Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

woodpecker

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
115
Like
4
Πόντοι
1
3 ώρες δουλειάς έχει συμπληρώσει ήδη σήμερα η Ντενίζα και είμαι ο πρώτος που το γράφει? Μου φαίνεται ότι οι μεγάλοι μύστες του site πιάστηκαν λίγο στον ύπνο, ε? Λοιπόν, ΝΤΕΝΙΖΑ, απογευματινή βάρδια σήμερα στο Φυλής 134Α (μεσαίο), και κατά δήλωσή της και αύριο επίσης.
Καλώς όρισες Ντενιζάκι!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Το ακούσατε?.. αφήστε τον Κακά και πιάστε την Ντενίζα!Πόσο είναι woodpecker?25 βρω ε?
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
απο αυριο παλι θα εχει ουρες.....!!!!
:badair: :badair: :badair: :badair:  :cheesy: :bottom:
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Ευγε woodpecker,μόλις πήγα να ενημερώσω κι είδα οτι με πρόλαβες.Σωστός μπουρδελιάρης!
Λοιπόν είναι γεγονός πλέον,η Ντενίζα ΓΥΡΙΣΕ οεοεοε,και θα μείνει!  :dancing:
Και μάλιστα τώρα φόρτωσε και τις μπαταρίες της και χτυπιέται ακόμα πιό δυνατά! :rockon:
Απ'ότι μου είπε μάλλον δεν θα ξαναπάει Ρεμούνδου,οπότε θα την βρίσκουμε εκεί πλέον.Αύριο θα είναι σίγουρα πάντως,οπότε σπέυσατε ταχέως καυλιάρηδες!
Φυλής 134Α απογευματινή βάρδια,20 ευρώ Gangsta.  :grin:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
παιδια οπως υποσχεθηκα εγραψα με την μορφη ενυγματος την επιστροφη της ντενις... δεν το εγραψα κανονικα γιατι ηθελα να ειμαστε σε στενο οικογενιακο κυκλο σημερα πρωτη μερα..... αυριο δεν θα δουλεψει 134 αλλα καπου αλλου (δεν ξερω ακομα!!) kostasf16 δες το pm και απαντα!!!
 

Επισκέπτης
παιδες 2η μερα δουλειας της ντενις και το εχω παρει αποφαση να μην παω..... το ερωτημα ειναι θα αντεξω???
ναι.......8.00
οχι.......1.30

προλαβετε πριν το φραξει η bwin!!!!!!!!!!

κανεις απο τους εταιρους συναγωνιστες δεν περασε εχτες???? γιατι δεν βλεπω εντυπωσεις απο το κρεβατι.....

στο 134 το υπογειο εχτες δουλευε το σαντρακι (της ντενις)!!!!

παντως παιδες ειναι γεγονος πως πλεων η φυλης ειναι αδεια... καμια σχεση με παλια αλλα και ακομα και φετος τον χειμωνα ηταν πιο τιγκα.....

τελος το tip της ημερας ειναι πως αν θες να κανεις τσαρκα και εχεις αμαξι και οχι μηχανακι πας τεταρτη στις 5 γιατι σχολαει η λαικη μαζευουν τους παγκος και βρισκεις πανευκολα παρκινκ......

τελος, η ντενις γυρισε ανανεωμενη και μου φαινεται πιο συγκρατημενη απο παλια δεν ειναι πλεων η ανωμαλαρα του παρελθοντος........
 

GEORGEG

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
Κανενα νεο για τη Ντενιζ εχουμε ?
Παντως χθες στο 134 δεν ηταν...
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Ελα ρε γυρισε το Ντενιζακι? Αντε να το τιμωρησω ξανα το ατακτο πορνιδιο. Ειναι πιο καθαρη τουλαχιστον ή ξανα την ψωλοχυνουν ολοι στα βυζια?
 

JIMMY333

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις που θα ειναι σημερα η ντενιζ?
 

MUZAUI

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
118
Like
3
Πόντοι
1
Καλά ρε παιδιά έχει γυρίσει η Ντενίζ; Δεν αναφέρεται πουθενά.... Να έχει γυρίσει και να μην γαμιέται απίθανο- ο ορισμός της μητρομανούς. 
 

Επισκέπτης
Καλά ρε παιδιά έχει γυρίσει η Ντενίζ; Δεν αναφέρεται πουθενά.... Να έχει γυρίσει και να μην γαμιέται απίθανο- ο ορισμός της μητρομανούς. 
καλα ρε φιλε λες να ειναι μητρομανης???? επειδη και εγω ελεγα καποτε τετοιες μαλακιες καταλαβαινω ποσο αστειος ημουν..... απλα η κοπελα κανει την δουλεια της και φωναζει και δειχνει παθος, δηλαδη ελεος "ο ορισμος της μητρομανους" δηλαδη λες οτι το κανει επειδη ειναι γουσταρει τοτε γιατι παιρνει λεφτα????
 

MUZAUI

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
118
Like
3
Πόντοι
1
καλα ρε φιλε λες να ειναι μητρομανης???? επειδη και εγω ελεγα καποτε τετοιες μαλακιες καταλαβαινω ποσο αστειος ημουν..... απλα η κοπελα κανει την δουλεια της και φωναζει και δειχνει παθος, δηλαδη ελεος "ο ορισμος της μητρομανους" δηλαδη λες οτι το κανει επειδη ειναι γουσταρει τοτε γιατι παιρνει λεφτα????
Νυμφομανής εννοούσα, όσο για τ'άλλα έχει συνδυάσει την δουλειά με την διασκέδαση αλλιώς πως εξηγείτε ότι σε κρατάει μέσα της ενώ έχεις τελειώσει για κανα πεντάλεπτο ενώ στο σαλόνι γίνεται της πουτάνας; Θα μπορούσε να γαμηθεί λυσσαλέα να τελειώσεις και να σηκωθεί να φύγει όμως το απολαμβάνει και γι'αυτό κάνει την διαφορά. Εξάλλου νυμφομανής δεν είναι κακό πράγμα.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Τελικά που δουλεύει ξέρει κανένας να μας πει. Καμία αναφορά δεν γίνεται τώρα που ήρθε ενώ πριν έρθει που είναι η ντενίζ.
 

Επισκέπτης
Νυμφομανής εννοούσα, όσο για τ'άλλα έχει συνδυάσει την δουλειά με την διασκέδαση αλλιώς πως εξηγείτε ότι σε κρατάει μέσα της ενώ έχεις τελειώσει για κανα πεντάλεπτο ενώ στο σαλόνι γίνεται της πουτάνας; Θα μπορούσε να γαμηθεί λυσσαλέα να τελειώσεις και να σηκωθεί να φύγει όμως το απολαμβάνει και γι'αυτό κάνει την διαφορά. Εξάλλου νυμφομανής δεν είναι κακό πράγμα.
μα για το παραμυθι που πουλαει κανει την διαφορα.... πιστεψε με κατι ξερω, απλα εκανε στην φυλης τοτε τα δικα της, τραβηξε κοσμο εβγαλε μαρουλακι και τωρα ειναι κυριλα.... καταλαβες φιλαρακι.... απλα μερικες πουτανες ξερουν να καβλωνουν τον αντρα... μπορω να σου γραψω ενα παραδειγμα να καταλαβεις αλλα ειμαι νυσταγμενος πρωι-πρωι.....
 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Μερικοί από εσάς είστε  απίστευτοι. Τόσον καιρό τσακωνόσασταν , ποιος έχει το τηλέφωνο το αληθινό της Ντενίζας, ποιος ξέρει τι φαί αρέσει στην Ντενίζα, ποιος ξέρει καλύτερα  το βάθος του κώλου της Ντενίζας, ποιανού τα αρχίδια έχει γλείψει καλύτερα και περισσότερο η Ντενίζα  και δεν ξέρετε το βασικό. Πού δουλεύει. Λοιπόν, η Ντενίζα δουλεύει τα πρωινά στο στούντιο της Παιωνίου 10 (με τις 2 γκόμενες ) και τα απογεύματα  εναλλάξ στα μπουρδέλα Φυλής 71 (πάνω) και Φυλής 134. Έχει αφήσει μακρύ μαλλί και είναι HOTTER THAN EVER!!
Φυσικά το ενεχόμενο να ξέρετε και να μην ενημερώνετε το φόρουμ γιατί είστε χαραμοφάηδες το αποκλείω λόγω συναδελφικής αλληλεγγύης  :tickedoff:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
....Πού δουλεύει. Λοιπόν, η Ντενίζα δουλεύει τα πρωινά στο στούντιο της Παιωνίου 10 (με τις 2 γκόμενες ) και τα απογεύματα  εναλλάξ στα μπουρδέλα Φυλής 71 (πάνω) και Φυλής 134...
Υπερωρίες το κορίτσι..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Η Ντενίζα έχει ασθένεια? Διάβασα στο σάιτ. Όποιος ξέρει κάτι ας μας πει.(εκτός κι αν είπε και εγώ δεν το πρόσεξα)
 

Επισκέπτης
τιν  ντενιζα τιν ειχα πετιχι ρεμουνδου τιν παρασκευη απογευματινη βαρδια!μου φανικε πιο καυλιαρα απο πριν!κατι αλλαξε πιο μαλλι ι ξεσκιστρο!θα τιν εχο στα ιποψι μου τιν μιλφια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom