Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Εκανε  προσπάθεια για γλωσσόφιλα ή ήταν ήρεμη??
Ευχαριστώ φίλε latex...
Τις προσπάθειες για γλωσσόφιλα τις έκανε αλλά της τράβηξα την μούρη γιατί ούτε για πλάκα δεν θέλω να με φιλήσει πουτάνα στο πρόσωπο.Πόσο μάλλον στο στόμα.Είχε ενέργεια πάντως πανω της.
 

GINOLINO

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
85
Like
114
Πόντοι
0
Συμφωνώ με τον ΛΑΤΕΞ. Η Τσέχα γύρισε με σούπερ βυζιά αφού στην Τσεχία έκανε πλαστική. Αλλά σήμερα που την είδα γύρω από τα χείλια της είχε πληγές ( μου φάνηκε σαν έρπης το λιγώτερο)και όπυ φύγει φύγει. Πιστεύω ότι θα με επιβεβαιώσουν και άλλοι που την είδαν.
 

fan_club_pitsi

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Ωραία.

Μυρίζει vodka από τα 2 μέτρα.
Μπαίνουν πακιστανοαλβανοί μέσα.
Έχει περάσει από πάνω της το 20% του ανδρικού πληθυσμού.
Τα μαλλιά της έχουν αραιώσει και έχει δείγμα από έρπη στα χείλη.
Γλύφει μπάλες και προσπαθεί να δώσει ρουφηχτά φιλιά.

Και όλα αυτά μόνο με 20Ε.
value for money
 

katara

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
Συμφωνώ με τον ΛΑΤΕΞ. Η Τσέχα γύρισε με σούπερ βυζιά αφού στην Τσεχία έκανε πλαστική. Αλλά σήμερα που την είδα γύρω από τα χείλια της είχε πληγές ( μου φάνηκε σαν έρπης το λιγώτερο)και όπυ φύγει φύγει. Πιστεύω ότι θα με επιβεβαιώσουν και άλλοι που την είδαν.
Έτσι ακριβώς είναι φίλε.Είναι γεμάτη έρπη.Όσο για το βυζί είναι πλήρης αποτυχία αφού όπως θα είδες και'συ τη γεμίσανε ουλές.Τη σημαδέψανε για τα καλά τη γκόμενα.Το πούλο!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Χθες βραδυ-21.00' περιπου- περασα απο Ρεμουνδου 21-ισογειο, Ηταν η Ντενιζ (?),βυζος σιλικονατος/πετρα Νο3, κοντο ξανθο μαλλι και τατουαζ εγχρωμο στην μεση.Απο το δωματιο ακουγονταν κραυγες "παθους". Παντως ο τσα εδιωξε μελαψο που μπηκε.
 

Kostass

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Καλα πως μπορειτε κ τη γαματε αυτη??? Τελος παντων γουστα ειναι αυτα...
Ειχα περασει κ εγω χθες με ενα φιλο μου ο οποιος περασε κ στο δωματιο. Περιμεναμε μαζι με εναν αλλοδαπο κινεζο...κατι που φαινοταν κ μες στη βρωμα κ ο τσατσος δε του ειπε τιποτα...
Η κοπελα φαινοταν λιγο χαλια σα να ηταν μαστουρωμενη και απο εμφανιση για μενα ειναι ακομα χειροτερη απο πριν.
Aλλα οπως ειπα κ πριν γουστα ειναι αυτα. Το σημαντικοτερο που θελω να τονισω ειναι οτι η κοπελα ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΕΙ ΕΡΠΗ, κατι που ειπε κ στο φιλο μου που περασε μεσα. Οποτε ΠΡΟΣΟΧΗ! Κατα τα αλλα ηταν οπως παντα τη γαμας κ κανει σα να τη σφαζουν...
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Moλις τωρα γυρισα απο καταθεση στη Ντενιζα :boobies:Ειχε ορεξη σημερα δεν ειχε κ δουλεια κ περασαμε γυρω στα 10 λεπτα μαζι!Πιπα τρελη λαρυγγατι γλυψιμο  παπαριων, μετα ανεβηκε απο πανω με φωνες κ με τραγουδια ,μετα εγω απο πανω και τα εριξα πισοκολλητα με τη Ντενιζα κολλημενη στον τοιχο να φωναζει σαν τρελη :boobies: :rockon:
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Σήμερα ήμουν στο κέντρο από το πρωί μέχρι αργά το βράδυ και αποφάσισα να καταθέσω σε δύο μέρη. Πρώτη κατάθεση στο Αλκαμένους 117 κατά της μία το μεσημέρι. Εκεί θα συναντήσετε την Σόφι για την οποία έχουμε ξαναμιλήσει παλιότερα. Είναι ρωσσίδα milf όμορφη με πολύ καλή περιποίηση γλύψιμο στα παπάρια κλπ κλπ. Η τιμή είναι 25 ευρώ. Στα μείον ο πολύ χαμηλός φωτισμός στο δωμάτιο κάτι το οποίο ανέφερα στην τσατσά και μου είπε εντολές του αφεντικού. Κατά της 8.30 το βράδυ είχα ξανά καύλες και αποφάσισα μετά από πολλούς μήνες να τιμήσω την Ντενίζα. Πήγα λοιπόν στη Ρεμούνδου 21 ελπίζωντας πως θα την πετύχενα και όντως ήταν στο πόστο της. Πολύ καυλιάρικο πλάσμα. Είχε λίγο κόσμο και ήρθε στο δωμάτιο μετά από ένα δεκάλεπτο. Πολύ καλή περιποίηση και στο γαμήσι σκυλί. Ανέβηκε πάνω μου και κουνιόταν πολύ γρήγορα ώσπου της ζήτησα να ανέβω από πάνω της και εκεί τέλειωσα. Μετά πιάσαμε και λιγάκι την κουβεντούλα σχετικά με τήν καταγωγή της οικογενειάς της. Πολύ επιτυχημένη κατάθεση. Επόμενη στο πλάνο μου η νανά στην καλύμνου..
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
παιδια αλλο ντενιζα και αλλο ντενιζ?
και κατι αλλο.στην αρχη λεγατε οτι ειναι πολυ καλη και μετα διαβασα κατι σχολια  περι πλαστικης στο στηθος και οτι χαλασε και οτι εχει ερπη στα χειλη και κατι τετοια.ποια ειναι η αληθεια και που ειναι τωρα?φυλης 109  'η ρεμουνδου 21?
ευχαριστω
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.382
Κριτικές
5
Like
65.060
Πόντοι
12.056
Ρεμουνδου 21 στο κατω  ;)
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ευχαριστω.πηγα και πιο πισω και διαβασα και αλλα σχολια.
και μολις ειδα οτι παει με αλβαναραδες και πακιστανους οσοςραια και αν ειναι ακομα και η jenna jameson    ΔΕΝ  προκειται να παω και ευτυχως που δεμ πηγα ως τωρα, ασχετα αν διαβασα πολλες φορες για το ονομα της πολλα σχολια.αν σταματησει να βαζει μεσα αυττα τα αλλοδαπα βρπμερα στοιχεια  στο δωματιο θα το σκεφτω.
ευτυχως οι επιλογες μου ηταν ολες πετιχημενες.
ασχετα αν δεν ειμαι απο αθηνα και μαζευω πληροφοριες και μετα κατεβαινω αθηνα....
ΜΑΚΡΙΑ ΛΟΙΠΟΝ
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.893
Πόντοι
6.925
ευτυχως οι επιλογες μου ηταν ολες πετιχημενες.
ασχετα αν δεν ειμαι απο αθηνα και μαζευω πληροφοριες και μετα κατεβαινω αθηνα....
Κάνεις σωστή έρευνα αγοράς τη βοηθεία του ένδοξου site μας.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Μαλον αυτη θα ηταν περασα κ εγω
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδες που ειναι το hoover????
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
ναι ρε παιδια που ειναι το ντενιζακι  :boobies:?το χασαμε.πηγα προχτες απογευμα στη ρεμουνδου κ ηταν κλειστο! :helpplea:
 

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
:)Καλησπέρα μόλις ηρθα από τσάρκα. Αυτή η Ντενίζα είναι μια με μαύρο κοντό μαλλί; και λίγα ψωμάκια; ;)
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Έχει κανείς καμία πληροφορία για τη ντενίζα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom