Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε παιδια ημαρτον με αυτο το ποκεμον πουτανα την ντενιζ....συνελθετε ρεεε...το πρωτο πραμα που εχει σημασια στο γαμησι ειναι να σε φτιαχνει οπτικα το θεαμα...τί στον πουτσο σας φτιαχνει οπτικα σε αυτο το κοντοπουτανο που εχει και μπουρουχοφατσα ρε πουστη μου? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

δηλαδη η σαρα απο καρεα 30 τί πρεπει να ειναι η θεα αφροδιτη ενος αλλου ηλιακου συστηματος?ή η σαρα της φυλης 59 τα πρωινα η ρωσιδα τί πρεπει να ειναι?η θεα οσιρις?ελεος ρε με τις μπουρουχες που επειδη γκρατζουνανε αρχιδια και γλυφουν μπαλες και φωνασκουν σαν αιγοπροβατα τις εξυμνειτε αντι να τις στηλιτευετε...πως θα φτιαξουμε τα μπουρδελα μας καλυτερα?προκαλω ολα τα μελη του σαιτ να πανε να δουνε οπτικα την ντενιζ είτε στην καρεα είτε στην φυλης 109 και να μας πουνε τί τους φτιαχνει εμφανισιακα ωστε να δωσουν 20 ευρω για να γαμησουν....
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
ρε παιδια ημαρτον με αυτο το ποκεμον πουτανα την ντενιζ....συνελθετε ρεεε...το πρωτο πραμα που εχει σημασια στο γαμησι ειναι να σε φτιαχνει οπτικα το θεαμα...τί στον πουτσο σας φτιαχνει οπτικα σε αυτο το κοντοπουτανο που εχει και μπουρουχοφατσα ρε πουστη μου? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

δηλαδη η σαρα απο καρεα 30 τί πρεπει να ειναι η θεα αφροδιτη ενος αλλου ηλιακου συστηματος?ή η σαρα της φυλης 59 τα πρωινα η ρωσιδα τί πρεπει να ειναι?η θεα οσιρις?ελεος ρε με τις μπουρουχες που επειδη γκρατζουνανε αρχιδια και γλυφουν μπαλες και φωνασκουν σαν αιγοπροβατα τις εξυμνειτε αντι να τις στηλιτευετε...πως θα φτιαξουμε τα μπουρδελα μας καλυτερα?προκαλω ολα τα μελη του σαιτ να πανε να δουνε οπτικα την ντενιζ είτε στην καρεα είτε στην φυλης 109 και να μας πουνε τί τους φτιαχνει εμφανισιακα ωστε να δωσουν 20 ευρω για να γαμησουν....

Αλλο ποσο καλο σεξ κανει μια και αλλο ποσο ωραια ειναι. Μη τα μπερδευεις.
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
περασα κι εγω χτεσ απο ντενιζ!!βασικα εγω ειμαι μικρουλης(23)και με ψιλοχαλασε να παω με μια 40αρα μετρια!!!ισωσ και κατω του μετριου!!αυτο που με ξενερωσε  ομως απιστευτα ηταν το ποσο πολυ φωναζε στο δωματιο!!πολυ ψεμα ρε παιδι μου!!εκανε λες και την εσφαζαν....αυτα!!!
ρε παιδια αφου τοση ηθοποιια αυτη δεν ειναι η ντενιζ αλλα η ντενιση :2funny: :2funny: :2funny:
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.006
Κριτικές
97
Like
4.780
Πόντοι
22.915
ρε παιδια ημαρτον με αυτο το ποκεμον πουτανα την ντενιζ....συνελθετε ρεεε...το πρωτο πραμα που εχει σημασια στο γαμησι ειναι να σε φτιαχνει οπτικα το θεαμα...τί στον πουτσο σας φτιαχνει οπτικα σε αυτο το κοντοπουτανο που εχει και μπουρουχοφατσα ρε πουστη μου? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

δηλαδη η σαρα απο καρεα 30 τί πρεπει να ειναι η θεα αφροδιτη ενος αλλου ηλιακου συστηματος?ή η σαρα της φυλης 59 τα πρωινα η ρωσιδα τί πρεπει να ειναι?η θεα οσιρις?ελεος ρε με τις μπουρουχες που επειδη γκρατζουνανε αρχιδια και γλυφουν μπαλες και φωνασκουν σαν αιγοπροβατα τις εξυμνειτε αντι να τις στηλιτευετε...πως θα φτιαξουμε τα μπουρδελα μας καλυτερα?προκαλω ολα τα μελη του σαιτ να πανε να δουνε οπτικα την ντενιζ είτε στην καρεα είτε στην φυλης 109 και να μας πουνε τί τους φτιαχνει εμφανισιακα ωστε να δωσουν 20 ευρω για να γαμησουν....

+1000000
Εχεις απολυτο δικιο φίλε μου
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
θεωρω κι εγω οτι γινεται πολυς ντορος για τη ντενιζ, καλη δε λεω, την πηρα παλια 2 φορες, αλλα δεν νομιζω γι αλλη φορα.
ο πανος εφυγε για 3μερο? μηπως κανει επιδρομες σε βορειες χωρες?
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παίδες μην μπερδεύετε τα πράγματα. συμφωνώ ότι σε πολούς δεν αρέσει εμφανισιακά, αλλά στο κρεβάτι είναι πρώτη. πολλές φορές υπόκρίνεται με τισ φωνές της αλλα αν ξέρεις απο γυναίκες και ποτε το ευχαριστιούνται, τότε μπορείς να καταλάβεις αν υποκρίνεται μια γυναίκα ή δεν υποκρίνεται. γιαυτό παίδες να σκέφτεστε τι λέτε. ιο γνώμες όλων είναι σεβαστές. όσον αφορά την καθαριότητα, είναι στο χέρι μας να το απαίτήσουμε και να το καθιερώσουμε, γιατί απο μας εξαρτώνται ολα. Σχετικά με την καθαριότητα της ντενίζ, σας πληροφορώ ότι μετά πο κάθε πελάτη κάνει ντούζ και καθαρίζεται, γιατί το είδα με τα μάτια μου
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
λεω να παω τσαρκα σημερα να δω αυτη την περιβοητη ντενιζ.....ειτε την παρω ειτε οχι θα γραψω εντυπωσεις......γεια σας
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
αν μετα απο καθε πελατη κανει ντουζ. 

τωρα θα πρεπει να εχει αλλαξει δερμα.............(χα  χα  χα...)
 

ronj

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2005
Μηνύματα
41
Like
2
Πόντοι
0
Ακούστηκαν άπειρες γνώμες ,έγραψε ο καθένας την άποψή του , ας περιγράψω κι εγώ την κατάσταση...
Πήγα σήμερα το απόγευμα , το σαλόνι ήταν άδειο και μπήκα κατευθείαν μέσα - μετά από λίγο μπήκε και η Ντενίζα. Εμφανισιακά : στο επίπεδο του μετρίου, λίγο πιο πάνω... κοντούλα ,με ωραίο σωματάκι , ξανθό βαμένο μπουκλέ μαλλί. Βυζί αρκετά καλό. Στο πρόσωπο όντως θυμίζει αμυδρά την Silvia Saint όπως  είπε κάποιος συνάδελφος πιο πάνω. Λογικά είναι τσέχα ,έχει αυτό το κλασικό κούτελο που έχουν όλες.  Για να κάνω μια αναλογία , θυμίζει τις ψώλες που παίζουν στις ταινίες του Woodman - όχι όμως τις πρωτοκλασάτες που πηδάει ο "ήρωας" ή φαίνονται στο εξώφυλο αλλά τις δευτεράντζες που παίζουν κυρίως σε σκηνές οργίων . Δεν θα μου προκαλούσε εντύπωση να έχει παίξει σε πορνό , έχει αυτό το ύφος. Πάντως είναι χυσόφατσα.
Αρχή με γλύψιμο και φιλιά στα αρχίδια τραβώντας μου ταυτόχρονα μαλακία..καλή αίσθηση. Μετά μου φόρεσε το λάστιχο και άρχισε το τρομπόνι. Η πίπα ήταν απλά ανεκτή , δεν τρελάθηκα ιδιαίτερα . Μετά ανέβηκε από πάνω για λίγο και στη συνέχεια στήθηκε στα τέσσερα . Της τον έχωσα και την χτυπούσα για αρκετή ώρα (βογγούσε συνέχεια ) - μετά τον έβγαλα να τον αερίσω λίγο και στην συνέχεια έκανα λίγο βιδωτό στην κωλότρυπα της , βάζοντας ελαφρά το πουτσοκέφαλο μέσα της .Μέχρι εκεί , δεν της τον κάρφωσα όλον μέσα στον κώλο.
Μετά την γύρισα στην κλασική στάση για άγρια χτυπήματα - είχε τυλίξει τα πόδια γύρω μου για να με σπρώχνει πιο βαθιά. Μετά από λίγη ώρα ένιωσα τα αρχίδια μου να φουσκώνουν , τραβήχτηκα και ανέβηκα από πάνω της. Εβγαλα την καπότα και άρχισα να τραβάω μαλακία μπροστά της. Αυτή μου έδειξε τα βυζιά της αλλά είχα άλλα σχέδια. 
Τα πρώτα φλόκια έφυγαν στην μάπα της , μια χυσιά λίγο κάτω από το μάτι της και η άλλη στα χείλια της και το πηγούνι(πηχτούρες όλες) . Τα υπόλοιπα στο λαιμό και στα βυζιά. Αφού τον τίναξα πάνω της να τα βγάλω όλα , σηκώθηκα και της έδωσα χαρτί να σκουπιστεί (δεν πλύθηκε).
Αφού καθαρίστηκε , με χαιρέτησε ,πάντα με το χαμόγελο και έφυγε.
Αυτά. Ομολογώ πως ήταν καλό γαμήσι ΑΛΛΑ .... όσοι δεν έχετε πάει μην τρελλαίνεστε , είναι απλά ένα καλό πήδημα που εξαντλεί και τιμά το 20άρικο. Εχω γαμήσει πολύ πιο καλές από αυτή , χαλαρά έχω δέκα ονόματα στο μυαλό μου . Συνολικά όμως πέρασα καλά , την συστήνω αν και δεν βλέπω να ξαναπηγαίνω άμεσα. Αν δεν βρω τις "δικές" μου , τότε ίσως να πάω, γιατί όχι .
Στα θετικά το ότι είναι δεκτική σε πολύ άγριο γαμήσι, αντέχει σε χτυπήματα παρόλο που σωματικά δεν είναι αμαζόνα. Το καλύτερο βέβαια είναι που πέταξα το ψωλόχυμα στην μάπα της , αυτό όντως με έφτιαξε.




 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αλλο ποσο καλο σεξ κανει μια και αλλο ποσο ωραια ειναι. Μη τα μπερδευεις.

ναι ρε πισωχοστη αλλα οπως την εχουν εμφανισει τα παιδια περιμενα να δω κανα καλο μουνι και μολις την ειδα μου φυγε η μασελα......μπορει να κανει το καλυτερο σεξ στον γαλαξια αλλα δεν με ενδιαφερει...γιατι οπτικα δεν με τσιτωνει.....δηλαδη προτιματε να γαμησετε την σαρα(φυλης 59 πρωινα) ή την ντενιζ ?διοτι σας πληροφορω οτι η σαρα εκτος απο εκπληκτικη μουναρα που ειναι κανει και γαμω τα γαμησια αλλα κανεις δεν την εχει ποσταρει...εν αντιθεση την ντενιζ της κανετε ολοκληρο θρεντ...!!!!!!
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
..ειπαμε ρε παιδια δεν ειναι και καμια θεα.......αλλα τουλαχιστον (οπως εγραψα και εγω πιο πανω)δεν κλαις το εικοσαρικο.ποσες φορες δεν εχουμε "πεταξει"κατι 20αρικα αντεεεε και 50 αρικα που πηγαν στο "κουβα"???
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Πσιδια πολυ καλη η ντενιζ πηγα προχτες. μπορεις ελευθερα να βαζεις δαχτυλο. εγω καταφερα και της εκανα squirting κοινως τελειωσε με πολλα υγρα. πολυ απλα περασα τελεια.
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Μια που αναφέρθηκε κάτι για την Σάρα, επείδη της έχω πάρει και τις δύο (Ντενιζ-Σαρα) ,η Σάρα δεν συγκρίνεται, είναι πάρα πολύ καλύτερη.
Τη Σάρα μόνο που την βλέπεις καβλώνεις.
Τη Ντενιζ όταν την βλέπεις δεν καβλώνεις.
Είναι κάποια λεπτομέρεια και αυτό.
Στην Ντενίζ δε θα πήγαινα αλλά επηρεάστηκα από τα σχόλια που έχουν γίνει γι'αυτη.
Μόλις βγήκε και την είδα από ομορφια είπα όχι.
Μετά σκέφτομαι ότι δεν μπορεί να γίνεται τόσος ντόρος για την Ντενίζ άδικα ,κάτι καλό θα κρύβει.
Με τα πολλά μπήκα.Αυτό που έκανε ήταν ότι βογκουσε χωρίς διακοπή και μάλιστα χωρίς να κάνει εναλλαγές στη νότα που είχε πιάσει,Ενα βογκητό μονότονο και συνεχές που σου έρχεται να της φωνάξεις ''σκασε καργιολάκι και άσε μας να γαμήσουμε''.Δεύτερο αρνητικό είναι ότι σου πιέζει ταρχίδια με τέτοιο τρόπο που προσωπικά μου προκαλούσε πόνο και ξενέρωμα.
Είχα στο μυαλό μου να πάω και στη Σόνια που σχεδόν κάποιοι την έχουν εξισώσει σε επιδόσεις με την Ντενίζ. Μάλιστα σε ποσοστο έιχαν βγει διπλα δίπλα σε δημοτικότητα.
Μετά απο αυτό που είδα είπα ευχαριστώ δεν θα πάρω και δεύτερο.
Πιστεύω ότι το συγκεκριμένο thread θα έπρεπε να είναι αφιερωμένο  τουλάχιστον  στη Σάρα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μια που αναφέρθηκε κάτι για την Σάρα, επείδη της έχω πάρει και τις δύο (Ντενιζ-Σαρα) ,η Σάρα δεν συγκρίνεται, είναι πάρα πολύ καλύτερη.
Τη Σάρα μόνο που την βλέπεις καβλώνεις.
Τη Ντενιζ όταν την βλέπεις δεν καβλώνεις.
Είναι κάποια λεπτομέρεια και αυτό.
Στην Ντενίζ δε θα πήγαινα αλλά επηρεάστηκα από τα σχόλια που έχουν γίνει γι'αυτη.
Μόλις βγήκε και την είδα από ομορφια είπα όχι.
Μετά σκέφτομαι ότι δεν μπορεί να γίνεται τόσος ντόρος για την Ντενίζ άδικα ,κάτι καλό θα κρύβει.
Με τα πολλά μπήκα.Αυτό που έκανε ήταν ότι βογκουσε χωρίς διακοπή και μάλιστα χωρίς να κάνει εναλλαγές στη νότα που είχε πιάσει,Ενα βογκητό μονότονο και συνεχές που σου έρχεται να της φωνάξεις ''σκασε καργιολάκι και άσε μας να γαμήσουμε''.Δεύτερο αρνητικό είναι ότι σου πιέζει ταρχίδια με τέτοιο τρόπο που προσωπικά μου προκαλούσε πόνο και ξενέρωμα.
Είχα στο μυαλό μου να πάω και στη Σόνια που σχεδόν κάποιοι την έχουν εξισώσει σε επιδόσεις με την Ντενίζ. Μάλιστα σε ποσοστο έιχαν βγει διπλα δίπλα σε δημοτικότητα.
Μετά απο αυτό που είδα είπα ευχαριστώ δεν θα πάρω και δεύτερο.
Πιστεύω ότι το συγκεκριμένο thread θα έπρεπε να είναι αφιερωμένο  τουλάχιστον  στη Σάρα.

α!γεια σου ρε μαγκιτη!
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
βρε παιδια περι ορεξεως κολοκυθοπυτα . 
Ο καθενας οτι γουσταρει κανει .Παντως επειδη πηγα και εγω με την Ντενισ απο περιεργια με τα τοσα που εχω ακουσει να σας πω την γνωμη μου.
Καταρχην μολις την ειδα χαλαστηκα.
Αυτην αμα την εβλεπες εξω στον δρομο στην Πατησιων για παραδειγμα που γινεται ο μουνοπανικος ουτε που θα την προσεχες , ασε που μπορει να μην την εβλεπες και καθολου και να την παταγες!!!
Τωρα επειδη σου γλειφει ωραια τα αρχιδια φωναζει , την χυνεις στην μαπα και γενικα κανεις οτι γουσταρεις  ,  με την λογικη αυτη γαμας και εναν πουστη η ενα τραβελακι στο 104 .
Διαφωνω με την περιπτωση Ντενις απολυτα.
Οταν ημουνα 20 χρονων γαμαγα ολες τις μιλφ και τα τραβελια επειδη κανανε καλο γαμηση και το ευχαριστιομουνα , αλλα τωρα που ειμαι 33 οχι .
Θελω ποιοτητα , θελω αυτο που γαμαω να ξερω οτι μετραει οτι ειναι γκομενα , πιπινακι ωραιο.Τοτε μονο νιωθω ικανοποιηση και αυτοεκτιμηση για αυτο που κανω και για τον εαυτο μου γενικοτερα.Και προτιμω να δοσω 80 ευρω  για να μου κανει μασαζ και φραπε ενα ωραιο πιπινακι εως 25 το πολυ παρα να δωσω 20 για να γαμησω 35αρα οπως ανεφερε και ο φιλος Μακρινος χυσας.
Αυτα αλλα βεβαια οπως την βρισκει ο καθενας .Δεν κατηγορω τους φαν της Ντενις απλως λεω την γνωμη μου.
 

fylisihos

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αν αυτά που γράφεις τα πιστεύεις θα έπρεπε στα 33 σου να μην περνούσες ούτε απέξω απο δουρμπέλο
 

fylisihos

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αγαπητέ φίλε μπερδεύτηκες με το πολύ λιπαντικό. ακου squirting η Ντενιζ
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
ρε παιδια ρωταω παντου, υπαρχει κανενα φορουμ για την πεπη???????????????????????????????????????????????????????????να διαβασω??????????????????????????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom