Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

george1979

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
μια πληροφορια η ρεμουνδου που εινε ρε μαγκεs για εμαsπου δεν εχουμε ξαναπαει εκει......
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.435
Κριτικές
3
Like
12.239
Πόντοι
3.506
μια πληροφορια η ρεμουνδου που εινε ρε μαγκεs για εμαsπου δεν εχουμε ξαναπαει εκει......

Ειναι στη περιοχη Αγ.Παντελεημονα Αχαρνων.....Δευτερος  δρομος κατω απο τη πλατεια....Επισης με μετρο, σταθμος  Αττικη, περιπου στα 70μ ανηφοριζοντας την Περγαμου, αναμεσα Μιχ.Βοδα και Αλκιβιαδου δεξια .

URL]]
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παίδες σήμερα και αύριο δουλεύει στη ρεμούνδου 21 απο φυλής 109 εφυγε οριστικά. δουλεύει και στο στούντιο καρεα 30 και σε ενα στην κεφαληνίας. σήμερα μίλησα μαζί της και μου έδωσε τις πλαηροφορίες απο το κινητό. επίσης αν σε γουστάρει δεν υποκρίνεται, αλλα το νοιώθει οταν κάνει ερωτα μαζί σου. Πιστεύω οι μεγαλύτεροι σε ηλικία ΄΄οπως εγω, μπορούν  να καταλα΄βουν πότε η γυναίκα υποκρίνεται και πότε οχι. και οι μικρότεροι θα το μαθετε με το πέρασμα του χρόνου
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.435
Κριτικές
3
Like
12.239
Πόντοι
3.506
παίδες σήμερα και αύριο δουλεύει στη ρεμούνδου 21 απο φυλής 109 εφυγε οριστικά. δουλεύει και στο στούντιο καρεα 30 και σε ενα στην κεφαληνίας. σήμερα μίλησα μαζί της και μου έδωσε τις πλαηροφορίες απο το κινητό. επίσης αν σε γουστάρει δεν υποκρίνεται, αλλα το νοιώθει οταν κάνει ερωτα μαζί σου. Πιστεύω οι μεγαλύτεροι σε ηλικία ΄΄οπως εγω, μπορούν  να καταλα΄βουν πότε η γυναίκα υποκρίνεται και πότε οχι. και οι μικρότεροι θα το μαθετε με το πέρασμα του χρόνου

Παντως φαινεται οτι ειναι αξιοπιστη.Πριν 15 μερες που της ειχα κανει καταθεση μου το ειπε,οτι τερμα η Φυλης.

Σχετικο το post που εστειλα στις 28/2

"Σημερα το μεσημερι που της εκανα καταθεση στη Ρεμουνδου, τη ρωτησα ποτε θα παει στο Φυλης, και μου ειπε "no more Filis...edo ... edo..."Ισως παει για μονιμη μεταγραφη στη Ρεμουνδου,ισως εχει κουραστει στην Φυλης, παντως εδειχνε πιο κεφατη....Α λλα το νιμου της πηγαδι κανονικο,μιλαμε για πολυ ξεχυλωμα....βαζει και ενα κουβα κρεμα και εσυ ψαχνεσαι αν τον εχεις μεσα η εξω.....Στα θετικα οτι ημουνα μοναδικος πελατης και ετσι κατσαμε περιπου μιση ωρα στο δωματιο.... ανεση...(ε και με εικοσι ευρα μην ζηταμε και πολλα.)"

 

Επισκέπτης
παιδες οπως ξερεται μετα απο επανηλημενες καταθεσεις στην ντενιζα πλεων εχουμε μια ανεση..... λοιπον παροτι με συμπαθει (και ειναι αμοιβαιο) οταν της ειπα για ξενοδοχειο με 100 ευρω για 1 ωρα μου ειπε πως δεν μπορει.... χτες της ξαναειπα για 350 ευρω (για να δω αν μπορει, δεν θα τα εδινα...) μου ειπε πως δεν μπορει τιποτα εκτος σπιτιου και πως τις λενε πολλοι να πανε για καφε και ενω τους εξηγει αυτοι δεν καταλαβενουν... μαλιστα εκανε και εναν χαρακτιρισμο που δεν καταλαβα (τσεχικα)..... επεισης το κεφαλληνια ηταν εκτακτο και εκεινη δεν πολυγουσταρε να δουλεψει εκει και μου ειπε πως την παρακαλαγανε για να το κανει.... παντως εκτος απο η καλυτερη πουτανα στην αθηνα ειναι και πολυ καλη κοπελα και καθε φορα το αποδυκνυει....
υ.γ. την πρωτη φορα που τις ειπα για hotel ηταν μολις μου ειχε πει οτι την επομενη το πρωι θα ειχε ρεπο... οποτε απο χρονο μπορουσε αρα δεν την αφηνουν.....
 

Επισκέπτης
τι εννοεις καινουριο μαγαζι??? δεν ολο στα ιδια παει που ειναι 20 εητος απο κεφαλληνιας που ειναι 50
 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Επήλθε ρήξη στις σχέσεις με την Ντενίζα. Δυστυχώς. Παρά το ότι την εξύμνησα όσο κανείς άλλος. Δυστυχώς ...  :'(      Αιτία?  Ως γνωστόν της έδινα κάτι παραπάνω για COF. Την τελευταία φορά το ...παράκανα λιγάκι(τα κράταγα 5 μέρες ) και μου είπε ότι την επόμενη φορά δεν θα με αφήσει ούτε με χίλια ευρώ να της το ξανακάνω(!!!!) γιατί , όπως μου είπε: "Εσύ , όχι άνθρωπος ... εσύ spermabank"!!!!! Αυτό ήταν. That does it ,που λένε και οι Αμερικάνοι.
[glow=red,2,300]Φεύγω... δεν πάει άλλο πια χωρίζω , στα αφήνω όλα στα χαρίζω.....  [/glow]
Κλείνει άλλο ένα μπουρδελοκεφάλαιο της ζωής μου, το σημαντικότερο μετά το αθάνατο Μαράκι από Φυλής 71.
[glow=red,2,300]Αγάπη αχάριστη - αχάριστη - αχάριστηηηηη.... [/glow] Και χθες είχα τα γεννέθλιά μου... Ωραίο δώρο...  :'( :'( :'(
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Επήλθε ρήξη στις σχέσεις με την Ντενίζα. Δυστυχώς. Παρά το ότι την εξύμνησα όσο κανείς άλλος. Δυστυχώς ...  :'(      Αιτία?  Ως γνωστόν της έδινα κάτι παραπάνω για COF. Την τελευταία φορά το ...παράκανα λιγάκι(τα κράταγα 5 μέρες ) και μου είπε ότι την επόμενη φορά δεν θα με αφήσει ούτε με χίλια ευρώ να της το ξανακάνω(!!!!) γιατί , όπως μου είπε: "Εσύ , όχι άνθρωπος ... εσύ spermabank"!!!!! Αυτό ήταν. That does it ,που λένε και οι Αμερικάνοι.
[glow=red,2,300]Φεύγω... δεν πάει άλλο πια χωρίζω , στα αφήνω όλα στα χαρίζω.....  [/glow]
Κλείνει άλλο ένα μπουρδελοκεφάλαιο της ζωής μου, το σημαντικότερο μετά το αθάνατο Μαράκι από Φυλής 71.
[glow=red,2,300]Αγάπη αχάριστη - αχάριστη - αχάριστηηηηη.... [/glow] Και χθες είχα τα γεννέθλιά μου... Ωραίο δώρο...  :'( :'( :'(

να τα εκατοστίσεις φίλε μου χρόνια πολλά ,..." στην υγεία της αχάριστης  που δεν άξιζε τόσο" το λαικό άσμα για την ρήξη στην σχέση με την ντενίζα ...χαχχχαχα
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.435
Κριτικές
3
Like
12.239
Πόντοι
3.506
Επήλθε ρήξη στις σχέσεις με την Ντενίζα. Δυστυχώς. Παρά το ότι την εξύμνησα όσο κανείς άλλος. Δυστυχώς ...  :'(      Αιτία?  Ως γνωστόν της έδινα κάτι παραπάνω για COF. Την τελευταία φορά το ...παράκανα λιγάκι(τα κράταγα 5 μέρες ) και μου είπε ότι την επόμενη φορά δεν θα με αφήσει ούτε με χίλια ευρώ να της το ξανακάνω(!!!!) γιατί , όπως μου είπε: "Εσύ , όχι άνθρωπος ... εσύ spermabank"!!!!! Αυτό ήταν. That does it ,που λένε και οι Αμερικάνοι.
[glow=red,2,300]Φεύγω... δεν πάει άλλο πια χωρίζω , στα αφήνω όλα στα χαρίζω.....  [/glow]
Κλείνει άλλο ένα μπουρδελοκεφάλαιο της ζωής μου, το σημαντικότερο μετά το αθάνατο Μαράκι από Φυλής 71.
[glow=red,2,300]Αγάπη αχάριστη - αχάριστη - αχάριστηηηηη.... [/glow] Και χθες είχα τα γεννέθλιά μου... Ωραίο δώρο...  :'( :'( :'(

Αφιερωμενο εξαιρετικα απο τον μεγαλο Θαναση!!

 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Και μια δική μου αφιέρωση σην Ντενίζα
Ξανάααα , να σε ξαναπήδαγα απ?την αρχή ξανά
Σαν να μη σ?ήξερα ποτέ 
Ξανάααα να σου τα έριχνα στη μάπα με λεφτά
Σαν να?τανε η πρώτη μου φορά
Και ας χωρίζαμε μετάαααα
Ξανάααααααααααααααααααααααααα! 
 

lolo

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
250
Like
0
Πόντοι
1
Στην ρεμούνδου 21 δεν είναι η όλγα? ή είναι στη βραδυνή βάρδια?
 

george1979

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
εχτεs το προι πηγα ρεμουνδου ηταν η ντενιζ 20 ευρο...μετα απο ενα οραιο γαμησει οποs παντα την ροτησα εαν καθε προι θα εινε εκει και μου απαντισε ναι......για βραδυ δεν ροτησα εαν θα πηγενει φυληs η οχι.εαν ξερει καποιοs συνεδερφοs σιγουρα αs ενημεροσει...........
 

Alekosatbourdela

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
122
Like
2
Πόντοι
1
ΑΑΑΑΑΑΑχχχχ ρε ντενιζ θρυλος εχεις γίνει!!! (και φαντάσου εγώ ακομα δεν εχω πάει σε αυτή//ισως είναι μέρα για μπουρδελότσαρκα σήμερα ε?)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Επήλθε ρήξη στις σχέσεις με την Ντενίζα. Δυστυχώς. Παρά το ότι την εξύμνησα όσο κανείς άλλος. Δυστυχώς ...  :'(      Αιτία?  Ως γνωστόν της έδινα κάτι παραπάνω για COF. Την τελευταία φορά το ...παράκανα λιγάκι(τα κράταγα 5 μέρες ) και μου είπε ότι την επόμενη φορά δεν θα με αφήσει ούτε με χίλια ευρώ να της το ξανακάνω(!!!!) γιατί , όπως μου είπε: "Εσύ , όχι άνθρωπος ... εσύ spermabank"!!!!! Αυτό ήταν. That does it ,που λένε και οι Αμερικάνοι.
[glow=red,2,300]Φεύγω... δεν πάει άλλο πια χωρίζω , στα αφήνω όλα στα χαρίζω.....  [/glow]
Κλείνει άλλο ένα μπουρδελοκεφάλαιο της ζωής μου, το σημαντικότερο μετά το αθάνατο Μαράκι από Φυλής 71.
[glow=red,2,300]Αγάπη αχάριστη - αχάριστη - αχάριστηηηηη.... [/glow] Και χθες είχα τα γεννέθλιά μου... Ωραίο δώρο...  :'( :'( :'(

..εμενα παλι οταν της εκανα το ιδιο μου ειπε ''sperma bonus''.....

..ξερει κανεις τι σημαινει ????
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
..εμενα παλι οταν της εκανα το ιδιο μου ειπε ''sperma bonus''.....

..ξερει κανεις τι σημαινει ????

καθε καλος υπαληλος πρεπει να παιρνει και bonus για την εργατικοτητα του ....
μαλλον σου ζητουσε  το bonus της.....
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
ποσο δίνετε bonus για την έξτρα περιποίηση παίδες;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
10 εως 20 μεταλικα..
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
ευχαριστώ giorgospapa. μηπως ξέρεις αν στη Ρεμούνδου τα μεσημέρια γίνεται ο ιδιος χαμός σε αναμονή οπως στη Φυλής;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom