Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Σεβαστοί συναγωνιστές ξέρει κάποιος να μου πει , όσο το δυνατό σίγουρα, αν αύριο το απόγευμα θα δουλεύει ή Ντενίζα. Αν έχετε αυτή την πληροφορία θα με βοηθήσετε πολύ. Μετά της 6 αν δουλεύει. Διαφορετικά ποιες μου προτείνετε να τσεκάρω στη Φυλής ; Ποιες αξίζουν να τιμήσω.  Ευχαριστώ προκαταβολικά 
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Σεβαστοί συναγωνιστές ξέρει κάποιος να μου πει , όσο το δυνατό σίγουρα, αν αύριο το απόγευμα θα δουλεύει ή Ντενίζα. Αν έχετε αυτή την πληροφορία θα με βοηθήσετε πολύ. Μετά της 6 αν δουλεύει. Διαφορετικά ποιες μου προτείνετε να τσεκάρω στη Φυλής ; Ποιες αξίζουν να τιμήσω.  Ευχαριστώ προκαταβολικά 

για να δεις ποιες αξιζουν ριξε μια ματια στην ημερησια ενημέρωση....
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Εννοείται πως ρίχνω, απλά οι απόψεις είναι συνήθως διαφορετικές και πολλές αλλάζουν συχνά πυκνά πόστο. Όσο για την Ντενίζα όπως βλέπω το που θα δουλεύει αύριο είναι γρίφος. Τι να πω?
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Σωστός! Εγώ θα σου πρότεινα την Αννα απο φυλής 71(ισόγειο),βέβαια δεν ξέρω και τα γούστα σου,αλλα η τύπισσα κάνει ωραίο γαμήσι.
Οσο αναφορά την Ντενίζα εγώ την πέτυχα σήμερα το απόγευμα γύρω στις 7:30 στη Ρεμούνδου 21,οπότε λογικά εκεί θα είναι κι αύριο.Δεν χάνεις τίποτα να ρίξεις μια ματιά.Πάντως μου φαίνεται οτι έχει πέσει ελαφρά η απόδοσή της μετά την επάνοδο..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Εννοείται πως ρίχνω, απλά οι απόψεις είναι συνήθως διαφορετικές και πολλές αλλάζουν συχνά πυκνά πόστο. Όσο για την Ντενίζα όπως βλέπω το που θα δουλεύει αύριο είναι γρίφος. Τι να πω?
Έλα ρε Στέργιο...λές και θα αγοράσεις οικόπεδο....πόσο παίρνει αυτή...20-25 ?...σιγά τα αυγά......
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ευχαριστώ gkomenie. Ναι διαβάζω πως έχει πέσει η απόδοση της. Θα πάω αύριο από Ρεμούνδου για ένα test drive. Ελπίζω να την πετύχω. Συνάδελφε podolagnos δεν θα κλάψω το 20ρικο αν και τώρα τελευταία μου έχει τύχει αλλά δεν δέχομαι να μας πιάνουν κορόιδα στα μπουρδέλα. Για μένα είναι θέμα ηθικής τάξης
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
...Συνάδελφε podolagnos δεν θα κλάψω το 20ρικο αν και τώρα τελευταία μου έχει τύχει αλλά δεν δέχομαι να μας πιάνουν κορόιδα στα μπουρδέλα. Για μένα είναι θέμα ηθικής τάξης
Σε αυτό δεν έχεις άδικο...απλά οι κριτικές πολλές φορές διαφέρουν... κάποιον τον καλύπτουν κάποια ''Α'' πράγματα και κάποιον άλλο κάποια ''Β'' πράγματα....έτσι αν δεν δοκιμάσεις.....
ΥΓ.ΑΑ3...τί ποδοπατάει?Σταφύλια τον ʼυγουστο??? :2funny: :2funny: :2funny:
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
paidia h ntenis podopataei xerete
Χαχα! Τι είναι αυτό πάλι? Για κάντα μας λιανά ρε συναγωνιστή..
Η Ντενίζ παιδιά αν και έχει πέσει σε απόδοση παραμένει value for money ετσι? Μην γελιέστε...Απλώς δεν είναι αυτό το ηφαίστειο που ήταν..
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Μάλλον για το ποδοπατάει πήγαινε το δλδ!!!
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ναι podolagnos στο ποδοπατάει αναφέρθηκα
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
αν εχει πεσει η αποδοση της περαστε τις ενα σετ ελατηρια και τριψτε βαλβιδες,στρωσιμο για 500χλμ και μετα δωστε γκαζι σιγα-σιγα
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.893
Πόντοι
6.925
Δλδ πως έχει πέσει η απόδοση της? Βαριέται ή έπεσε η ισχύς του ρουφήγματος κατά 1-2 watt?
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Κατά της 10.15 έκανα μία βόλτα από Ρεμούνδου 21 για να πετύχω την Ντενίζ. Ήταν όπως καλά αναφέρανε οι συναγωνιστές χτες στο πόστο της. Χωρίς δεύτερη σκέψη πέρασα στο δωμάτιο. Είναι αρκετά περιποιητική  και δεν κλαις το 20ρικο. Βασικά μου έκανε εντύπωση που το μπουρδέλο ήταν σχεδόν άδειο. Η γκόμενα είναι πολύ καυλιάρα με μια απίστευτη κωλάρα. Για μένα τουλάχιστον αυτό είναι το δυνατό της σημείο. Κραυγές έβγαζε κατά πάσα πιθανότητα ψεύτικες γιατί αν κραυγάζει έτσι 10 ώρες κάθε μέρα μάλλον θα είναι μαστουρωμένη δεν εξηγείται αλλιώς.
 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Κατάθεση πριν από λίγο στην υπολοχαγό Ντενίζα. Και λέω υπολοχαγό γιατί μόλις μπήκε μέσα όλο χαμόγελο και νάζι με πλησιάζει, βλέπει ότι είμαι αξύριστος (το ακομβίωτος εννοείται αφού ήμουνα με την μαλαπέρδα έξω σε προχωρημένη σήψη...στύση ήθελα να πω σόρυ) και βγάζει μια κραυγή απογοήτευσης. Με επέπληξε αλλά και με συγκίνησε.
" Ξυρίσου...τόσο ωραίο παιδί :sunglasses: Αύριο ξυρισμένος"!! :2funny:
Παίρνει πίπα με εμένα όρθιο και αυτήν να κάθεται στην άκρη του κρεβατιου. Η καλύτερη μου στάση. Μετά την έβαλα κάτω και την χτυπούσα σαν χταπόδι για 11 λεπτά. Οι κραυγές της μου έσπασαν το τύμπανο. Πριν τελειώσω της λέω.
"Θέλω να βγάλω το προφυλακτικό και να χύσω στο τραπεζάκι" :grin: :grin:
Γέλασε αλλά είπε ότι θα βάλει τις φωνές η τσατσά. Έτσι τέλειωσα κανονικά.  Αφού τελειώσαμε μιλάγαμε για δέκα λεπτά. Με ρώτησε "Πώς σε λένε?" που επίσης με συγκίνησε. Λέω από μέσα μου , "Πλάκα θα έχει να θέλει να αναφερθώ όπως στο στρατό" :grin:
Αφού τα είπαμε μου είπε ότι δουλεύει μόνο Ρεμούνδου. Το Σάββατο έχει ρεπό θέλει να πάει στην Ακρόπολη. (κανονίστε να παρατηρηθεί κοσμοσυρροή)  Φεύγοντας και ενώ το μαγαζί ήταν άδειο βγήκε και με φίλησε στην πόρτα, που επίσης με συγκίνησε
 

kasper55

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
τελικα συναγωνιστη η ντενιζ δουλευει ρεμουνδου η φυλης;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom