Νέα

Ο φίλος μου είναι 30 ετών παρθένος!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pitas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 263
  • Εμφανίσεις 34K
  • Ετικέτες
    παρθένος
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.106
Like
9
Πόντοι
16
Εγγρ.
14 Νοε 2014
Μηνύματα
36
Like
1
Πόντοι
0
τυπε ειναι νεος στο σαιτ
και μαλλον δεν το παρακολουθει καιρο :grin:

Οντως,ελαχιστα.
Τεσπα,καμια καλη προταση για studiaki εχουμε?
κατα προτιμηση κατι κλασσατο,μια ωριτσα χρονο,και milf..
στειλτε τπτ με πμ...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
Μαγκες,θα χρειαστω κ γω τη βοηθεια σας.
Το θεμα ανοιξε για φιλο καποιου αλλα εδω θελω να πω 5 πραγματα για μενα.
Ειμαι στα 31,χωρις εμπειριες  και ολο αυτο με εχει αγχωσει.Ειμαι εμφανισιμος,εχω καλη δουλεια,παρεες,ειμαι οκ τυπος,α και στανταρ μου αρεσουν παρα πολυ οι γυναικες!
Αλλα δεν εχω καμια εμπειρια δυστυχως,απο τρομερη ανασφαλεια και ισως καποιου ειδους ''φοβο''.
Στον παρελθον πολλες γυναικες με εχουν πλησιασει (γιατι ειμαι ανετος κατα τα αλλα και δεν μου φαινεται,μην φανταστειτε καναν nerd)αλλα τις γειωνα,ειτε λεγοντας οτι ειμαι με αλλη,ειτε οτι δεν μου αρεσουν,ενω η πραγματικοτητα ειναι η τρομερη μου ανασφαλεια.Που ισως υπαρχει απλα στο μυαλο μου γιατι δεν υπαρχει λογος να ειμαι ανασφαλης.Οι φιλοι μου,το ιδιο,δεν εχουν ιδεα.
Οπως αντιλαμβανεστε στα 31 δεν μπορει να συνεχιστει αυτο,μαλιστα υπαρχει προσφατα μια κοπελα που μου χει πει οτι θελει να βγουμε και δεν θελω να την χασω.
Ομως για να μην φαει φρικη,πρεπει να αρχισω να γαμαω,τοσο απλα.Και να γινει μετα ισως κατι μαζι της.
Μπουρδελο δεν θα την παλεψω (τρομερο αγχος,πιεση καταστασεων κλπ).
Θελω να ρωτησω τη γνωμη σας για βιζιτες κλπ.και γενικως ιδεες για την αναστροφη της ολης φασης.
Τι φοβασαι στα μπουρδελα;Μηπως δεν ανταπεξελθεις;Λες και θα σε ξερουν !!!!ΞΕκολλα και ξεκινα το μπουρδελιασμα!!!Αλλιως προκοπη δεν θα δεις!
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
222
Πόντοι
616

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.106
Like
9
Πόντοι
16
Μαγκες,θα χρειαστω κ γω τη βοηθεια σας.
[...]

Άσχετο. Αυτό το θέμα πού το ξέθαψες ; Το τελευταίο μήνυμα ήταν πριν 6 χρόνια ! Ιστορικής αξίας  :rockon: :rockon:

Πώς το βρήκες ; Τσέκαρες όλα τα threads ένα ένα ή έκανες αναζήτηση για "παρθένος" ;
 
Εγγρ.
14 Νοε 2014
Μηνύματα
36
Like
1
Πόντοι
0
Άσχετο. Αυτό το θέμα πού το ξέθαψες ; Το τελευταίο μήνυμα ήταν πριν 6 χρόνια ! Ιστορικής αξίας  :rockon: :rockon:

Πώς το βρήκες ; Τσέκαρες όλα τα threads ένα ένα ή έκανες αναζήτηση για "παρθένος" ;

Ειχα την περιεργεια αν εχει ανοιξει κανα τετοιο θεμα σε αυτο το site.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
8
Like
1.738
Πόντοι
216
http://[URL unfurl="true"]www.happyhealthylonglife.com/.a/6a00e54fc8012e883301538e21cc3e970b-pi[/img[/URL]]

[b]Μην ακούς κανέναν , ακολουθείς τον δρόμο τον θεού [/b] ;D
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
8
Like
1.738
Πόντοι
216

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
τι θα γινει με τα θεματα της Κυριακης ρε μοντς? ειναι δυνατο να μπορεσει να δωσει θεραπειες ο δρ.απολυτος με τετοια αναρχια? :uglystupid: μαζεψτε τα τουλαχιστον ολα σε ενα θρεντ να ξερουμε τι γινεται  :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom