Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
νομιζω πως δεν χωραει τετοιο χιουμορ οταν προκειται για την γυναικα του αλλου...
 

Επισκέπτης
Νομίζω ότι  ο liomas κατάλαβε την προσπάθεια χιούμορ εκ μέρους μου.ʼλλωστε δεν το γνωρίζω και κατά συνέπεια ούτε τη γυναίκα του.Προσβολή από άγνωστο σε άγνωστο δεν υφίσταται.
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Λοιπον απο φατσα για μενα ειναι μετρια ή ακομα και κατω απο μετρια ειδικα εαν ανοιξει το στομα ... αλλα με αυτα που κανει μονο την φατσα δεν κοιτας.. ;) ;) ;)
τωρα για τα αλλα που λετε αν κανει τα εχουμε ξαναπει ...
και οι τσατσοι απο εμας τα εμαθαν. :dancing:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
υστερα απο τοσες σελιδες διαβασμα(εφαγε και την ΣΟΝΙΑ),ειπα να παω και γω στην ντενιζ.δεν θα πολυλογησω ,αλλα αυτο που ειναι σιγιυρο,το εικοσαρικο δεν παει χαμενο.μονο ετσι το ειδα το θεμα-δεχεται και δαχτυλακι σαλιωμενο.αυτο εγινε ανημερα του βαλεντινου το απογευμα και ημουν παρων στην φαση που εγραψε καποιος οτι πηγε λουλουδια.μαλιστα κραταγε δυο ξεχωριστα μονα τριανταφυλα η γαρυφαλα ηταν.
φιλε συναφωνιστη αν με διαβαζεις ημουν αυτος που κραταγε ενα κρανος μαυρο και ειμασταν εκεινη την στιγμη στο σαλονι μονο οι δυο μας.ασεεεεε που μολις βγηκα απο το δωματιο με καρφωσανε ισααααα με δεκα κεφαλια ματια-νομιζαν οτι εβγαινε η ΝΤΕΝΙΖ.
 

todikomas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει καποιος αν αυριο πρωι ειναι καρεα?
 

victoras0

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2006
Μηνύματα
81
Like
19
Πόντοι
0
καλημερα παιδια.
το μεσημερακι θα ειμαι Αθηνα.τι ωρα παιζει η ντενιζ και εμφανιακα πως ειναι διοτι εχω παει παλιοτερα ,εχω ρωτησει , η τσατσα μου ειπε πως αυτη ειναι και τελικα τσαμπα εδωσα το χρημα γιατι απλα με κοροιδεψε...
για αλλη ''κυρια'' αναφερομαι μη σας μπερδεψω.
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παίδες δεν θελω να κατηγορήσω τη γυναίκα κανενός, αλλα αυτή είναι η πραγματική αλήθεια όσο και αν πονάει. πιστέψτε με ότι έχω πάει με πάρα πολ΄΄ες γυναίκες στην ζωή μου και έχω αποκτήσει μεγάλη πείρα. είμαι άνω των 40+ και μπορώ να καταλαβαίνω τι συμβάινει. επίσης απο μικρός είμαι στο πεζοδρόμιο και έχω δουλέψει και ταρίφας. για να μην νπολυλογώ λέω ότι η ντενίζ είναι απο τις καλύτερς στην πιάτσα και μου έδωσε και το κινητό της και μιλήσαμε. το μόνο κακό εόναι η καθαριότητα αλλά όπως μου είπε ο χάρης δεν προλαβαίνει να καθαρίζει. αλλά όπως λένε και στο χωριό μου ότι πληρώνεις παίρνεις. η ντενίζ θα δουλεύει το τριήμερο απο πρωί μέχρι βραδυ και τις τετάρτες απο 5.15 το απόγευμα. όσοι πιστοί προσέλθετε. όσο για καρέα 30 δεν δουλεύει μου είπε και αφου το εψαξα 2 μέρες συνέχεια δεν την πέτυχα ποτέ στο καρέα 30. το μόνο που χρειάζεται είναι να μάθουμε και λιγα τσέχικα για να συνενοούμαστε μαζί της.
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.006
Κριτικές
97
Like
4.780
Πόντοι
22.915
Μολις γυρισα απο τη Ντενιζ. Λοιπον κατ' εμε, δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο. Απλα κανει τη δουλεια της καπως καλυτερα.
Μην κανουμε συγκριση με τη Σόνια. Καμια μα καμια σχεση. Η Σονια ειναι κουκλα. Η Ντενιζ ειναι απλα συμπαθητικη. Τα εχει τα χρονακια της.

Προσωπικα λοιπον, το 20αρι το εκλαψα. Δε λεει. Η Αντζελα στο 104 ειναι κλασεις ανωτερη.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
οπως λεει και ο terrorist ηταν το μεσημερι στο ποστο της, δεν κατεθεσα.
 

ANAX

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
αντρας??? η αντζελα μηπωςειναι ο Μηνάς???
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
το Μηνα?ασυτον που σου κανε τον κωλο να?η απαντηση ειναι ως προσ συμπληρωση του δημοτικου διστιχου δεν προσβαλλω καποιον συγκεκριμενα...προς αποφυγη παρεξηγησεων)
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
γεια σου ρε μαντμαξ που σου αρεσουν τα πουστοτραβελα!
Η Δαναη ομως ειναι καλυτερη απο την Αντζελα.Και της παιζεις και το εργαλειο αμα γουσταρεις
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.006
Κριτικές
97
Like
4.780
Πόντοι
22.915
γεια σου ρε μαντμαξ που σου αρεσουν τα πουστοτραβελα!
Η Δαναη ομως ειναι καλυτερη απο την Αντζελα.Και της παιζεις και το εργαλειο αμα γουσταρεις
Αν θελω εχω εργαλειο να παιξω. Δεν ψαχνω για άλλα. Με την Δανάη δεν ειναι το ιδιο.
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
περασα κι εγω χτεσ απο ντενιζ!!βασικα εγω ειμαι μικρουλης(23)και με ψιλοχαλασε να παω με μια 40αρα μετρια!!!ισωσ και κατω του μετριου!!αυτο που με ξενερωσε  ομως απιστευτα ηταν το ποσο πολυ φωναζε στο δωματιο!!πολυ ψεμα ρε παιδι μου!!εκανε λες και την εσφαζαν....αυτα!!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Παιδια το πιο απιστευτο γαμησι, που ουτε μπορουσα να το φανταστω μου το ειχε κανει μια απιστευτη Τσεχα (Αννα τη λεγανε) ξανθιά αδύνατη πανεμορφη σε ενα βρωμομπουρδέλο στο Μεταξουργείο Λεωνιδου 6 τελη Οκτωβριου 2005. Μιλαμε πολυ μπιχλα ομως.

Ειναι η μονη που με καταφερε να χυσω πολυ ανετα με ιεαραποστολικο μονο μετα τη πιπα. Με τραβαγε απο παντου στο ιεραποστολικο και εκανε σαν να με βιαζει. Συμετοχη 1000000% . Απιστευτη αισθηση. Στη πιπα κοπαναγε το εργαλειο μου πανω στη γλωσσα της. Σαν σε τσοντα.
Ξερει κανεις που ειναι αυτη?
Η Ντενιζ ειναι τοσο καλη?
 

ronj

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2005
Μηνύματα
41
Like
2
Πόντοι
0
Παιδια το πιο απιστευτο γαμησι, που ουτε μπορουσα να το φανταστω μου το ειχε κανει μια απιστευτη Τσεχα (Αννα τη λεγανε) ξανθιά αδύνατη πανεμορφη σε ενα βρωμομπουρδέλο στο Μεταξουργείο Λεωνιδου 6 τελη Οκτωβριου 2005.

Αν την πετύχεις πουθενά πες το και σε μένα γιατί την ψάχνω , τέτοια γκόμενα και πήδημα μου έμεινε αξέχαστο (την είχα τρυπήσει 2-3 φορές).
Ω  μα τι γαμήσι  !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom