Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Πήγα από Φυλής 109 χθες το απόγευμα κατά τις 6-7pm. Παιδιά το μαγαζί ήταν άδειο. Η πουτάνα ήταν μια ξανθούλα/καστανούλα με κοντό μαλλάκι, δεν μπορώ να πω πολύ πάνω του μετρίου, με ένα διχτυωτό ολόσωμο και φάνηκε και tattoo στο δεξί κωλομέρι (ψηλά). Αυτή είναι η Ντενίζ? Ο τσάτσος ήταν ο κλασσικός που έχετε περιγράψει, χοντρός, μαλλιάς, μουσάτος και οι γαλάζιες παντόφλες ήταν must! Η ταρίφα 20 ευρώ και ο τσάτσος απλά είπε "τσιμπουκάκι, πισωκολλητό, ελεύθερα πιασίματα, 20 ευρώ". Θα ξαναπεράσω σήμερα, οπότε αν θέλετε απαντήστε για το αν είναι αυτή όντως η ντενίζ.
Ναι, χθες ηταν η Ντενιζ. Ξανθια,κοντουλα ηλικιας ανω των 30
Την επισκεφθηκε ενας φιλος μου χθες και δεν μπηκε γιατι ειχε καλυτερες επιλογες τριγυρω μου ειπε.
Γουστα ειναι αυτα!
 

Επισκέπτης
Ναι, χθες ηταν η Ντενιζ. Ξανθια,κοντουλα ηλικιας ανω των 30
Την επισκεφθηκε ενας φιλος μου χθες και δεν μπηκε γιατι ειχε καλυτερες επιλογες τριγυρω μου ειπε.
Γουστα ειναι αυτα!

Ναι, όπως είπα κι εγώ δεν μου γέμισε και πάρα πολύ το μάτι, απλά έχω δει εδώ μαρτυρίες που λένε ότι τον πνίγει τον κούνελο κανονικότατα! Και λέω να δοκιμάσω... το μόνο turn-off είναι το πατσουλί που λέγεται ότι το φοράει με τα κιλά!
 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Θα φύγει οριστικά η Ντενίζ? Τί γκαντεμιά ειναι αυτη ρε παιδι μου. Τουλάχιστον στην Καρέα θα δουλεύει? Απαντήστε  :helpplea:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ρε παιδια τι γαμησι ηταν αυτο...την πηρα και εγω χθες κατα τις 9 και ηταν οπως τα εχουν πει και οι αλλοι.εν συντομια...τρελο γλειψιμο στα παπαρια πολυ καλη πιπα με αλλαγη απο γαμησι σε τσιμπουκι παρα πολυ ανεση στον χρονο αλλα χωρις  ακαποτο χυσιμο σε μαπα κλπ.αφου εχυσα εκεινη  συνεχισε να γλυφει και να δαγκωνει τις μπαλες και μετα στηθος λαιμο αγκαλιες χαδια σε σημειο που να νομιζεις οτι θα σου δωσει και μπουρμπουαρ στο τελος.στα αρνητικα το πατσουλι,ακους λιομα,και η επιθυμια για φιλια στο στομα τα οποια αρνηθηκα.
στα θετικα το απιστευτο παθος με το οποιο γαμιεται και τα βογγητα που ακουγονται σε ολο το μπουρδελο.
το τατουαζ ειναι συμμετρικο και δεν πιανει μονο πανω απο το δεξι κωλομαγουλο φιλε λιομα.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
και κατι ακομα ρε παιδια
ρε μηπως και μας γυριζουν καμμια τσοντα "Η Ντενιζα και οι Ελληνες" εκει μεσα.τοσο σκληρα γαμιεται η αρρωστη...λες και θα παρει βραβειο
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
εκπτωση και σειρά πρωτεραιότητας τώρα ..(για ολα τα μελη)!!
:tickedoff: :tickedoff:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
και κατι ακομα ρε παιδια
ρε μηπως και μας γυριζουν καμμια τσοντα "Η Ντενιζα και οι Ελληνες" εκει μεσα.τοσο σκληρα γαμιεται η αρρωστη...λες και θα παρει βραβειο
για ριχτε καμια ματια για κρυφες cam.στα δωματια παιδες.....
ψαχνω μερες να βρω αιτια και μου φανηκε φλασια η υποψια του κοκολογκ.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
βρε μηπως ψαχνει κανεναν να την ερωτευτει για να τη γλιτωσει απο το βουρκο που κατρακιλησε............. (χα χα χα χα χα χα χα .)
 

Επισκέπτης
Σήμερα που ξαναπέρασα.. τζίφος! Είχε λαϊκή το πρωί και κατά τις 6pm που έφτασα μαζεύανε τους πάγκους! Όλα τα μπουρδέλα από Κοδριγκτώνος και πάνω ήταν κλειστά (και το 109 με την ντενίζ). Από Κοδριγκτώνος και κάτω ανοιχτά. Είδα ένα καλό μωρό στο μπουρδέλο με την μουνάρα τσατσά (δεν θυμάμαι νούμερο). Πολύ ωραίο παιδί και πιτσιρίκα. Και κάτι που δεν είχα ξαναδεί σε μπουρδέλο: ΔΕΝ φορούσε string κιλοτάκι, αλλά κανονικό! Το κωλαράκι super πάντως.
 

dragon fly

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Πρωί ή βράδυ δουλεύει;
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ΟΚ, οπότε φαντάζομαι το σήμα κατατεθέν είναι ο πράσινος στρίνγκος! Θα το έχω υπόψη μου σήμερα που θα ξαναπάω (ελπίαω να μην έχει αλλάξει κιλοτάκι!!!)

σήμερα η Ντενιζα μαλλον πενθουσε αφου αντι του πρασινου string φορουσε ενα μαυρο!! αα. . είχε και λιγο κόκκινο  :grin:
είχε παλι κοσμο :headbang: μ.ο αναμονης 40 λεπτα.
στο κρεβατι ειναι οπως εχουν περιγραψει σε προηγουμενα post..
αλλα ρε παιδια τι ειναι αυτο το αρωμα ??  >:( >:(
δουλευει ολη την εβδομαδα μετα τις 7!!

Υ.Γ. ο τσατσος δεν φορουσε τις χαρακτηριστικες μπλε παντοφλες!!
(τις ειδα παρατημενες σε μια γωνια) :2funny: :2funny:
 

mailro

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ο επομενος που θα παει οταν θα τελειωσει ας αφησει τον τσατσο να του αγγιξει τον ξεχαρμανιασμενο πεολα. Μετα μολις θα ξαναπαει αν δεν τον θυμηθει ο Τσατσος το ιδιο σκηνικο παλι. Μολις σε μαθει (ελπιζω πριν φυγει η Ντενιζ) οταν θα τον αφησεις να στο αγγιξει του πετας τα αιτηματα σου' το τηλεφωνο της Ντενιζ και τα συναφη. Το πιθανοτερο να δικτυωθεις. Μονο μην το κανετε ολοι γιατι θα πελαγωσει ο τσατσος θα χασει την ταυτοτητα του και θα αρχισει να κυκλοφορει με πρασινο βρακι της Ντενιζ.
Ας βρεθει εθελοντης για την θυσια. Γρηγοραααα
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Ο επομενος που θα παει οταν θα τελειωσει ας αφησει τον τσατσο να του αγγιξει τον ξεχαρμανιασμενο πεολα. Μετα μολις θα ξαναπαει αν δεν τον θυμηθει ο Τσατσος το ιδιο σκηνικο παλι. Μολις σε μαθει (ελπιζω πριν φυγει η Ντενιζ) οταν θα τον αφησεις να στο αγγιξει του πετας τα αιτηματα σου' το τηλεφωνο της Ντενιζ και τα συναφη. Το πιθανοτερο να δικτυωθεις. Μονο μην το κανετε ολοι γιατι θα πελαγωσει ο τσατσος θα χασει την ταυτοτητα του και θα αρχισει να κυκλοφορει με πρασινο βρακι της Ντενιζ.
Ας βρεθει εθελοντης για την θυσια. Γρηγοραααα
καλο και σιγουρα αποτελεσματικο..γελασα πολυ :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom