Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τελικα καταφεραμε και βγαλαμε και αυτη την πουτανα βρωμικη.
Δεν πειραζει παμε στις αλλες που ειναι καθαρες
θα επερνα κολ γκερλ αλλα την τζενφερ την χεζουν συχνα και μπορει την ωρα που την κανω γλυφομουνι να φαω καμια κουραδα.
Μετα απο αυτες τις σκεψεις εβαλα ενα ντι-βι-ντι τσοντα και αρχισα να τον παιζω,μα ξαφνικα συνιδιτοπιοισα οτι με το χερι που τον παιζω επιασα τα μπουνια απο αρκετες πουτανες....
Στο τελος δεν ειχα τι να κανω και γαμισα την χαραμαδα του καναπε.(η μαλακια ηταν οτι δεν μπορουσα να βλεπω και τσοντα)

υ.γ νομιζω οτι με κολλησε κατι ο καναπες
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
σωστά τα λες φιλε tasaef δεν μπορούμε να λέμε όλες βρωμιάρες.ΑΝ το πάρουμε έτσι όλες είναι βρωμιάρες γιατι πριν απο εμάς κάποιος άλλος ήταν μέσα.Ας συγκρατηθούμε λίγο με αυτούς τους όρους και ας κατανοησουμε το τι γίνετε σε αυτά τα σπίτια και πόσοι περνάνε πριν και μετά απο εμας.Έχει τύχει να δω τα ίδια σεντόνια για 1 βδομάδα λέτε να τα βρήκαν προσφορά και να πήραν πολλά τα ίδια?δεν το νομιζω.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
συμφωνό αλλά όχι ρε φίλε τα ίδια μια βδομάδα.για μένα 1 σετ κάθε βάρδια εστω κάθε μέρα ελεος.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Έχεις κολήσει ποτέ μουνόψυρρες άντε κόλα και ελα να τα πουμε χαχα δεν ξαναπάτησα το πόδι μου εκει.χαχα..εγώ πάντος θα πάω απο εκεί και θα δούμε και θα ενημερώσο.
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Παίδες μέχρι τι ώρα είναι ανοικτό το μαγαζί που δουλεύει η Ντενίζα??
Ξεμπερδεύω κατα τις 1 παίζει να την προλάβω? :think:
 

george1979

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
μαγκεσ ντενιζα μεχρι τεταρτη θα εινε στο ποστο τησ...φευγει για κρητη και γυρναει οκτομβρη το μορο μασ.......
 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
μαγκεσ ντενιζα μεχρι τεταρτη θα εινε στο ποστο τησ...φευγει για κρητη και γυρναει οκτομβρη το μορο μασ.......
Ξημερώματα Τετάρτης πετάει για Τσεχία μου είπε εμένα!
 

george1979

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
καλαλ συναδελφε μην ψαχνεισ να βρεισ τορα ακρη...εμενα μου ειπε κρητη...εσενα τσεχια..στον αλλον κατι αλλο θα πει σιγουρα....το θεμα εινε οτι για κανα 2 μηνεσ μαλον την χανουμε....
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παίδες τι θέλετε και ασχολειστε μαζί της? αστε την να πάει στην πατρίδα της γαιτί μετόση βρωμιά που έχει της χρειάζεται πολύ καιρός να ξεβρωμίσει. όπως έιχα αναφέρει σε παλαιότερο πόστ "παίρνει"αλβανους και πολλόυς ξένους και αυτό με ξενέρωσε. οχι οτι είμαι ρατσιστής αλά η κοπέλα δεν εχει χαρτιά και οπως είανι λογικό όλο και καποια αρρωστια θα έχει αφού δεν περνάει απο γιατρό.
αυτα απο μένα και τα σχόλια δικά σας
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
τι εγινε γυρισε αυτη η hoover να ρουφηξει παλι τις μπαλες ;;; κανα νεο εχουμε ;
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Ρεμουνδου 21-κατω- ειναι, οχι Φυλης 109, φανταζομαι "τιμης ενεκεν" εχει μεινει ο τιτλος !!
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
ναι το ξερω οτι ειναι εκει αλλα το θεμα ειναι γυρισε απο διακοπες ;
 

Επισκέπτης
δυστυχως η τσεχα θεα θα γυρισει απο οκτωμβριο!!
 

Επισκέπτης
παίδες τι θέλετε και ασχολειστε μαζί της? αστε την να πάει στην πατρίδα της γαιτί μετόση βρωμιά που έχει της χρειάζεται πολύ καιρός να ξεβρωμίσει. όπως έιχα αναφέρει σε παλαιότερο πόστ "παίρνει"αλβανους και πολλόυς ξένους και αυτό με ξενέρωσε. οχι οτι είμαι ρατσιστής αλά η κοπέλα δεν εχει χαρτιά και οπως είανι λογικό όλο και καποια αρρωστια θα έχει αφού δεν περνάει απο γιατρό.
αυτα απο μένα και τα σχόλια δικά σας

Καλα πως γινεται να μην εχει χαρτια και να δουλευει σταθερα σε ενα ποστο?
 

ANAX

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
που ειναι το κουνέλι, τι ώρες δουλεύει? ποτεγυριζει... θελω!!!!
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Γυρισε ρε χιστες η εν λογω κυρια ; ξερει κανεις ;
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Η Ντενιζα ειναι απο σήμερα στην Ρεμούνδου 21.Σήμερα της έκανα μια κατάθεση. Οι ώρες εργασίας της είναι 11:00-17:30.Τρομερό ρούφηγμα για μόνο 20 ευρώ  :rolleyes:
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Εκτός από το ρουφηγμα σε όλα τα άλλα σε τι κατάσταση βρίσκεται???
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Εκτός από το ρουφηγμα σε όλα τα άλλα σε τι κατάσταση βρίσκεται???
Σε αυτήν που ήταν πάντα.Το στόμα βρώμαγε αλκοόλ (διότι αυτή η δουλειά δεν πολυπαλεύεται σε ξενέρωτη φάση),βογγητά στο πήδημα προσποιητά και τελείωμα πάλι με πίπα και ρούφηγμα.Τυπικός επαγγελμτισμός που για αυτό το ποσό δεν είναι καθόλου άσχημα.Μου είπε χωρίς να την ρωτήσω ότι θα είναι και στο στούντιο της Καρέα 30 για όσους θέλουν στουντιοκατάσταση.
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Εκανε  προσπάθεια για γλωσσόφιλα ή ήταν ήρεμη??
Ευχαριστώ φίλε latex...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom