Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ANAX

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
ΣΥΝΟΨΗ ΠΕΡΙ ΝΤΕΝΙΖ    :knockinb: :knockinb:
ΝΕΟΤΕΡΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΣΙ ΣΤΗ ΦΥΛΗΣ :grouphug:
(τα παραπάνω ειναι από σκόρπιες μαρτυρίες συναγωνιστών)
ΝΤΕΝΙΖ ή (Ντενίσα) στο ισόγειο της Φυλής 109= 20 ευρω 
και Καρέα 30 το πρωί 60 ευρω
24 ΩΡΕΣ ΠΟΥΤΣΑ ΧΩΡΙΣ ΕΛΕΟΣ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ
παρά την κοσμοσυροή και το γιορτάσι

:smitten:Ξανθιά με ψιλομπουκλε σχετικά κοντό μαλλι  μουνάρα από την Τσεχία (Πράγα) το τατουαζ που έχει ειναι συμμετρικο και δεν πιανει μονο πανω απο το δεξι κωλομαγουλο .
35 περιπου  ετων ψιλοκοντη με σκουλαρικάκι στη γλώσσα, μετριο προσωπο και κανονικο σωμα (μάλον εχει κανει και παιδι) αλλα το κρεβατι ειναι το δυνατο της χαρτι, επίσης χαραχτηριστικό που κάνει μπαμ είναι τα τεραστια μουνοχειλα της. Ειναι δε κατα μαρτυριές συναδέλφων κλασσικο παραδειγμα μητρομανους γυναικος... .και τις αρέσει επίσης το whiskey (μισο μπουκαλακι στη βάρδια)
Μπαίνει μέσα και σε πεθαίνει στο γλείψιμο-δάγκωμα από το πρόσωπο μεχρι τον πούτσο Αυτη η γκομενα εχεις την εντυπωση οτι θα σε πληρωσει στο τελος για το πηδημα που της κανεις. Το φοβερο ειναι οτι μετα τη πιπα ανεβαινει καπακι απο πανω σου χωρις να της το ζητησεις και χτυπιεται σα χταποδι.

Η Ντενίζ επανήλθε ορεξάτη, σούπερ Και γλυκιά και προστυχη, και τολμηρή και έκφυλη ,και γκόμενα και σύζυγος,και κουκλάρα και περιποιητικ ή, και δαγκώματα στα αρχίδια και στο πρόσωπο, και μπάνγκα και λόουζ, οποιος ειναι απο το site, ας το λεει στο τσάτσο μπαςκαι τυγχανει ..καλυτερου servis!!!
Ενα εχω να πω. Η κοπελα το κουραζει το θεμα!
Τα παίρνει στην μάπα και τα βυζιά, τρελο γλειψιμο στα παπαρια πολυ καλη πιπα με αλλαγη απο γαμησι σε τσιμπουκι παρα πολυ ανεση στον χρονο επίσης φιλακια στα χείλη, ισπανική, κάνει και ποδομαλακία για τους ρέκτες του είδους

Παρόλο την κοσμοσυροή και τα λαϊκό προσκύνημα η Ντενίζα δεν  το βάζει κάτω οι φωνές της την ώρα που γαμιέται ακουγονται τρελά σε όλο το μπουρδέλο.

:police:Τσατσος με μορφη Καλιγουλα (Χάρης)και τα γνωστα αθορυβα παντοφλακια.
σημειωση: κατα ομολογία του τσάτσου είναι ρέκτης της Ιστοσελίδας μας και
σε όσους κάνει πρόταση για τσιμπουκάκι το κανει αστειευόμενος τον έχουμε λέει παρεξηγήσει ???
Επίσης σπεσιαλιτέ του κατα δική του ομολογία είναι η κοτόσουπα την οποία την κάνει τέλεια (αν φας λέει από τα χεράκια του θα παρατήσεις την γυναίκα σου και θα παντρευτής αυτόν) Επίσης  στους συναγωνιστές τησ ιστοσελίδασ κερνάει καφεδάκι και στους καλούς ουισκάκι!

ΥΓ Ζητάτε να σας αλλάζει τα σεντόνια (όσο περισσότερο ι το ζητάμε, τόσο το καλύτερο για όλούς)

Στα θετικα
το απιστευτο παθος με το οποιο γαμιεται και τα βογγητα που ακουγονται σε ολο το μπουρδελο. το θεωρεί καθήκον της και το κάνει καλα!!!
τοσο σκληρα γαμιεται η αρρωστη...λ ες και θα παρει βραβειο?
(μαρτυρίες)

Στα μόνα αρνητικά,
1ον  οτι η Ντενίζ φοράει 135 κιλά κολόνια, οπότε όσοι έχετε γυναίκες ? γκόμενες προσέξτε.
2ον ίσως χρειαστεί να περιμένετε ?λιγάκι.  μέσος όρος αναμονής από μαρτυρίες συναδέλφων 40 λεπτά και πάνω.
3ον τις αρέσουν και κάνει φιλάκια στο στομα (!!!) στο στόμα ??
4ον Προσοχή στο τσάτσο...Οχι το χοντρό,τον άλλο. Μολις μπείτε στο δωμάτιο μη γδυθείται αμέσως γιατί το πιθανότερο είναι να μπει και καλά να βάλει κανα κωλόχαρτο ή να σας φέρει ρέστα. (όπως και νάχει θα μπεί)
5ον Απλά σκουπίστηκε δεν πλυθηκε μετα το μπατιρντί ενός συναδέλφου (Την άσπρισα σε όλο το μπούστο. Και πέφταν και στο μουνί . «Σούπερ! Σούπερ!», αναφώνησε)
6ον (Μπαινω στο δωματιο και βλεπω το κρεβατι χυμενο παντου. Παρα το χαμηλο φωτισμο οι λεκεδες εκαναν μπαμ) μαρτυρία συναδέλφου
7ον Το θεμα ομως ειναι οτι η Ντενιζα τους δεχεται ΟΛΟΥΣ ανεξαρτητα απο εμφανιση, ηλικια, καθαριοτητα κτλ .

ΠΡΟΤΑΣΗ  ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΑΣΤΑΝΕ ΕΝΑ ΜΠΕΓΚΛΕΡΑΚΙ ΩΣΤΕ ΟΤΑΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΟΜΑΔΙΚΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΑΛΑΞΕ ΣΕΝΤΟΝΙΑ κλπ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΑΪΚΗ ΚΑΤΑΚΡΑΥΓΗ
(τα παραπάνω ειναι από σκόρπιες μαρτυρίες συναγωνιστών)
 

ANAX

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
Α ΡΕ Ντενίζ..... αχ.....  τι να κάνω που είμαι μακρυα.... γμτ.
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παίδες πήγα και γω χτές καΙ μίλησα με το pavlosxxx στο σαλόνι την ώρα της αναμονής. επίσης ο χάρης κερνάει καφέ και κοτόσουπα και αν θέλετε σας δίνει και την συνταγή. pavlo έιμαουνα αυτός με το γιλέκο και καθόμασταν δίπλα. πρότείνω όσα παιδια απο το site συναντίομαστε να φοράμε καρτελάκι και να έχουμε προτεραιότητα έναντι των άλλων. εγω την πήρα 2 φορές και το ευχαριστήθηκα πολύ. είναι το κορίτσι φωτιά και λαύρα. όσο για το άν δουλεύει καρέα 30 θα το ερευνήσω και θα σας απαντήσω σύντομα. πάντως είναι απο τα καλύτερα κορμιά που κυκλοφορούν στην πιάτσα. να μην πώ ότι ειναι το πρωτο
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
την δοκιμασα χθες, mature, καλό κορμί, ευγενική, άριστη συμμετοχή...το κρεβάτι βρώμικο...

δεν ξαπλωσα καν, της τον έδωσα πίπα στα όρθια, αυτή καθιστή, 2 -3 στάσεις αλλάξαμε, σε κάθε αλλαγή πίπα με μανία.Η συμμετοχή της είναι καταπληκτική. Μεγάλη κάβλα!!!Τα φιλιά τ'απέφυγα.

Την γαμούσα κ με τα βογγητά που ακουγόντουσαν , την έπαιζε στο άλλο δωμάτιο ένας φίλος μου.  :dancing:

Οι τσάτσοι είναι φιλικότατοι κ ίσως έχουν γραφτεί εδώ κάποιες υπερβολές.

Χρησιμοποίησα και δικιά μου καπότα.
Να προσέξουν την καθαριότητα μόνο.
 

Επισκέπτης
τελικα στο σαλονακι της ντενιζ γνωριζεις και καινουριους φιλους!!!!!!!!! βλεπω εχτες ολο το σαιτ φυλης 109 ηταν!!!!!!!! τι να κανουμε που περιμενουμε γυρω στην 1 ωρα μονο για να μπουμε στο δωματιο......
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Αφου διαβαζουν το site οι εντιμοτατοι διευθυνοντες του χωρου, ας κανουν κατι για τα σεντονια !!!!!
 

Επισκέπτης
Αφου διαβαζουν το site οι εντιμοτατοι διευθυνοντες του χωρου, ας κανουν κατι για τα σεντονια !!!!!

Ναι περίμενε...Τις τιμές μπορεί να τις αλλάξουν,σεντόνια δεν πρόκειται.Σιγά μην κάθονται να πλένουν."Αν δε σου αρέσει-σού λένε-μην έρχεσαι.Όσο έρχεσαι παίζεις με τους όρους μας..."
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Ναι περίμενε...Τις τιμές μπορεί να τις αλλάξουν,σεντόνια δεν πρόκειται.Σιγά μην κάθονται να πλένουν."Αν δε σου αρέσει-σού λένε-μην έρχεσαι.Όσο έρχεσαι παίζεις με τους όρους μας..."
Δεν εχεις αδικο, απλα, σκεφτηκα μηπως γινει το "θαυμα", παντως ακομα την κυρια δεν την εχω καρφωσει, γιατι γινεται, μετα προφανως και τα σχολια εδω, λαικο προσκυνημα, οσες φορες εχει τυχει να βρεθω εκει
 

Επισκέπτης
Και θα σε συμβούλευα να μην την "καρφώσεις".Με τόσο λαϊκό προσκύνημα,όλο και κάποιο μικρόβιο θα αρπάξεις..Καλύτερα σε γκόμενες που δεν είναι πολυδιαφημισμένες.Και μη νομίζεις ότι δεν είναι καλές.Όσες έχω δοκιμάσει μετά από διαφήμιση εδώ,δε μου άρεσαν.Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο,αλλά προτιμώ το ένστικτό μου.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Και θα σε συμβούλευα να μην την "καρφώσεις".Με τόσο λαϊκό προσκύνημα,όλο και κάποιο μικρόβιο θα αρπάξεις..Καλύτερα σε γκόμενες που δεν είναι πολυδιαφημισμένες.Και μη νομίζεις ότι δεν είναι καλές.Όσες έχω δοκιμάσει μετά από διαφήμιση εδώ,δε μου άρεσαν.Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο,αλλά προτιμώ το ένστικτό μου.
Δεν εχεις και αδικο, με αυτα που εχουν γραφτει για χυσιματα, λεκεδες, κλπ.Παντως, οσες φορες πηγα εκει και εφυγα απρακτως, η "λυση" ηταν το Φυλης 104 στο αδιεξοδο
 

Επισκέπτης
ρε παιδια ολοι γκρινιαζετε για τα σεντονια ,γιτι δεν παιρνετε το δικο σας σεντονακι απο το σπιτι ?βαλτε το σε μια τσαντουλα η ενα χαρτοφυλακα(οι πιο κυριοι)και πατε να χαρητε το αριστο γλυψιμο αρχιδιων και την εξεχουσα περιπιοιση της ντενιζ.

υ.γ το σεντονι μετα πρεπει να παει για πλυσιμο μαζι με την τσαντα
 

Επισκέπτης
Να πάρουμε σεντόνι,να πάρουμε καπότες,σαπούνι...Μήπως πρέπει να πάρουμε και δική μας πουτάνα,και να πληρώσουμε κανονικά το 20αρικο στον τσάτσο;

Έπρεπε να είναι καθαρά με δική τους ευθύνη.Αν δεν είναι δεν πάω (προσωπική μου γνώμη)
 

Επισκέπτης
με 20 ευρω πρεπει να παρεις σεντονι σαπουνι κτλ
με 60 ευρω στην καρεα τα εχει ολα εκει δωρεαν ακομη και μπανακι μπορεις να κανεις
διαλεγεις και
περνεις
Για τυχον παρεξιγησεις μιλαω στον αοριστο
 

Επισκέπτης
Με το σκεπτικό σου,οι πουτάνες με 20? δεν πρέπει να περνούν από γιατρούς,αλλά μόνο οι πουτάνες των studios.Απ'ότι καταλαβαίνω ίσως είναι μια προσπάθεια από τους ιδιοκτήτες των μπουρδέλων να στρέψουν τον κόσμο στα "studios" όπου τα λεφτά είναι περισσότερα,αφήνοντας τα μπουρδέλα μέσα στη βρώμα.Δεν είμαι νομίατρος,αλλά πολύ θα ήθελα να μάθω τι προβλέπει ο νόμος για την υγιεινή στα μπουρδέλα.Δε νομίζω να μην υποχρεούνται να παρέχουν όλα τα μέτρα για την αποφυγή μολυσματικών ασθενειών.

Προσωπικά δεν έχω πάει ποτέ σε "studio" διότι το θεωρώ κοροϊδία να πηδάω μια γκόμενα που στα μπουρδέλα κοστίζει 20? με 50?+,μόνο και μόνο επειδή παρέχονται(;) κάποια αυτονόητα πράγματα,αν και την ίδια στιγμή με λίγα ? προσφέρουν στοματικό χωρίς προφυλακτικό,και δεν ξέρω αν με συμφωνία μέσα στο δωμάτιο μερικές κάνουν σεξ χωρίς.Η κοροϊδία σε όλο της το μεγαλείο...Και οι αρχές κοιμούνται τον ύπνο του δικαίου.Μέχρι όμως να αρχίσουν να καλπάζουν ασθένειες όπως η σύφιλη που μέχρι τώρα είναι εν υπνώσει...Τότε θα τρέχουν και δε θα φτάνουν.
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.436
Κριτικές
3
Like
12.243
Πόντοι
3.506
υ.γ το σεντονι μετα πρεπει να παει για πλυσιμο μαζι με την τσαντα

....στο πλυντηριο, και μαζι με αυτον που πηδηξε.!!!

Τελικα εδω πιο πολυς λογος εχει γινει για το σεντονι παρα για το μουνι της Ντενιζ....Αυτο το σεντονι που μαλλον δεν εχει αλλαχτει απο τοτε που ηρθε η ντενιζ θα πρεπει να διατηρηθει ως ιστορικο κειμηλιο καθ οσον πρεπει να εχει το σπερμα της μισης Αθηνας.Εχει τοσο κοκκαλωσει που μπορει ανετα να στηθει ορθιο.Ισως αυτο βοηθησει να στηθει σε καμμια πλατεια.!!Τωρα στα σοβαρα, νομιζω οτι καποιος απο το site πρεπει να αναλαβει ως διαπραγματευτης με τον γραφικο τσατσο, να ρυθμισει το θεμα.Στην αναγκη ας κανουν μια μικρη αυξηση στη τιμη,(ετσι και αλλιως μικρη ειναι.!) για να αλλαζουν συχνα σεντονια.Κατι σαν το κουβερ στα καλα εστιατορια για να σου βαλουν λινο τραπεζομαντηλο.!!
 

Επισκέπτης
θα κανω ακομη μια προσπαθεια να εξηγισω καποια αυτονοιτα πραγματα.
ΟΙ πουτανες ειναι οπως τα εστοιατορια ,μπορει να φας μπριζολα και να πληρωσεις 20 ευρω και μπορει να φας την ιδια μπριζολα με 60 ευρω.ειναι παραλογο να ζηταμε το σερβις και την  καθαριοτιτα των 60 ευρω στο εστιατοριο των 20,προφασιζομενοι λογους υγειονομικου ενδειαφερωντος.Αν δεν αντεχει η τσεπουλα μας περνουμε τα συνεργα απο το σπιτι(πιρουνακι καθαρο χαρτοπετσετουλες και οτι αλλο θελουμε) και απολαμβανουμε την μπριζολιτσα μας στο φθηνο εστιατοριο.

υ.γ και ας μην ξεχναμε οτι πριν 20 χρονια στα μπουρδελα γαμουσες μονο χωρις καποτα.Τωρα ειναι δυσκολο να εξαπλωθουν ασθενιες
 

Επισκέπτης
Είσαι πέρα για πέρα λάθος,και το παράδειγμά σου είναι άστοχο.Η δημόσια υγεία δεν υπαγορεύεται από το κόστος.Το εστιατόριο που χρεώνει 60? την μπριζόλα μπορεί να έχει υψηλό ενοίκιο,υψηλό κόστος προσωπικού,μπορεί να έχει φτιάξει όνομα.Αυτό δε σημαίνει ότι στο συνοικιακό μαγαζί δεν πρέπει να υπάρχει καθαριότητα.Η δημόσια υγεία δεν έχει σχέση με το κόστος.Απλώς έχουν βρει κορόιδα και πληρώνουν τόσα λεφτά για να πάρουν τα αυτονόητα.
 

Επισκέπτης
λυπαμε που λαμβανεις αρνητηκα οσα λεω.
θα μας κρινουν καλυτερα οι ανθρωποι που θα διαβασουν τις αποψεις μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom