Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
η Ντενιζα οντως εχει γεννησει.το ξερουμε και φαινεται αλλωστε.Αλλα οτι ειναι και 26 χρονων και οτι ειδες και το διαβατηριο εδω ξεπερνας καθε οριο φιλαρακι.ειπες να πεις ενα ψεμματακι για να εντυπωσιασεις αλλα το γαμησες το θεμα.η αφελεια εχει και τα ορια της.ζητα συγνωμη απο τα υπολοιπα μελη και συνεχισε με πιο σοβαρα threads.
φιλε λεω αληθεια και αν θες με πιστευεισ. και δεν θελω γκομενα πουτανα. απλα βγηκαμε εξω και μου ανοιξε την καρδια της η γυναικα
 

Htimos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Καλα παιδια, εγω θεωρω πολυ τελειωμενο καποιον που θα παει να βγαλει γκομενα πουτανα. Μιλαω γενικα και οχι για καποιο ατομο συγκεκριμενα.

Πιστεύω πως είσαι προκατειλιμένος και λες ανακρίβιες ίσως γιατί ποτέ σου δεν είχες σχέση με πουτάνα.
Μετά πρέπει να είσαι πολύ μάγκας (μαγκας = όλα τα καλά για να ρίξεις την ποιο δύσκολη γκόμενα) για να βγεις έστω και βόλτα μαζί της.
ʼκου λοιπόν προσεκτικά τι παίρνεις απο μια πουτάνα όταν έχεις σχεση τα οποία πιστεύω πως δύσκολα θα τα πάρεις απο μια μη πουτάνα.
1) ντομπροσύνη
2) πραγματική αγάπη
3)ψαγμενο σεξ
4) καθαριότητα
5) στοργή
6)αξέχαστες στιγμές .........
και πολλά άλλα τα οποία και να σου πω δεν πρόκειτε να καταλάβεις γιατί μάλλον δεν είσουνα ποτέ με μία απο αυτές τις κοπέλες.
Πάντως θα σου πω κάτι Ανθρωποι είναι κι αυτές!!!!
Τέσπα αυτη είναι η γνώμη μου
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
και ισως και καμμια αρρωστια που μπορει να σε κανει να τρεχεις και να μην προλαβαινεις.......και μην μου πεις πως δεν υπαρχει περιπτωση.....φυσικα με οποιαδηποτε μπορεις να παθεις οτιδηποτε αλλα με μια γιναικα που εχει καθημερινα πολλες ερωτικες επαφες ειναι μαλλον πιο πιθανο......το λεω χωρις κανενα ταμπου και ρατσιστικη διαθεση...μονο και μονο απο θεμα υγειας....
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πριν 15 μερες ειχε αξυριστα ποδια,  πες της να μην το ξανακανει terrorist. γρατζουναει τα μελη του site. εγω την πηρα τριτη και τελευταια φορα, την σιχαθηκα, ως πορνη θα πρεπει να ειναι καθαρη και προσεκτικη, και δεν ειναι.
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
γιατί ρε φίλε αυτές δεν είναι άνθρωποι? εχουν και αυτές ψυχή σαν και μας.
και ναι είμαι προχωρημενος

Και εγώ έβγαινα με πουτάνα της Φυλής. Πολύ ντόμπρα, Ελληνίδα, δεκαετία 90. Μια χαρά άτομα είναι. Καλά έκανες.
 

Htimos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
και ισως και καμμια αρρωστια που μπορει να σε κανει να τρεχεις και να μην προλαβαινεις.......και μην μου πεις πως δεν υπαρχει περιπτωση.....φυσικα με οποιαδηποτε μπορεις να παθεις οτιδηποτε αλλα με μια γιναικα που εχει καθημερινα πολλες ερωτικες επαφες ειναι μαλλον πιο πιθανο......το λεω χωρις κανενα ταμπου και ρατσιστικη διαθεση...μονο και μονο απο θεμα υγειας....

Είδες ξέχασα να πω πως μία φορά την εβδομάδα περνανε από γιατρό ιερά οδό νούμερο δεν θυμάμαι.
Επίσης να επισυμάνω πως είναι πολύ ποιο σοβαρό για μία πουτάνα να είναι καθαρή και υγειής γιατί είναι η δουλειά της αρα και η ζωή της .
Ενω μία κοινή θνητή ...........
Επίσης να πω πως καλύτερα πουτάνα στηνδουλειά παρά στην ΨΥΧΗ
Τεσπα ποτέ μην λες ποτέ αλλά όχι και ότι οποιος έχει σχέση με τάνα είναι τελειωμένος ΙΜΑΡΤΟΝ
 

Επισκέπτης
φιλε λεω αληθεια και αν θες με πιστευεισ. και δεν θελω γκομενα πουτανα. απλα βγηκαμε εξω και μου ανοιξε την καρδια της η γυναικα
παντως οντως η ντενιζα εχει μια ταση να δενεται με τους συχνους πελατες.... δεν ξερω αν λεει ψεματα ο φιλος αλλα το θεωρω πιθενον να βγει καποιος για καφε με ντενιζα... αλλα αυτα που με προβληματιζουν ειναι οτι δεν νομιζω να δειχνει το διαβατηριο της ετσο απλα και αν το ειδες πες μας το πραγματικο της ονομα που δεν ειναι ντενιζα..... και τελος και εγω προσπαθω να της μιλησω αλλα αυτη μου μιλαει μονο τσεχικα και μετα πολυ λιγα ελληνικα... παροτι μου εχει πει πως καταλαβενει ψιλοκαλα τα ελληνικα αλλα δεν μπορει να μιλησει..... παντως δεν αποκλειω να λες αληθεια....
 

Επισκέπτης
Παιδιά εγώ θα το πίστευα το 26. Πιθανόν να είναι. Μην κοιτάτε που είναι λίγο "σπασμένη" η μούρη της. Είναι αρκετά "δουλεμένη" και "περπατημένη" γκόμενα. ʼσε που πολλές Τσέχες έχουν κοπρο-dog look!

Εν πάση περιπτώσει, και 26 να μην είναι παίζει άνετα το 27 και 28. Κάτω από 30 δηλαδή.
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
Πιστεύω πως είσαι προκατειλιμένος και λες ανακρίβιες ίσως γιατί ποτέ σου δεν είχες σχέση με πουτάνα.
Μετά πρέπει να είσαι πολύ μάγκας (μαγκας = όλα τα καλά για να ρίξεις την ποιο δύσκολη γκόμενα) για να βγεις έστω και βόλτα μαζί της.
ʼκου λοιπόν προσεκτικά τι παίρνεις απο μια πουτάνα όταν έχεις σχεση τα οποία πιστεύω πως δύσκολα θα τα πάρεις απο μια μη πουτάνα.
1) ντομπροσύνη
2) πραγματική αγάπη
3)ψαγμενο σεξ
4) καθαριότητα
5) στοργή
6)αξέχαστες στιγμές .........
και πολλά άλλα τα οποία και να σου πω δεν πρόκειτε να καταλάβεις γιατί μάλλον δεν είσουνα ποτέ με μία απο αυτές τις κοπέλες.
Πάντως θα σου πω κάτι Ανθρωποι είναι κι αυτές!!!!
Τέσπα αυτη είναι η γνώμη μου
φίλε είσαι πολυ λάθος σχετικα με μενα.
1. είμαι 40+.
2. 10 χρονια δούλευα στν νύχτα και έχω γνωρίσει πολλα απο τα κορίτσια αυτά.
3. Συμφωνώ με αυτά που συ δίνουν αυτές οι κοπέλες , αλλα ξέχασες κάτι. Αν τυχόν και σε αγαπήσουν και δεθούν μαζί σου και είναι πουτάνες μόνο στο κορμί και όχι στην ψυχή, τότε είναι οι τέλειες σύζυγοι. Αυτό να το ξέρετε καλά. Εξάλου το επάγγελαμ τους ε΄΄ιναι σαν όλα τα επαγγέλματα.
Σχε
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Σωστος μαγκα μου.............................
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Παιδιά διηγούμαι περιστατικό από σήμερα γύρω στις πέντε στο απογευμα σημερα.. Πάω και εγώ να πηδήξω την Ντενίζ και χτυπάω την κουδούνα και βγαίνει η τσατσόγρια και μου λεει: "Μόνο με ραντεβού!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Τι είναι τούτο πάλι?????????? Για να πηδήξω την Ντενίζ πρέπει να έχω κλείσει ραντεβού?????????????????????????????
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Παιδιά διηγούμαι περιστατικό από σήμερα γύρω στις πέντε στο απογευμα σημερα.. Πάω και εγώ να πηδήξω την Ντενίζ και χτυπάω την κουδούνα και βγαίνει η τσατσόγρια και μου λεει: "Μόνο με ραντεβού!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Τι είναι τούτο πάλι?????????? Για να πηδήξω την Ντενίζ πρέπει να έχω κλείσει ραντεβού?????????????????????????????

μηπως εκανες το λαθος  και πηγες στο 109 στον οροφο?
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
ωχ μαλλον.....Η ΝΤΕΝΊΖ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΣΟΓΕΙΟ?
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
ΟΚ ρε φιλε. ευχαριστω. αντε να δουμε τι λεει και αυτη η Ντενίζ
 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
ΠΡΟΣΟΧΗ ! Μετα απο χθεσινη ενημερωση συναγωνιστη, η Ντεν εχει μετακινηθει το πρωι, Ρεμουνδου 21-στο ισογειο -και το βραδυ Φυλης 71

Δουλεύει και πρωί και απόγευμα;Μακρυά από αυτές.Όσες έχουν τεράστια ανάγκη από λεφτά,κάνουν κι επικίνδυνα πράγματα.Αν δε θέλετε να αρπάξετε καμιά ασθένεια...
 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Μακρυά από αυτές.Όσες έχουν τεράστια ανάγκη από λεφτά,κάνουν κι επικίνδυνα πράγματα.Αν δε θέλετε να αρπάξετε καμιά ασθένεια...
Η λύση δεν είναι "μακρια από αυτές", αλλά "μακριά από τα επικίνδυνα πράγματα"...  :( :(
 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε μου,αν σπάσει το προφυλακτικό τι κάνεις;Είναι ρίσκο το σεξ με τέτοιες κοπέλες.Θα πει κάποιος βέβαια,που ξέρεις τι κάνουν οι άλλες ρε μεγάλε;Δεν ξέρω,αλλά για όσες ξέρω τις αποφεύγω...
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
πως ειναι δυνατον το φυλης 71! να έχει μια που@@να που μπορεί να έχει κάποια ασθένεια..δε γίνεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom