Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tsompanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια πολυς λογος για τιν ντενιζα ποια. Θα με κανετε να κατεβω Αθήνα μόνο και μόνο γι'αυτήν. Αν το αποφασίσω πάντως θα πάω asap να δω και για κουλούρι. που μου αρέσει.
 

kakalos

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια ας μου πει καποιος τις ωρες που δουλευει......?
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια ας μου πει καποιος τις ωρες που δουλευει......?
κυριε κακαλε ψαξτε σε προηγουμενη σελιδα και θα το βρητε νομιζω μετα της 5 αλλα εχει πολυ ουρα και καλο ειναι να πατε 6-7 ωριτσες πριν για σιγουρα(μην ξεχασετε να ξυρισετε τον κωλο σας).
 

Επισκέπτης
Σορρυ που λεω σε ολους να ξυρισουν τον κωλο τους αλλα βαρεθηκα να με φιλαει και να τρωω κωλοτρυχες κα πουτσοτριχες αθιγγανων :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Σήμερα επισκεύτικα την Ντενίζ καλά παιδιά ήμουνα έξω και περίμενα μονό 10 λέπτα και την άκουγα να φωνάζει σαν τρελή καλά η μουσική στο διαπασόν και τα ουρλιαχτά να ακούγονται μέχρι εξω μπορεί να ξέρει να γαμάει καλά αλλά τα βογκητά ειναι ψεύτικα για να καυλώσει τον πελάτη και δεν σου χαλάει και χαρτίρι αλλά φατσικά άστα να πάνε .
 

ANAX

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
ρε παιδια από φάτσα λεει??
γιατι θεωρητικα ειναι το μουνι!! σε ολα....
τι ειναι αληθεια και τι μυθος?
 

george1979

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
kaλημερα σε ολου tous syναγονιsτεs...extes προτη φορα επιsκεφτικα την ντενιζ.-ξεχειλομουναρα-ρε μαγκεσ μια απορια εχο τα μουνοχειλα τησ τησ τα τραβανε μερικη απο εδο μεσα γιατι δεν εξηγειτε αλοιοs,,εινε ξεχειλομενα τρελα επαθα πλακα...1,ειμουνα τυχεροσ γιατι πηγα αργα και δεν ειχε κανενα στο δωματιο...εκανα τον σταυρο μου με οσα εχο ακουση για την αναμονη που εχει...ενταξει τρελο γλυψιμο αρχιδια..πιασιματα ελευθερα οπου γουσταρα χοριs να λεει τιποτα...καλο γαμισει οποια σταση γουσταρα....αλλα τα βογγητα πολυ προσποιητα ρε μαγκεs..ουτε η γκομενα μου οταν ητανε παρθενα δεν φωναζε τοσο πολυ,,2.παντοσ για το 20 αρικο αξιζει.η γκομενα γιατι εχουμε φαει και αλλεσ φολεs με παραπανο λεφτα..το καλητερο το αφησα για το τελοs.2 πουστροτσατσοι μεσα οταν μπηκα..ο 1 εκανε και ντου στο δοματιο οταν μπηκα..και καλα για να μου πει ποσ αμα εδινα κανα 10 ευρο παραπανο στην ντενιζ θα ειχα τα εχτρα μου κολαρακι και χυσιμο στα βυζομπαλα..δεν τα εδωσα ομοs.ενταξει η 1 φορα ητανε πιο πολυ ηθελα να δο παιζει.την επομενη ομοs δεν θα τηs... χαριστο...αυτα μαγκεσ απο εμενα περιμενουμε και αλλεs εμπειριεs απο αλουσ φιλουs συναγονιστεs..για το μορο μαs...
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
δινει κωλαρακι η Ντενιζ ????
δεν το ηξερα αυτο !!!
 

Επισκέπτης
Αν είναι, όποιος πάει πρώτος, ας δοκιμάσει να της δώσει το 10άρικο στο χέρι μέσα στο δωμάτιο για να μάθουμε τελικά αν δίνει κώλο ή όχι. Εγώ πούστρες δεν εμπιστεύομαι! Οπότε αν δεν το πει η ίδια, δεν το "δένω" σαν γεγονός!
 

Επισκέπτης
ρε παιδια από φάτσα λεει??
γιατι θεωρητικα ειναι το μουνι!! σε ολα....
τι ειναι αληθεια και τι μυθος?

Εντάξει, μην φανταστείς ότι θα αντικρύσεις ΤΟΝ μούναρο και θα σου τρέχουν τα σάλια! Η αλήθεια πάντα βρίσκεται κάπου στην μέση. Η κοπελιά είναι μια χαρούλα σωματικά, ωραίο κορμάκι, ωραίο κωλαράκι, ωράιο βυζάκι, ωραίο ποδαράκι. Στην φάτσα φαίνεται ψωλού ρε παιδί μου, πως να στο πω! Ψωλαρπάχτρα! Και από ότι λένε τα παιδιά (εγώ ακόμα δεν την έχω τιμήσει, απλά την έχω δει) ΕΙΝΑΙ ψωλαρπάχτρα!!!
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Απ? όσο ξέρω το χύσιμο στα βυζάκια (για τους περισσότερους) και το κωλαράκι (για κάποιους λιγότερους) το προσέφερε δωρεάν η Ντενίζ...

Προφανώς οι «τσατσοί» το έμαθαν / το διάβασαν και είπαν να βγάλουν extra χρήμα...
 

george1979

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
ο βρομοτσατσοs moy λεει κουνα τησ ενα 10 ευρακι γιατι απο οτι εχει ακουσει απο αλουσ δινει κολαρακι και αφηνει να χυσειs στα βυζια..αλλα μου λεει δεν εινε και σιγουρο,,,ε μολισ μου το ειπε αυτο δεν γουσταρα να κανο την κινησει και να μου πει καμια μαλακια η ντενιζ....το αν γινονται ολα αυτα θα πρεπει να μασ τα πουνε αλοι συναγονιστεσ που εχουνε παει πολλεσ φορεs kai κατι ξερουν παραπανο απο εμενα που πηγα εχτεσ προτη φορα....
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
kalispera sinagonistes EXTES eimoun me tin Nteniz kai einai sinexeia eki fylis 109 sto isogio. min postarete  :jerking: (blakies).kai tis prosefera louloudia logo tis meras. eixai kai ala dorakia ego tin timisa stis 18.30 postaro dora:arkoudaki me ma3ilaraki kadena asimenia louloudia kai roloei tsepis parakalo kai pola tilefona apo anthopolia gia paragelies apo (pelates-thabmastes). edosa kai ston xari ena tryantafilo gia tis ypirisies tou.(ta louloudia eipa oti einai apo to forum kai olous tou sinagonistes) an den pistevete rotiste ton xari. kai sory gia tous xaraktires mpeno apo kafe :boobies:kai fisika tin :knockinb:kai to eyxaristithika opos panta....

Μπράβο ʼρχοντα.....
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παίδες καλησπέρα. χτεσ επισκέφτηκα και γω την ντενίζ και της πρόσφερα τα αρκουδάκια με το μαξιλαράκι λόγω ημέρας. Περίμενα 30 λεπτά περίπου αναμονή. Τα βογγητά δεν είναι προσποιητά ( οσον αφορα την αποψή μου). Τώρα όσον αφορά τα λόγια που ειπώθηκαν παραπα΄νω σχετικά με την καθαριότητα λέω τα εξής:
1. γαμάς σε μπουρδέλο και όχι την γκομένά σου σε ξενοδοχείο.
2. και η γκόμενα του καθενός πρίν απο αυτόν είχε παέι με πολλόυς και είχε γύψει παρα πολλά @@ια, γιαυτό μην πΑΡΑπονείστε. 
3. η γκόμενα του καθενός πρίν απο αυτόν είχε πάει με πάρα πολλούς άρα το ίδιο κα΄νει και μια πουτάνα
 

Επισκέπτης
παίδες καλησπέρα. χτεσ επισκέφτηκα και γω την ντενίζ και της πρόσφερα τα αρκουδάκια με το μαξιλαράκι λόγω ημέρας. Περίμενα 30 λεπτά περίπου αναμονή. Τα βογγητά δεν είναι προσποιητά ( οσον αφορα την αποψή μου). Τώρα όσον αφορά τα λόγια που ειπώθηκαν παραπα΄νω σχετικά με την καθαριότητα λέω τα εξής:
1. γαμάς σε μπουρδέλο και όχι την γκομένά σου σε ξενοδοχείο.
2. και η γκόμενα του καθενός πρίν απο αυτόν είχε παέι με πολλόυς και είχε γύψει παρα πολλά @@ια, γιαυτό μην πΑΡΑπονείστε. 
3. η γκόμενα του καθενός πρίν απο αυτόν είχε πάει με πάρα πολλούς άρα το ίδιο κα΄νει και μια πουτάνα

Εντάξει, μην είσαι και τόσο ισοπεδωτικός! Η Ντενίζ πρέπει να παίρνει τουλάχιστον 30-40 άτομα την μέρα! Αυτά μεταφράζονται σε περίπου 1000 τον μήνα! Του πούστη... θέλω να πιστεύω ότι η γυναίκα μου δεν πήγε με χιλιάδες άτομα πριν από μένα!!!
 

Επισκέπτης
θέλω να πιστεύω ότι η γυναίκα μου δεν πήγε με χιλιάδες άτομα πριν από μένα!!!

Το...κοντέρ της το είδες;!!!

Φίλε terrorist ξέρουμε ότι πάμε σε μπουρδέλο,αλλά μια στοιχειώδη καθαριότητα δε θα έκανε κακό.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Μπορει να ειχε βγαλει την ντιζα οποτε θα δεις λιγα χλμ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom