Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

GEORGEG

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
Μιας και εχει γινει πολυς ντορος για το εν λογω μαγαζι, θα καταθεσω και εγω το σχολιο μου με κινδυνο να χαρακτηριστει ρατσιστικο αλλα νομιζω οτι πρεπει να το κανω. Ακουγοντας τοσα σχολια αποφασισα να παω και εγω. Πηγα προχτες νωρις το απογευμα και δεν ειχε κοσμο, μαλιστα 1 δωματιο ηταν αδειο και στην αναμονη ηταν μονο 1 πελατης. Η ωρα ηταν 7 ~ 7,10 . Ενω περιμενα, ανοιξε η πορτα απο ενα δωματιο και βγηκε ενας αθιγγανος ή αλλοδαπος . Μαλλον αθιγγανος ηταν διοτι το ντυσιμο του ηταν αναλογο και φορουσε σαγιοναρες. Δεν ειμαι σιγουρος, παντως η εμφανιση, το ντυσιμο και η συνολικη του εμφανιση  ηταν απαραδεκτη χωρις να θελω να μπω σε λεπτομερειες. Προβληματιστηκα πολυ αν επρεπε να μπω. Τελικα δεν αντεξα και μπηκα. Οταν ηρθε την ρωτησα αν πηγε μαζι του και απαντησε θετικα. Της ζητησα να μου κανει μια πιπα  με προφυλακτικο χωρις καν να ξαπλωσω. Εφυγα προβληματισμενος και αποφασισμενος να μην ξαναπαω γιατι απο οτι φαινεται η Ντενιζα τα ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ με οτι αυτο συνεπαγεται. Καλη η ηδονη μαγκες αλλα υπαρχουν και αλλα πραγματα σοβαροτερα που πρεπει να σκεφτουμε. Σκεφτειτε μονο ποσους πελατες εχει καθε μερα και τι κανει με ολους αυτους. Βεβαια καθενας κανει τις επιλογες του και ειναι υπευθυνος για τις πραξεις του. Εγω απλα κατεθεσα την εμπειρια μου...
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Μιας και εχει γινει πολυς ντορος για το εν λογω μαγαζι, θα καταθεσω και εγω το σχολιο μου με κινδυνο να χαρακτηριστει ρατσιστικο αλλα νομιζω οτι πρεπει να το κανω. Ακουγοντας τοσα σχολια αποφασισα να παω και εγω. Πηγα προχτες νωρις το απογευμα και δεν ειχε κοσμο, μαλιστα 1 δωματιο ηταν αδειο και στην αναμονη ηταν μονο 1 πελατης. Η ωρα ηταν 7 ~ 7,10 . Ενω περιμενα, ανοιξε η πορτα απο ενα δωματιο και βγηκε ενας αθιγγανος ή αλλοδαπος . Μαλλον αθιγγανος ηταν διοτι το ντυσιμο του ηταν αναλογο και φορουσε σαγιοναρες. Δεν ειμαι σιγουρος, παντως η εμφανιση, το ντυσιμο και η συνολικη του εμφανιση  ηταν απαραδεκτη χωρις να θελω να μπω σε λεπτομερειες. Προβληματιστηκα πολυ αν επρεπε να μπω. Τελικα δεν αντεξα και μπηκα. Οταν ηρθε την ρωτησα αν πηγε μαζι του και απαντησε θετικα. Της ζητησα να μου κανει μια πιπα  με προφυλακτικο χωρις καν να ξαπλωσω. Εφυγα προβληματισμενος και αποφασισμενος να μην ξαναπαω γιατι απο οτι φαινεται η Ντενιζα τα ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ με οτι αυτο συνεπαγεται. Καλη η ηδονη μαγκες αλλα υπαρχουν και αλλα πραγματα σοβαροτερα που πρεπει να σκεφτουμε. Σκεφτειτε μονο ποσους πελατες εχει καθε μερα και τι κανει με ολους αυτους. Βεβαια καθενας κανει τις επιλογες του και ειναι υπευθυνος για τις πραξεις του. Εγω απλα κατεθεσα την εμπειρια μου...
Αυτο ειναι κατι που και εμενα  με ξενερωνει σφοδρα!!!
Βεβαια υπαρχουν καποια σπιτα που δεν βαζουν μεσα ξενους.
ΥΠΟΓΡΑΜΜΙΖΩ ομως οτι η βρωμα δεν εχει να κανει με την εθνικοτητα!!!!
Στη Φυλης υποτιθεται τα πραγματα ειναι πιο soft απ οτι στο μεταξουργειο. Η επιλογη για το που θα παμε και αν θα μπουμε ειναι δικια μας.
Προσωπικα οταν ξαπλωνω στο κρεβατι ΠΟΤΕ δεν βγαζω την μπλουζα.
Η απολυτη ομως λυση αν το λεει η τσεπη σου ειναι cg στο δικο σου χωρο ή σε ξενοδοχειο.
 

GEORGEG

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
Φιλε, συμφωνω απολυτα οτι η βρωμα δεν εχει να κανει με την εθνικοτητα, ουτε ειπα ποτε οτι πρεπει να δεχεται μονο Ελληνες. Νομιζω η διατυπωση μου ηταν αρκετα προσεκτικη και διακριτικη αλλα και πολυ μετριοπαθης γιατι μαλλον η περιγραφη μου δεν ειναι αντιπροσωπευτικη της εμφανισης του συγκεκριμενου!
Το θεμα ομως ειναι οτι η Ντενιζα τους δεχεται ΟΛΟΥΣ ανεξαρτητα απο εμφανιση, ηλικια, καθαριοτητα κτλ . Επισης πιθανοτατα τα κανει ολα με ολους. Τους γλυφει παντού, την γλυφουν παντού την χυνουν σε ολο το σωμα και στα κρεβατια οπως εγραψε ενας αλλος πιο πανω. Αυτη απλα αλλαζει δωματιο καθε 5-10 λεπτα. Πρεπει να δεχεται τουλαχιστον 50 πελατες καθε βραδυ. Αν δεν ειναι αυτο επικινδυνο για τη δημοσια υγεια, τοτε ποιο ειναι ?????????????
 

Επισκέπτης
Ευτυχώς και διάβασα το θέμα διότι είχα προγραμματίσει να την πάρω σήμερα...Εννοείται ότι άλλαξα γνώμη.Μήπως όμως πρέπει να παρέμβουν οι αρχές;Έχω μια εντύπωση,χωρίς να είμαι σίγουρος,ότι οι πόρνες υποχρεούνταινα χρησιμοποιούν προφυλακτικό σε όλη τη "διαδικασία" με τον πελάτη.Μήπως όντως αυτή και κάποιες άλλες που κάνουν "ελεύθερο" στοματικό,θα πρέπει να φάνε κόκκινη κάρτα από τις αρχές;Πάμε να ξεχαρμανιάσουμε μάγκες,όχι να παίξουμε με τις πιθανότητες.Οι πιθανότητες καλό είναι να χρησιμοποιούνται στα παιχνίδια του οπαπ ή στο καζίνο (για όσους πάνε!!!).Δέχεται η κυρία χύσιμο στο σώμα και όπου αλλού και απλώς τα σκουπίζει με χαρτί;Έλεος.Και καλό θα ήταν και από εδώ μέσα όσες δε σέβονται τους κανόνες υγιεινής,να τις "κράζουμε" αντί να τις διαφημίζουμε.
 

Επισκέπτης
ΡΕ παιδια σε ολα τα μπουρδελα παντα ετσι ηταν και παντα ετσι θα ειναι.Τωρα το καταλαβατε?Οτι πληρωσεις παιρνεις ισχυει και στις πουτανες.
Και εφοσον πληρωνεις δεν εχεις καμια διαφορα απο ενα γυφτο η ενα γερο η ενα πακιστανο, την συγκεκριμενη στιγμη ειμαστε ολοι το ιδιο(δυστυχος).
 

Επισκέπτης
Ότι και να παίρνει,όποιας εθνικότητας,ας αφήσει τις ακάποτες και τα χυσίματα στο σώμα και μόλις βγαίνει από το δωμάτιο,πριν πάει στο επόμενο,ένα γρήγορο ντους.Ούτε 5 λεπτά δε θα της πάρει.Καλύτερα να περιμένω 10 λεπτά παραπάνω να γαμήσω,παρά να περιμένω στην ουρά κάποιου νοσοκομείου.Αλλά φαίνεται ότι ο τζίρος των "σπιτιών" έχει πέσει και αναγκάζονται οι ιδιοκτήτες να προσφέρουν υπηρεσίες που θέτουν σε κίνδυνο τη δημόσια υγεία.Στην εποχή του τριχίλιαρου δε θυμάμαι να είχα ακούσει ποτέ "...και ελεύθερο στοματικό" από τσατσά.Προτιμώ να πάει η επίσκεψη 30? αλλά να είμαι σίγουρος-όσο μπορεί να είναι σίγουρος κάποιος εκεί-ότι η κοπέλα είναι καθαρή και υγιής,παρά με 20? και να πιάνω τις βρωμιές του προηγούμενου.Έχω καταντήσει κινητή μονάδα απολύμανσης κάθε φορά που πάω εκεί.Κάποιος ανέφερε για τα CG,αυτά αν είναι ανεξέλεγκτα κι επικίνδυνα.Ούτε στοιχειώδη έλεγχο δεν περνούν,και κάνουν τα μύρια όσα με "μαύρο" χαρτζιλίκι.Κάπου είχα διαβάσει ότι τα κρούσμα aids αυξάνονται στην Ελλάδα.Αυτό και μόνο θα έπρεπε να μας ανησυχεί.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Νομιζω η διατυπωση μου ηταν αρκετα προσεκτικη και διακριτικη
Φιλε, δεν τιθεται θεμα για την διατυπωση σου!
Δεν υπονοουσα κατι για τα λεγομενα σου... απλα ειπα την σκεψη μου!
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Η Ντενιζ τα παιρνει στη μαπα???
Και δεν το ηξερα???
 

Επισκέπτης
Ότι και να παίρνει,όποιας εθνικότητας,ας αφήσει τις ακάποτες και τα χυσίματα στο σώμα και μόλις βγαίνει από το δωμάτιο,πριν πάει στο επόμενο,ένα γρήγορο ντους.Ούτε 5 λεπτά δε θα της πάρει.Καλύτερα να περιμένω 10 λεπτά παραπάνω να γαμήσω,παρά να περιμένω στην ουρά κάποιου νοσοκομείου.Αλλά φαίνεται ότι ο τζίρος των "σπιτιών" έχει πέσει και αναγκάζονται οι ιδιοκτήτες να προσφέρουν υπηρεσίες που θέτουν σε κίνδυνο τη δημόσια υγεία.Στην εποχή του τριχίλιαρου δε θυμάμαι να είχα ακούσει ποτέ "...και ελεύθερο στοματικό" από τσατσά.Προτιμώ να πάει η επίσκεψη 30€ αλλά να είμαι σίγουρος-όσο μπορεί να είναι σίγουρος κάποιος εκεί-ότι η κοπέλα είναι καθαρή και υγιής,παρά με 20€ και να πιάνω τις βρωμιές του προηγούμενου.Έχω καταντήσει κινητή μονάδα απολύμανσης κάθε φορά που πάω εκεί.Κάποιος ανέφερε για τα CG,αυτά αν είναι ανεξέλεγκτα κι επικίνδυνα.Ούτε στοιχειώδη έλεγχο δεν περνούν,και κάνουν τα μύρια όσα με "μαύρο" χαρτζιλίκι.Κάπου είχα διαβάσει ότι τα κρούσμα aids αυξάνονται στην Ελλάδα.Αυτό και μόνο θα έπρεπε να μας ανησυχεί.

Μηπως θεωρεις οτι εχεις κεκτιμενο δικαιωμα στο μυαλο και στο σωμα της πουτανας?Την δημοσια υγεια δεν την επιρεαζει.Εχεις ακουσει να επαθε κατι καποιος που καταλαθος εγλυψε τα χυσια του γυφτου?Οι πουτανες εχουν τα δικαιωμα να κανουν οτι γουσταρουν(δυστυχος)
Μπορει για σενα τα 20 ευρω να εχουν αξια αλλα για την πουτανα που βγαζει 1000 ην μερα δεν  εχουν αξια .Και οσο για το μπανιο που λες αν εκανε καθε 5 λεπτα χωρια που θα  αρωστενε την επομενη μερα, θα εβγαζε και πολυ λιγοτερα χρηματα λογο χασιμο χρονου
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Εχεις ακουσει να επαθε κατι καποιος που καταλαθος εγλυψε τα χυσια του γυφτου?
:2funny:
Και μονο  με την ιδεα μου ρχεται να ξερασω!!!!  :P
Δεν εχει και φατσουλα που να ξεραναει ρε πουστη μου  ;) :grin:
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.436
Κριτικές
3
Like
12.243
Πόντοι
3.506
Ευτυχώς και διάβασα το θέμα διότι είχα προγραμματίσει να την πάρω σήμερα...Εννοείται ότι άλλαξα γνώμη.Μήπως όμως πρέπει να παρέμβουν οι αρχές;Έχω μια εντύπωση,χωρίς να είμαι σίγουρος,ότι οι πόρνες υποχρεούνταινα χρησιμοποιούν προφυλακτικό σε όλη τη "διαδικασία" με τον πελάτη.Μήπως όντως αυτή και κάποιες άλλες που κάνουν "ελεύθερο" στοματικό,θα πρέπει να φάνε κόκκινη κάρτα από τις αρχές;Πάμε να ξεχαρμανιάσουμε μάγκες,όχι να παίξουμε με τις πιθανότητες.Οι πιθανότητες καλό είναι να χρησιμοποιούνται στα παιχνίδια του οπαπ ή στο καζίνο (για όσους πάνε!!!).Δέχεται η κυρία χύσιμο στο σώμα και όπου αλλού και απλώς τα σκουπίζει με χαρτί;Έλεος.Και καλό θα ήταν και από εδώ μέσα όσες δε σέβονται τους κανόνες υγιεινής,να τις "κράζουμε" αντί να τις διαφημίζουμε.

Παιδες, το θεμα της υγειας ειναι παρα πολυ σοβαρο.Ειδικα στο θεμα με τα σεντονια πρεπει να γινει κατι.Εγω νομιζω εαν λεμε ολοι στο τσατο οτι πρεπει να αλλαζει τακτικα σεντονια γιατι αλλιως θα πεσουν ομαδικες καταγγελιες στο Επιθεωρηση Υγειας της Νομαρχιας, (που αυτο σημαινει κλεισιμο) ισως φοβηθουν και κατι κανουν.Για να μην φθασουμε στο σημειο οπως εχω ακουσει που ο αλλος επαιρνε μαζι του δικο του σεντονι η να γαμαμε ντυμενοι οπως ανεφερε αλλος εδω μεσα.Δυστυχως τα αφροδισια δεν ειναι μονο AIDS.Υπαρχουν παρα πολλα αλλα με κυριοτερη την ηπατιτιδα που κολλαει παρα πολυ ευκολα και οποιος την παρει θα ταλαιπωρειται μια ζωη και δυστυχως θα κολλησει και αλλους.Θελω λοιπον να πω με την ευκαιρια ορισμενες πρακτικες συμβουλες που εγω εφαρμοζω παντα.Μεγαλη προσοχη στον νιπτηρα κατα τη φαση απορριψης του προφυλακτικου, μην ακουμπατε πουθενα.!!
Εαν εχετε το παραμικρο κοψιμο η αμυχη στο σωμα, αφηστε το για αλλη μερα.Εαν δεν κρατιεστε βαλτε οπωσδηποτε τσιροτο μαζι με λιγο Fucidin.Εαν σας τυχει και γλειψετε καπου η εαν σας φιλησει,καντε αμεσως μετα (η και προληπτικα απο
πριν) μερικες γαργαρες με απολυμαντικο Bedantin ειδικο για πλυσεις στο στομα.Εαν το μαγαζι διαθετει ντουζ η προχειρα στο νηπτηρα καντε μερικες πλυσεις  τουλαχιστον στα κρισιμα σημεια με απολυμαντικο Antibacterial.Μετα στο σπιτι καντε ενα καλο ντουζακι με αυτο το απολυμαντικο.Αυτα που σας λεω τα παιρνει κανεις απο το φαρμακειο με 3-4 ευρω.Ολα αυτα δεν σας εξασφαλιζουν απολυτα αλλα σε καποιο ποσοστο κατι ειναι.
Sorry εαν εγινα σπαστικος.!!! αλλα πιστευω οτι η υγεια του καθενος ειναι υγεια ολων μας μια και τρωμε ολοι απο το ιδιο πιατο.!!!
 

Επισκέπτης
tasaef ποιος σου είπε ότι οι πουτάνες σε μπουρδέλα έχουν το δικαίωμα να κάνουν ότι θέλουν;Αν είχαν τέτοιο δικαίωμα,δε θα υποχρεούνταν κάθε 15 μέρες να περνούν από γιατρό.Βέβαια δε νομίζω να λένε ότι κάνουν ελεύθερο στοματικό κλπ,διότι θα τους έπαιρνε την άδεια και θα τους έστελνε κατευθείαν στον εισαγγελέα...Όσο για τα χύσια του γύφτου,εγώ δεν έπαθα τίποτα διότι απλώς ποτέ δεν έχω δεχτεί ακάποτη,ποτέ δεν έγλυψα πουτάνα,και αμέσως μόλις τελειώσω χρησιμοποιώ απολυμαντικό!Αν εσύ έχεις δοκιμάσει και δεν έπαθες κάτι-αν έχεις κάνει εξετάσεις βέβαια-δε μου πέφτει λόγος.Όσο για το μπάνιο,κανείς δεν έπαθε τίποτα.Ιδίως στα μπουρδέλα που από τη θέρμανση είναι σαν καμίνια.Χάσιμο χρόνου δεν υπάρχει.Κανείς δε θα φύγει αν δει μια κοπέλα να καθυστερεί για να πλυθεί.Αντίθετα πολλοί θα φύγουν αν δουν μια βρωμιάρα.Ίσως εκτός από εσένα...
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
πολύ σωστός ο kronos. Μπορεί να ακούγονται λίγο υπερβολικά αλλά δεν αξίζει να ρισκάρουμε την υγεία μας για καμία πουτάνα όσο καλή και αν είναι....
 

Επισκέπτης
Kronos και σεντόνια να αλλάζει,αν η γκόμενα δέχεται σπέρμα,καλά κρασά!όλα τα άλλα που λες είναι σωστά.Εγώ έχω μαζί μου ένα μικρό betadine και μαντιλάκια microbent ή spray octenicept.Και όσοι ξυρίζονται στα γενητικά όργανα,ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ να μην πηγαίνουν την ίδια μέρα σε μπουρδέλο.Επίσης προσοχή στις παρανυχίδες...Είναι ύπουλη "πόρτα" ασθενειών.
 

Επισκέπτης
tasaef ποιος σου είπε ότι οι πουτάνες σε μπουρδέλα έχουν το δικαίωμα να κάνουν ότι θέλουν;Αν είχαν τέτοιο δικαίωμα,δε θα υποχρεούνταν κάθε 15 μέρες να περνούν από γιατρό.Βέβαια δε νομίζω να λένε ότι κάνουν ελεύθερο στοματικό κλπ,διότι θα τους έπαιρνε την άδεια και θα τους έστελνε κατευθείαν στον εισαγγελέα...Όσο για τα χύσια του γύφτου,εγώ δεν έπαθα τίποτα διότι απλώς ποτέ δεν έχω δεχτεί ακάποτη,ποτέ δεν έγλυψα πουτάνα,και αμέσως μόλις τελειώσω χρησιμοποιώ απολυμαντικό!Αν εσύ έχεις δοκιμάσει και δεν έπαθες κάτι-αν έχεις κάνει εξετάσεις βέβαια-δε μου πέφτει λόγος.Όσο για το μπάνιο,κανείς δεν έπαθε τίποτα.Ιδίως στα μπουρδέλα που από τη θέρμανση είναι σαν καμίνια.Χάσιμο χρόνου δεν υπάρχει.Κανείς δε θα φύγει αν δει μια κοπέλα να καθυστερεί για να πλυθεί.Αντίθετα πολλοί θα φύγουν αν δουν μια βρωμιάρα.Ίσως εκτός από εσένα...
Αν θελω και εγω μπορω να σε προσβαλω πολυ χειροτερα απο οτι εσυ αλλα δεν θα το κανω.
Με ολα αυτα που ειπα πιο πανω ηθελα να τονισω με κωμικο τροπο την πραγματικοτητα.
Εσυ αν θελεις να διορθωσεις την κατασταση στα μπουρδελα ,προσπαθησε δεν νομιζω να διορθωσεις τιποτα.
Διαφωνουμε σε αρκετα πραγματα αλλα θεωρω ανανδρο να προσβαλουμε καποιον πισω απο το μονιτορ.
 

Επισκέπτης
Πού είδες προσβολή;Διατύπωσες την άποψη ότι από γύφτικα χύσια δεν έπαθε κανείς κάτι.Προφανώς είναι προσωπική σου άποψη,ίσως εμπειρική.Αν είναι επιστημονική-αναφορά σε κάποιο ιατρικό συνέδριο λ.χ-πολύ ευχαρίστως να το δούμε...

Δε θέλω να αλλάξω τα μπουρδέλα.Δεν είναι η δουλειά μου αυτή.ʼλλωστε 1 φορά στις 15 μέρες πάω,οπότε δεν είμαι και φανατικός.Προσωπικά λαμβάνω όλα τα προβλεπόμενα μέτρα προφύλαξης,και έχω το νου μου...
 

Επισκέπτης
Πού είδες προσβολή;Διατύπωσες την άποψη ότι από γύφτικα χύσια δεν έπαθε κανείς κάτι.Προφανώς είναι προσωπική σου άποψη,ίσως εμπειρική.Αν είναι επιστημονική-αναφορά σε κάποιο ιατρικό συνέδριο λ.χ-πολύ ευχαρίστως να το δούμε...

Δε θέλω να αλλάξω τα μπουρδέλα.Δεν είναι η δουλειά μου αυτή.ʼλλωστε 1 φορά στις 15 μέρες πάω,οπότε δεν είμαι και φανατικός.Προσωπικά λαμβάνω όλα τα προβλεπόμενα μέτρα προφύλαξης,και έχω το νου μου...
Αφου δεν καταλαβενεις οτι προσβαλεις καποιον αν τον λες βρωμιαρη τοτε εσυ εισαι ο μεγαλυτερος βρομιαρης της φυλης.Εσενα φιλει στο σωμα σου η πουτανα ενω πιο μπροστα εχει παρει ακαποτο απο δεκα γυφτους
Εσενα ακουμπαει με τα χερια της η πουτανα που πιο μπροστα εχει ακουμπισει 50 πουτσαρες βρομικες και καυλωμενες.
Εσενα ακουμπαει το κωλαρακι σου στα χυμενα σεντονια απο πακιστανους.
Εσενα το χερακι σου ανοιγει την βρυση που την πιασαν με χυμενα χερια ολοι οι αρρωστοι αθιγγανοι.
Αυτοι ειναι η πραγματικοτιτα ασπονδε φιλε dstp.Δεν ειναι προσβολη.

 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Κοπέλια ηρεμήστε το λίγο το πράγμα................
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.470
Πόντοι
12.930
Πέρα απ' όλα αυτά η Ντενίζ είναι κάποιες βάρδιες και στην Καρέα?
Γιατί αν δουλεύει κάθε μέρα Φυλής 7-12...
Πότε προλαβαίνει??
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.436
Κριτικές
3
Like
12.243
Πόντοι
3.506
Kronos και σεντόνια να αλλάζει,αν η γκόμενα δέχεται σπέρμα,καλά κρασά!όλα τα άλλα που λες είναι σωστά.Εγώ έχω μαζί μου ένα μικρό betadine και μαντιλάκια microbent ή spray octenicept.Και όσοι ξυρίζονται στα γενητικά όργανα,ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ να μην πηγαίνουν την ίδια μέρα σε μπουρδέλο.Επίσης προσοχή στις παρανυχίδες...Είναι ύπουλη "πόρτα" ασθενειών.

Την πουτανα απο τη στιγμη που μπηκες και πληρωσες δεν μπορεις να την αλλαξεις.Τα σεντονια ομως μπορεις να απαιτησεις να στα αλλαξουν! Ετσι τουλαχιστον μειωνεις το ρισκο στο μισο....Ειναι κουφο τα μπουρδελα που βγαζουν 1000 εως 2000 ευρω την ημερα να μην δινουν 10 ευρω για να αλλαξουν μερικα σεντονια.!!(παντως για τις παρανυχιδες και το ξυρισμα πολυ σωστη παρατηρηση.)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom