Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ναι ρε φιλε γιατι δεν μπορω να ακουω μαλακιες... και καλα "εμεις οι μεγαλοι καταλαβενουμε ποτε η γυναικες υποκρινονται"....... και διαφορα αλλα... λοιπον στο σαιτ μπαινουμε για να λεμε νεα και οχι να εντυπωσιαζουμε τους αλλους.... αλλα παρεθεσα αυτο γιατι ο arxidoulis ειναι φιλος και τον καταλαβε πριν απο ολους......
 

Επισκέπτης
λοιπον ετσι για κουτσομπολιο θελει να παει στα μπουζουκια, και να δει την ακροπολη απο κοντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
λοιπον ετσι για κουτσομπολιο θελει να παει στα μπουζουκια, και να δει την ακροπολη απο κοντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πλάκα θα έχει να την πάει εκεί ο terrorist και να σου στείλει τις φωτό.. Χαχαχαχαχα
 

louc

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
80
Like
36
Πόντοι
0
Κυριοι αν θελετε να φαγωθειτε, καντε το στο CHAT και μη σπαμαρετε το
ποστ με βλακειες ..... Ακουει ο Admin ???
 

Επισκέπτης
Πλάκα θα έχει να την πάει εκεί ο terrorist και να σου στείλει τις φωτό.. Χαχαχαχαχα
ελα ρε εδω ειμαι με την σονια και τα λεμε και μου ειπε να της γυρισεις το μπουρνουζι που ξεχασε σπιτι σου!!!!! το βραδυ θα ερθεις? θα βγουμε με την γιουλη και την νταρια!!!!!!!!!!!!
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
ναι ρε φιλε γιατι δεν μπορω να ακουω μαλακιες... και καλα "εμεις οι μεγαλοι καταλαβενουμε ποτε η γυναικες υποκρινονται"....... και διαφορα αλλα... λοιπον στο σαιτ μπαινουμε για να λεμε νεα και οχι να εντυπωσιαζουμε τους αλλους.... αλλα παρεθεσα αυτο γιατι ο arxidoulis ειναι φιλος και τον καταλαβε πριν απο ολους......
φίλε μου. δεν έχω τίποτα μαζί σου και ουτε με κανένα άτομο απο το σαιτ. αλλά δεν βρίσκω το λόγο να μου την λες άσχημα.
1. ναι εχω βγει με την ντενίσα μερικες φορές.
2. εχω μαθει στην ζωή μου να είμαι ντόμπρος και να λεω τα πράγματα με το ονματους.
3. για πιο λόγο να πω ψεματα στο σαιτ? τι εχω να κερδίσω? γιατί νακοκορευτώ?
4. οτι ειπα ήταν και ειναι αλήθεια.
5. ειμαι 40+ και εχω οικογενεια με παιδι. επίσης εχω δημιουργήσει και ομάδα που παιοζουμε παιχνίδι στο ιντερνετ και είμαστε στις πρώτες θέσεισ της ευρώπης.
6. εχω καλη δουλεια΄και βγαζω άνετα το προς το ζην. γιατί τοτε να κοκορεύομαι? και τι εχω να αποδείξω? οι πραξεις μου αποδεικνυουν το ποιος είμα.
7 επειδή τα ξέρεις ολα σε παρακαλώ πες μας με πιον είναι στην ελλα΄δα και που μένει?
8. μήπως γνωρίζεις σε πιον ανήκει το κινητό που έχι?
λέω μήπως?
γιαυτο σε παρακλώ πριν πεις κάτι να βουτάς τηνγλωσσα σοιυ στο μυαλό.
και πληροφορικά μπορεί ναπαω μαζί της στη ν τσεχία το μαιο που θα φ΄υγει. εξαρτατια απο την δουλεια μου.
αυτα τα ολίηγα
 

Επισκέπτης
φιλε οπως ειδες αρχικα σε πιστεψα και εγραψα οτι δεν εννοω εσενα.... αλλα οταν σου εκανα ενα μινι τεστ εσυ δεν ηξερες κατι που επρεπε αν λες αληθεια..... επεισης δεν ειμαι κανενας κολλητος της για να ξερω με ποιον μενει στην αθηνα ή το κινητο της σε ποιον ανηκει..... προσωπικα δεν μου αρεσε που οταν ημουν on-line δεν απαντησες και μπηκες μετα... ειναι δυνατον να μιλας με καποιον τακτικα και να μην ξερεις οταν ειναι να παει ταξιδι σε 2 βδομαδες????? λοιπον επειδη τα πολλα λογια ειναι φτωχια.. εγω πιστευω οτι ειτε λες ψεματα,ειτε εμπλουτιζεις καποιες αληθειες εσυ λες οτι λες την αληθεια επειδη ξερω οτι εσυ δεν θα κανει πισω κανενας, σου λεω να τελειωσει το θεμα εδω... οκ??? παντως εμενα δεν με επησες γιατι ενω ησουν on-line δεν απαντησες και μπηκες μετα που εγω ειχα φυγει... εγω δεν εχω κανενα προβλημα και μπορουμε ωραια να ανταλασουμε πληροφοριες μεσω του σαιτ.... με λιγα λογια δεν σε πιστευω αλλα ΟΚ.....
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
το μουνι καραβι σερνει............
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
φιλε οπως ειδες αρχικα σε πιστεψα και εγραψα οτι δεν εννοω εσενα.... αλλα οταν σου εκανα ενα μινι τεστ εσυ δεν ηξερες κατι που επρεπε αν λες αληθεια..... επεισης δεν ειμαι κανενας κολλητος της για να ξερω με ποιον μενει στην αθηνα ή το κινητο της σε ποιον ανηκει..... προσωπικα δεν μου αρεσε που οταν ημουν on-line δεν απαντησες και μπηκες μετα... ειναι δυνατον να μιλας με καποιον τακτικα και να μην ξερεις οταν ειναι να παει ταξιδι σε 2 βδομαδες????? λοιπον επειδη τα πολλα λογια ειναι φτωχια.. εγω πιστευω οτι ειτε λες ψεματα,ειτε εμπλουτιζεις καποιες αληθειες εσυ λες οτι λες την αληθεια επειδη ξερω οτι εσυ δεν θα κανει πισω κανενας, σου λεω να τελειωσει το θεμα εδω... οκ??? παντως εμενα δεν με επησες γιατι ενω ησουν on-line δεν απαντησες και μπηκες μετα που εγω ειχα φυγει... εγω δεν εχω κανενα προβλημα και μπορουμε ωραια να ανταλασουμε πληροφοριες μεσω του σαιτ.... με λιγα λογια δεν σε πιστευω αλλα ΟΚ.....
φίλε μου δεν ήμουνα ονλάιν εκείνη την στιγμή. απλα είχα κλείσει ντην σελίδα αλλα ξεχασα νΑ κάνω λογκαουτ. αυτά για να ξέρουμε τι λέμε. όσο για αυτά που ανέφερς, γιατί να μην σου απαντήσω,αφού ήμουνα ονλάιν: άρα δεν ήμουνα, όσο για το τηλέφωνό της ανήκει στον Β πρώην γκόμενο της. για να μαθεις ορισμένα πράγματα. οσο αν με πιστεύεις η οχι δεν με νδιαφέρει γιατί οτι είχα να πω το είπα και ξερω περισσότερα απο σενα
 

Επισκέπτης
δεν κανω διαγωνισμο για το ποιος ξερει περισσοτερα πραγματα γιατι απλα δεν με ενδιαφερει και δεν ξερω τιποτα για αυτην παρα μονο οτι μου λεει στο μπουρδελο πριν και μετα την πραξη... δεν σε ζηλευω καταλαβε το... δεν μου πουλας μουρη.. 1ον γιατι δεν με νοιαζει... και 2ον γιατι δεν μασαω...... η ντενιζ για εμενα ειναι οτι και η σαμπρινα, οτι και η νταρια, οτι και η σονια (προφατο αποκτημα!!), οτι και η αντελλα, οτι και η μιρελλα, οτι και η πατριτσια (που ειναι πιο σημαντικη απο την ντενιζ) δηλαδη μια πουτανα που κανει καλο κρεβατι αλλα συμπαθω και προσωπικα γιατι νομιζω οτι ειναι καλο παιδι.... τωρα ειτε λες αληθεια ειτε ψεματα, για εμενα ειναι το ιδιο, αυριο το πρωι λογικα θα την ξαναπαρω για εναν και μοναδικο λογο για να περασω καλα!!!!!! οχι για να γινω φιλος η γκομενος της (αλλωστε ποτε δεν θα αφηνα την κοπελα μου που περναω καλα για μια πουτανα)..και δεν σε κατηγορω αν εισαι οτιδηποτε απο τα δυο... τωρα σου εξηγησα οτι ειμαι σιγουρος οτι λες ψεματα ειτε βαζεις σαλτσα σε αληθειες.... γνωμη δεν μου αλλαζεις οποτε δεν ειναι αναγκη να γαμαμε το threat με μαλακιες που δεν ενδιαφερουν κανεναν...... αν θες να μου απαντησεις απαντα με pm... δεν ειμαι επιθετικος απεναντι σου (για πιο λογο αλλωστε) απλα δεν σε πιστευω... αυτα ελπιζω να περνας καλα και αν μπορεις μαθε που θα δουλευει αυριο πρωι-βραδυ για να μην ψαχνω...(χωρις πλακα)..... και ας ξεχαστει αυτη η διαφωνια και ας ανταλασουμε αποψεις για αυτο το μωρο που αρεσει και στους δυο (το μονο σιγουρο!!) λοιπον τα λεμε... αν θες να απαντησεις pm.....
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Κυριακη-18/03-γυρω στις 12.00', επισκεψη στην Ρεμουνδου-ισογειο-βαρδια η Ντεν., αποφασισα να περασω για προσωπικη διαπιστωση περι των οσων λεγονται τοσο καιρο.Χαρακτηριστικη ησυχια στο "σπιτι", αφου ειχε μονον δυο πελατες στα δωματια, ενω οι υπολοιποι δυο συναγωνιστες με τους οποιους περιμεναμε, μολις την ειδαν εφυγαν γρηγορα.  Απο εμφανιση, θα την χαρακτηριζα μετρια προς καλη,αν και με κουρασμενο προσωπο, πιπα ικανοποιητικη, μαλλον "επιθετικη" στο κυριο μερος, υπομονετικη ομως, με την γνωστη πλεον υποκρουση των τεχνητων αναστεναγμων/κραυγων της. Δεν εδωσε "κουλουρι", αν και ζητησα, οπως δεν ζητησα και τα "εξτρα" για τα οποια εχουν γινει αναφορες. Δεν με μαγεψε γαι να ξαναπαω, αλλα δεν πηγε χαμενο το 20ευρω.
 

Επισκέπτης
φιλε η αληθεια ειναι πως τον τελευταιο καιρο αρνητε επιμονα τα εξτρακια της!!!!! απο τοτε που εφυγε απο το 109... για κωλο ουτε κουβεντα πια.. ενω για χυσιμο μονο στα βυζια και αν βγαζεις λιγο... αν εισαι peter north σου δινει φωτογραφια για να χυσεις και αυτη την χυνεις στο σπιτι μην λερωσεις το μπουρδελο..... η πολυ διαφημηση την χαλασε!!!!!!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
φιλε η αληθεια ειναι πως τον τελευταιο καιρο αρνητε επιμονα τα εξτρακια της!!!!! απο τοτε που εφυγε απο το 109... για κωλο ουτε κουβεντα πια.. ενω για χυσιμο μονο στα βυζια και αν βγαζεις λιγο... αν εισαι peter north σου δινει φωτογραφια για να χυσεις και αυτη την χυνεις στο σπιτι μην λερωσεις το μπουρδελο..... η πολυ διαφημηση την χαλασε!!!!!!
Μηπως βγηκε knock-out απο το 109 ? Αν καταλαβαινω καλα, μονον οι χρηστες του site να την πηραν,πρεπει να παιρνει βιταμινες καθε ωρα !!!!!!
 

Επισκέπτης
δεν ξερω παντως στο ρεμουνδου ειναι πολυ πιο φυσιολογικη, στο 109 εκανε σαν τρελη..... τωρα εχω καταθεσει την πεμπτη την παρασκευη και λεω να παω και αυριο... τι λες?? φοβαμαι μην με παρουν στο ψιλο τσατσα πουτανα.. αλλα ετσι ειναι οταν κολλαω με πουτανα πηγαινω συχνα μεχρι να ξεκαυλωσω..... οπως με την πατριτσια που εκανα 4 καταθεσεις σε 2 μερες και μετα την βαρεθηκα!!!!!!!!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
δεν ξερω παντως στο ρεμουνδου ειναι πολυ πιο φυσιολογικη, στο 109 εκανε σαν τρελη..... τωρα εχω καταθεσει την πεμπτη την παρασκευη και λεω να παω και αυριο... τι λες?? φοβαμαι μην με παρουν στο ψιλο τσατσα πουτανα.. αλλα ετσι ειναι οταν κολλαω με πουτανα πηγαινω συχνα μεχρι να ξεκαυλωσω..... οπως με την πατριτσια που εκανα 4 καταθεσεις σε 2 μερες και μετα την βαρεθηκα!!!!!!!!
Σε καταλαβαινω απολυτα, παλια ετσι ημουν, τωρα ομως, μετα τα πολλα μπουρδελο-χιλιομετρα, βαριεμαι πολυ πιο γρηγορα. Τσεκαρε και το πανω ομως, οπου η γνωστη βυζαρου Ρωσιδα MILF ειναι αρκετα καλη
 

Επισκέπτης
την εχω παρει 3 φορες δεν μου αρεσει.. αυτο που φοβαμαι ειναι μην με δουλευουνε μεσα στην κουζινα τσατσα πουτανα.. γιατι τωρα η τσατσα οποτε με βλεπει μου γελαει και μου λεει καλος το παιδι και αλλα τετοια.. ενω παλια ειχαμε βριστει!!!!!! εσυ ποσες συνεχομενες καταθεσεις εχεις κανει σε μια πουτανα .. πες σε 1 μερα ποσες... και σε ποσες συνεχομενες μερες.. να συγκρινω!!!!!
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
την εχω παρει 3 φορες δεν μου αρεσει.. αυτο που φοβαμαι ειναι μην με δουλευουνε μεσα στην κουζινα τσατσα πουτανα.. γιατι τωρα η τσατσα οποτε με βλεπει μου γελαει και μου λεει καλος το παιδι και αλλα τετοια.. ενω παλια ειχαμε βριστει!!!!!! εσυ ποσες συνεχομενες καταθεσεις εχεις κανει σε μια πουτανα .. πες σε 1 μερα ποσες... και σε ποσες συνεχομενες μερες.. να συγκρινω!!!!!
Δεν σου αρεσει και την πηρες 3 φορες?
 

Επισκέπτης
την πηρα 3 φορες με αποσταση 1ος μηνος η καθεμια.. καλα δεν ειναι οτι δεν μου αρεσει αλλα οταν μιλαμε για πατριτσια και ντενιζα αυτη ειναι ερασιτεχνης!!!!
 

Mariosthmk

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
81
Like
1
Πόντοι
0
Εγώ πάντως την πήρα 2 φορές και είχα τις καλυτερες εντυπώσεις! Να μου πεις γούστα είναι αυτά!
 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
την εχω παρει 3 φορες δεν μου αρεσει.. αυτο που φοβαμαι ειναι μην με δουλευουνε μεσα στην κουζινα τσατσα πουτανα..
Τί εννοείς "μη με δουλευόυνε στην κουζίνα τσατσα- πουτάνα"? Λες μόλις σε βλέπουν να λένε, "Καλώς τον ναυαγό"?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom