Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mailro

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Περασα και εγω απο Ντενιζ ομως πιστευω οτι ο ντορος που γινεται για την Ντενιζ ειναι εσφαλμενος. Δεν ηταν κατι το τοσο συνταρακτικο που να αξιζει τετοιο ντορο. Συμπαθητικη και ευγενικη. Δεν σε τρελενει που να θελεις να ξαναπας. Αυτο που με διασκεδασε ειναι το μουνι της που κρεμαγε σαν λυρι  :boobies: . Δεν ειχα ξαναδει τοσο πραμα. Εντυπωσιαστικα. Κατα τα αλλα μια απλη καταθεση. Για τις υπηρεσιες που παρεχει δεν παει χαμενη καταθεση αλλα για τον ντορο που εχει γινει σιγουρα ειναι χαμενη καταθεση. Τωρα βεβαια υπαρχει και η εκδοχη να κουραστηκε η κοπελα μετα απο τετοια κοσμοσυρωη. Πρπει να πετυχα και καποιον απο το site. Περιμενε αυτος και ενας αλλοδαπος διπλα του. Πηγε ο τσατσος και κατι ειπαν και ακουσα να λεει ο τσατσος η ντενιζ ηταν αυτος ειπε το ξερω κατι ξαναειπε ο τσατσος και του απαντησε εχω ξαναερθει. Μετα εκανα μια τσαρκα και βρηκα μια αλλη που εμφανιζοταν ως Lila. Ηθελα να την παρω ομως ειχε κοσμοσυρωη και ηταν αδυνατο. Πρισμενο κωλαρακι και μολις την παρουσιασε η τσατσα (Λιλα η ρωσιδα) σκαει μυτη αυτη με ενα βλεμα καλωσ'τα μεζεδακια μας καλησπεριζει και κανει ενα πεταγματακι με το κωλαρακι που ηταν ολα τα λεφτα. Αν την εχει δοκιμασει κανεις ας μου πει εντυπωσεις αν αξιζει να παω γiα ενα test drive. :dancing:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
εγω νομιζω πως η ντενιζ ειναι κατω απο 30 χρ.
 

fylisihos

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες κάνει μπαμ πως η κοπέλα πέρα από το πάθος για σεξ ,έχει και κάτι άλλο να μας μεταδώσει. Τόση λύσσα για φιλιά στο στόμα εξηγείται μόνο για μια πουτάνα που δεν έχει τίποτα να χάσει αφου πιθανότατα έχει χάσει το σημαντικότερο. ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΗΣ. Ξυπνήστε κοκκόρια!!!
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
πονηρη η τοποθετησή σου '' fylisihos '' .
και θα ελεγα άξια να τύχει προσοχής..................
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
Μαγκες κάνει μπαμ πως η κοπέλα πέρα από το πάθος για σεξ ,έχει και κάτι άλλο να μας μεταδώσει. Τόση λύσσα για φιλιά στο στόμα εξηγείται μόνο για μια πουτάνα που δεν έχει τίποτα να χάσει αφου πιθανότατα έχει χάσει το σημαντικότερο. ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΗΣ. Ξυπνήστε κοκκόρια!!!
Και εμενα φίλε μου με εχει προβληματισει αυτο που λες...
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
367
Πόντοι
26
Πολύ το κουράσατε το κορίτσι σήμερα! Πήγα κατά τις 11.30 το βράδυ και δεν μπορούσε να πάρει τα πόδια της. Τα βογγητά της ήταν λίγο προσποιητά, η φωνή της έβγαινε με το ζόρι και ήταν λίγο βιαστική, παρόλο που δεν είχε κόσμο. "Ο Χάρης φωνάζει" έλεγε, αλλά ο τσάτσος δεν ακουγότανε.
 

ronj

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2005
Μηνύματα
41
Like
2
Πόντοι
0
Μαγκες κάνει μπαμ πως η κοπέλα πέρα από το πάθος για σεξ ,έχει και κάτι άλλο να μας μεταδώσει. Τόση λύσσα για φιλιά στο στόμα εξηγείται μόνο για μια πουτάνα που δεν έχει τίποτα να χάσει αφου πιθανότατα έχει χάσει το σημαντικότερο. ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΗΣ. Ξυπνήστε κοκκόρια!!!

Προσωπικά, ούτε καν άγγιξα την μάπα της. Θα πρέπει κάποιος να είναι μαλάκας να αρχίσει τα φιλιά με πουτάνα , για όνομα... Ολα με καποτίτσα και στο τέλος άφθονο σπέρμα στη φατσούλα της - ελπίζω κανείς συναγωνιστής μετά από μένα να μην την έγλυψε στο πρόσωπο  :grin:
 

Επισκέπτης
παιδια σημερα η ντενιζ δεν ηταν στο 109... κατα τυχη λοιπον την πετυχα ρεμουνδου και μιας και δεν ειχε τιποτα εκει ειπα να καταθεσω... λοιπον το μπουρδελο αδειο κανενας δεν εμπαινε οποτε η ντενιζ μου εκανε το απολυτο γαμησι..... σημερα καταλαβα πως δημιουργησε την φημη της μιλαμε για 30 λεπτα εξαντλητικου γαμησιου ηταν 10 φορες καλητερη απο την φυλης και πολυ πιο ξεκουραστη και πολυ πιο ανετη...... μου εκανε ΑΛΛΑ πραγματα πραγματικα ηταν το καλητερο γαμησι που εχω κανει σε μπουρδελο.... δυστυχως ομως αυριο επιστρεφει στην φυλης που θα περασουν απο πανω της 1000 ατομα και θα ριξουν την αποδοση της...... πραγματικα μιλαμε για μια διαφορετικη πουτανα μιλησαμε μετα (οσο μπορουσα να την καταλαβω) και περασα πολυ ωραια.....
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Χμμμ,γι'αυτό δεν την πέτυχα στο 109 σήμερα.Πολύ ενδιαφέρον αυτό Achro,ξέρεις και τι μέρες δουλεύει Ρεμούνδου,κλπ?Δώσε Info Συνάδελφε γιατί ενδιαφέρει πολύ κόσμο!
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Χμμμ,γι'αυτό δεν την πέτυχα στο 109 σήμερα.Πολύ ενδιαφέρον αυτό Achro,ξέρεις και τι μέρες δουλεύει Ρεμούνδου,κλπ?Δώσε Info Συνάδελφε γιατί ενδιαφέρει πολύ κόσμο!
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
φιλε γκομενιε, οπως ειπα δυστηχως μονο για σημερα δουλεψε εκει ισως για να ξεκουραστει και για να ανεβασει λιγο το μαγαζι απο αυριο παλι μονιμα στο 109... πιστευω οτι θα γυρισει καποια πεσμενα μπουρδελα για να τα ανεβασει.....  παντος σου λεω επαθα πλακα με αυτα που εκανε..... δυστυχως ομως πλεων αυτη στο 109 καηκε!!!! και μονο στα εκτος εδρας θα την απολαμβανουμε πραγματικα....
Πρέπει να την πέτυχες Ρεμούνδου 20 στο ισόγειο. Με διορθώνεις αν κάνω λάθος.
ναι, την πετυχες πες και εσυ εντυπωσεις
 

Επισκέπτης
ναι, ομως επαναλαμβανω για να μην παιδευεται ο κοσμος πως αυριο θα ξαναειναι στο 109..... παντως αυτα τα 3 μαγαζια που και που φερνουν κατι καλα κοματια.... νομιζω πως θα ηταν καλο να γραψουμε καπου τα συνεργαζομενα μαγαζια για ευκολοτερη ανευρεση χαμενων κοριτσιων....
 

Επισκέπτης
νομίζω στο φόρουμ πρέπει να υπάρχει ένα παρόμοιο thread για τις συνεργασίες των μαγαζιών και τώρα που έριξες ιδέα πρέπει να το ψάξω. Αλλιώς ανοίγουμε ένα για να τα συμμαζέψουμε τα 'κομμάτια' των πάζλ  :grin:
καλο θα ηταν γιατι ετσι οταν παω (π.χ.) να βρω την ντενιζ και δεν ειναι εκει θα ξερω οτι μπορει να την πετυχω ρεμουνδου αντε ανοιξε το....
 

Επισκέπτης
γι αυτο σε παω ρε πανο!!επειδη εισαι αλανι και γνωστης του αθληματος!!σεβασμος στον πανο!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Εντάξει,απ'όσο ξέρω είναι και στήν Καρέα 30 κάποιες μέρες οπότε ακόμα κι αν γίνεται το αδιαχώρητο οι 'σκληροπυρινικοι' fan της ντενιζ θα μπορούν να απολαύσουν τις υπηρεσίες της εκεί με ακόμα πιό μεγάλη 'άνεση'.
Οσο για τις συνεργασίες,πλάκα έχει,λέτε να έχουμε και 'συγχωνεύσεις'? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
φιλε καρεα ομως θα δωσεις 60 ενω αν την πετυχεις σε εκτος εδρας με 20αρικακι θα περασεις σαν βασιλιας!!!!!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
φιλε καρεα ομως θα δωσεις 60 ενω αν την πετυχεις σε εκτος εδρας με 20αρικακι θα περασεις σαν βασιλιας!!!!!!
Συμφωνώ μαζί σου,χίλιες φορές Ρεμούνδου αλλά είπα:Για τους Σκληροπυρηνικούς οπαδούς της!Αλλωστε που ξέρεις τι ΑΚΟΜΑ μπορεί να σου κάνει άμα την πάρεις στο στούντιο.Ειναι να μένεις με την απορία,εε?

:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
πλακα πλακα θα παω μια φορα να την παρω και εκει να δω τι εξτρα κανει (δηλαδη τι ΔΕΝ εκανε σημερα)?????
 

yeah

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Ντενιζ και Ντενιζ...θα πάω αύριο να δω και αυτή τι λέει...
Μια απορία μόνο:παίρνει έξτρα λεφτά για το χύσιμο;
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Οχι,είναι όλα μεσ'την τιμή...
:sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom