισαι του επαγγελματος και θα κρινεις ποιο μοντελο ειναι [size=17pt]ΚΑΤΑΞΙΩΜΕΝΟ[/size] και ποιο οχι ρε γατι?
ε?
Ε?
ΕΕ?
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Eίναι [size=17pt]legend[/size]- wait for it- [size=20pt]DARY[/size] οι μαλακίες που ξεστομίζεις απόψε.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
γιατι εισαι του επαγγελματος και θα κρινεις ποιο μοντελο ειναι [size=17pt]ΚΑΤΑΞΙΩΜΕΝΟ[/size] και ποιο οχι ρε γατι?
ε?
Ε?
ΕΕ?
Όχι,αλλά είσαι σε θέση να ρίξω τα φάσκελα σε αυτούς που θα κρίνουν αρνητικά το όποιο καταξιωμένο μοντέλο...
οκ,το χούμε;;;
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Σε ποιο σημείο μίλησα για εμένα μάτια μου όμορφα,μάτια μου γλυκά;;; :grin:

Σε ποιο σημείο είπα τί είμαι κ τί δεν είμαι;;; :grin:

Είπα μόνο ότι για να κρίνεις έναν [size=30pt]ΘΡΥΛΟ [/size] χωρίς να πέσουν φάσκελα,πρέπει να είσαι κάπου εκεί γύρω. :birdman:
:jerking: :jerking:
Εδω ρε κουμμουνι εσυ κρινεις τον Ανδρεα Παπανδρεου που για πολλους ειναι θρυλος.  :birdman:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Όχι,αλλά είσαι σε θέση να ρίξω τα φάσκελα σε αυτούς που θα κρίνουν αρνητικά το όποιο καταξιωμένο μοντέλο...
οκ,το χούμε;;;
εσυ πριν ειπες οτι δεν ειμαι του επαγγελματος αεα δεν μπορω να κρινω εναν θρυλο.
εσυ δεν εισαι του επαγγελματος πως θα κρινεις ρε λεμε?
η κωλοτουμπα.
της κωλοτουμπας...
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Σε ποιο σημείο μίλησα για εμένα μάτια μου όμορφα,μάτια μου γλυκά;;; :grin:

Σε ποιο σημείο είπα τί είμαι κ τί δεν είμαι;;; :grin:

Είπα μόνο ότι για να κρίνεις έναν [size=30pt]ΘΡΥΛΟ [/size] χωρίς να πέσουν φάσκελα,πρέπει να είσαι κάπου εκεί γύρω. :birdman:


ματακια κανει κρα το στυλακι σου , πολυφορεμενο, πασε και κανει κραααα απο μακριιααααα  :grin:


Και ΝΑΙ παπαζ ! μπορω να κρινω καποιον αν εχω αμφιβολιες για κατι ... μπορω να πω οτι δεν τν γουσταρω κτλ...
ψυχαναγκαστικος εισαι ??  :birdman:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Όχι,αλλά είσαι σε θέση να ρίξω τα φάσκελα σε αυτούς που θα κρίνουν αρνητικά το όποιο καταξιωμένο μοντέλο...
οκ,το χούμε;;;
Ειναι πουτανα
%CF%84%CE%B6%CE%BF%CF%8D%CE%BB%CE%B9%CE%B1+4.gif


Τι δεν ηταν καταξιωμενο μοντελο στην ελλαδα?  :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom