Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..οχι φιλε δυστυχως δεν μπορω να σε βοηθησω, στη φυλης με εχουν παει μονο απ το χερακι κατι καλα παιδια....  ;) :grin:
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
θα ψαξω εγω και θα ενημερωσω τους συναθλητες. παω να μαγίσω....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..μαγεψε, μαγεψε....
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Λοιπόν συνάδελφοι μετά απο καταδρομική σήμερα μεσημέρι κατά τις 15.15 (είμαι και μακριά) στη Ρεμουνδου 21 ήταν η Ντενίζα και καθόλου κόσμος. Με το που μπήκα πέρασα κατευθείαν σε δωμάτιο και σε 25 λεπτάκια είχα φύγει. Ο χώρος καθαρός και ολα καλά αλλά το μόνο άσχημο είναι οτι μάλλον δεν την αφήνουν απο το μαγαζί να κάνει ακάποτα τσιμπούκια και τελειώματα. Με το ζόρι και αφού έσκασα 10ρούμπα εξτρα τελείωσα ανευ. Ίσως βέβαια να έχει βρει κόλπο για να παίρνει κατι παραπάνω αλλά χαλάλι της γιατί είναι μούναρος.Αυτό το κορίτσι δεν μπορείς να μη το μαγίσεις.
 

Επισκέπτης
παντως παιδια μου φαινεται οτι στο 109 ηταν συνεχεια μες στην μαστουρα διοτι στο ρεμουνδου εχει αλλαξει εντελως και σαν προσωπικοτητα ειναι πιο χαρουμενη κτλ... για αυτο φαινεται ηθελε να φυγει.....θυμαστε που λεγαμε οτι πινει ουισκια κτλ... ισως να μην επινε μονο ουισκια!!!!!!!
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Πρωινές Σαββατιάτικες καύλες.

Ρεμούνδου 21 πάνω η Όλγα και κάτω η περίφημη Ντενίζα στην οποία και κατέθεσα...(20?). Λοιπόν όταν γινόταν ο χαμός στο 109 είχα περάσει και εγώ αλλά επειδή υπολόγισα κάπου μία ώρα και αναμονή την είχα κάνει και δεν κάθησα.
Τώρα ήρεμα πήρα την Ντενίζα η οποία δεν είναι και τίποτα σπουδαίο από πλευράς ομορφιάς, αλλά σε φτιάχνει με τα ναζάκια της και την πολύ καλή εξυπηρέτηση (καλό γλύψιμο στις μπάλλες). Επίσης αν και φάνηκε να έχει κέφι δεν άκουσα τις περίφημες κραυγές που έβγαζε στ0 109 
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παιδες οπως ξερεται μετα απο επανηλημενες καταθεσεις στην ντενιζα πλεων εχουμε μια ανεση..... λοιπον παροτι με συμπαθει (και ειναι αμοιβαιο) οταν της ειπα για ξενοδοχειο με 100 ευρω για 1 ωρα μου ειπε πως δεν μπορει.... χτες της ξαναειπα για 350 ευρω (για να δω αν μπορει, δεν θα τα εδινα...) μου ειπε πως δεν μπορει τιποτα εκτος σπιτιου και πως τις λενε πολλοι να πανε για καφε και ενω τους εξηγει αυτοι δεν καταλαβενουν... μαλιστα εκανε και εναν χαρακτιρισμο που δεν καταλαβα (τσεχικα)..... επεισης το κεφαλληνια ηταν εκτακτο και εκεινη δεν πολυγουσταρε να δουλεψει εκει και μου ειπε πως την παρακαλαγανε για να το κανει.... παντως εκτος απο η καλυτερη πουτανα στην αθηνα ειναι και πολυ καλη κοπελα και καθε φορα το αποδυκνυει....
υ.γ. την πρωτη φορα που τις ειπα για hotel ηταν μολις μου ειχε πει οτι την επομενη το πρωι θα ειχε ρεπο... οποτε απο χρονο μπορουσε αρα δεν την αφηνουν.....
φίλε achro κάνεις λάθος μεγάλο. αν θέλει η ντενίσα θα βγεί μαζί σου, και φυσικά αν σε γουστάρει. παράδειγμα εγω που βγήκαμε 2 φορές μαζί. το όλο θέμα είναι να σε γουστάρει. εχω και το κινητό της. εχουμε μιλήσει πάρα πολυ μαζί και μου έχει πεί πολλά πράγματα απο την ζωή της. φυσικά για ανετότρερη συνομιλία ε΄χω πάρει και λεξικο΄και μαθάινω και τσέχικα. οπότε το ολο θέμα ανήκει σε αυτήν. φαντάζεσαι να εβγαινε με καθένα που της ε΄δινε το κινητότου? τότε δεν θα είχε χρόνο για την ρεμούνδου και τά άλλα σπίτια.
αυτα για να μην παρεξηγείτε ορισμένα πράγματα. εξάλλου αυτά τα κορίτσια την δουλεια την κάνουν απο ανάγκη οι περισσότερες και οχι γιατί τους αρέσει. και επιπλέον πολλές απο αυτές ερχονται ελλάδα χωρις να γνωρίζουν τι θα δουλειά θα κάνουν.
 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Σιγά την γκόμενα την Ντενίζα...  :grin: :grin:  Ήθελα να ήξερα ποιός ξεκίνησε να την υμνεί έτσι....  :2funny: :2funny: :2funny:
Πάντως Σόνια δεν είναι (πάντα το έλεγα  :2funny: :2funny: :2funny:)  
 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
terrorist τα pm σου τα κοιτάς καθόλου? Ακόμα περιμένουμε την απάντηση για την Αντέλλα. Κάνει τίποτα παραπάνω με εξτρά λεφτά? Ειχες πει θα ρωταγες...
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
δες το ανάλογο πόστ
 

Επισκέπτης
φίλε achro κάνεις λάθος μεγάλο. αν θέλει η ντενίσα θα βγεί μαζί σου, και φυσικά αν σε γουστάρει. παράδειγμα εγω που βγήκαμε 2 φορές μαζί. το όλο θέμα είναι να σε γουστάρει. εχω και το κινητό της. εχουμε μιλήσει πάρα πολυ μαζί και μου έχει πεί πολλά πράγματα απο την ζωή της. φυσικά για ανετότρερη συνομιλία ε΄χω πάρει και λεξικο΄και μαθάινω και τσέχικα. οπότε το ολο θέμα ανήκει σε αυτήν. φαντάζεσαι να εβγαινε με καθένα που της ε΄δινε το κινητότου? τότε δεν θα είχε χρόνο για την ρεμούνδου και τά άλλα σπίτια.
αυτα για να μην παρεξηγείτε ορισμένα πράγματα. εξάλλου αυτά τα κορίτσια την δουλεια την κάνουν απο ανάγκη οι περισσότερες και οχι γιατί τους αρέσει. και επιπλέον πολλές απο αυτές ερχονται ελλάδα χωρις να γνωρίζουν τι θα δουλειά θα κάνουν.
φιλε πες μου μια πουτανα της φυλης κ.τ.λ. που δεν θα εκανε βυζιτα στο ρεπο της για μια ωρα 350 ευρω...... λοιπον σταματησα να παραθετω εμπειριες μετα απο πολλα ψεματα που ειδα να γραφονται στο σαιτ.. (δεν λεω για εσενα, γιατι δεν ξερω) και πλεων κανω μονο ποστ για το που δουλευουν τα κοριτσια κτλ.... λοιπον αυτα οσο για ντενιζα ο καθενας εδω μεσα γραφει οτι θελει.... ετσι απο περιεργεια ποτε φευγει η ντενιζα απο την ελλαδα για διακοπες και ποτε γυριζει..... αν εχεις το κινητο μπορεις να το μαθεις αμεσως.... και που θελει να παει τελευταια μερα πριν φυγει......
 

Επισκέπτης
ρε φιλε germaon ειναι μια απλη ερωτηση που αν μιλας συχνα με καποιον σιγουρα θα σου εχει πει.....
 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
ρε φιλε germaon ειναι μια απλη ερωτηση που αν μιλας συχνα με καποιον σιγουρα θα σου εχει πει.....
Καλά όταν πάω σε μπουρδέλα δε συνηθίζω να ρωτάω την τάνα πού θα ήθελε να πάει πριν φύγει από την Ελλάδα. :grin: :grin: 
 

Επισκέπτης
φιλε germaon δεν μιλαω για εσενα γιατι σε εμπιστευομαι και σε θεωρω πολυ ενταξη... αλλα για τον φιλο τεροριστ που αφου μιλαει με την ντενιζα στο κιν. συνεχεια θα του το εχει πει..... εμενα μου το ειπε μια μερα μολις μπηκε... δεν την ρωτησα.... απλα αν σε ρωταγα για τον κολλητο σου κατι τοσο απλο δεν θα το ηξερες germaon????? ετσι εφοσον λεει οτι εχουν ιδιαιτερη σχεση θα ηταν κατι που θα ηξερε.....
 

Επισκέπτης
λοιπον για ενημερωση του κοινου η ντενιζα φευγει 1 απριλη και γυρναει 23 απριλη...... τωρα περιμενω που θελει να παει???? βεβαια ηδη ολοι καταλαβαμε τι ψευτρακος εισαι... αλλα επειδη εχω μαθει να σεβομαι τους αλλους σου δινω την τελευταια ευκαιρια αν λες αλληθεια να το αποδειξεις..... που θελει να παει.. και σου λεω παρε την τηλεφωνο να στο πει..... μην μου πεις "που να ηξερα" εγω θα επερνα τον κολλητο μου τηλεφωνο να μου πει.......
 

Επισκέπτης
η Ντενιζα οντως εχει γεννησει.το ξερουμε και φαινεται αλλωστε.Αλλα οτι ειναι και 26 χρονων και οτι ειδες και το διαβατηριο εδω ξεπερνας καθε οριο φιλαρακι.ειπες να πεις ενα ψεμματακι για να εντυπωσιασεις αλλα το γαμησες το θεμα.η αφελεια εχει και τα ορια της.ζητα συγνωμη απο τα υπολοιπα μελη και συνεχισε με πιο σοβαρα threads.
+1
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom