Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
150
Κριτικές
13
Like
515
Πόντοι
31
οσοι λασπολογοι υπαρχουν ενα εχω να πω...η κοπελα ειναι κουκλα...εγω κ 2 ωρες θα περιμενα για να τν γαμησω...
 

Επισκέπτης
οσοι λασπολογοι υπαρχουν ενα εχω να πω...η κοπελα ειναι κουκλα...εγω κ 2 ωρες θα περιμενα για να τν γαμησω...

αναμφιβολα ειναι κορυφαιο value for money,αν και πιστευω οτι η σαρα στο φυλης 59 ειναι τοπ μουνι χωρις ομως να βογγαει σαν νυμφομανης!πρωινα ετσι?
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Τέλος, ο τσάτσος αξίζει αναφοράς?πολύ μορφή. (Δεν ξέρω αν ήταν κανένας από εσάς την Πέμπτη κατά τις 9 όπου ενώ περιμένουμε και ενώ έχει μπει πριν από λίγο η Ντενίζ στο δωμάτιο, ανοίγει η πόρτα από το διπλανό του δωμάτιο και βγαίνει ο προηγούμενος πελάτης, και αυτός χωρίς να βλέπει από συνήθεια ξεκινάει να λέει «αυτή είναι η?» το καταλαβαίνει και το κόβει πριν κάνει ρόμπα τον άνθρωπο?

Χαχα!! Όταν πηγαίνω με φιλαράκια και με περιμένουν να τελειώσω, καθώς βγαίνω ή κατεβαίνω τα σκαλιά (αναλόγως το σπίτι), λέω γελώντας "εγώ είμαι, 20 ευρώ"!! Έχει τύχει πελάτης άγνωστος για μένα να γελάσει!! Όταν φεύγεις καβλωμένος κι ευχαριστημένος.......  είσαι μες στο κέφι ;)!!
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
Και τέλος δεν μπορώ να καταλάβω όσους λένε πως είναι νυμφομανής επειδή φωνάζει και βογγάει?Προσποιείται (σιγά το νέο) πολύ χαρακτηριστικά και μηχανικά. Αλλά δεν είναι πρόβλημα αυτό, προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη.
Γενικό συμπέρασμα: Αξίζει σε κάθε περίπτωση τα λεφτά της από πλευράς service,

+ 1 !!!
Πήγα και εγώ σήμερα ,γύρω στα 30 λεπτά αναμονή...αλλά όσο την άκουγα και ούρλιαζε στα δωμάτια ..κάτι έλεγε μεσα μου ότι θα περάσω καλά...(τι μουνόχειλα θεέ μου...δέν έχω ξαναδεί όμοια!!!)..είναι η κοπέλα του όρου...ελέυθερα πιασήματα...φωνάζει τρελά ,καί όταν τελίωσα δεν ήθελε να βγώ απο μέσα της,έβαλε τα πόδια της και με κράταγε μέσα..!!!! για τα λευτά της είναι πολύ καλή...αλλα μπορεί να το κάνει έτσι για να έχει πολύ κόσμο...

υ.γ    Οταν έφευγα το σαλόνι ήταν γεμάτο ασφυκτικά...
υ.γ2  οι τσάτσοι της δέν θέλουν ''αέρα''  γιατί αν τους δώσεις ,γίνονται πολύ ενοχλητικοί....
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Καλή είναι πήγα και εγώ. Ακούραστη και φουλ προκλητική να της τον σφίγγεις με μανία. Και τα δωμάτια και σεντόνια σε μετριο προς καλο επιπεδο για τα στανταρ Φυλής (ίσως μετά απο την γκρίνια εδώ).
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Πήγα σήμερα κατά τις 7, αλλά επειδή είχα δουλειά στις 8, έκανα μόνο παρατηρήσεις:
Για να γαμήσεις εκεί πρέπει να διαθέσεις πάνω από 1 ώρα (!) και συγκεκριμένα πρεπει να περιμένεις στο δωμάτειο με το πουλί στο χέρι περίπου μισή ώρα.
Αν και δεν είχα καύλες οι φωνές της Ντενίζ  που ακουγόντουσαν μέχρι έξω σε φτιάχνανε.
Θα δοκιμάσω κάποι άλλη φορά που θα έχω πολύ χρόνο.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Πάντα τόσο κόσμο έχει;;
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Πάντα τόσο κόσμο έχει;;

με τοση διαφημιση που της εχουμε κανει,και με τοσο καλα που γαμιεται, ειναι λογικο να γινεται της τρελης σχεδον παντα.
αν πας νωρις οταν αρχιζει η βαρδια κατα τις 5+30 μπορει να μην πετυχεις πολυ κοσμο
 

Επισκέπτης
ρε σεις αν ειναι θα χωριστουμε σε δυο γκρουπ,.. θα μετρησουμε τα καβλια μας και αυτοι που βγαζουν ζυγο αριθμο θα πηγαινουν τις ζυγες μερες και αυτοι που βγαλουν μονο τις μονες μερες.... ετσι η ουρα θα γινει αμεσως μιση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εγω μετρησα 33cm!! yes!! α γαμαω την ντενιζ 7 φορες τον χρονο 2μερες (1η και 31 του μηνος)!!!!!!!!!!
 

ANAX

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
Δινώ θερμα συγχαρητήρια στους συντρόφους που την στομώνουν καθε μερά μολις την τακαρουν 2000 ακόμα άτομα
θα ανέβω να καταθέσω κι εγω
εγώ την γυναίκα την θέλω δουλεμένη αλιώς δεν την φχαριστιέμαι αν δεν δοθλευτεί κι αλλο δεν πάω άσε να την πάρει ακόμα κοσμος...
 

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
204
Like
90
Πόντοι
1
Η Ντενίζ είναι στο κάτω ή στο πάνω μπουρδέλο στο 109;
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Διάβασε και κανα post...Στο κάτω
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πληροφορίες λένε οτι μέλος του σαιτ τα εριξε απόψε ολα μέσα
λογο σπάσιματος καπότας  :2funny: :'( :tickedoff:
ονοματα δε λεμε, αν γουσταρει ας βγει να το πει ο ίδιος

..θα μας πει ποιος ειναι ο τυχερος μπαμπας....??????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

..προσφερομαι για νονος....
 

ANAX

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
παντα τέτοια!!!!!
μετά από χυσίματα στα βυζία, και μάπα :dancing:
τώρα η ντενίζ τα παίρνει και μέσα....
Αξιος ο Πατέρας να τον χαιρόμαστε αντε φθινοπςρινό θα είναι το μωρό....
α ρε ντενίζ με τις πίπες, τα αεροπλανικοχταποδοτά σου, βογγητά και χυσίματα καλορίζικο!!!! :jerking: :jerking: :dancing:
 

Επισκέπτης
Προβλέπω να έχει πιάσει θέση στον "θρόνο" από το φόβο μην αρπάξει καμιά ασθένεια...Α ρε Ντενίζ, "συνεργάτη" των φαρμακοβιομηχανιών...
 

ANAX

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
:hammer:Α!!!! για να μην ξεχναμε για τα μελη καλο είναι να βαστανε μπεγγλέρι για να αναγνωρίζονται μεταξύ τους...
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
..θα μας πει ποιος ειναι ο τυχερος μπαμπας....??????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

..προσφερομαι για νονος....

Επιβεβαιώνω πως την επισκέφτηκα χθες και μου έβαλε 2 καπότες! Θα πρέπει να ήτσν λίγο μετά το αναφερόμενο συμβάν. Κατά τα άλλα δεν ξέρω προσωπικά εμένα αυτά τα προσποιητά βογγητά μάλλον με ξενέρωσαν παρά με έφτιαξαν, στο τέλος μου τράβηξε μια δαγκωματιά στο σβέρκο και άλλη μια στην πλάτη! και μετά πήγε για το φιλί στο στόμα αλλά γύρισα το μάγουλο και φιληθήκαμε στα μάγουλα. Επίσης ευτυχώς που είχα διαβάσει εδώ για τον τσάτσο όντως με το που μπήκα μπήκε να ελέγξει το χαρτί αλλά είχα προνοήσει και δεν είχα ξεντυθεί!
 

HAROKAVLOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά πήγα χθες το πρωί κατά τις 12. Ήμουν εγώ με έναν άλλο μέσα. Μόλις είπα στον τσάτσο ότι έμαθα για την Ντενίζ την τσέχα απο το site, μου είπε οτι όλοι οι κομπλεξικοί και οι αγάμητοι απο εκεί το έμαθαν!
Του είπα οτι δεν φτάνει που σου κάνουν και διαφήμιση και παρεξηγήθηκε η πουστάρα.
Τελικά μπήκα στο δωμάτιο και ήρθε η πουστάρα απο πίσω να <<ελέγξει>> το χαρτί υγείας, αλλά δεν βιάστηκα να γδυθώ.
Καλή η Ντενίζ αλλά τα βογκητά έδειχναν ότι γαμιόταν πρώτη φορά στη ζωή της! Ε, όχι κι έτσι....ένα πισοκολλητό έκανα...
Στο τέλος πήγε να με φιλήσει στο στόμα και της γύρισα το μάγουλο.
Πάντως για 20 ευρουλάκια είναι αρκετά καλά.
Να πάτε μάγκες αλλά προσοχή στον πούστη τσάτσο! Όχι πολλά,πολλά μαζί του και μην του πείτε για το site......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom