Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παίδες σήμερα πέρασα απο 109 στις 5 το απόγευμα και ήταν μια ρωσίδα ονοματι λίζα με τον ίδιο τσάτσο. Λοιπόν φίλοι μην την πάρετε ποτέ τη Λίζα γιατι έκανα το λάθος και την πήρα. Εϊναι το χειρότερο πράγμα στην πιάτσα. συμμετοχή στο κρεβάτι 0 και ήταν σα να γαμας ντουβάρι. α ρε ντενίζ τι μας έχειοσ κάνει και παραμιλάμε. είναι η καλύτερη στην πιάτσα και φτηνη με 20 ευρώ. αν ,πορει κανείς ας πα΄ρει κανενα τηλ να ξέρουμε τι ωρα  είναι. ΚΑι κατι ακόμα. πως μπορώ να την κοπανήσω απο το σπίτι και να μην καταλαβει τίποτα η γυναίκα μου και να πάω στη ντενίζ? πείτε καμια γνώμη σε παιδια γιατι έχει κολλήσει το μυαλλο μου. εννοώ να την κοπανήσω την ώρα που δουλεύει η ντενίζ απο το σπίτι χωρις να καταλάβει τίποτα η γυναίκα μου περιμένω απαντήσεις
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
φιλε terrorist ειναι αυτο που λέμε όποιος βιάζεται σκοντάφτει  :grin:
ή στη περίπτωση σου κακογαμάει ε?
δε βαριέσαι τουλάχιστον με την αυτοθυσία σου μάθαμε όλοι
οτι η προηγούμενη βάρδια της ντενίζ ειναι μάπα :thumbsup:
Ναι, αλλα του απαντας μονο στο πρωτο σκελος savalas, του φιλου ( & μαρτυρα στο ...καθηκον terriorist!!). Aναλαμβανω, λοιπον εγω το δευτερο & ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΕΚ ΠΕΠΟΙΘΗΣΕΩΣ ΕΡΓΕΝΗΣ! : Λοιπον terriorist, αν η  :boobies:  Ντενιζ ειναι πρωινη, μεσημεριανη βαρδια ειναι ευκολο νομιζω, πας απο τη δουλεια!!!  ;) Αν ειναι βραδυνη βαρδια, φορας κατι πολυ απλο ως ψιλοπροχειρο & απλα πας για για bet, για δεις το φιλαρακι σου τον "ταδε", η απλα ανοιγεις τη πορτα & λες αγαπη μου, ερχομαι σε λιγο(ξερα!)  :sunglasses: . Σημαντικοι παραγοντες ειναι:1. αποσταση σπιτιου σου απο "σπιτι "Ντενιζ, σε συνδυασμο με κινηση, απροοπτα,κλπ. 2.το σημαντικοτερο: αναμονη σε σαλονι Ντενιζ (no comments) Σε ολα αυτα οφειλω να σου θυμισω οτι σε τετοιες περιπτωσεις ισχυουν ΠΑΝΤΑ οι νομοι του Μερφυ & συνηθως ολοι μαζι!!!  >:(  Αρα: σιγουρεψε ποτε εχει πρωινη βαρδια & πηγαινε τοτε!!!  :cool2:  Θα σου υπενθιμισω ακομη αυτα που γραφινται παρακατω απο τους... τιμητες  :knockinb: της  :boobies:  Ντενιζ: 1. Υπερβολικο αρωμα (sos) 2. Τα πινει, τρωει, φτυνει, παιρνει, κανει ολα. Μα ολα!!! (παντρεμενος ειπες, εισαι???)  :tickedoff:  :idiot:
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Καλά βρε συναγωνιστές, η Ντενιζ μετά τις 19:00, δεν ήταν??
Πόσο συχνά αλλάζουν βάρδιες γμτ??? Ευτυχώς που δεν πήγα σήμερα.....
Τελικά πως θα μάθουμε σε ποιά βάρδια είναι??? Τι νούμερο είναι????    :grin:
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Απο τις κριτικες των μελων εδω μεσα αλλα και απο τη δικη μου εμπειρεια
καταληγω οτι η ντενις ειναι κλασσικο παραδειγμα μητρομανους γυναικος....
αντε να ρθει στου λυρακου να τη κανουμε καλα...... :dancing:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
οπως τα λεει  ο lepando ειναι φιλε μου  terrorist...πρεπει να προσεξεις ιδιαιτερα το θεμα του αρωματος.το κοριτσι μυριζει λες και εχει πεσει στο καζανι με στριπτιζοαρωματα και πρεπει να σκεφτεις ενα τροπο να το ξεφορτωθεις απο πανω σου γιατι η γυναικα σου θα το μυρισει σιγουρα.παντως στο γαμησι ειναι τρομερη
 

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
150
Κριτικές
13
Like
515
Πόντοι
31
ρε παιδια τοσους που εχει παρει η ντενιζ :- ως τωρα,δεν φοβαστε μηπως εχει κολλησει κατι??? :headbang:απο τα 1000 ατομα που τν εχουν επισκεπτει ως τωρα ολο και κατι θα αφησε καποιος πισω του... :jerking: κ εννοω αρρωστια!!
τι λετε?!?!?εχω αδικο?!?!?! :o
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ρε παιδια τοσους που εχει παρει η ντενιζ :- ως τωρα,δεν φοβαστε μηπως εχει κολλησει κατι??? :headbang:απο τα 1000 ατομα που τν εχουν επισκεπτει ως τωρα ολο και κατι θα αφησε καποιος πισω του... :jerking:κ εννοω αρρωστια!!
τι λετε?!?!?εχω αδικο?!?!?! :o
αυτο ισχυει για ολες φιλε μου
 

Kostass

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Ξερω οτι ακουγεται γελοιο αλλα ειναι αληθεια! Η κοπελα με καυλωσε τοσο πολυ που δεν ειχα ξαναδει τον πουτσο μου τοσο μεγαλο!!! Περιμενα γυρω στα 40 λεπτα αλλα ειναι γαματη. Και απο εμφανιση ειναι πολυ καλη αλλα οχι τελεια. Εχω δει και πολυ καλυτερες στην εμφανιση αλλα παγοκολωνες!
Βεβαια τη σταματησα οταν πηγε να με φιλησει.. Σκεφτειτε μονο ποσα αρχιδια εχει γλυψει και οτι μπορει να κολλησεις μεχρι και φυματιωση!

αυτο ισχυει για ολες φιλε μου
Γιατι ολες επιδιωκουν να σε φιλησουν στο στομα? Με σχεδον ολες τις κοπελες δεν υπαρχει τοσο στενη επαφη...
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
αυτο ισχυει για ολες φιλε μου
Βεβαια τη σταματησα οταν πηγε να με φιλησει.. Σκεφτειτε μονο ποσα αρχιδια εχει γλυψει και οτι μπορει να κολλησεις μεχρι και φυματιωση!
Γιατι ολες επιδιωκουν να σε φιλησουν στο στομα? Με σχεδον ολες τις κοπελες δεν υπαρχει τοσο στενη επαφη...
Φιλτατε Kostass, καλο ειναι να κοιτας & λιγο το forum, πριν! Ο kokolongos, αν κοιταξεις ειναι παληο & εμπειρο μελος στο συγκεκριμενο bourdeloσπορ!!  ;)  & σου λεει το αυτονοητο: ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΛΗΣΕΙΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ,ΠΑΝΤΟΥ!!  :idiot:  Haloo...: (σεντονια, κρεββατι, νιπτηρα, κωλοpaper!!!) ε???
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Α ρε guys!! Όλα τα καλά στη Φυλής είναι!!
Δεν πάω λόγω πάρκινγκ!! Αλλά με αυτά
που διαβάζω, θα πάω και θα το βάλω στον κώλο μου
κυριολεκτικά!! :) :)!!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Φιλτατε Kostass, καλο ειναι να κοιτας & λιγο το forum, πριν! Ο kokolongos, αν κοιταξεις ειναι παληο & εμπειρο μελος στο συγκεκριμενο bourdeloσπορ!!  ;)  & σου λεει το αυτονοητο: ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΛΗΣΕΙΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ,ΠΑΝΤΟΥ!!  :idiot:  Haloo...: (σεντονια, κρεββατι, νιπτηρα, κωλοpaper!!!) ε???

ετσι ακριβως...
οσο για τους τολμηρους που φιλανε και δινουν ακαποτα,αυτοι πανε γυρευοντας
 

ANAX

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
Ντενιζ!!!! Ντενίζ!!!!
τελικά εμείς στην επαρχία τιποτα........
γι αυτο ανεβαινω ΑΘΗΝΑ για κατάθεση αεροπορικώς το πρωϊ
και φευγω με την βραδυνή πτήση
τι κακό ρε γμτ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΕΝΙΧ ΚΑΙ ΧΥΝΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΜΑΣ.... :2funny: :jerking: :jerking:
 

ANAX

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
ΕΡΩΤΗΣΗ
-------------
ΑΝ λέω αν.... μείνω αθήνα για μια νύχτα και ψάχνω κάτι
σαν την Ντενίζ (κατι παρόμοιο) αλλά για όλο το βράδυ
σε νορμάλ κόστος ... καμιά πρόταση...
θα το εκτιμούσα πολύ!!!!! :helpplea:

VASILIAS:πιασε δωματιο στη Ντενιζ και κατσε για 2-3 γυρες.Νομιζ ω πως το βραδυ θα κοιμηθεις νωρις και αναλαφρος(Αθηνα ή εκει απο οπου ερχεσαι).

ANAX: έλα ρε VASILIAS θα με πετάξουν έξω με τισ κλωτσές!!!
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
πιασε δωματιο στη Ντενιζ και κατσε για 2-3 γυρες.Νομιζω πως το βραδυ θα κοιμηθεις νωρις και αναλαφρος(Αθηνα ή εκει απο οπου ερχεσαι).
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
παιδιά για διαφωτίστε με. Η Ντενίζ που είναι και στου Καρέα 30 που ακριβώς (περιοχή) είναι αυτό το στούντιο και σε ποιόν όροφο και τι γράφει το κουδούνi;
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
ΕΡΩΤΗΣΗ
-------------
ΑΝ λέω αν.... μείνω αθήνα για μια νύχτα και ψάχνω κάτι
σαν την Ντενίζ (κατι παρόμοιο) αλλά για όλο το βράδυ
σε νορμάλ κόστος ... καμιά πρόταση...
θα το εκτιμούσα πολύ!!!!! :helpplea:

VASILIAS:πιασε δωματιο στη Ντενιζ και κατσε για 2-3 γυρες.Νομιζ ω πως το βραδυ θα κοιμηθεις νωρις και αναλαφρος(Αθηνα ή εκει απο οπου ερχεσαι).

ANAX: έλα ρε VASILIAS θα με πετάξουν έξω με τισ κλωτσές!!!
Εμενα παντως δεν με πεταξαν !!
 

ANAX

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
πιασε δωματιο στη Ντενιζ και κατσε για 2-3 γυρες.Νομιζω πως το βραδυ θα κοιμηθεις νωρις και αναλαφρος(Αθηνα ή εκει απο οπου ερχεσαι).
παιδιά για διαφωτίστε με. Η Ντενίζ που είναι και στου Καρέα 30 που ακριβώς (περιοχή) είναι αυτό το στούντιο και σε ποιόν όροφο και τι γράφει το κουδούνi;
Εμενα παντως δεν με πεταξαν !!
παιδιά για διαφωτίστε με. Η Ντενίζ που είναι και στου Καρέα 30 που ακριβώς (περιοχή) είναι αυτό το στούντιο και σε ποιόν όροφο και τι γράφει το κουδούνi;

liomas

Απ: Ντενίζ - Φυλής 109
« Απάντηση #110 στις: 01/02/07, 14:02 » Παράθεση 

--------------------------------------------------------------------------------
Για να το ξεκαθαρίζου με:

Η ΝΤΕΝΙΖ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΟ ΦΥΛΗΣ 109 ΜΕΤΑ ΤΙΣ 6-7μμ!!!
 

SPAWN

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
την πηρα χθες βραδυ πολυ καλη
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
Ναι, αλλα του απαντας μονο στο πρωτο σκελος savalas, του φιλου ( & μαρτυρα στο ...καθηκον terriorist!!). Aναλαμβανω, λοιπον εγω το δευτερο & ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΕΚ ΠΕΠΟΙΘΗΣΕΩΣ ΕΡΓΕΝΗΣ! : Λοιπον terriorist, αν η  :boobies:  Ντενιζ ειναι πρωινη, μεσημεριανη βαρδια ειναι ευκολο νομιζω, πας απο τη δουλεια!!!  ;) Αν ειναι βραδυνη βαρδια, φορας κατι πολυ απλο ως ψιλοπροχειρο & απλα πας για για bet, για δεις το φιλαρακι σου τον "ταδε", η απλα ανοιγεις τη πορτα & λες αγαπη μου, ερχομαι σε λιγο(ξερα!)  :sunglasses: . Σημαντικοι παραγοντες ειναι:1. αποσταση σπιτιου σου απο "σπιτι "Ντενιζ, σε συνδυασμο με κινηση, απροοπτα,κλπ. 2.το σημαντικοτερο: αναμονη σε σαλονι Ντενιζ (no comments) Σε ολα αυτα οφειλω να σου θυμισω οτι σε τετοιες περιπτωσεις ισχυουν ΠΑΝΤΑ οι νομοι του Μερφυ & συνηθως ολοι μαζι!!!  >:(  Αρα: σιγουρεψε ποτε εχει πρωινη βαρδια & πηγαινε τοτε!!!  :cool2:  Θα σου υπενθιμισω ακομη αυτα που γραφινται παρακατω απο τους... τιμητες  :knockinb: της  :boobies:  Ντενιζ: 1. Υπερβολικο αρωμα (sos) 2. Τα πινει, τρωει, φτυνει, παιρνει, κανει ολα. Μα ολα!!! (παντρεμενος ειπες, εισαι???)  :tickedoff:  :idiot:
φίλε λεπαντο. το θεμα ειναι οτι δεν δουλεύει ποτε πρωί αρα πως τη κοπανάμε το απόγευμα? ΤΟΥΣ ΦΊΛΟΥς ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΞΕΡΕΙ και δεν παίζω στοίχημα. μένω αγ. αναργυρους και είμαι σχεικα κοντα
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
φιλε  terrorist  στησε ενα σικέ καβγα, την κοπανας, και οταν τελειωσεις τη δουλειά σου γυρνας σπιτι με λουλουδια και μετανιωμένος............
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom