Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ενταξει ρε ηρεμιστε λιγο δεν θα τσακοθουμε κιολασ για μια πουτανα...σε μερικουσ αρεσει το γαμηση που κανει σε αλουσ οχι....τι να κανουμε τορα..απλοσ το καλο εινε οταν γραφουμε την εμπειρια μασ να τα λεμε ολα...η αλοιοσ το κραταμε για παρτι μασ και ουτε γατα ουτε ζημια,,,,,,,,,ετσι πυστευο εγο τουλαχιστον..........
+100000
germaon check your pm
Μην εισαι τοσο ευαισθητος και τα παιρνεις ολα προσωπικα, αρκετοι εχουν πει οτι βαζουν δακτυλα και σαλια, δικαιωμα & γουστο καθενος... απλως, δεν ειναι δικο μου.  

Ο καθενας εκφραζει αυτο που θελει η γουσταρει, ετσι και εγω.  Δεν υπαρχει κακο σε αυτο.  Εγω ειπα τους λογους που βλεπω εγω να γαμηση καποιος την Ντενιζα, αλλος θα τη γαμαει επειδη  ειναι ξανθια, τσεχα, κολαρου κτλ., 
+1
 

Mr.Winky

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Ειναι σιγουρα και μια εμπερια οι τσατσοι..... ''Η κοπελα ειναι η ντενιζα, το καλυτερο γαμηση, θα ξεχασεις οτι εχεις κανει μεχρι τωρα εκτος.... εαν ψαχνεις για κατι αλλο???"  χαχαχαααα
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.435
Κριτικές
3
Like
12.240
Πόντοι
3.506
ρεμουνδου ειναι πρωι και βραδυ φυλης απο εκει να φανταστεις οτι ολη μερα γαμιεται σου λεει τιποτα αυτο.

Σημερα το μεσημερι που της εκανα καταθεση στη Ρεμουνδου, τη ρωτησα ποτε θα παει στο Φυλης, και μου ειπε "no more Filis...edo... edo..."Ισως παει για μονιμη μεταγραφη στη Ρεμουνδου,ισως εχει κουραστει στην Φυλης, παντως εδειχνε πιο κεφατη....Αλλα το νιμου της πηγαδι κανονικο,μιλαμε για πολυ ξεχυλωμα....βαζει και ενα κουβα κρεμα και εσυ ψαχνεσαι αν τον εχεις μεσα η εξω.....Στα θετικα οτι ημουνα μοναδικος πελατης και ετσι κατσαμε περιπου μιση ωρα στο δωματιο....ανεση...(ε και με εικοσι ευρα μην ζηταμε και πολλα...)
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Πηγαδι με κατι μουνοχειλα που κρεμονται σαν κουρτινες ......
 

Επισκέπτης
Σημερα το μεσημερι που της εκανα καταθεση στη Ρεμουνδου, τη ρωτησα ποτε θα παει στο Φυλης, και μου ειπε "no more Filis...edo... edo..."Ισως παει για μονιμη μεταγραφη στη Ρεμουνδου,ισως εχει κουραστει στην Φυλης, παντως εδειχνε πιο κεφατη....Αλλα το νιμου της πηγαδι κανονικο,μιλαμε για πολυ ξεχυλωμα....βαζει και ενα κουβα κρεμα και εσυ ψαχνεσαι αν τον εχεις μεσα η εξω.....Στα θετικα οτι ημουνα μοναδικος πελατης και ετσι κατσαμε περιπου μιση ωρα στο δωματιο....ανεση...(ε και με εικοσι ευρα μην ζηταμε και πολλα...)
φιλε τι ωρα την πηρες???? γιατι λεω να παω αυριο το πρωι θα ειναι εκει????
φιλε το μουνι οντως οπως τα λες αλλα το μεγαλο μου προβλημα ειναι την δευτερα που μετα πηγα στο σπιτι της δικιας μου και μου ειπε για το γαμημενο αρωμα της.... της ειπα οτι ειναι της μανας μου (!!!!!!!)
Ειναι σιγουρα και μια εμπερια οι τσατσοι..... ''Η κοπελα ειναι η ντενιζα, το καλυτερο γαμηση, θα ξεχασεις οτι εχεις κανει μεχρι τωρα εκτος.... εαν ψαχνεις για κατι αλλο???"  χαχαχαααα
χαχαχαχαχαχαχαχαχα.... μην τους δινεις ιδεες... και παμε αυριο και μας πει "τσιμπουκακι, μουνακι, ενεργοπαθητικη" και βγει ο χαρης με μπειμπιντολ(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Λες να διωξαν την ντενιζα απο φυλης για να αρχισουν αυτοι οι δυο τη κλαρινα δωρεαν σε πελατες ?????
Gayboy σου βρηκαμε παρεα .....
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.435
Κριτικές
3
Like
12.240
Πόντοι
3.506
[quote author=achro1416 φιλε τι ωρα την πηρες???? γιατι λεω να παω αυριο το πρωι θα ειναι εκει????
[/quote]

Γυρω στις 1.00....
Παντως θα σας πω και ενα σχετικο περιστατικο που εχει τη πλακα του....
Για να μην εχω παρκαρισματα πηρα ταξι....Στο τιμονι μια ταξιτζου που ειχε τα κεφια της...Μου λεει που παμε κυριος...Της λεω Ρεμουνδου 21, κατω απο την Αχαρνων...
Ψαχνει χαρτες κλπ, και με ρωταει τι ειναι εκει,γραφειο,μαγαζι...
της λεω κομμωτηριο...θα κανετε περμαναντ με ρωταει με γελακια....ναι της λεω κατι τετοιο....Οταν φθανουμε και βλεπει το φωτακι,σκαζει στα γελια και μου λεει "αντε καλο κουρεμα...", ελα κερναω εγω της λεω, και μου απανταει "νασαι σιγουρος αν δεν ειχα βαρδια θα ρχομουνα"
(Τελικα λεσβος η οτι αλλο, πολυ κουφαλες οι γυναικες.....)
 

Επισκέπτης
Γυρω στις 1.00....
Παντως θα σας πω και ενα σχετικο περιστατικο που εχει τη πλακα του....
Για να μην εχω παρκαρισματα πηρα ταξι....Στο τιμονι μια ταξιτζου που ειχε τα κεφια της...Μου λεει που παμε κυριος...Της λεω Ρεμουνδου 21, κατω απο την Αχαρνων...
Ψαχνει χαρτες κλπ, και με ρωταει τι ειναι εκει,γραφειο,μαγαζι...
της λεω κομμωτηριο...θα κανετε περμαναντ με ρωταει με γελακια....ναι της λεω κατι τετοιο....Οταν φθανουμε και βλεπει το φωτακι,σκαζει στα γελια και μου λεει "αντε καλο κουρεμα...", ελα κερναω εγω της λεω, και μου απανταει "νασαι σιγουρος αν δεν ειχα βαρδια θα ρχομουνα"
(Τελικα λεσβος η οτι αλλο, πολυ κουφαλες οι γυναικες.....)
τι λες ρε φιλε εχθες την ειχα στισει εξω απο το μπουρδελο και περιμενα αλλαγη βαρδιας στο λιοσιων 278 και ειχα παρκαρει απεναντι στο πεζοδρομιο με ενα φιλο ειχαμε κλεισει τα φωτα και καναμε ενα τσιγαρο... ξαφνικα σταματαει ενα περιπολικο πισω μας και μας κανει ελεγχο στο αμαξι και μας ζηταγανε ταυτοτητα κτλ... ψαξανε λιγο υποτιποδως το αμαξι εξακριβωσανε τα στοιχια και μας αφησαν..... ασε σου λεω μετα με τον φιλο κλασαμε στο γελιο (και σε κατι αλλο!!!)... με ρωταγε τι περιμεναμε εδω, τι να του πω?????.. ηταν κατι παλικαρια απεναντι ειδαν εμας με τους μπατσους και φοβοντουσαν να μπουνε στο στουντιο.... ασε πολυ γελιο και τελικα ο μαλακας ο τσατσος μας ειχε πει μαλακια και δεν δουλευε η κοπελα που εψαχνα....
 

liakoss1984

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες τωρα το διαβασα οτι η ντενιζ εφυγε απο την φυλλης...Αλλα αυτο ειναι σιγουρο?για του γνωστες που ειναι η ρεμουνδου και ποσα παιρνει εκει?από οτι διάβασα πρεπει να ειναι πρωινα οποιος θελησει ας ριξει τα φωτα του.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
λίγδωσε το αντεράκι της...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.893
Πόντοι
6.925
Εαν εισαι καρρειριστας μπουρδελιαρης τη γαμας για το βιογραφικο


:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: μ'άρεσε το καριερίστας.
Κάτι τέτοιο είμαι και εγώ και θα πάω μαζί της όντως για το βιογραφικό μου γιατί από τις τελευταίες περιγραφές για πηγάδια και κιμάδες μου σούρωσε στην σκέψη. ...
 

Επισκέπτης
καλα αυτες οι πουτανες οι τσατσαδες κ.τ.λ. λενε ολο μαλακιες η ντενιζα ειπε μαλακια στον φιλο παραπανω την ρωτησα σημερα και μου ειπε οτι το βραδυ θα ειναι φυλης..... ασε η αγαμητη η τσατσα στο ρεμουνδου της δινω τα 20 και μου λεει με 20 ευρω καθεσε μεσα 5 λεπτα, οχι που καθε φορα καθεσε 20 τις λεω ωραια χτυπα μου την πορτα... μπαινω μεσα ετοιμαζω το κινητο και με το που μπαινει η ντενιζ το ξεκιναω και το βαζω στο κομοδινο να μην φαινεται.... λοιπον μου κανει πιπα ανεβαινει απο πανω και μου λεει να αλλαξουμε σταση τοτε ακουω χτυπημα στην πορτα κοιταω το κινητο και βλεπω 4.59 δηλαδη ειχε βαλει χρονομετρο και η αλλη απ'εξω.... με το που βλεπει το χρονομετρο η ντενιζ εκλασε στο γελιο!!!!!!... ελεως ρε μαλακα δηλαδη στο μπουρδελο δινω 20ευρο για 5 λεπτα=4ευρω/λεπτο στο πιπινου118 εδινα 50ευρω για 15 λεπτα=3.3ευρω/λεπτο στο λιοσιων 278 δινω 40(η και 30)ευρω για 15 λεπτα δηλαδη 2,6(η 2)ευρω/λεπτο... και στα δυο τελευταια γαμαω καλα μουνακια σε καθαρο δωματιο με την τσοντουλα μου (λιοσιων) σαν ανθρωπος.. ενω στο ρεμουνδου δινω τα πιο πολλα και γαμαω σαν ζωο.. τι να κανω που με τρελενει η ντενιζ.. αλλιως σημερα θα επαιρνε τα @@ μου.. αλλα απο δω και περα ειτε ντενιζ φυλης ειτε ντενιζ με αλλη τσατσα... αντε ρε μαλακα την εχω γαμησει 6 φορες σε 8 μερες=120ευρω και αντι να μου κανει πιπες και η τσατσα μαζι, μου λεει ιστοριες..... μαυρο στην αγαμητη τσατσα......
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.893
Πόντοι
6.925
Τελικά την έγραψα στο βιογραφικό μου την Ντενίζα - μία φορά και τέρμα - και παραλίγο να μην έμπαινα καν ... γιατί εμφανισιακά δεν λέει.
Στο δωμάτιο προσπάθησε πολύ - χωρίς το 5λεπτο της τσατσάς που προαναφέρθηκε έκατσε περίπου 10-12 - αλλά το πάλευα γιατί δεν είναι του γούστου μου να προσπαθούν να μου ξεκολλήσουν τα γενν. όργανα ρουφώντας τα, ξενερώνω απίστευτα με την υπερπροσπάθεια και το βίαιο τρομπάρισμα σε σημείο να δρα αρνητικά. Την κόβω αλλά αυτή τον χαβα της να τραβά να πατά να ζουλά λες και προσπαθούσε να βγάλει την τελευταία σταγόνα οδοντόκρεμα από σωληνάριο. 3 στάσεις μήπως και γίνει τίποτα αλλά τέτοιο πηγάδι τίγκα στην κρέμα καιρό είχα να βρω. Οπως καταλαβαίνεται βαρέθηκα μου πεσε και βγήκα αλλά το πήρε ακάποτο και το τελείωσε μην μείνω με το παράπονο στα χέρια της - δεν είχα διάθεση να ζητήσω τίποτα άλλο. Φιλότιμη προσπάθεια μπορώ να πω.
 

constant

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
100
Like
21
Πόντοι
1
Εχτες γυρω στις 18.00 εκανα σταση-φυλης,και μιας και βρηκα παρκινκ απεναντι στο 109,ειπα να μπω στην τσεχα.Μπαινω χωρις αναμονη,μεχρι να γδυθω ηρθε κι αυτη.Καθολου ελληνικα,καθολου αγγλικα.Μονο ονοματα ειπαμε.Πιπα-μπαλες-δαγκωμα ρωγες-απο πανω- πισωκολλητο-απο πανω εγω,και στο τελος βγαζω καποτα χυνω λαιμο-κοιλια-νιμου,λεει ενα ουαου,μου χαμογελαει,και αφου σηκωθηκα αμεσως μου λεει "χαρτι please".Φυσικα δεν ηταν δυνατον με τετοια πιεση και μανια,να μη χυσω το 1/3 πανω στα σεντονια....
Υ.Γ. Βεβαια οταν εβλεπα τις σκιες και τις κηλιδες που εδειχνε ο χαμηλος φωτισμος πανω στο κρεββατι ξενερωσα λιγο,και ημουν ετοιμος να φερω την κουκουλα απο το αμαξι να στρωσω....
Υ.Γ.2 Οντως εχει μουνοχειλα σε βαθμο μεταλλαξης!!!Σαν προφυλακτηρας απο Mitsubishi EVO VI ειναι....
 

Επισκέπτης
παιδες ειπαμε καλη η ντενιζα αλλα δεν θα δινω 4 ευρω το λεπτο σε ενα κωλομπουρδελο επειδη η τσατσα ειναι αγαμητη και ζηλευει.... μονο στο φυλης 109.... ελεως με την μαλακισμενη μου την ειπε... πειτε μου πως ειναι δυνατον να εχεις δωσει 120 ευρω σε 8 μερες και να μην σου συμπεριφερονται καλα.... ας της κανουμε μια αποχη διαρκειας να βαλει μυαλο....
 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Το διεστραμμένο μου μυαλό συνέλαβε άλλο ένα επαναστατικό σχέδιο. Για 5-6 μέρες δε θα μαμήσω. Ούτε θα  :jerking:  Επίσης θα βλέπω τσόντες από το πρωί μέχρι το βράδυ. Και όταν η κατάσταση φτάσει στο αμήν θα ...αδειάσω στη Ντενίζ. Όχι τίποτα άλλο , να την ...ξεπλύνω από αυτά τα αρώματα.  Φοβερή σύλληψη...  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
παιδια για μια ακομα φορα η ντενιζ ηταν καλυτερη απο την προηγουμενη... που θα φτασει πια????!!!!! τιποτα αλλο δεν λεω για την ντενιζ... ο χαρης τωρα, οταν ημουν γυμνος και περιμενα να γαμησω μπηκε μεσα να μου δωσει τα ρεστα και μου ειπε πως εμαθε απο την ντενιζ οτι η τσατσα στη ρεμουνδου μου ζαλισε τ'αρχιδια και πως αυτος δεν εχει προβλημα να αργω.... λοιπον αυτον τον ανθρωπο τον παω πολυ ειναι το καλυτερο παιδι... και αν διαβαζει το σαιτ και καταλαβε ποιος ειμαι να ξερει οτι με την κουβεντα αυτη κερδισε εναν πελατη ανεξαρτητως γκομενας..... ντενιζ με χαρη τσατσο ειναι το καλυτερο δυδιμο ΕVER!!!!!!!
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
παιδια εβαλα και εγω στη λιστα μου τις προαλλες την Ντενιζα!Φιλοτιμο γαμησι που θα περιγραψω και καποια στιγμη σε αλλο thread.οχι ομως τιποτα το σπουδαιο.απορω πως εχει γινει τετοιος ντορος για την συγκεκριμενη οταν υπαρχει η Μιλενα που κανει 100 φορες καλυτερο γαμησι και ειναι και πιπινακι.αυτο βεβαια που αξιζει σαν εμπειρια να δει κανεις ειναι τα πραγματικα ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΕΤΑΛΛΑΓΜΕΝΑ μουνοχειλα της Ντενιζας.ισως ειναι τα μεγαλυτερα που εχω δει ποτε.κρεμονται σαν μαρουλια!Παντως εχω παρατηρησει οτι οι πουτανες 35+ κανουν οτι μπορουν να ευχαριστησουν τον πελατη καθως βλεπουν οτι το καντηλακι αρχιζει να σβηνει.......αξιχει μονο γιατην εμπειρια.
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Η Ντενίζα κατά τη γνώμη μου είναι αυτό που λέμε---> τα κάνω όλα.  Αλλά στην ουσία αυτό δεν λέει τίποτα ή για κάποιους τα λέει όλα.  :rolleyes: Και εννοώ ότι΄εξαρτάται από τις επιλογές του καθενός.  ;) Για παράδειγμα εγώ προτιμώ κάτι καλύτερο σε εμφάνιση ακόμα κι αν υστερεί στις υπηρεσίες που προσφέρει η εν λόγω Τσεχούλα.  :dancing:
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
τελικα το διλλημα εχει ως εξης.
Τι προτιματε να γαματε ?κομοδινα η ωριμες φιλοτιμες ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom