Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Της γλείφετε και το μουνί ε; Μπράβο παληκάρια , σας εύχομαι να τη γκαστρώσετε κιόλας! Και μετά σας φταίνε οι Πακιστανοί για τις αρρώστιες...
παρακαλω μην γαμησετε και αυτο το θρετ με συμβουλες υγειας....
οσο για τον robocock επειδη ειναι νεος δικαιολογηται αλλα οι υπολοιποι γνωστοι παρακαλω μακρια απο το θρετ της ντενισας!!!!!
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Εγώ δεν είμαι καθόλου νέος στο site, δεν έχω πάει και ούτε σκοπεύω να πάω ποτέ στης περιώνυμης Ντενίζας, αλλά διαβάζω αυτό το thread όπως τα περισσότερα -άλλωστε- στο forum και δικαιούμαι να εκφέρω άποψη. Φυσικά, άποψη δικαιούνται να εκφέρουν όλοι οι χρήστες, σε όλα τα threads, είτε πάνε, είτε δεν πάνε στην κάθε Ντενίζα.

Θα σταθώ στο ζήτημα συμβουλών περί υγείας, για να διαφωνήσω σφόδρα με όλους εκείνους που τη λένε στα παιδιά που διαμαρτύρονται για το τι πάει και κάνει κάθε επιπόλαιος στα μπουρδέλα.

Θα το θέσω ως εξής. Καθένας έχει δικαίωμα να αρρωστήσει, ή να πεθάνει, πηγαίνοντας με την κάθε Ντενίζα, ή την κάθε Κλάρα-Θεά-του-Έρωτα, γλύφοντάς τους το μουνί, ή και την κωλοτρυπίδα ακόμη. Αρρωσταίνουν ή πεθαίνουν αυτό είναι δικό τους κομμάτι.

Κομμάτι όμως όλων εμάς των υπολοίπων είναι ότι οι σεξουαλικές μεταδιδόμενες ασθένειες, στόμα-στο-στόμα, πουλί-στο-πουλί, μουνί-στο-μουνί, μπορεί να χτυπήσουν και την πόρτα ανθρώπων που δε χρωστούν σε τίποτα κανέναν -πολλώ δε μάλλον τη ζωή τους.

Καταληκτικά...

ʼγνωστε φίλε, αν αρκείσαι να πηγαίνεις στις βρωμιάρες της Φυλής και να τους κάνεις γλυφομούνια, ή γλυφοκώλια με-γεια-σου (που πολύ αμφιβάλλω) και χαρά-σου (που είμαι σίγουρος). Αν όμως, πάς μετά ακάποτος και κολλήσεις το παρασημάκι σου στην δικιά σου, η οποία, ενδέχεται πριν πάρει οτιδήποτε χαμπάρι, να τα χαλάσει μαζί σου και στη συνέχεια να πάει αυτή μαζί μου, ή εγώ μαζί της και τελικά τα γλυφομούνια σου και τα γλυφοκώλια τα δικά σου καταλήξουν να γίνουν μεταδιδόμενος θάνατος στη μισή Αθήνα και βάλε, ε τότε ένα μόνο έχω να σου πώQ "Είσαι εντελώς μαλάκας".
 

shaved-1

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
μπορει καποιος καλος κυριος να μου κανει μια περιγραφη της ντενιζας??
για να ξερω με ποια εχω να κανω και να μη πεσω σε καμια αλλη.
 

Επισκέπτης
Δεν περιγράφεται, βιώνεται!
Ανθρωπομετρικές πληροφορίες υπάρχουν αμέτρητες στο forum. Αν ψάξεις θα κατατοπιστείς απόλυτα.
 

shaved-1

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδη μου λες να ψαξω 47 σελιδες για να βρω μια περιγραφη, η οποια μπορει να ειναι γραμμενη μηνες πριν και στην ουσια να ειναι αχρηστη αφου μπορει να εχει αλλαξει (η περιγραφη), επειδη εσυ βαριεσαι να γραψεις 3 λεξεις οπως ξανθια-μελαχρινη κοντη-ψηλη χοντρη-αδυνατη ???
Παρολα αυτα, δε βαρεθηκες να γραψεις κατι που θα μπορουσες να το πεις και χωρις να γραψεις τιποτα !!!! Το μηνυμα σου δεν περιεχει τιποτα, εκτος απο το πασιγνωστο σε ολους οτι το φορουμ εχει αμετρητες πληροφοριες και απο το οτι εκανες γνωστη τη παρουσια σου δηλωνοντας (ή αλλιως κοκορευόμενος) οτι την κυρια ντενιζα την εχεις "βιωσει" !!!

ευγε φιλτατε  και σε ευχαριστω για το.....τιποτα
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
λοιπον ειναι κοντη, ξανθια , εχει μαλλια ως τους ωμους, 35+ ετών..
 

Επισκέπτης
Δεν σχολιάζω την επίθεσή σου, πολύ περισσότερο αν νομίζεις οτι καλύπτεσαι με το ξανθιά, κοντή, κ.λ.π. Αυτό το κοκορευόμενος πάλι τί το ήθελες! Αφήνω τους άλλους να κρίνουν.
 

Επισκέπτης
Αγαπητέ rotti δεν αναφερόμουν σε σένα. Το μήνυμά μου το έστειλα πριν διαβάσω το δικό σου.
 

Επισκέπτης
Εγώ δεν είμαι καθόλου νέος στο site, δεν έχω πάει και ούτε σκοπεύω να πάω ποτέ στης περιώνυμης Ντενίζας, αλλά διαβάζω αυτό το thread όπως τα περισσότερα -άλλωστε- στο forum και δικαιούμαι να εκφέρω άποψη. Φυσικά, άποψη δικαιούνται να εκφέρουν όλοι οι χρήστες, σε όλα τα threads, είτε πάνε, είτε δεν πάνε στην κάθε Ντενίζα.

Θα σταθώ στο ζήτημα συμβουλών περί υγείας, για να διαφωνήσω σφόδρα με όλους εκείνους που τη λένε στα παιδιά που διαμαρτύρονται για το τι πάει και κάνει κάθε επιπόλαιος στα μπουρδέλα.

Θα το θέσω ως εξής. Καθένας έχει δικαίωμα να αρρωστήσει, ή να πεθάνει, πηγαίνοντας με την κάθε Ντενίζα, ή την κάθε Κλάρα-Θεά-του-Έρωτα, γλύφοντάς τους το μουνί, ή και την κωλοτρυπίδα ακόμη. Αρρωσταίνουν ή πεθαίνουν αυτό είναι δικό τους κομμάτι.

Κομμάτι όμως όλων εμάς των υπολοίπων είναι ότι οι σεξουαλικές μεταδιδόμενες ασθένειες, στόμα-στο-στόμα, πουλί-στο-πουλί, μουνί-στο-μουνί, μπορεί να χτυπήσουν και την πόρτα ανθρώπων που δε χρωστούν σε τίποτα κανέναν -πολλώ δε μάλλον τη ζωή τους.

Καταληκτικά...

ʼγνωστε φίλε, αν αρκείσαι να πηγαίνεις στις βρωμιάρες της Φυλής και να τους κάνεις γλυφομούνια, ή γλυφοκώλια με-γεια-σου (που πολύ αμφιβάλλω) και χαρά-σου (που είμαι σίγουρος). Αν όμως, πάς μετά ακάποτος και κολλήσεις το παρασημάκι σου στην δικιά σου, η οποία, ενδέχεται πριν πάρει οτιδήποτε χαμπάρι, να τα χαλάσει μαζί σου και στη συνέχεια να πάει αυτή μαζί μου, ή εγώ μαζί της και τελικά τα γλυφομούνια σου και τα γλυφοκώλια τα δικά σου καταλήξουν να γίνουν μεταδιδόμενος θάνατος στη μισή Αθήνα και βάλε, ε τότε ένα μόνο έχω να σου πώQ "Είσαι εντελώς μαλάκας".
βεβαιως και εχεις δικαιωμα να εκφερεις οποια αποψη εχεις... εγω προσωπικα εχω παρει την ντενισα πανω απο 50-60 φορες!!!!! ποτε δεν εχω κανει κατι ακαποτο ουτε γλυφομουνι ουτε τιποτα.... απλα επειδη εδω ειναι το θρετ που γραφουμε για την ντενισα και ΜΟΝΟ σας παρακαλω μην ξαναγραφεται τα ιδια και τα ιδια... συμφωνω απολυτα με οτι λες αλλα οσο και να τα γραφεις εσυ και οι αλλοι αν καποιος θελει να κανει κατι θα το κανει... οποτε σας παρακαλω μην ξαναγραφετε τα ιδια και τα ιδια.. δικιο εχετε αλλα δυστυχως δεν σας ακουει κανεις και θα γαμησετε και το θρετ με ασχετα με την ντενισα πραγματα ενω υπαρχει αντιστοιχο θρετ... δεν εισαι ο πρωτος που τα γραφει τα εχουν γραψει σχεδον ολοι και σου επαναλαμβανω πως συμφωνω μαζι σου αλλα μην σπαμαρουμε με τα ιδια και τα ιδια.. οκ????
οσο για το "εντελως μαλακας" εχω να σου πω πως εντελως μαλακας ειναι αυτος που γραφει μαλακιες για καποιον χωρις να τον ξερει.. δηλαδη ΕΣΥ!!!!!
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
βεβαιως και εχεις δικαιωμα να εκφερεις οποια αποψη εχεις... εγω προσωπικα εχω παρει την ντενισα πανω απο 50-60 φορες!!!!! ποτε δεν εχω κανει κατι ακαποτο ουτε γλυφομουνι ουτε τιποτα.... απλα επειδη εδω ειναι το θρετ που γραφουμε για την ντενισα και ΜΟΝΟ σας παρακαλω μην ξαναγραφεται τα ιδια και τα ιδια... συμφωνω απολυτα με οτι λες αλλα οσο και να τα γραφεις εσυ και οι αλλοι αν καποιος θελει να κανει κατι θα το κανει... οποτε σας παρακαλω μην ξαναγραφετε τα ιδια και τα ιδια.. δικιο εχετε αλλα δυστυχως δεν σας ακουει κανεις και θα γαμησετε και το θρετ με ασχετα με την ντενισα πραγματα ενω υπαρχει αντιστοιχο θρετ... δεν εισαι ο πρωτος που τα γραφει τα εχουν γραψει σχεδον ολοι και σου επαναλαμβανω πως συμφωνω μαζι σου αλλα μην σπαμαρουμε με τα ιδια και τα ιδια.. οκ????
οσο για το "εντελως μαλακας" εχω να σου πω πως εντελως μαλακας ειναι αυτος που γραφει μαλακιες για καποιον χωρις να τον ξερει.. δηλαδη ΕΣΥ!!!!!
+1
συμφωνώ μαζί σου achro1416
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447
πηρα χθες το βράδυ την Ντενίζα για δευτερη φορά (πρώτη την είχα πάρει το χειμώνα)
ΟΚ κάνει πολλά εφε και καλό κρεββατι, αλλά ρε παιδια η γκόμενα έχει καταντήσει ρετάλι!
χθες βρώμαγε βότκα απο τα 2 μέτρα! Λιάδα ήταν η τύπισσα, στουπί!
άσε που προσπαθούσε συνέχεια να με φιλίσει στο στόμα! (μπλίαχ!)
ʼ, με κάλεσε και το Σάββατο το πρωι να πάω να τη βρώ στο Καλαμάκι να κάνουμε μαζί μπάνιο στη Θάλασσα.... :think: :idiot:
Δεν νομίζω να ξαναπάρω Ντενίζα, εκτός και αν κανα βράδυ ειμαι και εγώ γκόλ απο ξύδια και γίνει της κακομοίρας στο μαγαζί! :grin:
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
οσο για το "εντελως μαλακας" εχω να σου πω πως εντελως μαλακας ειναι αυτος που γραφει μαλακιες για καποιον χωρις να τον ξερει.. δηλαδη ΕΣΥ!!!!!
Δεν έχω πρόθεση να γαμήσω κανένα thread, αλλά έχω την υποχρέωση να κράξω ως "εντελώς μαλάκα" τον οποιονδήποτε σηκώνει αυθάδικα το δείκτη και λέει ούτε λίγο-ούτε πολύ (για όσους ξέρουν τουλάχιστον): Εγώ ανήκω κύριοι στην ομάδα όσων, για την τρέλα της καύλας τους και μόνο, έχουν δεκαπλασιάσσει τα τελευταία δύο-τρία χρόνια στην Αθήνα, τα ετήσια ποσοστά και απόλυτους αριθμούς διάγνωσης νέων κρουσμάτων HIV, σύφιλης κλπ.
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
αν εννοεις εμενα θελω να σου πω πως εισαι ειτε εντελως αγραμματος ειτε εντελως μαλακας!!!
διοτι εγραψα οτι συμφωνω με οσα λες αλλα δεν υπαρχει λογος να τα ξαναπουμε για 1000οστη φορα.... ολοι τα εχουμε διαβασει τωρα αν καποιοι συνεχιζουν τα ιδια ουτε εσυ ουτε κανενας δεν θα τους αλλαζει αποψη.... αρα εφοσον ξεκινας να με βριζεις νομιζοντας οτι εχω μια αποψη σου λεω οτι συμφωνω μαζι σου και συνεχιζεις να λες μαλακιες για την αποψη που ΔΕΝ ΕΧΩ, τοτε ποσο καραγκιοζης εισαι??? απαντα...... εκτος αν εισαι δυσλεκτικος και δεν ξερεις να διαβαζεις....
Καλά, τόσο UFO είσαι; Τόσο "φορτωμένος" στη ζωή σου-και 'γώ δεν ξέρω με τι... Εντελώς γενικά τοποθετούμαι και σου 'χει μπεί στη γκλάβα πώς απαντώ σε σένα, ή ασχολούμαι με σένα; Ήμαρτον!
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παίδες ηρεμήστε λίγο και χαλαρώστε. γιατί τσακώνεστε για μια πουτάνα? δεν υπάρχει λόγος να μαλλώνετε. απλά κρατείστε τις απόψεις σας για σας και μην τσακώνεστε για μαλακίες.
ηρεμίααααααααααααααααα.
 

Επισκέπτης
παιδια με της μαλακιες τους καταφεραν να διωξουν και τον τελευταιο κολλημενο με την ντενισα ΕΜΕΝΑ... λοιπον αρχικα αφηνε να την χυνουν παντου, οποτε συχαινοσουν (πχ) να της γλυψεις τα βυζια, μετα αρχισε να δουλευει διπλοβαρδια οποτε ηταν παντα βρομιαρα και απλητη, τελος αρχισαν να δεχονται και ξενους με αποτελεσμα εγω να ξεγραψω ουτη την πουτανα.... δηλαδη μαγκες εγω την αφηνω να την γαμανε οι αλβανοι, αλλα δεν ξερει πως αλβανους σαν εμας που να διαθετουν καποια λεφτα για γαμησι την βδομαδα δεν θα βρει...

οποτε ΝΤΕΝΙΣΑ καλη επιτυχια και μακρια απο αρρωστιες....
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
κριμα,  και ηθελα μια φορα να γλυψω τα βυζια της ντενισα, πω πω, τωρα τι θα κανω ?  :2funny:   συνελθετεεεεε :headbang:
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
οποτε ΝΤΕΝΙΣΑ καλη επιτυχια και μακρια απο αρρωστιες....

ετσι είναι φίλε achro..
να μας ξεγράψουν από πελάτες..!!
πηγα πριν 2 μέρες και με αυτα που είδα ηταν η τελευταία φορά..!!

οσο για το "μακρυα απο αρρώστιες" το εύχομαι και εγώ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom