Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
το δοκίμασα και δεν πιάνει. την πρώτη φορα που πήγα στη ντενίζ της είπα οτι πηγα στ........ και για να μην αποκαλυφθω αγορασα και κατι για να δείξω οτι κάτι έκανα. το θέμα είναι οτι δεν μπορώ να λέω οτι πάω συνέχεια στ.......... γιατι θα με πιάσει. με έχει τσακώσει και πολλές φορές στο παρελθον με κάτι γκόμενες που είχα και μου τη φιλάει. γιαυτο σας παρακαλώ βοηθείστε να την σκαπουλάρω και να πάω στη ντενίζ. αγαπάω τη γυναίκα μου αλλά και η ντενιζ είναι πρωτη στο κρεβάτι. όλες οι προτασεις δεκτες. εκτός αν η ντενιζ δουλέψει πρωί. καντε την ρε παίδες να δουλεψει πρωι.
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
παρε ενα κομματι χαρτονι.
γραψε πανω στο χαρτονι το νουμερο 109.
κρεμασε το εξω απο την πορτα του σπιτιου σου
μπες μεσα στο σπιτι σου
και ξεκινα να κανεις σεξ με τη γυναικα σου .
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παρε ενα κομματι χαρτονι.
γραψε πανω στο χαρτονι το νουμερο 109.
κρεμασε το εξω απο την πορτα του σπιτιου σου
μπες μεσα στο σπιτι σου
και ξεκινα να κανεις σεξ με τη γυναικα σου .
καλό αλλα λίγο κρύ και δεν πιάνει. η γυναίκα μου δεν φτάνει τη ντενιζ στο κρεβάτι. είναι λίγο κατώτερη απο την ντενιζ
 

jim_married

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Terrorist:Κάνε νέους φίλους ή πείσε αυτούς που έχεις να πηγαίνετε για κανά απογευματινό φραπέ!!!
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
ε  εαν η γυναικα σου ειναι λιγο κατωτερη απο τη ντενιζ ,
αφου τελειωσετε την πραξη μηντης δωσεις 20 ευρω, δωσε της 15 ευρω
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
φιλε  terrorist  στησε ενα σικέ καβγα, την κοπανας, και οταν τελειωσεις τη δουλειά σου γυρνας σπιτι με λουλουδια και μετανιωμένος............
ΠΟΤΕ!!!!!!  :tickedoff: ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΔΟΧΗ ΕΝΟΧΗΣ!!!! Τip: της κανεις ΚΑΛΟ σεξ!!!  :knockinb::crazy: Τα λουλουδια την επομενη!!! Τωρα αγαπητε terrorist, για την ολη κατασταση ε, φταις λιγο, οποτε... η ανακτας το χαμενο εδαφος (παω για καφε.τερμα!)  :grin: η δε μπορει... γυναικα ειναι, δε θα παει καποιο απογευμα για ψωνια????  :idiot: (& παλι ο ιδιος φαυλος κυκλος την επομενη  :boobies: Ντενιζοφορα!!! Αρα???
 

halandrokavlis

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Πηγα για καταθεση στην ντενιζ ακουγοντας τις τρελές κριτικες και τους παιανες που εχουν γραφτει για παρτη της και ιδου τα συμπερασματα μου
1)Το πραγματικο της ονομα ειναι ντενιζα
2)Δενειναι τυχαιο οτι κανει τετοιο γαμησι αφου πρωτον ειναι στανταρ nympho και δευτερον οτι πινει μισο μπουκάλι σκιουι στην βάρδια
3)Δεν μου ειπαν και πολλα τα γλειψυματα ασε που μετα θελει και φιλακια στο στομα που ουτε καν θελω να το σκεφτομαι.
Anyway την ξεσκισα για 5 λεπτα περιπου και η γκομενα το ευχαριστιοτανε πιο πολυ κι απο μένα.Και στα προηγουμενα δωματια ακουγοτανε να φωναζει αρα η κοπελα ειναι πολυ περιπτωσαρα .
4)Με το που εχυσα ξαπλωσε 1 λεπτο στο κρεβάτι για να ηρεμησει (απιστευτο?)και μετα ψελλιζε κατι μαλακιες οτι ειμαι πολυ fit και ηθελε φιλακι στο στόμα για να την κάνει .oυυυυυστ.πατσουλι!
 

Επισκέπτης
παιδες αυτο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!! μπαινει μεσα και οταν μου εκανε πιπα παρατηρησα οτι η γκομενα ηταν τρελα καβλωμενη!!!! την γαμουσα και μετα απο 10 λεπτα πηγα να σταματησω λιγο και οταν πηγα να βγω τυλιξε τα ποδια της γυρω μου και με τραβαγε να την γαμησω και αλλο σε λιγο αρχισε να τρεμει και να φωναζει ακομα πιο δυνατα!!!! μετρα απο 20 λεπτα ασταματητου γαμησιου ο τσατσος χτυπησε την πορτα και εκεινη δεν μου ελεγε τιποτα οποτε μονος μου σταματησα και της ειπα να φυγει και σηκωθηκα να βαλω το μποξερακι τοτε εκεινη ηρθε με αγκαλιασε και πηγε να μου δωσει φιλι στο στομα!!!!!!!! εγω δεν ηθελα και εγινε παλη με εκεινη να προσπαθει να με φιλισει και εγω να προσπαθω να το αποφυγω....!!!!! κατα την γνωμη μου η κοπελα ειναι nympho οπως αναφερθηκε.. ειναι μεγαλη ευκαιρια για τους μπουρδελιαρηδες καθως η κοπελα ειναι απιστευτη!! αυτα που κανει δεν υπαρχουν φιλια χαδια κτλ....... ασε που χτυπαγε την πορτα ο τσατσος και εκεινη ηθελε κι αλλο...... μοναδικο μειων η πολυωρη αναμονη (μπηκα 9.00 και βγηκα 10.15!!!!!!! παντως σπευσατε γρηγορα κανει ενα ιδιαιτερο γαμησι που πρεπει να υπαρχει ως εμπειρια σε καθε μπουρδελιαρη.. προσοχη στα γλωσσοφιλα( οχι σαν τον κολλητο μου που της εκανε γλυφομουνι!!!).. και προσοχη στον χοντρο πουστροτσατσο που τον εχω ικανο να περιμενει να γδυθεις και να μπει και καλα να σου φερει τα ρεστα να παρει λιγο ματι (ή και πουτσο!!)... ντενιζα ζω εσενα να γαμω!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Heels φοράει;;
Έχει τύχει να μην πάρω μούναρο κοπέλα
επειδή δεν φόραγε high heels!! Βίτσια!!!
Όσον αφορά τον τσάτσο, ή δίνεις ακριβώς τα
φράγκα ή δεν γδύνεσαι τελείως!!
 

Επισκέπτης
φιλε δεν προσεξα τιποτα.... αλλα αν σε φταχνει σε μια στιγμη που την επαιζα αρχισε να μου κανει ξιλοποδοκατασταση για να με φταξει.... οποτε και για τους φαν του ειδους η ντενιζ κανει ποδομαλακια κτλ.... που εμενα παντως δεν με τρελενει....
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Heels φοράει;;
Έχει τύχει να μην πάρω μούναρο κοπέλα
επειδή δεν φόραγε high heels!! Βίτσια!!!
Όσον αφορά τον τσάτσο, ή δίνεις ακριβώς τα
φράγκα ή δεν γδύνεσαι τελείως!!
δυστυχως δεν φοραει heels (το προσεξα  γιατι μ αρεσουν κι εμενα) ...φοραει κατι μαλακισμένα πεδιλακια σαν πλαστικα ειναι !! τωρα για τον τσατσο και ρεστα να μην περιμενεις παλι αυτος θα ερθει για να δει αν εχεις και καλα χαρτι...
:dancing: :2funny:
 

Επισκέπτης
ναι ρε φιλε,, ο τσατσος ειναι μεγαλη μορφη τον παω πολυ!!!!!!! πλακα πλακα κατι τετοιες πουσταρες ειναι και γαμω για χαβαλε και μαλακοσυζυτησουλα.... ανετα καθομουνα να λεμε μαλακιες στο μπουρδελο μεχρι το πρωι..... για να προλαβω του μαλακες ειμαι στρειτ 100% (τουλαχιστον μεχρι να δοκιμασω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ναι ρε έχει πολλη πλάκα αύτος... πεταει μερίκες φορες και κατι κορυφαιες ατακες..!!!
 

Kostass

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον εκανα ενα μπανιο και πηγα κ εγω παλι χθες...
Μπαινω στο δωματιο και βλεπω το κρεβατι χυμενο παντου. Παρα το χαμηλο φωτισμο οι λεκεδες εκαναν μπαμ. Ξενερωσα, βγηκα εξω, πηρα τα λεφτα μου πισω κ εφυγα! Δε το συζητω η κοπελα ειναι ομορφη και απιστευτη στο κρεβατι αλλα ειναι μεγαλη μαλακια να ειναι τοσο χαλια ο χωρος. Ποτέ δεν αλλαζουν σεντονια? Ο τσατσος δε φταιει για αυτο?
Οι κοπελες ηδη θετουν σε κινδυνο τη δημοσια υγεια. Εγω προσπαθω να ειμαι οσο πιο καθαρος γινεται για να μην κανω την κατασταση χειροτερη, αλλα αν τα κρεβατια και τα σεντονια ειναι μες στη βρωμα.........
 

Επισκέπτης
Λοιπον εκανα ενα μπανιο και πηγα κ εγω παλι χθες...
Μπαινω στο δωματιο και βλεπω το κρεβατι χυμενο παντου. Παρα το χαμηλο φωτισμο οι λεκεδες εκαναν μπαμ. Ξενερωσα, βγηκα εξω, πηρα τα λεφτα μου πισω κ εφυγα! Δε το συζητω η κοπελα ειναι ομορφη και απιστευτη στο κρεβατι αλλα ειναι μεγαλη μαλακια να ειναι τοσο χαλια ο χωρος. Ποτέ δεν αλλαζουν σεντονια? Ο τσατσος δε φταιει για αυτο?
Οι κοπελες ηδη θετουν σε κινδυνο τη δημοσια υγεια. Εγω προσπαθω να ειμαι οσο πιο καθαρος γινεται για να μην κανω την κατασταση χειροτερη, αλλα αν τα κρεβατια και τα σεντονια ειναι μες στη βρωμα.........
Αν διαθετεις περισοτερα χρηματα(60 ευρω) ξανακανε μπανιο ξυρισε αρχιδια και κωλοτριπιδονι και πηγενε καρεα 30 .Δουλευει και εκει
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Αν διαθετεις περισοτερα χρηματα(60 ευρω) ξανακανε μπανιο ξυρισε αρχιδια και κωλοτριπιδονι και πηγενε καρεα 30 .Δουλευει και εκει
Καρέα 30 από τι ώρα ξεκινάει??? Και αν γίνεται να με κατατοπίσετε που είναι αυτή η Καρέα?? Διάβασα τα posts, αλλά δεν πολυ κατάλαβα (δεν ξέρω καθόλου την περιοχή), ανεβαίνω από Κατεχάκη??
thanks
 

Kostass

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Ρε σεις δεν αξιζει να δωσεις 60 για τοσο λιγο. (Εννοειται οτι θα χυσω σε χρονο μηδεν γιαυτο το λεω). Αντι να τα δωσω 3 φορες παιρνω την καλυτερη πουτανα για μια ωρα κια κανω οτι θελω. Ευχαριστω παντως!
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
καταθεση πριν απο λιγο στο μωρο μας.Λιγο κουρασμενη μου φανηκε σημερα.Την γαμησαμε την γκομενα τελειως μου φαινεται !!!
 

ANAX

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ
-------------------------
Θερμα παρακαλώ να αναρτήσετε ένα μινι καταλογο για μας που είμαστε επαρχια σε σχεση με τι ειναι το καθε πρόγραμμα
στα studio και ποσο κανει??? ωρες, υπηρεσιες, τιμες
(υπόδειγμα)
ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟΣ STUDIO
----------------------------------------------------------------------------------------ΠΡΟΓΡΑΜΑ 50 ΕΥΡΩ:..........................................................................................
ΠΡΟΓΡΑΜΑ 100 ΕΥΡΩ:........................................................................................
:knockinb:
 

ANAX

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
:knockinb:ΣΥΝΟΨΗ ΠΕΡΙ ΝΤΕΝΙΖ  
:ak:
(τα παραπάνω ειναι από σκόρπιες μαρτυρίες συναγωνιστών)
ΝΤΕΝΙΖ ή (Ντενίσα) στο ισόγειο της Φυλής 109= 20 ευρω 
και Καρέα 30=60 ευρω

Ξανθιάμε ψιλομπουκλε σχετικά κοντό μαλλι  μουνάρα από την Τσεχία (Πράγα) το τατουαζ που έχει ειναι συμμετρικο και δεν πιανει μονο πανω απο το δεξι κωλομαγουλο .
35 περιπου  ετων ψιλοκοντημε σκουλαρικάκι στη γλώσσα, μετριο προσωπο και κανονικο σωμα(φαινετε οτι εχει κανει και παιδι) αλλα στο κρεβατι ειναι το δυνατο της χαρτι, επίσης χαραχτηριστικό που κάνει μπαμ είναι τα τεραστια μουνοχειλα της. Ειναι δε κατα μαρτυριές συναδέλφων κλασσικο παραδειγμα μητρομανους γυναικος... .και τις αρέσει επίσης το whiskey (μισο μπουκαλακι στη βάρδια)
Μπαίνει μέσα και σε πεθαίνει στο γλείψιμο-δάγκωμα από το πρόσωπο μεχρι τον πούτσο Αυτη η γκομενα εχεις την εντυπωση οτι θα σε πληρωσει στο τελος για το πηδημα που της κανεις. Το φοβερο ειναι οτι μετα τη πιπα ανεβαινει καπακι απο πανω σου χωρις να της το ζητησεις και χτυπιεται σα χταποδι.

:smitten:Η Ντενίζ επανήλθε ορεξάτη, σούπερ Και γλυκιά και προστυχη, και τολμηρή και έκφυλη ,και γκόμενα και σύζυγος,και κουκλάρα και περιποιητική, και δαγκώματα στα αρχίδια και στο πρόσωπο, και μπάνγκα και λόουζ, οποιος ειναι απο το site, ας το λεει στο τσάτσο μπαςκαι τυγχανει ..καλυτερου servis!!!
Ενα εχω να πω. Η κοπελα το κουραζει το θεμα!
Τα παίρνει στην μάπα και τα βυζιά, τρελο γλειψιμο στα παπαρια πολυ καλη πιπα με αλλαγη απο γαμησι σε τσιμπουκι παρα πολυ ανεση στον χρονο επίσης κάνει και ποδομαλακία για τους ρέκτες του είδους
:police:Τσατσος με μορφη Καλιγουλα και τα γνωστα αθορυβα παντοφλακια .
:sperm:Στα θετικα
το απιστευτο παθος με το οποιο γαμιεται και τα βογγητα που ακουγονται σε ολο το μπουρδελο. το θεωρεί καθήκον της και το κάνει καλα!!!
τοσο σκληρα γαμιεται η αρρωστη...λ ες και θα παρει βραβειο? (μαρτυρίες)
:badair:Στα μόνα αρνητικά,
1ον  οτι η Ντενίζ φοράει 135 κιλά κολόνια, οπότε όσοι έχετε γυναίκες ? γκόμενες προσέξτε.
2ον ίσως χρειαστεί να περιμένετε ?λιγάκι.  μέσος όρος αναμονής από μαρτυρίες συναδέλφων 40 λεπτά και πάνω.
3ον τις αρέσουν και κάνει φιλάκια στο στομα (!!!) στο στόμα ??
4ον Προσοχή στο τσάτσο...Οχι το χοντρό,τον άλλο. Μολις μπείτε στο δωμάτιο μη γδυθείται αμέσως γιατί το πιθανότερο είναι να μπει και καλά να βάλει κανα κωλόχαρτο ή να σας φέρει ρέστα. (όπως και νάχει θα μπεί)
5ον Απλά σκουπίστηκε δεν πλυθηκε μετα το μπατιρντί ενός συναδέλφου (Την άσπρισα σε όλο το μπούστο. Και πέφταν και στο μουνί . «Σούπερ! Σούπερ!», αναφώνησε)
6ον (Μπαινω στο δωματιο και βλεπω το κρεβατι χυμενο παντου. Παρα το χαμηλο φωτισμο οι λεκεδες εκαναν μπαμ) μαρτυρία συναδέλφου

(τα παραπάνω ειναι από σκόρπιες μαρτυρίες συναγωνιστών)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom