Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
πως ειναι δυνατον το φυλης 71! να έχει μια που@@να που μπορεί να έχει κάποια ασθένεια..δε γίνεται

Γιατί το "71" έχει ISO 9002 ή πιστοποίηση TUV;Προσωπικά πιστεύω ότι όλα τα μπουρδέλα ανήκουν σε 1-2 ιδιοκτήτες ή ομάδες ιδιοκτητών.Γι'αυτό και βρίσκουμε τις ίδιες κοπέλες σε διαφορετικά μπουρδέλα.71+134 είναι δεδομένη η σύνδεσή τους.Μπορεί και με άλλα.ʼλλωστε δε νομίζω ότι υπάρχει τέλειος ανταγωνισμός στο χώρο αυτόν.
 

Επισκέπτης
παντως σημερα το απογευμα ηταν ρεμουνδου παλι παρα πολυ καλο γαμησι (δηλαδη τα συνηθησμενα) παρα την σκατομαλακισμενη τσατσα μπηκα και δεν το μετανιωσα.... οντως ειναι 26 εχει δυδυμα που ειναι 8 χρονων!!!!! θα ηθελα να αναφερω πως ολες αυτες οι κοπελες ελεγχονται καθε μηνα.... οποτε αφου ελεγχετε καθε μηνα και οτι κανω το κανω με καποτα και δεν κατω φιλια γλυφομουνια κτλ δεν φοβαμε τιποτα... ΠΡΟΣΟΧΗ οταν βγαζουμε την καποτα καθως αν δεν προσεξουμε μπορει να κολλησουμε απο ανοησια τιποτα οπως φιλος που πηγαινε μονο σε στουντιο και κολλησε βλεννοροια και παντα φοραγε καποτα!!!!!!! τελος μου ειπε πως το βραδυ μετα την βαρδια την περνουν τηλεφωνο και μαθαινει που θα δουλεψει την επομενη μερα..... για αυτο ποτε μην κολλατε σε οτι ειδατε καθως αυριο π.χ. μπορει να δουλευει π.χ. στο μεταξουργειο(!!!!!!!!!!!!!!!!)
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παίδεσ δουλεύει πρωί φυλής 71 και βράδυ ρεμούνδου 21 στο ισόγειο. είναι στάνταρ και εγγυημένα. σας το λέω εκ πείρας. και επειδή την ξέρω πολυ καλ΄΄α την κοπέλα.
 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Την είδα το πρωί στο "71" ισόγειο.Μέτρια μου φάνηκε.Είναι και ιδιαζόντως μεταχειρισμένη...
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
λεω να παω μια βολτα και να ρισκαρω 69.αυτα τα μουνοχειλα δεν μπορω να τα βγαλω απο το μυαλο μου!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
λεω να παω μια βολτα και να ρισκαρω 69.αυτα τα μουνοχειλα δεν μπορω να τα βγαλω απο το μυαλο μου!
κανε μαλακιες για να στα φανε οι γιατροι μετα...
αντε και αν δεχτει ζητα μετα να της το βαλεις και λιγο ακαποτο.
 

Επισκέπτης
αμα το ρισκαρω το δικό σου φιλαρακι ειναι να βάλεις γλώσσα στο μουνι, οχι μη το ρισκάρεις
κανε 69 οπως κανει ολος ο μπουρδελικός κόσμος,
βαλε τη κωλαρα της φατσα καρτα στο προσωπο σου, βαζε δαχτυλακι στο μουνι της,
και στο κωλαρακι της αμα το αφήνει και χαιδευε τα κωλομάγουλα της
στο τσακίρ κεφι ριξ της και ενα φιλι ή μια δαγκωματια στο κώλο της
αλλα οχι και να γλύψεις μουνι, δηλ τα υγρά της
μαλακια ειναι,
αυτα μονο με τις γυναικες ,γκομενες μας ,οχι με τις πουτανες
ασε που θα γλυφεις την κωλοκρεμα που βαζει με τα κιλα.... αηδια.... εγω το μονο που δεν εχω κανει ΠΟΤΕ σε μπουρδελο ειναι γλυφομουνι!!!!
 

Επισκέπτης
μακρια απο μουνακι πουτανας!!!δε παζουμε με τετια πραματα!!!αωτε να τρεχεις μετα να θεραπευτεισ!για μια στιγμι καυλας μετα θα τρεχεις και δε θα φτανεις!!!!!α ρε καυλιαρι αρχιδουλι!δε κρατιεσε!!!!γνομι μου αρχιδοθλι...ακου τι καυλα σου και κανεναν αλλον!!!!!!καυλιαρι !!!!!!
 

george1979

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
kαλημερα συναδερφοι εχτεs το βραδυ μετα απο μια τσαρκα στη φυληs το 91 ητανε κλειστο κατι φτιαχνανε κατι μαστορια απο εξο.παο στο 71 που λενε οτι δουλευη εκει.....αρχιδια............τιποτα εξαφανισμενη....καμια σιγουρι πληροφορια....γιατι τορα τελευτεα γινετε λιγο χαμοσ που δουλευη και που οχι.........
 

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
λεω να παω μια βολτα και να ρισκαρω 69.αυτα τα μουνοχειλα δεν μπορω να τα βγαλω απο το μυαλο μου!
όχι αγόρι μου arxidouli μην το κανεις ματια μου δεν λέει.άκου και κάνα παθών?και όσο για την κρέμα  που γράφετε δεν ναζι καθόλου αν ξέρετε αυτά είναι φυσικά υγρά η γκόμενα χύνει ατέλειωτα είναι nynfomanis. αυτά γιατί εγώ κατέθεσα πολλές φορες.
 

Επισκέπτης
kαλημερα συναδερφοι εχτεs το βραδυ μετα απο μια τσαρκα στη φυληs το 91 ητανε κλειστο κατι φτιαχνανε κατι μαστορια απο εξο.παο στο 71 που λενε οτι δουλευη εκει.....αρχιδια............τιποτα εξαφανισμενη....καμια σιγουρι πληροφορια....γιατι τορα τελευτεα γινετε λιγο χαμοσ που δουλευη και που οχι.........
φιλε και εγω σημερα το πρωι την εψαξα στα 71 (και στα 2) και δεν ηταν πουθενα....
όχι αγόρι μου arxidouli μην το κανεις ματια μου δεν λέει.άκου και κάνα παθών?και όσο για την κρέμα   που γράφετε δεν ναζι καθόλου αν ξέρετε αυτά είναι φυσικά υγρά η γκόμενα χύνει ατέλειωτα είναι nynfomanis. αυτά γιατί εγώ κατέθεσα πολλές φορες.
φιλε επειδη το φαινομενο ντενιζα το εχω μελετησει η κοπελα δεν ειναι νυμφομανης απλα κανει καλα την δουλεια της αλλωστε η κρεμα μυριζει... βαλε της δακτυλο και μετα φερε το δακτυλο κοντα στην μυτη σου και θα δεις οτι δεν ειναι φυσικα υγρα..... απλα η κοπελα ειναι τρομερη ηθοποιος......
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παιδες σήμερα δούλεβε σε στούντιο και το βραδυ στην ρεμούνδου
καθε βραδυ 5-12 ειναι ρεμούνδου
μιλησα στο κινητο μαζι της
 

vagos bestman

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Like
12
Πόντοι
1
Τελικα που δουλευει το πρωι ( φυλής 71 η ρεμούνδου 21 ) ?
 

vagos bestman

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Like
12
Πόντοι
1
Ξεχασα, καντε και μια περιγραφη της Ντενιζ μην μου πασαρουν αλλη. Θελω να παω αυριο μετα απο τοσα που εχω διαβασει.
 

Επισκέπτης
Ξεχασα, καντε και μια περιγραφη της Ντενιζ μην μου πασαρουν αλλη. Θελω να παω αυριο μετα απο τοσα που εχω διαβασει.
φιλε ουτε αυτη δεν ξερει που θα δουλεψει αυριο το πρωι παντως το βραδυ λογικα θα ειναι ρεμουνδου.... και στο 109 ειπε δεν θα ξαναδουλεψει...... τρεχα να ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ!!!!!!!
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.435
Κριτικές
3
Like
12.239
Πόντοι
3.506
φιλε ουτε αυτη δεν ξερει που θα δουλεψει αυριο το πρωι παντως το βραδυ λογικα θα ειναι ρεμουνδου.... και στο 109 ειπε δεν θα ξαναδουλεψει...... τρεχα να ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ!!!!!!!

....Σκυψε και κοιταξε χαμηλα..Εαν δεις δυο τεραστια χειλια....αυτη ειναι!! Αποκλειεται να κανεις λαθος!!

Παντως σε πολλους εχει πει οτι θα φυγει απο τη Φυλης.Ισως να θελει να φυγει και δεν την αφηνουν.....(Ετσι και αλλιως δεν αποφασιζει αυτη που θα δουλεψει)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom