Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992

Επισκέπτης
αντε να ερθει το εργαλιο να το πιτσιλισουμε και εμεισ!!!!
 

Επισκέπτης
παιδια πηγα πριν 3-4 μερες ρεμουνδου και τα ειπαμε με την τσατσα της ντενις... λοιπον με επιασε καταθλιψη..... περιμενει την ντενις για να ρεφαρει την χασουρα τοσων βδομαδων καθως στο σπιτι με της πουτανες που της στελνουν δεν παταει ανθρωπος!!!!!! μου ειπε οσο την περιμενεις εσυ εγω την περιμενω 100 φορες τοσο..... αφου βγηκε η πουτανα και δεν την παρουσιασε καν, δεν με ρωτησε αν θα μπω οταν τελειωσαμε την κουβεντα μου ειπε στο "καλο" .... ουτε καν με ρωτησε αν θα περασω...... ντενις γυρνα να σωσεις τον κοσμο απο την χρεοκοπια και την αυτοκτονια!!!!!
 

Επισκέπτης
Ω achro1416 μέγιστε, τί σκηνή βγαλμένη, από Ζολά, Μάρκες, Τουλούζ- Λωτρέκ κλπ. Σ΄αυτό το forum γράφεται ιστορία..
θα γράψω ειδικό  μπουρδελοποίημα.>>

Παλιά χορεύαμε τσατσά
μά πλέον , λέει η τσατσά :
Ω!  τώρα δεν πατάει κανείς
όλοι προσμένουν την Ντενίς !
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
παιδια πηγα πριν 3-4 μερες ρεμουνδου και τα ειπαμε με την τσατσα της ντενις... λοιπον με επιασε καταθλιψη..... περιμενει την ντενις για να ρεφαρει την χασουρα τοσων βδομαδων καθως στο σπιτι με της πουτανες που της στελνουν δεν παταει ανθρωπος!!!!!! μου ειπε οσο την περιμενεις εσυ εγω την περιμενω 100 φορες τοσο..... αφου βγηκε η πουτανα και δεν την παρουσιασε καν, δεν με ρωτησε αν θα μπω οταν τελειωσαμε την κουβεντα μου ειπε στο "καλο" .... ουτε καν με ρωτησε αν θα περασω...... ντενις γυρνα να σωσεις τον κοσμο απο την χρεοκοπια και την αυτοκτονια!!!!!
μαγκες πεθαινετε τοσο για μια μουνιτσα με μουνοχειλα μαρουλια ?μια φορα την πηρα-φοβερη ως touch αλλα μην λετε κιολας περι αυτοκτονιας κτλ-παιζουν παντου ξεκωλια διψασμενα και προθυμα-cool
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Παλιά χορεύαμε τσατσά
μά πλέον , λέει η τσατσά :
Ω!  τώρα δεν πατάει κανείς
όλοι προσμένουν την Ντενίς !

:grin: :2funny: :grin: :2funny:

Ντενιζ εγώ σε προτιμώ...

για αρχιδογλειψία,

κι όταν τον κώλο σου γαμώ  (<<--οκ)

παθαίνω επιληψία!
 

Επισκέπτης
respect στους πανμεγιστους ποιοιτες του bourdela!!!!!xexxe!!!!ι καυλα σας εμπνεει!!!!ευγε καυλιαριδες!!!!
 

Επισκέπτης
gangstaXZ εμείς  οι δύο θα κολλήσουμε μούσι και χλαμύδα και θα κάνουμε .. ραψωδικούς  αγώνες στο  τέλος ..!!
>> να διορθώσω  >...κι όταν τον κώλο σου ->γαμώ παθαίνω επιληψία!  (αφού είχες έτοιμη ρίμα  στο 100%, τι το άλλαξες?  ...)
----
Ως σεις παλιοί , αυτή η  Ντενίς
ήτο Ρωσίς ή Ελληνίς ?
γίναμε ερωτομανείς
για νάρθει, ουρανό κινείς
μα  δεν σε βοηθείς κανείς
όταν στους όρχεις, συ πονείς !


 

Επισκέπτης
gangstaXZ εμείς  οι δύο θα κολλήσουμε μούσι και χλαμύδα και θα κάνουμε .. ραψωδικούς  αγώνες στο  τέλος ..!!
>> να διορθώσω  >...κι όταν τον κώλο σου ->γαμώ παθαίνω επιληψία!  (αφού είχες έτοιμη ρίμα  στο 100%, τι το άλλαξες?  ...)
----
Ως σεις παλιοί , αυτή η  Ντενίς
ήτο Ρωσίς ή Ελληνίς ?
είμεθα ερωτομανείς
για νάρθει, ουρανό κινείς
μα  δεν σε βοηθά κανείς
όταν στους όρχεις, συ πονείς !


 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
gangstaXZ εμείς  οι δύο θα κολλήσουμε μούσι και χλαμύδα και θα κάνουμε .. ραψωδικούς  αγώνες στο  τέλος ..!!
>> να διορθώσω  >...κι όταν τον κώλο σου ->γαμώ παθαίνω επιληψία!  (αφού είχες έτοιμη ρίμα  στο 100%, τι το άλλαξες?  ...)
----
Ως σεις παλιοί , αυτή η  Ντενίς
ήτο Ρωσίς ή Ελληνίς ?
γίναμε ερωτομανείς
για νάρθει, ουρανό κινείς
μα  δεν σε βοηθείς κανείς
όταν στους όρχεις, συ πονείς !
Σωστόςςςςςςςς........

Η προαναφερθείσα
έχει μεγάλη λύσσα
για γλείψιμο στις μπάλες
αντίθετα με άλλες...
(που είναι και κουφάλες...)

μα τώρα είναι διακοπές
στη motherland Τσεχία,
που βγάζει expert τις κοπελιές
εις την πεοληχεία!!

Διορθώθηκε...!!!
 

Επισκέπτης
Μέγιστος εισ΄ ευθυτενής
σ΄αυτό το thread για την Ντενίς,
έχεις  πολλά προσόντα !
στην Nova μια τσόντα,
με doggy και υπτίους
κι αρχαίους Αιγυπτίους,
με Rita Faltoyano
απ΄τον καημό να γιάνω !!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Nova μα και δορυφόρους
που δείχνουν κάτι πεοφόρους
φαντάζεται κανείς
πως πρωταγωνιστεί η Ντενίς

Μα δεν θ'αφήσω να με βρει
η καύλα του αγάμου
θα τρέξω για Περγάμου
και όποια θέλει ας βγει...

Και ούτε σκέφτομαι Αλκαμένους
που είναι μόνο για καμμένους
με πουτανάκια μάπα
λες και γαμάς ντουλάπα...!

 

Επισκέπτης
γελατε εσεις αλλα μια βδομαδα να αργησει ακομα η ντενις θα βρουμε την τσατσα της κρεμασμενη απο το φωτιστικο με το συρμα που κρεμανε τα ρουχα!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Μεσ' στην μονοτονία
καθείς μας  περιμένει
Πάει γι αυτοκτονία
αυτή η τσατσά η καυμένη
Μα σαν θαρθεί  η Ντενίζα
η άλλως πως Ντενίς
τα παίρνει όλα κορνίζα
δεν σταματάει κανείς !!
 

Mr.Winky

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
γελατε εσεις αλλα μια βδομαδα να αργησει ακομα η ντενις θα βρουμε την τσατσα της κρεμασμενη απο το φωτιστικο με το συρμα που κρεμανε τα ρουχα!!!!!!!

Λιγο σαδιστικο αυτο η υπαρχει s&m φετιχ?  :2funny: :2funny: :2funny:

Πλακα πλακα, αρκετες τσατσαδες θελουν κρεμασμα!!
 

Επισκέπτης
μονη της θα κρεμαστει... αφου σκεφτεται να βαλει ενα στρινγκ και να αρχισει να δουλευει η ιδια!!!!!!!!! με τετοια αναδουλεια και ο χαρουλης το σκεφτεται!!!!!!!!!!!!
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
που είναι η ντενίζα οεο?
που ειναι οεεο?
θελω τη ντενιζα τώραααααααααααααααααααα
μου λείπει τη θέλω τώραααααααααα
  :headbang: :headbang: :headbang:
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Λογικά η Ντενίζ να επιστρέψει την άλλη βδομάδα στη Ρεμούνδου γιατί πριν 1 βδομάδα που είχα πάει ρώτησα την τσατσά και μου είπε επιστρέφει σε 2 βδομάδες.
 

Επισκέπτης
Λογικά η Ντενίζ να επιστρέψει την άλλη βδομάδα στη Ρεμούνδου γιατί πριν 1 βδομάδα που είχα πάει ρώτησα την τσατσά και μου είπε επιστρέφει σε 2 βδομάδες.
φιλε ηρθε η ωρα να μαθεις την αληθεια....(ας κατουρησω και λιγο!!!!) λοιπον η ντενις αρχικα ηταν να γυρισει 23 απριλη... μετα αλλαξανε γνωμη και ειπαν να επιστρεψει 6 μαιου... τωρα εχουν ξαναλλαξει γνωμη και θελουν να γυρισει 23 απριλη... αλλα μετα την αλλαγη των εισητιριων υπαρχει προβλημα να ξαναλλαξουν και αν μπορεσουν να τα αλλαξουν θα γυρισει 23 απριλη αν οχι στανταρ 6 μαιου.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom