Νέα

Ο φίλος μου είναι 30 ετών παρθένος!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pitas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 263
  • Εμφανίσεις 34K
  • Ετικέτες
    παρθένος
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
14 Νοε 2014
Μηνύματα
36
Like
1
Πόντοι
0
Πρόσεξε κάτι φίλε μου: διαφορετικό το sex με βίζιτα και τελείως διαφορετικό με την κοπέλα σου.

Οκ,το καταλαβαινω αυτο.

Ομως δεν γουσταρω να ξενερωσει ειτε ακουγοντας το απο μενα,ειτε διαπιστωνοντας το.
κ εκει εγκειται το προβλημα,πως να ξεκινησει η φαση.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.348
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Οκ,το καταλαβαινω αυτο.

Ομως δεν γουσταρω να ξενερωσει ειτε ακουγοντας το απο μενα,ειτε διαπιστωνοντας το.
κ εκει εγκειται το προβλημα,πως να ξεκινησει η φαση.
Μην το παίρνεις και τόσο δεδομένο ότι θα ξενερώσει. Μυστήρια πλάσματα οι γυναίκες και ιδιαίτερα οι ελλ(ε)ηνίδες...
 
Εγγρ.
14 Νοε 2014
Μηνύματα
36
Like
1
Πόντοι
0
ηλικιας της?
εμφανιση?
ελληνιδα ειναι?
με τι ασχολειται?

Eλληνίδα,26,ιδιωτικός τομέας.Μάλλον ρωτάς για να δεις τι  μου βρήκε.Σου'πα τα χω όλα εκτός απο αυτοπεποίθηση και δυστυχώς κολλήματα που με εμποδίζουν να προχωρήσω.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.918
Κριτικές
3
Like
1.618
Πόντοι
216
Παιχταρά μου, δε διευκρίνησες κάποια άλλα ζητήματα... Οδηγείς καλό αμάξι; Μένεις μόνος σου σε καλό σπίτι και καλή συνοικία; Κοινώς, "το φυσας το παραδάκι"; Η κάθε γκόμενα αυτά είναι που θα κοιτάξει... Αν εκτός έχεις και τα υπόλοιπα θετικά στοιχεία είσαι μια χαρά! Τα υπόλοιπα, έρχονται μόνα τους.

Ωχ αμαν, αμα φιλε μου πρεπει να πλουτισουμε για να γαμησουμε, τοτε ολοι παρθενοι θα μασταν, και στα 30 μας, μη σου πω και στα 90 μας....
Απο προσωπικη εμπειρια τουλαχιστον, εχω παρατηρησει οτι η κοινωνικη μοστρα ειναι που πουλαει πολυ καλυτερα, παρα το μαρουλι! Με την κοινωνικη μοστρα, θα στην πεσει ευκολα και η γκομενα που δεν ειναι πειναλα, και ψαχνει καναν μαλακα να του φορτωθει!
Ειχα φιλαρακι παλια, που το φυσαγαν οι γονεις, και επεφτε τρελο γελιο...ψαρευαμε γυφτογκομενες με την SL του γερου του, και μετα καναμε οτι δεν ειχαμε ψιλα, εβγαζε αυτος κατι χαρτινα 500ευρα, και του πληρωναν τα ποτα αυτες αχαχαχαχαχχα και ψαρωναν ασχημα..
Ετσι πρεπει, μην ακουτε μαλακιες για λεφτα και τετοια, στην τελικη ενας φτωχος που ειναι αλανι και μαγκας, ξερει πολυ καλυτερα να ψαρεψει την γκομενα και να τηνσκυλοκαρφωσει...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
222
Πόντοι
616
Eχω δικο μου σπιτι,2 δικα μου αμαξια,κ μια σταθερη κ καλη δουλεια.
Διαφωνω με οτι ολες αυτα κοιτανε βεβαια..


Αρα δεν βλεπω το λογο να μην εχεις αυτοπεποιθηση......αρα σου λειπει μονο η εμπειρια,που δεν την εχεις για καποιους λογους(ολα μεσα στη ζωη ειναι,συμβαινουν αυτα φιλε).Συνεπως χαλαρωσε,ολα θα πανε καλα ειδικα αν το γουσταρεις το κοριτσι.
Αν αποφασισεις να δοκιμασεις επι πληρωμη θα σου προτεινα ενα studio με milf , η μια βιζιτα milf που ειναι χαλαρωτικες και υπομονετικες κι οχι καμια σουπερ ντουπερ μουναρα που θα σε κανει να χυσεις στο πρωτο αγγιγμα..(συμβαινει και στους εμπειρους αυτο).
Αν αποφασισεις κατευθειαν με την κοπελα (λογικο κι αυτο)χαλαρωσε κι αστο να ρολλαρει μονο του.Αν στραβωσει και δεν σηκωθει η χυσεις γρηγορα μιλησε της ειληκρινα,πες της οτι ησουν τρακαρισμενος επειδη τη γουσταρεις πολυ,οτι παντα ηθελες μια τετοια γυναικα και σε αχγωσε το γεγονος οτι εφτασες 30 χρονων για να τη βρεις κοινως ΑΝΕΒΑΣΕ ΤΗΝ και δε χρειαζεται αλλη δικαιολογια.Θα εχει λειωσει στα ποδια σου κι ας μην εγινε τιποτα γαμησιακο και θα εχεις μαζι της πολλες ευκαιριες ακομη!!!
Και μη σε νοιαζει την επομενη φορα θα ειναι ολα ΟΚ....(εκτος κι αν ειναι στην τελευταια κλιμακα του ειδους ελεεινιδα οποτε κλαστη και καντη!!!
Φιλικα και την ευχη μου  :woldman:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
ούτε καν ένα, το 1/4 για το ψυχολογικό της υπόθεσης. Και να τελειώσεις γρήγορα την πρώτη φορά , θα ακολουθήσουν εύκολα άλλες.
ναι ετσι
εγω να φανταστεις κανα 2 χρονια ειχα χωρίσει με μια κοπελα που πραγματηκα ηταν ονειρο ζωης για μενα και δεν γαμουσα καθολου μεχρη που το πηρα αποφαση κουμποσα μερηκα κ ολα πηγαν μια χαρα ...δεν μου σηκωνοταν καν αν σηκωνοταν δεν εχυνα
 

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.106
Like
9
Πόντοι
16
Ας πούμε ότι είναι σοβαρή η ερώτηση (δεν είναι Κυριακή άλλωστε σήμερα):

Κάπου θυμάμαι μια αντίστοιχη συζήτηση πρόσφατα -- απλώς εκεί ρωτούσε πιτσιρικάς τι να κάνει.

Λυπάμαι που θα σε απογοητεύσω αλλά σε κάθε περίπτωση, όσες φορές και να πας με πουτάνες, το ότι δεν έχεις εμπειρίες θα φανεί ξεκάθαρα. Ειδικά σε μια σημερινή 26χρονη που έχει περισσότερες εμπειρίες από μια εργαζόμενη της Φυλής. Σίγουρα θα ξεβρακωθείς τελικά. Επίσης θα αρχίσει να σε ρωτάει για παλιές σχέσεις, παλιές γκόμενες, ποια στάση σου αρέσει όλα αυτά. Είσαι τόσο καλός στα ψέμματα ;

Μήπως θα ήταν καλύτερα να έλεγες ξεκάθαρα την αλήθεια ; Αφού φυσικά πρώτα έρθετε κοντά (έστω και χωρίς σεξ). Αυτό ίσως σε απελευθερώσει και τελικά αποδώσεις καλύτερα. Αν είναι σωστή η κοπέλα νομίζω ότι θα σου δώσει μια ευκαιρία - αν είναι καμία ελλεϊνίδα και λακίσει τότε τόσο το καλύτερο να μη μπλέξεις μαζί της.
 
Εγγρ.
14 Νοε 2014
Μηνύματα
36
Like
1
Πόντοι
0
Αρα δεν βλεπω το λογο να μην εχεις αυτοπεποιθηση......αρα σου λειπει μονο η εμπειρια,που δεν την εχεις για καποιους λογους(ολα μεσα στη ζωη ειναι,συμβαινουν αυτα φιλε).Συνεπως χαλαρωσε,ολα θα πανε καλα ειδικα αν το γουσταρεις το κοριτσι.
Αν αποφασισεις να δοκιμασεις επι πληρωμη θα σου προτεινα ενα studio με milf , η μια βιζιτα milf που ειναι χαλαρωτικες και υπομονετικες κι οχι καμια σουπερ ντουπερ μουναρα που θα σε κανει να χυσεις στο πρωτο αγγιγμα..(συμβαινει και στους εμπειρους αυτο).
Αν αποφασισεις κατευθειαν με την κοπελα (λογικο κι αυτο)χαλαρωσε κι αστο να ρολλαρει μονο του.Αν στραβωσει και δεν σηκωθει η χυσεις γρηγορα μιλησε της ειληκρινα,πες της οτι ησουν τρακαρισμενος επειδη τη γουσταρεις πολυ,οτι παντα ηθελες μια τετοια γυναικα και σε αχγωσε το γεγονος οτι εφτασες 30 χρονων για να τη βρεις κοινως ΑΝΕΒΑΣΕ ΤΗΝ και δε χρειαζεται αλλη δικαιολογια.Θα εχει λειωσει στα ποδια σου κι ας μην εγινε τιποτα γαμησιακο και θα εχεις μαζι της πολλες ευκαιριες ακομη!!!
Και μη σε νοιαζει την επομενη φορα θα ειναι ολα ΟΚ....(εκτος κι αν ειναι στην τελευταια κλιμακα του ειδους ελεεινιδα οποτε κλαστη και καντη!!!
Φιλικα και την ευχη μου  :woldman:

Θενξ φιλε για την απαντηση.
Ετσι το σκεφτομαι και γω,καλυτερα οχι καμια μουναρα γιατι ειναι δεδομενο οτι κρατησει ελαχιστα.
Σκεφτομουν κατι σε milf γυρω στα 40,αλλα λογω των συνθηκων,οχι κατι γρηγορο,αλλα ας πουμε να δεχεται για 1 ωρα,χαλαρα,με υπομονη,λιγη ομιλια ισως στην αρχη και το πραγμα να παρει το δρομο του..
Θα θελα κατι καλο παντως,ακομα και αν στοιχισει παραπανω..αρα πλεον μιλαμε για studio κ οχι μπουρδελο ετσι?
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
222
Πόντοι
616
Θενξ φιλε για την απαντηση.
Ετσι το σκεφτομαι και γω,καλυτερα οχι καμια μουναρα γιατι ειναι δεδομενο οτι κρατησει ελαχιστα.
Σκεφτομουν κατι σε milf γυρω στα 40,αλλα λογω των συνθηκων,οχι κατι γρηγορο,αλλα ας πουμε να δεχεται για 1 ωρα,χαλαρα,με υπομονη,λιγη ομιλια ισως στην αρχη και το πραγμα να παρει το δρομο του..
Θα θελα κατι καλο παντως,ακομα και αν στοιχισει παραπανω..αρα πλεον μιλαμε για studio κ οχι μπουρδελο ετσι?

;) ;) ;)
ετσι και με συμφωνια για το χρονο να εισαι ανετος...πληρωσε και κατι παραπανω δεν πειραζει!!!
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
15
Πόντοι
16
Θελω να ρωτησω τη γνωμη σας για βιζιτες κλπ.και γενικως ιδεες για την αναστροφη της ολης φασης.
Μην αγχώνεσαι άρχισε παράπλευρες ασχολίες για να απασχολείται το μυαλό σου και να σου φύγει το άγχος
πχ άρχισε το τρέξιμο, πολύ τρέξιμο, κατάπινε τα χιλιόμετρα ανελέητα, καθημερινά κάμψεις, τρώγε πολύ ταχίνι με ψωμί, άρχισε χορό, γίνε πλέηα με λίγα λόγια
 
Εγγρ.
14 Νοε 2014
Μηνύματα
36
Like
1
Πόντοι
0
Μην αγχώνεσαι άρχισε παράπλευρες ασχολίες για να απασχολείται το μυαλό σου και να σου φύγει το άγχος
πχ άρχισε το τρέξιμο, πολύ τρέξιμο, κατάπινε τα χιλιόμετρα ανελέητα, καθημερινά κάμψεις, τρώγε πολύ ταχίνι με ψωμί, άρχισε χορό, γίνε πλέηα με λίγα λόγια

Xαχα ρε μην τρολλαρεις,εχω ενα καρο ενδιαφεροντα!!!Τρεχω καθημερινα,παιζω μπολικο μπασκετακι,ακουω πολλη μουσικη,και κρατιεμαι σε καλη φορμα κατα τα αλλα!!Αλλα ΟΣΑ ενδιαφεροντα και να χει καποιος,οταν το μυαλο παει στο σεξ,λογικο να υπαρχει καποιο αγχος!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Xαχα ρε μην τρολλαρεις,εχω ενα καρο ενδιαφεροντα!!!Τρεχω καθημερινα,παιζω μπολικο μπασκετακι,ακουω πολλη μουσικη,και κρατιεμαι σε καλη φορμα κατα τα αλλα!!Αλλα ΟΣΑ ενδιαφεροντα και να χει καποιος,οταν το μυαλο παει στο σεξ,λογικο να υπαρχει καποιο αγχος!
εισαι και εσυ μπασκετικος τυπε? :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom