Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Ρεμούνδου 21 ποιές ώρες είναι η Ντενίζα??
Και σε ποιά περιοχή είναι η Ρεμούνδου???
Ευχαριστώ συναγωνιστές...
 

sexyboy(1)

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πάντως όποτε έχω όρεξη για πολύ άγριο, αθλητικό sex πάω στη Ντενίζα. Και σίγουρα το προτιμώ απ το να πάω στο γυμναστήριο! Η συμμετοχή αυτής της γυναίκας στο ερωτικό παιχνίδι είναι το κάτι άλλο. Πάντα βγαίνω ιδρωμένος από κεί. Και ιδίως τώρα στη Ρεμούνδου μεσημέρια χωρίς πολύ κόσμο SUPER.
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
Αλέφας?

Λέω να πάω σε λιγάκι.Θα είναι εκεί πέρα?Μέσα στο δωμάτιο βιάζεται σαν τις άλλες?Πόσο χρονών είναι ακριβώς?
φίλε καθημερινά είναι απο 10πρωί ως 12 το βράδυ στην ρεμούνδου 21 στο ισόγειο.
δεν βιάζεται στο δωμάτιο και είναι 26 ετών και πολύ καλή στο κρεββατι.πιστεψέ με την εχω πάρει πολλές φορές και το εχω ευχαριστηθεί.
αλλα αυτά είναι γούστα. σε αλλους αρέσει και σε άλλους οχι
 

Επισκέπτης
παει και το ντενιζακι...... το βαρεθηκε το αδειφαγο κοινο των μπουρδελων... που ειναι που μαζευε 3 δωματια γεματα και 10 ατομα αναμονη που καναμε να γαμησουμε 2 ωρες (χωρις πλακα!) τωρα ακομα και εγω την εχω κοψει..... ψαχνω φρεσκο μωρο... τι αλλο να μου δωσει η ντενιζα πια??? ψαχνουμε την αντικαταστατρια....
 

Επισκέπτης
αλλο ενα ανουσιο ποστ σημαινει.για να ανεβαινει το κοντερ    :jerking:
αν μιλας για τον anax στ'αρχιδια μου... αλλα αν μιλας για εμενα μπραβο σου βρηκες την αφορμη να κανεις ενα ποστ και εσυ...... θα στο εστελνα pm αλλα λεω ευκαιρια να κανω το 249 ποστ μου οκ??? λες και ολοι γραφεται μονο ενημερωσεις!!!!! γι'αυτο και εγω εδω δεν γραφω για πουτανες παρα μονο για μαλακιες οπως και εσυ και ολοι οι επικριτες ολων!!!!!
 

Επισκέπτης
μιν τσακονεστε καυλιαριδες!!!!!!ας πουμε για πουτανες να ιρεμισετε!!χαλαρα!!!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
παει και το ντενιζακι...... το βαρεθηκε το αδειφαγο κοινο των μπουρδελων... που ειναι που μαζευε 3 δωματια γεματα και 10 ατομα αναμονη που καναμε να γαμησουμε 2 ωρες (χωρις πλακα!) τωρα ακομα και εγω την εχω κοψει..... ψαχνω φρεσκο μωρο... τι αλλο να μου δωσει η ντενιζα πια??? ψαχνουμε την αντικαταστατρια....
καταναλωνουμε πολυ γρηγορα, ετσι πρεπει ομως.
ειχε παραγινει με τη ντενις, εμενα προσωπικα τετοια ξεκωλα δεν μου αρεσουν πολυ,
 

kolaz1

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι καλημέρα.
Καταρχήν να παραδεχτώ ότι η Ντενιζα έφερε μια αλλαγη εποχης στο σκηνικο της Φυλης. Οντως αυτα που κανει δεν γινοντουσαν συχνά πριν απο αυτήν, ενώ τωρα αρκετές την εχουν ακολουθησει αναγκαστικα στις προσφερομενες υπηρεσιες.
Απο εκει και περα, αν και ειναι θεμα προσωπικου γούστου, η ντενιζα δεν μπορει να θεωρείται ιδιαίτερα εμφανίσιμη. Είναι μια συμπαθητικη κοπέλα, ιδιαιτερα ομως καταπονημενη και αυτο φαίνεται. Προχτες την πήρα και ένιωσα σα να οδηγω Φερραρι 20ετιας. Χιλιοχρησιμοποιημένη, κουρασμενη, απηυδυσμένη, με 100 ατομα να περιμενουν απεξω. Η κοπελα εδωσε οτι ειχε, πλεον δεν εχει την φρεσκαδα που ειχε, βιομηχανοποιησε τις υπηρεσιες της και κουραστηκε να δινει το 100% σε μιλιουνα γαμακηδων. Πρέπει να ερθει νεο αιμα να ξεκουραστει και αυτη λιγακι, να βρουμε και εμεις νεο ενδιαφερον. Παντως παραμένει πολύ καλο παιδι και μια τιμια προταση για τα λίγα ευρώ που τις δινουμε......
 

Kostass

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
τι τρεχει ρε σεις με τη ντενιζα? ξερετε αν δουλευε σημερα το πρωι?
εγω περασα απο το σπιτι της και ηταν αδειο και εχω ανησυχησει τωρα! αν ξερει κανεις κατι.....
 

Επισκέπτης
καταναλωνουμε πολυ γρηγορα, ετσι πρεπει ομως.
ειχε παραγινει με τη ντενις, εμενα προσωπικα τετοια ξεκωλα δεν μου αρεσουν πολυ,
φιλε εχεις πολυ δικιο..... παροτι εμενα η ντενις μου αρεσει περισσοτερο απο καθε αλλη πουτανα, αυτη η συνεχης προβολη την εκαψε και γαμηθηκε το θεμα...... ασε που δεν καταλαβενω γιατι εγινε ολος αυτος ο πανικος εγω τωρα μετα απο 2 μηνες ανακαλυπτω την πραγματικη ντενις ειναι πιο αυθορμιτη με λιγοτερες φονες και πιο καλο και ρεαλιστικο γαμησι...... τις πρωτες φορες ουρλιαζε σαν τρελη φωναζε σαν ανωμαλη (αφου το ειχα πιστεψει οτι ειναι ανωμαλη) με λιγα λογια ηταν πολυ υπερβολικη...... κωλο μου ειπε οτι δεν την αφηνει η τσατσα στην ρεμουνδου να μην χαλασει την πελατεια.....
τι τρεχει ρε σεις με τη ντενιζα? ξερετε αν δουλευε σημερα το πρωι?
εγω περασα απο το σπιτι της και ηταν αδειο και εχω ανησυχησει τωρα! αν ξερει κανεις κατι.....
σημερα το πρωι δουλευε, σιγουρα......... αλλα το κανουν μερικες φορες να κλεινουν το σπιτι για λιγη ωρα.....
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
αν μιλας για τον anax στ'αρχιδια μου... αλλα αν μιλας για εμενα μπραβο σου βρηκες την αφορμη να κανεις ενα ποστ και εσυ...... θα στο εστελνα pm αλλα λεω ευκαιρια να κανω το 249 ποστ μου οκ??? λες και ολοι γραφεται μονο ενημερωσεις!!!!! γι'αυτο και εγω εδω δεν γραφω για πουτανες παρα μονο για μαλακιες οπως και εσυ και ολοι οι επικριτες ολων!!!!!

Το σχολιο δεν πηγαινε για εσενα αλλα για το ποστ του αναχ...εκανα παραθεση στην ερωτηση σου γιατι απαντουσα σε  αυτο που ρωτουσες.
Μαλλον ομως  ημουν πολυ λακωνικος και καταλαβαινω γιατι  με παρεξηγησες.
Γνωριζω ποια μελη ειναι επικεντρωμενα στο θεμα του σαιτ και εσυ εισαι σαφως ενα απο αυτα.

ολοι γραφουμε και μαλακιες,,και εγω μαζι, και δεν ειμαι εδω για να κανω τον κριτη αλλα οχι και ενα σκετο "χμ" ρε παιδια

Φιλικα παντα.
 

Kostass

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Τι εγινε με τη ντενιζα? που εχει χαθει αυτη??
Ξερει κανεις αν δουλευει ακομα η αν εχει φυγει? αν εχει φυγει ξερετε ποτε γυριζει? Ευχαριστω!
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
η ντενίζα θα γυρίσει μετά τν 1η μαίου και δεν δουλεύει στη φυλής 109 αλλα στην ρεμούνδου 21 στο μεσαίο σπίτι
περισσότερα στο μέλλον
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
θα γυρισει την εργατικη πρωτομαγια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom