Νέα

Ο φίλος μου είναι 30 ετών παρθένος!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pitas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 263
  • Εμφανίσεις 34K
  • Ετικέτες
    παρθένος
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
τουλαχιστον αυτος γαμαει!!
ασχετα αν τελειωνει γρηγορα η οχι!!!
δεν εφτασε 30!!


βρε γαμωτο κολημα!! κατευθειαν να του την πει του παιδιου!!
συνηγορος του διαολου!
 

vinebag

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Σορρυ για τα γκρικλις προηγουμενως... Παντως ευχαριστω θανο
 

Yarrak

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
116
Like
13
Πόντοι
1
Οι τραυματικές εμπειρίες από τον καιρό της εφηβείας και αργότερα δημιουργούν τέτοιες φοβίες και αναστολές σε πάρα πολλούς ανθρώπους (άντρες και γυναίκες). Άλλοι, με τη δική τους  επίμονη προσπάθεια και με τη βοήθεια φίλων τις ξεπερνούν,πολλοί όμως διατηρούν τις φοβίες και τις αναστολές αυτές για όλη τους τη ζωή.  Μπορεί να βλέπουνε μια γυναίκα και να την ποθούν, όταν βρεθούν όμως πλάι της ξυπνούν μέσα τους οι φοβίες και οι αναστολές και δεν μπορούν να προχωρήσουν.

Υπάρχουν όμως και οι περιπτώσεις που λανθάνει μέσα τους ο σεξουαλικός προσανατολισμός τους. Ενώ δηλαδή έχουνε ομοφυλοφιλικό προσανατολισμό, δεν τολμούν να τον αναγνωρίσουν, προσπαθούν να εκδηλωθούν ως ετεροφυλόφιλοι και φυσικά αποτυγχάνουν κατά την κρίσιμη στιγμή.

Το καλύτερο πράγμα που έχουν να κάνουν όσοι αντιμετωπιζουν παρόμοιες καταστάσεις είναι να ζητήσουν τη βοήθεια κάποιου σεξολόγου.
 
Εγγρ.
14 Νοε 2014
Μηνύματα
36
Like
1
Πόντοι
0
Μαγκες,θα χρειαστω κ γω τη βοηθεια σας.
Το θεμα ανοιξε για φιλο καποιου αλλα εδω θελω να πω 5 πραγματα για μενα.
Ειμαι στα 31,χωρις εμπειριες  και ολο αυτο με εχει αγχωσει.Ειμαι εμφανισιμος,εχω καλη δουλεια,παρεες,ειμαι οκ τυπος,α και στανταρ μου αρεσουν παρα πολυ οι γυναικες!
Αλλα δεν εχω καμια εμπειρια δυστυχως,απο τρομερη ανασφαλεια και ισως καποιου ειδους ''φοβο''.
Στον παρελθον πολλες γυναικες με εχουν πλησιασει (γιατι ειμαι ανετος κατα τα αλλα και δεν μου φαινεται,μην φανταστειτε καναν nerd)αλλα τις γειωνα,ειτε λεγοντας οτι ειμαι με αλλη,ειτε οτι δεν μου αρεσουν,ενω η πραγματικοτητα ειναι η τρομερη μου ανασφαλεια.Που ισως υπαρχει απλα στο μυαλο μου γιατι δεν υπαρχει λογος να ειμαι ανασφαλης.Οι φιλοι μου,το ιδιο,δεν εχουν ιδεα.
Οπως αντιλαμβανεστε στα 31 δεν μπορει να συνεχιστει αυτο,μαλιστα υπαρχει προσφατα μια κοπελα που μου χει πει οτι θελει να βγουμε και δεν θελω να την χασω.
Ομως για να μην φαει φρικη,πρεπει να αρχισω να γαμαω,τοσο απλα.Και να γινει μετα ισως κατι μαζι της.
Μπουρδελο δεν θα την παλεψω (τρομερο αγχος,πιεση καταστασεων κλπ).
Θελω να ρωτησω τη γνωμη σας για βιζιτες κλπ.και γενικως ιδεες για την αναστροφη της ολης φασης.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.348
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Τα αυτονοητα ρε φιλε.
Παιχταρά μου, δε διευκρίνησες κάποια άλλα ζητήματα... Οδηγείς καλό αμάξι; Μένεις μόνος σου σε καλό σπίτι και καλή συνοικία; Κοινώς, "το φυσας το παραδάκι"; Η κάθε γκόμενα αυτά είναι που θα κοιτάξει... Αν εκτός έχεις και τα υπόλοιπα θετικά στοιχεία είσαι μια χαρά! Τα υπόλοιπα, έρχονται μόνα τους.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Εγγρ.
14 Νοε 2014
Μηνύματα
36
Like
1
Πόντοι
0
Παιχταρά μου, δε διευκρίνησες κάποια άλλα ζητήματα... Οδηγείς καλό αμάξι; Μένεις μόνος σου σε καλό σπίτι και καλή συνοικία; Κοινώς, "το φυσας το παραδάκι"; Η κάθε γκόμενα αυτά είναι που θα κοιτάξει... Αν εκτός έχεις και τα υπόλοιπα θετικά στοιχεία είσαι μια χαρά! Τα υπόλοιπα, έρχονται μόνα τους.

Eχω δικο μου σπιτι,2 δικα μου αμαξια,κ μια σταθερη κ καλη δουλεια.
Διαφωνω με οτι ολες αυτα κοιτανε βεβαια..
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.348
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Eχω δικο μου σπιτι,2 δικα μου αμαξια,κ μια σταθερη κ καλη δουλεια.
Διαφωνω με οτι ολες αυτα κοιτανε βεβαια..
Είσαι σε καλό δρόμο μεγάλε, μη μασάς. Κοίτα να αποβάλλεις την ανασφάλεια σου (όχι εύκολο, πίστεψέ με) και μίλα ανοιχτά με την κοπέλα που σε ενδιαφέρει.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Είσαι σε καλό δρόμο μεγάλε, μη μασάς. Κοίτα να αποβάλλεις την ανασφάλεια σου (όχι εύκολο, πίστεψέ με) και μίλα ανοιχτά με την κοπέλα που σε ενδιαφέρει.
τυπε γιαυτο του προτεινα να πλησιασει την γκομενα μεσω χορου αλλα με απαξιωσε :S
 
Εγγρ.
14 Νοε 2014
Μηνύματα
36
Like
1
Πόντοι
0
Είσαι σε καλό δρόμο μεγάλε, μη μασάς. Κοίτα να αποβάλλεις την ανασφάλεια σου (όχι εύκολο, πίστεψέ με) και μίλα ανοιχτά με την κοπέλα που σε ενδιαφέρει.

Η κοπελα ειναι πολυ καλη κ πολυ γαματη,αλλα ρε φιλε δεν ξερω ποια θα ειναι η δικια μου θεση αμα προχωρησει το πραμα και εγω τελεισω σε 20''. Ωμη αληθεια.
Γιαυτο θελω να ψαχτω πρωτα με βιζιτες κλπ.
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.824
Κριτικές
10
Like
2.555
Πόντοι
3.187
και επειδή είναι παρθένος ο φίλος εσένα τι σε νοιάζει? Τροχονόμο στο πουλάκι του θα σε βάλει? Έτσι θέλει το παιδί έτσι κάνει. Μπορεί να μην τις αντέχει τις γυναίκες, μπορεί να θέλει κάτι συγκεκριμένο, μπορεί να μην του αρέσουν ή μπορεί να μην αρέσει στις γυναίκες. Τι να κάνουμε τώρα. Δεν είναι όλοι προικισμένοι από τη φύση. Οπως λέει και ο Σεφερλής άλλους ο Θεός τους έπλασε και άλλους τους έκλασε. :boobies: :kissass: :tits2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.348
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Η κοπελα ειναι πολυ καλη κ πολυ γαματη,αλλα ρε φιλε δεν ξερω ποια θα ειναι η δικια μου θεση αμα προχωρησει το πραμα και εγω τελεισω σε 20''. Ωμη αληθεια.
Γιαυτο θελω να ψαχτω πρωτα με βιζιτες κλπ.
Πρόσεξε κάτι φίλε μου: διαφορετικό το sex με βίζιτα και τελείως διαφορετικό με την κοπέλα σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom