Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Λέτε να παίζει το σενάριο να γράφουν καλά λόγια οι νταβάδες της για να μας παρασύρουν;;;
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Η ντενίζ αν θυμάμαι καλά έχει ένα tribal στη μέση πάνω απο το κώλο.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
δεν πρεπει να λεμε την ιδια ρε παλικαρι
ειχε ενα μαυρο τιγρη στο κωλομερι???
μαλλον λεμε αλλη γιατι εγω ανεβηκα κ κατι σκαλες ενω οι συναδελφοι λενε πως ειναι στο ισογειο..
αν κ εγω στο 109 μονο ενα φωτακι ειδα...
τι διαολο ρε πουστη μου τυφλωθηκα???
Αν ανεβηκες σκαλες, μπηκες στο λαθος μαγαζι, γιατι η Ντενιζ ειναι στο ισογειο. Μαλιστα, το πανω ειναι ιδιαιτερα απατηλο μερος, με καλα κομματια, μια στο εκατομμυριο.
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Σήμερα ξαναπήγα για δεύτερη φορά γύρω στις 9 το βράδυ.

Τα δωμάτια όλα γεμάτα και 2 ήδη περιμεναν να περάσουν...

Μετα απο 50λεπτα περίπου ήρθε η σειρά μου.

Δεν ξέρω ή το κορίτσι κουράστηκε ή έβαλε μυαλό...

Ευτυχός σταμάτησε να προσπαθεί να φιλήσει στο στομά.δεν άφηνε δαχτυλάκι,τα @@ τα ρούφηξε ΄'ισα 5 δευτερόλεπτα...και γενικά ήταν πολύ τυπική στο γαμήσι...καμία σχέση με την προηγούμενη αναφορά μου....
 

Επισκέπτης
Σήμερα ξαναπήγα για δεύτερη φορά γύρω στις 9 το βράδυ.

Τα δωμάτια όλα γεμάτα και 2 ήδη περιμεναν να περάσουν...

Μετα απο 50λεπτα περίπου ήρθε η σειρά μου.

Δεν ξέρω ή το κορίτσι κουράστηκε ή έβαλε μυαλό...

Ευτυχός σταμάτησε να προσπαθεί να φιλήσει στο στομά.δεν άφηνε δαχτυλάκι,τα @@ τα ρούφηξε ΄'ισα 5 δευτερόλεπτα...και γενικά ήταν πολύ τυπική στο γαμήσι...καμία σχέση με την προηγούμενη αναφορά μου....
φιλε αυτο που περιγραφεις ειναι η ντενιζ της φυλης, αν την πετυχεις ρεμουνδου ή καπου αλλου τοτε θα δεις οτι η συμετοχη της αλλαζει απλος στην φυλης 1ον εχει κανει στανταρ πελατεια και στ'αρχιδια της πλεων και 2ον περνανε 100 ατομα την βαρδια και αν κανει τα ιδια σε ολους θα σαπισει απο την κουραση..... ρωτα εμενα που εδω και 1 βδομαδα καταθετω σχεδον καθε μερα στην ιδια ιδιως οταν την πετυχενω ρεμουνδου και εχουμε γνωριστει, καθε μερα ειναι και καλυτερη απο την προηγουμενη... εννοητε πως δεν γουσταρω γλωσσοφιλα κτλ.. αλλα σου λεω κατα την γνωμη μου ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει στο 20αρικο (ισως και στο 50αρικο) εκτος σονιας που δεν εχω δοκιμασει (αληθεια που μπορω να την βρω????)
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
ρε παιδια ποτε σκαει στη ρεμουνδου?τι ωρες?
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
καλα ρε μαγκες δηλαδη τι κανει αυτη η ντενιζ,πρωι-βραδυ γαμιεται???πρωι ρεμουνδου,βραδυ φυλης
τι παιρνει ηθελα να ξερα...
 

Επισκέπτης
μια σκετη καβλα σημερα παλι εκανε αλλα πραγματα στο δωματιο.... Eλεως... παροτι νομιζω οτι με εχει συμπαθησει (εχει γινει σκηνικο που δεν μπορω να γραψω) γιατι καθε φορα ειναι και πιο καβλα.... λοιπον -σημερα πρωι- ρεμουνδου -σημερα βραδυ- φυλης -αυριο πρωι- ρεπο (σπιτι για υπνο μου ειπε- την ρωτησα αν θελει αυριο το πρωι να παω σπιτι της να κανουμε κανα δυωρο session και αυτη γελασε μου εκανε κατι δικα της και εφυγε-ακομα δεν εχω καταλαβει αν καταλαβε τι της ειπα- παντως αν δεχτει θα ειναι γαματα δυο ωρες ατελειωτης καβλας- και χωρις τσατσο σιγα μην με σταματησει στις 2 ωρες- θα το ξαναπροτινω) -αυριο βραδυ- φυλης 109 μεθαυριο το πρωι δεν ξερει ακομα....... α!!! ρε καβλα αυτη και η νταρια και η πατριτσια απο χωματιανου ειναι για εμενα η dream team (ή μηπως cream team)!!!!!!!!!
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
μια σκετη καβλα σημερα παλι εκανε αλλα πραγματα στο δωματιο.... Eλεως... παροτι νομιζω οτι με εχει συμπαθησει (εχει γινει σκηνικο που δεν μπορω να γραψω)

Να σε στείλω στον ασφαλιστή μου το Δημήτρη για ένα Ζωής-Υγείας;
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Πατριτσια απο Χωματιανου????
Ποια ειναι αυτη???
Υπαρχει σχετικο thread???
 

Επισκέπτης
Να σε στείλω στον ασφαλιστή μου το Δημήτρη για ένα Ζωής-Υγείας;
φιλε μην ανησυχεις προσεχω....
Πατριτσια απο Χωματιανου????
Ποια ειναι αυτη???
Υπαρχει σχετικο thread???
οχι δεν εχει αναφερθει καθολου στο σαιτ παρα μονο απο εμενα αλλα τωρα δυστυχως την εχω χασει....
 

Mr.Winky

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
μια σκετη καβλα σημερα παλι εκανε αλλα πραγματα στο δωματιο.... Eλεως... παροτι νομιζω οτι με εχει συμπαθησει (εχει γινει σκηνικο που δεν μπορω να γραψω) γιατι καθε φορα ειναι και πιο καβλα....

Γιατι δεν μπορεις να το περιγραψεις? Πιστευης οτι ειναι ακαταλληλο για ενα site που συζητευτε το γαμηση, το χυσι και καθε ανωμαλια που μπορει να γινει?

Εσυ και τυχερος ρε μπαγασα που σου κανει αλλα κολπα και πραγματα, ισως ξερεις και εναν φιλαρακο μου που ειναι πολλη τυχερος και αυτος τοσο πολλη που γαμαει τσαμπα στα μπουρδελα!!  Καλο παιδι ειναι αλλα λιγο.......
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Εγω στην χωματιανου ΔΕΝ εχω δει ποτε τπτα καλο
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Να προσεχεις φιλαρακι με τα αλλα πραματα
Γιατι πανω στην καυλα ενιοτε κανουμε πραγματα για τα οποια ενδεχετε να μετανιοσουμε πικρα αργοτερα .

Παντως ξαναλεω οτι η γκομενα ΔΕΝ μου εκανε κανενα κλικ την κυριακη που πηγα ( φυλης ).

Και τη θυμαμαι τελικα και απο πιο πριν 1 1/2 - 2 χρονια την ιδια που ηταν ( σε ρδελο) σε ενα πεζοδρομο καθετο στην αχαρνων με το ιδιο μενου ( και στα κρυφα με + 5ε πιπα χωρις )
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Ερωτηση 1η ---> Τι ωρες δουλευει στη Ρεμουνδου και σε ποιον αριθμο ( Περασα σημερα με σκοπο να βρω την Ολγα αλλα η τσατσα μου λεει οτι θα πιασει δουλεια απο την Πεμπτη)
Ερωτηση 2η ----> Τι επιπλεον σου κανει εσενα? Και πως καταφερες να συννενοηθεις μαζι της? Εγω που της μιλαγα Αγγλικα δεν καταλαβαινε γρι,με κοιταζε σαν ufo.
Ερωτηση 3η ----> Τι γλωσσες τελικα μιλαει για να συννενοηθουμε μαζι της?
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Καταλαβαινει ελληνικα μαγκες ..........................
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom